1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 10 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 10 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Nuray Sayarı günlük burç yorumları, 10 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları, gökyüzündeki değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

Nuray Sayarı 10 Ekim 2019 Perşembe burç yorumları, 10 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları,  gökyüzündeki değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

NURAY SAYARI 10 EKİM BURÇ YORUMLARI | 10 EKİM PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık 10 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumlarını herkes merakla araştırıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak, 10 Ekim 2019 Perşembe günü dikkat etmeniz gerekenler...

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 10 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Ekim 2019 Perşembe

Davranışlarınızda tuhaflık fark etmemiş olsanız da kibirli yaklaşımlarınız gündeme gelebilir. Bu yaklaşımlarınızla da çevrenizdeki insanları kendinizden uzaklaştırmanıza neden olabilir. Aklınızda tasarlamış olduğunuz bazı projelerinizi yürürlülüğe sokmak için uygun bir günde olabilirsiniz. Sizi destekleyen yakınlarınızdan bunun için yardım alabilirsiniz. Ancak yüksek beklentiler içerisinde olmanız size hayal kırıklığı yaşatma ihtimali var. Mutlu olmak adına kendinize karşı bir takım sözler vermeniz gerekebilir. Mesela kendinizde beğenmediğiniz bazı davranışlarınızı düzeltmek için pes etmemeniz gerekecektir. Buradaki azminiz sizin daha mutlu olmanızda önemli rol oynayacaktır.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 10 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Ekim 2019 Perşembe

Şu sıralar belli bir düzen çerçevesi içerisinde hareket edeceğiniz zamana adım atacaksınız. Parlak fikirleriniz ve kendini hazır hisseden yapınız, hiçbir zorluk sizin önünüzde duramayacağı gücünü size verecektir. Koşuşturması yoğun olacak bugünde yorgunluk hissi üstünüze kolayca sinecek. Bu yorgunluğunuzdan daha kolay kurtulabilmeniz için kendinize ayıracağınız zaman önem arz edecek. Kendinizle baş başa kaldığınızda huzurun tadını çıkarın. Ancak günlerinizin sürekli düzenli bir şekilde yol alabileceği konusunda yanılgılara kapılmayın. Gelecek günlerin belirsizliğini hesaba katarak hareket edin ve emin adımlar atabileceğiniz temeller kurmaya özen gösterin.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 10 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Ekim 2019 Perşembe

Asabi yaklaşımlarınız yeniden gündeme gelecek. İş yorgunluğunuz veya sabırsız yaklaşımlarınızla kuracağınız bazı cümleler yapıcı olmaktan ziyade kırıcı bir hal alabilir. Bu halinizden de kırmaya çekindiğiniz kişi/kişiler tarafından daha çok reaksiyon gösterebilir. Hal ve hareketlerinize çeki düzen vermek için bugün uygun bir zaman olacaktır. Üstlenmiş olduğunuz bazı sorunlar size ağırlık yaptığının farkına varın. Bu sorunları artık bir rafa kaldırmak gerekebilir. Çünkü sorunların her zaman sorunlara gebe olduğu aşikar bir doğrudur. İki farklı konuyla aynı anda ilgilenmeye çalışmak sadece sizi yoracağını unutmayın. Maddi açıdan kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Bu yüzden de aklınızda planını yaptığınız şeyleri alacağınız zamanlar yakınlaşacak.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 10 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Ekim 2019 Perşembe

Hiç tahmin edemediğiniz anda ve beklemediğiniz kişiler tarafından bazı önemli haberleri işitebilirsiniz. Bu duyacağınız haber ile günlük yaşantınızda bazı değişiklikler yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Günlük işlerinizde diğer günlere nazaran daha fazla yorgunluk hissedebilirsiniz. Bunun sebebi sağlık problemlerine bağlanılabilir. Vücudunuzun ihtiyaçlarına fazla dikkat etmediğiniz yaşantı sürdürüyorsanız soğuk havaların sizi üzmesine neden olacağını unutmamalısınız. Geçmiş yaşantınızda kalmış bazı insanları hatırlayabilir ve bu kişilerle anılarınız aklınızda canlanabilir. Yalnız yaşantı süren yengeç burçları karakterleriyle örtüşen kişiyle tanışması an meselesi. Maddi konularda ise borç isteme veya kredi çekme gibi durumlara başvurabilirsiniz.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 10 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Ekim 2019 Perşembe

