1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları

Nuray Sayarı günlük burç yorumları, 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları, gökyüzündeki değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları

Nuray Sayarı 11 Eylül 2019 Çarşamba burç yorumları, 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları,  gökyüzündeki değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

NURAY SAYARI 11 EYLÜL BURÇ YORUMLARI | 11 EYLÜL ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık  11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumlarını herkes merakla araştırıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak, 11 Eylül 2019 Çarşamba günü dikkat etmeniz gerekenler...

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Eylül 2019 Çarşamba

Bugün herkesle iyi anlaşıyorsunuz sizinle oldukça iyi ilgileniyorlar ve sizden destek almaya hazırlar. Hedefleriniz doğrultusunda İlerlerken dengenizi iyi bir şekilde sağlayın dengenizi şaşırırsanız işte bütün sorunlarınız o zaman başlar.Ailevi sorunlarınızı dışarı aktarmaya çalışın hep bir gizlilik içinde olun çünkü bu ailenizle birlikte aranızda olan bir şey dışarının bilmesine gerek yok. Sıkıntılarınız konusunda size yardımcı olacak insanların yardımlarını geri çevirmemeye özen gösterin böyle bir durumda onlar bu şekilde kalsın sizde illaki yardım edecektiniz. Bütçenizi yavaş yavaş artırmaya özen gösterirseniz ileriki zamanlarda geleceğiniz için büyük yatırımlar yapmış olacaksınız.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Eylül 2019 Çarşamba

Hayata karşı hep bir mutsuzluk içerisindesiniz Buda sizi daha da geri sarıyor bu olumsuzluktan ne mutsuzluktan çıkıp olumlu şeyler düşünmeye odaklanın. Zaman  zaman sizin canınızı sıkan insanlar olacak bu insanları kafanıza pek takmayın umursamamaya çalışın çünkü umursamayan insanlar hep kazanıyor. Ailevi sıkıntılarınızla başa çıkacaksınız bundan size yardımcı olan şeyde iletişimimiz olacak iletişiminizi iyi bir şekilde yaptığınız taktirde hem aileniz sizi anlayacak hem de siz ailenizi anlayacaksınız ve ortada sorun kalmayacak. Zamanınızı iyi değerlendirdiğiniz taktirde yapamayacağınız hiçbir şey olmayacak ve geleceğinizi güzel bir şekilde kuracaksınız. 

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Eylül 2019 Çarşamba

Bu aralar canımız çok sıkılıyor ama kendinize yeni hobiler edindiğiniz değişik becerilerle uğraşmayı çok seviyorsunuz işte kendinizi böyle şeylerle iyi hissettiğiniz için bunları hiçbir zaman bırakmayın. Derdinizi veya sıkıntımızı paylaşacağınız insanlarla kendinizi daha iyi huzurlu hissediyorsunuz sizi ne derseniz deyin yanlış anlamayacak insanlarla olmayı daha çok tercih ediyorsunuz. Arkadaşlarınız veya çevrenizdeki insanlar sizin dobra oluşunuza bayılıyor açık sözlü olmanız herkesin çok hoşuna gidiyor bu huyunuzu hiçbir zaman kaybetmeyin. Her işin üstesinden geliyorsunuz ve bütçenize de oldukça iyi dikkat ediyorsunuz ödeme yapmanız gereken yerleri tek tek kapatacaksınız ve rahatlayacaksınız.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Eylül 2019 Çarşamba

Sizinle birlikte zaman geçirmeyi seven insanlar var ve sizde bu insanlarla zaman geçirmeye bayılıyorsunuz. İşlerinizin daha iyi bir şekilde ve olumlu bir şekilde ilerleyecekini hayal edip bu şekilde hedeflerinizi yönlendirirseniz sizin için daha iyi olacaktır ve kendinize biraz zaman ayırıp mola vermeyi deneyin. Kendinize olan özgüveninizi yeniden kazanabilmeniz için hem fiziksel yorgunluğunuzu hem de ruhsal yorgunluğunuzu almanız için kendinizi süre tanıyın. Bu arada yakaladığınız bazı enerjileri yeni deneyimlere harcayabilirsiniz yeni deneyimlerle bir çok şey yapabilir ve kendinizi daha da iyi hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmenizi öneririm.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Eylül 2019 Çarşamba