Rutin bir şekilde sürdürmüş olduğunuz hayatınız bugünde aynı şekilde rotasında devam edecek. Fakat yakın gelecekte sizin mutluluğunuzu umduğunuzdan daha fazla arttıracak bir takım gelişmelere şahit olacaksınız. Uyum sağlama konusunda yaşamış olduğunuz durumları çözüme kavuşturacağınız gün bugün olabilir. Ruhunuzda bazı daralmalar hissedebilirsiniz. Daralmalardan uzaklaşmak için kendinizle baş başa kalmanız gerekebilir. İç sesinizi dinlemeyi tercih etmenin doğru olduğunu düşünebilirsiniz. Bu düşüncenizde haklı olduğunuz aşikar. Bu yüzden iç sesinizin yönlendirmelerine kulak asabilirsiniz. Takım çalışmaları sürdürmeniz gerekebilir. Takım arkadaşlarının fikirlerine saygı duyma konusunda biraz sorun yaşayabilirsiniz.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 10 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Ekim 2019 Perşembe

Cesaretiniz kendini sizden bir gün içerisinde hem gizleyebilir hem de beklemediğiniz anlarda karşınıza çıkabilir. Bunun sonucunda maceraya ve heyecana tutkulu bir gün yaşamanız olası. Geçmişte yaşamış olduğunuz zorlukları bir anlığına aklınıza getirirseniz gelecekte gözünüzü korkutan durumların aslında geçici olduğunu ve kolayca atlatabileceğinizin farkına rahatlıkla varacaksınız. Kafanıza takmanızı gerektirecek hiçbir şey olmadığını kendinize inandırın. Belirli bir düzen içerisinde yaşamayı sevdiğinizden dolayı yakın gelecekler için yeni planlar yapacaksınız. Bu planlarınızın arasına ufak çaplı seyahatleri de katmanız gerekecek. Yakın zamanda bir seyahat gözüküyor.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 10 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Ekim 2019 Perşembe

Stres seviyeniz git gide artış gösteriyor olabilir. Ancak neye ve neden stres yaptığınızı kendiniz bile bilmiyorsunuz. Bunun sebebi ise aşırı yorgunluktan kaynaklanıyor. Artık kendinize zaman ayırmanız gerektiğini unutmayın. Bu aralar unutkanlık sorunuyla da iç içe olacaksınız. Özellikle iş hayatınızda unutmamanız gereken konular sizin canınızı iyice sıkacak. Bugün zorlu bir gün yaşıyor olacak olmanızla yelkenleri kesinlikle salmayın. Çünkü uygun zamanı bekleyen ve sizi sevindirecek birkaç haber çok yakın zamanda size ulaşacak. Bu haber ile bazı şartları ve durumları değiştirmeniz gerekebilir. Sadece sabırla beklemede kalın.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 10 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Ekim 2019 Perşembe

Sakinliğinizi korumaya çalıştıkça size yük olacağını düşündüğünüz her bir şeyi üstünüze çekiyor olabilirsiniz. Her ne olursa olsun siz yinede sakinliğinizden ödün vermeyin. Son zamanlardaki düşünce yapınız olgunluğa doğru yol almaya başladığından dolayı daha sağlıklı düşünebiliyorsunuz. Çevrenizdeki insanlarla kuracağınız diyaloglarda oluşturduğunuz cümleler karşısında kendiniz bile hayrete düşebilirsiniz. Eğitim konusunda kendinizi her ne kadar geliştirdiğinizi düşünseniz de kendinizde bir takım eksikliklerin hala var olduğunu düşünebilirsiniz. Yani yakın zamanda eğitim amacıyla kurslara katılabilir veya yeni öğrenim dallarına başvurabilirsiniz. Bütçeniz konusunda her şey çok sessiz ilerlemekte. Aniden finansal kayıp yaşayabilirsiniz. Tedbirli olun.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 10 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Ekim 2019 Perşembe

Aşk hayatınızı ağırlıklı olarak yaşayacağınız bir güne başlayacaksınız. Partnerinizle birlikte çok sık tartışmalara girebilir ve birbirinizi kırabilirsiniz. Tartışmalarınızın kırıcı seviyeye gelmemesine özen gösterin. Tartışmalarınızın temelinde ise kıskançlık yatıyor olabilir. Gereğinden fazla kıskançlık yaşıyor olabileceğinizi göz önünde bulundurmayı denemelisiniz. İş hayatınızda kendinizi gururlandırıcı bir takım çalışmalarınızla yeni mevkilere gelme şansınızı git gide arttıracaksınız. Başarıya aşık bir karakteriniz var. Başarısızlığa her ne kadar tahammülünüz olmasa da başarısız olabilme ihtimalini de göz önünde bulundurun. Yalnız bir yaşantı süren yay burçları bir süre daha hayatlarına olduğu gibi devam etmeleri olası.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 10 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Ekim 2019 Perşembe

Çevrenizde gelişen tüm olaylara takılıyor ve gereksiz bir şekilde düşünmeye başlıyorsunuz. Sizi ilgilendirmeyen konular çok fazla yorgunluk getirecektir. Gün içerisinde yapacağınız aktivitelerden keyif alacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Bu aktivitelerle hem eğlenecek hem de tecrübe edinmiş olacaksınız. Dışarıya çıktığınızda yabancı kişilerle karşılaşabilir ve bu kişilerle diyalog kurabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak size iyi gelebilir. Mutlu olduğunuzu düşündüğünüz işlerin peşini kesinlikle bırakmamalısınız. Çünkü mutluluğunuz sizin motivasyon kaynağınız. Sağlıklı yaşam konusunda biraz eksikleriniz olabilir. Kendinize dikkat etmeyişinizden kaynaklı ufak çaplı rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 10 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Ekim 2019 Perşembe

Çevrenizde gelişen tüm olaylara takılıyor ve gereksiz bir şekilde düşünmeye başlıyorsunuz. Sizi ilgilendirmeyen konular çok fazla yorgunluk getirecektir. Gün içerisinde yapacağınız aktivitelerden keyif alacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Bu aktivitelerle hem eğlenecek hem de tecrübe edinmiş olacaksınız. Dışarıya çıktığınızda yabancı kişilerle karşılaşabilir ve bu kişilerle diyalog kurabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak size iyi gelebilir. Mutlu olduğunuzu düşündüğünüz işlerin peşini kesinlikle bırakmamalısınız. Çünkü mutluluğunuz sizin motivasyon kaynağınız. Sağlıklı yaşam konusunda biraz eksikleriniz olabilir. Kendinize dikkat etmeyişinizden kaynaklı ufak çaplı rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 10 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Ekim 2019 Perşembe

Gün içerisinde bir takım istekleriniz söz konusu olabilir. Bu isteklerinizi gerçekleştirmeniz için bazı fedakarlıklar gerekebilir. Eğlenceye daha fazla zaman ayırmak yerine aklınızdaki projelerinizi yerine getirmek için çalışmak daha doğru bir karar olacaktır. Sosyal çevrenizle olan ilişkinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Çok samimi olduğunuz kişilerle kendinizi bir anda tartışma içerisinde bulabilirsiniz. Gelecek adına alacağınız bazı kararlar olacak. Refah düzeyi yüksek bir gelecek planlarınız varsa azminizi yitirmemelisiniz. Kendinize hobi edinmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Bu düşüncenizi sağlıkla birleştirebilir ve spora yönelebilirsiniz. Uzun zamandır görüşemediğiniz bir arkadaşınız size sürpriz yapabilir.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 10 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları

NURAY SAYARI 2019 BURÇ YORUMLARI

2019 Yılı burçları neler bekliyor? 2019 yılında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm merak edilenler...

Koç Burcu 2019 Nuray Sayarı

Aşk: Eğer geçmiş yıllarda ikili ilişkiler yaşadıysanız dert etmeyin. 2019 yılı ile birlikte karşınıza büyük bir aşk çıkabilir. Bununla birlikte ayrılmış olduğunuz eşiniz yada eski sevgiliniz sizi tekrardan arayabilir. Eğer evliyseniz bu zamana kadar evliliğinizde yaşadığınız problemlerde çözülebilir.