Bu aralar edineceğiniz arkadaşlarınızı tekrar tekrar gözden geçirmeye çalışın çünkü bu dönemlerde herkese güvenilmiyor. Sizin de artık bazı şeylerin farkına varıp kendinize çekidüzen vermelisiniz ve çevrenizdeki insanları tekrardan göz önünden geçirmelisiniz. Bu dönemlerde başarıyı yakalamanız için elinize bir çok fırsat geçecek ve bu fırsatları iyi değerlendirdiğiniz taktirde sizin geleceğinizde yatırımlar olabilir. Size ayakbağı olan insanlarla birlikte arkadaşlık edinmeyi düşünmeyin. Canınızı sıkan insanları hayatınızdan uzak tutun ve size olumlu bir şeyler katmıyorlarsa da hiçbir şekilde onlarla iletişim kurmayın. 

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Eylül 2019 Çarşamba

İnsanların sizi sinir etmesine izin vermeyin bu aralar zaten siniriniz oldukça yüksek ve sizin sinirinizi bozan insanları hayatınızdan uzaklaştırın. Zamanınızı daha güzel şeylerde harcamaya özen gösterin ve kendinize boş zamanlarınızda hobiler edinmeye çalışın. Bu aralar kendinizi iyi hissetmeniz için uyumayı değil kendinize iyi gelecek şeyleri yapmaya çalışın. İş hayatınızda size yanlış yapan insanlarda art niyet aramanız gayet normal bunun biraz geç farkına vardınız ama yinede vardınız bunun mutluluğu da ayrı bir şey. Ailenizle daha fazla vakit geçirmeye bakın çünkü bu günler bir daha geri gelmeyecek zamanın kıymetini bilip o şekilde yaşarsanız boş zamanınız hiç olmayacaktır.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Eylül 2019 Çarşamba

Fikirleriniz açısından alacağınız eleştiriler olabilir. Bu eleştirilerden ağır yaralar almak yerine bu eleştirilerle güçlenin. Çünkü eleştiri açıklarınızı bulma konusunda en iyi aracıdır. Kendinizi toparladığınız vakit ve kimseye pabuç vermediğiniz taktirde ilerleyen zamanlarda düşüncelerinize sonsuz saygı duyulacağının farkına varacaksınız. Gireceğiniz ortamlarda bir yıldız gibi parlayacak, ortamda fazlasıyla dikkat çekeceksiniz. Yıldızınız şu sıralar sizin yanınızda. Özellikle arkadaş çevrenizde çok sayılan bir insan olarak görünüyorsunuz. İşte bu konudan dolayı da kimse sizinle ters düşmek istemiyor. Pozitif düşünceler ve pozitif gelişmeler bugün sizinle birlikte. Günü iyi değerlendirmeye bakın. 

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Eylül 2019 Çarşamba

Son zamanlarda hevesle ve heyecanlı bir şekilde girişmiş olduğunuz bazı işlerden beklediğiniz karşılığı alamadığınızdan dolayı çok çabuk pes etme taraftarısınız. Çok sabırlı bir burç olmanıza rağmen bu konudaki sabırsızlığınızdan dolayı başarıdan ödün veriyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar sizi bir takım konularda uyarabilir. Bu insanlara kulak asın. Çünkü sizin göremediğiniz bazı yanlışları, bazı eksikleri görüyor olabilir. Yakın zamanda bir takım evraklar için imzanız gerekebilir. İmzaınızı atmadan önce atacağınız yeri iyice okumaya özen gösterin. Aşk hayatınızda ufak tefek çalkantılar yaşıyor olsanız da aşk hayatınızdan memnunsunuz. Memnun olmadığını düşünen akrep burçları ise yeni denizlere yakın zamanda açılma ihtimali çok yüksek. Atacağınız her bir adımı ince eleyip sık dokumaya çalışın.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Eylül 2019 Çarşamba