Para: Bu zamana kadar hayalini kurmuş olduğunuz ev ya da arabayı artık alma şansınız yükselecek. Kariyer ve iş hedefleriniz de ufak tefek dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Fakat bu tür olumsuzlukların mutluluğunuzu bozmasına izin vermemelisiniz.

Sağlık: Huzur ve sağlık dolu bir yıl sizleri bekliyor olacak.

Boğa Burcu 2019 Nuray Sayarı

Aşk: İkili ilişkiler de senenin sonuna kadar kafanı toparla malısın. Yıl sonuna kadar huzurlu bir ilişkiye imza atabilirim.

Para: İş hayatında bu zamana kadar vermiş olduğun emeklerin karşılığını yavaş yavaş alıyorsun.

Sağlık: Stresli bir yaşam geçirebileceğinden dolayı aşırı yorulabilir ve bu durum da senin zorlanmana sebep olabilir. Sağlığını önemsemelisin.

İkizler Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Geçtiğimiz dönemlerde aşk konusunda çok yoruldun ve çok kalbin kırıldı. Fakat gelecek yılın şubat ve mart ayı itibari ile büyük bir aşka yelken açabilirsin. İkili ilişkilerde mutlu olacağın bir yıl seni bekliyor.

Para: 2019 yılı ile birlikte gelecek olan ilk üç ay harcamalarına dikkat etmelisin. Nisan, haziran ayı sonrasın da madde açıdan durumun iyiye gidecek.

Sağlık: 2018 yılında ufak tefek sağlık sorunları yaşamış olabilirsiniz. Ama dert etmeyin. 2018 yılında sizi rahatsız edecek ufak tefek sağlık problemleri haricinde bir olumsuzluk görünmüyor.

Yengeç Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Bu yılın sonuna doğru sizi hayata tekrardan bağlayacak büyük bir aşk olabilir. Hayata pozitif bakmanıza neden olacak bu ikili ilişkinizde çok mutlu olabilirsiniz.

Para: 2019 yılının getireceği ilk 6 ay hedefleriniz doğrultusunda gitmeyebilir. Bu sebepten dolayı bulanacağa benziyorsunuz. Daha sonra elinizde geçecek kazançlar sizi mutlu etmeye yetecek.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte asabiyet bozukluğu yaşayabilirsiniz. Onun haricinde kış hastalıkları dışında herhangi bir sağlık probleminiz görünmüyor.

Aslan Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Yeni bir aşk ve yeni bir romantizm rüzgarına merhaba demeye hazır mısınız? İkili ilişiklerde doğru insanı bulacağınız bir hayat sizleri bekliyor.

Para: Yaşamış olduğun maddi sıkıntılar 2018 yılının ikinci yarısı ile birlikte son buluyor. Ama yine de bu yıl yapacağınız harcamalara biraz daha dikkat etmelisin.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte sağlık konularına olduğundan daha sakin davranman gerekiyor. Endişe yapmana gerek yok sağlık sorunların psikolojik alt yapılı olabilir. Bununla birlikte kış aylarında kendine biraz daha dikkat etmelisin

Başak Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Eğer halihazırda bir ilişkiniz var ise herhangi bir problem yaşayacağa benzemiyorsunuz. 2019 yılı ile birlikte başak burçları aşka doyacak.

Para: Bu zamanlarda sizlere gelecek olan teklifleri en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Maddi açıdan ferahlayacağını bir döneme girebilir ve her an şans kapınızı çalabilir.

Sağlık: Ön plana çıkaracağınız sağlam kararlar sayesinde sağlıklı bir yıl geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Mutluluğa yelken açmaya hazır mısınız? Ömür boyu sürmesi beklenen bir aşk ile tanışabilirsiniz.

Para: Hayatınızda maddi açıdan değişiklikler yapmaya karar verdiğiniz zamanlarda biraz sıkılabilirsiniz. Fakat 2019 yılı maddi yönden rahat etmenize olanak tanıyacak.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte terazi burçlarının sağlığında herhangi bir problem görünmüyor. Fakat siz yinede aşırı yorulmamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü yorgunluk sebebi ile bir takım rahatsızlıklar geçirebilirsiniz.

Yay Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Aşk hayatınız diğer yıllara göre daha sönük geçebilir. Evli olan yay burçları, ikili ilişkilerinde bir takım sorunlar ile karşı karşıya gelebilir.

Para: Uzun zamandır hesaplamış olduğunuz kazanç listesi hayalini kurduğunuz kadar yüksek rakamda olmayabilir. Fakat yine de bu kazanç 2019 yılı ile birlikte elinize geçecek.

Sağlık: 2019 yılının ilk üç ayı kendinizi kötü hissedebilir ve kendinizi depresif bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Fakat daha sonra her şeyin düzelecek ve eski sağlığınıza geri döneceksiniz.

Oğlak Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: İkili ilişiklerde çok yakında büyük bir aşk kapınızı çalacak. Eğer evli oğlak burçlarından sanız ilişkiniz daha da güçlenecek.

Para: 2019 burç yorumu Nuray Sayarı’ ya göre oğlak burçları maddi sıkıntılar yaşayabilir. Oğlak burçlarının yaz döneminde yapacağı harcamalara biraz daha dikkat etmesi gerekiyor.

Sağlık: Oğlak burçları kış ayları hastalıkları ile karşı karşıya kalabilir. Fakat onun haricinde ciddi sağlık problemi görülmüyor. Fakat bu dönemlerde sağlığınızdan şüphe edip hastalık durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kova Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: 2019 yılı ile birlikte Kova burçlarına yeni bir aşk görünmüyor. 2019 yılınız kendinize hediye ettiniz ve karşınıza çıkan teklifleri bile değerlendirmiyorsunuz.

Para: Son zamanlarda keyfi yere birçok harcama yapmışsınız. Maddi açıdan sıkıntıya düşmek istemiyorsanız harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

Sağlık: Uzun zamandır üzerinde durmuş olduğunuz sağlık problemi sonunda çözüme kavuşacak. Sağlık ile ilgili birçok probleminizi geri plana alacaksınız.

Balık Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Büyük bir aşk çok yakında kapınızı çalabilir. Fakat ikili ilişiklerde yoğunluğu yakalayabilmeniz için eski defterleri kapatmanız gerecek. Eski ilişkiniz, yaşayacağınız yeni ilişiklerde problemlere ve dengesizliklere sebep olabilir. Bu konu hakkında biraz daha dikkatli olmada yarar var . Büyük bir aşka çok yakında yelken açabilirsiniz.

Para: Akıllıca adımlar atmanın zamanı çoktan geldi. Nasılsa kazanıyorum diyerek yeni yatırımlar yapmaktan vazgeçmeyin. Her zaman para harcarken iki kere düşünmekte yarar olacak.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte diyetinize özen göstermeniz gerekebilir. Eğer bu konu hakkında dikkatsiz davranırsanız sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür olumsuzluklar ile karşılaşmamak adına sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Akrep burçlarına büyük müjde! Eski aşklarınız ve anılarınız tekrardan ön plana çıkıyor. Bununla birlikte yeni aşklara yelken açacağınız huzur dolu günler sizleri bekliyor. Evli akrep burçları ise , eşlerinin büyük ilgisi ile karşı karşıya kalabilir.

Para: 2019 yılının ortalarına kadar maddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalarak zorluklar çekebilirsiniz. Fakat bu tür olumsuz durumlar ile karşı karşıya kaldığınız zamanlarda ailenizden büyük yardım göreceksiniz. Bu planlama sayesinde dar boğazdan kurtulmuş olacaksınız.

Sağlık: Nuray Sayarı 2019 burç yorumlarına göre Trioid hastalığı ile karşı karşıya kalabileceğiniz konusunda uyarılar görünüyor. Ani ani parlama ve sinir bozuklukları sağlığınıza ciddi boyutta zarar verebilir. Bu konuda önlem almanızda yarar olacaktır. Bununla birlikte akrep burçlarını ciddi dersler bekliyor. Bu duruma kendinizi şimdiden hazırlamalısınız.

HABERE YORUM KAT