Size yanlış yaptığını düşündüğünüz insanlar hayatınızda var olabilir. Bu insanların farkındaysanız hayatınızdan çıkartmadan önce bir kere mutlaka konuşmalısınız. Eğer tavrınız net ise iç sesiniz size en doğruyu söylediğinden hiç şüpheniz olmasın. İçinizdeki o heyecanlı kuş İçinizde sürekli uçabilir. Şu sıralar dinmek bilmeyen heyecanlarınız var.   Son zamanlarda hakkınızda konuşan kişinin sayısı giderek artış göstermekte olabilir. Bu kişilere karşı bir takım önlemler alabilirsiniz. Mesela malzeme vermemek adına şu sıralar daha gizemli yaşam sürdürebilir, güvendiğiniz kişiler haricinde hakkınızda bilgi paylaşmamaya dikkat edebilirsiniz. Sağlığınız açısından bomba bir gün geçireceksiniz. Her yediğinizi zamanında ve ayarında yediğiniz sürece sağlığınız uzun süre yerinde devam edecek. 

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Eylül 2019 Çarşamba

Elinize sizi iyi yerlere getirecek bir takım fırsatlar geçebilir. Fırsatları iyi değerlendire bilmeniz için dikkatinizi iyice toplamalı ve etrafınızda gelişen olaylara iyi hakim olmalısınız. Bilerek veya farkında olmadan kırmış olduğunuz arkadaşlarınız size karşı intikam duygusu besleyebilir. Bu kişileri fark etmeniz çok zor olmayacak. Çünkü yapacağı her bir şeyi açık açık faaliyete geçirecek. Bu durum karşısında kendinizi sabırla anlatmalı ve arkadaşınızın beslemiş olduğu bu kin duygusundan kurtarmaya çalışmalısınız. Hali hazırda bir takım birikimleriniz bugün veya yakın gelecekte ihtiyacınıza hızır gibi koşacak. Bu ihtiyacınız göz önünde bulundurarak mutlaka ders çıkartın ve gelecek günlerde aynı durumu yaşayabileceğinizi düşünün. Sizinle arkadaşlık veya flört etmek isteyen birileri var. Bu insanları fark etmeniz çok zor olmayacak. Bu kişiler ilerleyen zamanda ortamınıza girmek isteyecek. Tabi siz buna izin verirseniz.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Eylül 2019 Çarşamba

Hayatınız boyunca tek bir dostumuz oldu eğer bu dostunuzu size yanlış yaparsa artık hiç kimseye güveniniz kalmayacak bu konuda çok üzülüyorsunuz ve korkularınız da var çünkü dünya artık saçma bir yere gidiyor korkmanız gayet normal. Eğer bazı şeylere sabırlı yaklaşırsanız kaybedeceğiniz hiçbir şey olmayacak hem sabrı öğrenmiş olacaksınız hem de sakin kalmayı. Dost bildiğiniz arkadaşlarınızı Şimdi daha iyi anlıyorsunuz siz bence eski dostunuzdan vazgeçmeyin her ne olursa olsun sizin ilk ve sonunuz olsun. Maddi konularda bu aralar pek de iyi değilsiniz kendinize biraz daha çekidüzen verirseniz her şeyi yoluna sokabilirsiniz. Zamansız yaptığınız harcamalar ileride sizi zorlayabilir bu konuda kendinize olan özgüveninizi biraz yarıya indirmeniz gerekiyor.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Eylül 2019 Çarşamba

Duygularınızı herkese belli etmeyin ki zaten etmiyorsunuz da ama kiminle neler yapıp yapmadığınızı aile büyüklerinize söylemeyi ihmal etmeyin çünkü eğer konuştunuz biri varsa ve bu insanı aile büyükleriniz tanıyorsa ki tanıyordur hem de tecrübelerine dayanarak size yardımcı olacaklardır. Partnerinizle birlikte daha iyi bir şekilde anlaşıyorsunuz ve birbirinize karşı olan iletişiminize daha da grup partnerinizle birlikte daha iyi bir şekilde anlaşıyorsunuz ve birbirinize karşı olan iletişiminizi daha da Kuvvetlendirirdiğinizi görüyorum ve bu sizin için çok iyi bir şey. Gelecekte işsiz kalma kaygısı yaşıyorsunuz daha şimdiden ama bunu ilerleyen zamanlarda aşacaksınız çünkü özgüven gelecek.

.Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları

NURAY SAYARI 2019 BURÇ YORUMLARI

2019 Yılı burçları neler bekliyor? 2019 yılında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm merak edilenler...

Koç Burcu 2019 Nuray Sayarı

Aşk: Eğer geçmiş yıllarda ikili ilişkiler yaşadıysanız dert etmeyin. 2019 yılı ile birlikte karşınıza büyük bir aşk çıkabilir. Bununla birlikte ayrılmış olduğunuz eşiniz yada eski sevgiliniz sizi tekrardan arayabilir. Eğer evliyseniz bu zamana kadar evliliğinizde yaşadığınız problemlerde çözülebilir.

Para: Bu zamana kadar hayalini kurmuş olduğunuz ev ya da arabayı artık alma şansınız yükselecek. Kariyer ve iş hedefleriniz de ufak tefek dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Fakat bu tür olumsuzlukların mutluluğunuzu bozmasına izin vermemelisiniz.

Sağlık: Huzur ve sağlık dolu bir yıl sizleri bekliyor olacak.

Boğa Burcu 2019 Nuray Sayarı

Aşk: İkili ilişkiler de senenin sonuna kadar kafanı toparla malısın. Yıl sonuna kadar huzurlu bir ilişkiye imza atabilirim.

Para: İş hayatında bu zamana kadar vermiş olduğun emeklerin karşılığını yavaş yavaş alıyorsun.

Sağlık: Stresli bir yaşam geçirebileceğinden dolayı aşırı yorulabilir ve bu durum da senin zorlanmana sebep olabilir. Sağlığını önemsemelisin.

İkizler Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Geçtiğimiz dönemlerde aşk konusunda çok yoruldun ve çok kalbin kırıldı. Fakat gelecek yılın şubat ve mart ayı itibari ile büyük bir aşka yelken açabilirsin. İkili ilişkilerde mutlu olacağın bir yıl seni bekliyor.

Para: 2019 yılı ile birlikte gelecek olan ilk üç ay harcamalarına dikkat etmelisin. Nisan, haziran ayı sonrasın da madde açıdan durumun iyiye gidecek.

Sağlık: 2018 yılında ufak tefek sağlık sorunları yaşamış olabilirsiniz. Ama dert etmeyin. 2018 yılında sizi rahatsız edecek ufak tefek sağlık problemleri haricinde bir olumsuzluk görünmüyor.

Yengeç Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Bu yılın sonuna doğru sizi hayata tekrardan bağlayacak büyük bir aşk olabilir. Hayata pozitif bakmanıza neden olacak bu ikili ilişkinizde çok mutlu olabilirsiniz.

Para: 2019 yılının getireceği ilk 6 ay hedefleriniz doğrultusunda gitmeyebilir. Bu sebepten dolayı bulanacağa benziyorsunuz. Daha sonra elinizde geçecek kazançlar sizi mutlu etmeye yetecek.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte asabiyet bozukluğu yaşayabilirsiniz. Onun haricinde kış hastalıkları dışında herhangi bir sağlık probleminiz görünmüyor.

Aslan Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Yeni bir aşk ve yeni bir romantizm rüzgarına merhaba demeye hazır mısınız? İkili ilişiklerde doğru insanı bulacağınız bir hayat sizleri bekliyor.

Para: Yaşamış olduğun maddi sıkıntılar 2018 yılının ikinci yarısı ile birlikte son buluyor. Ama yine de bu yıl yapacağınız harcamalara biraz daha dikkat etmelisin.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte sağlık konularına olduğundan daha sakin davranman gerekiyor. Endişe yapmana gerek yok sağlık sorunların psikolojik alt yapılı olabilir. Bununla birlikte kış aylarında kendine biraz daha dikkat etmelisin

Başak Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Eğer halihazırda bir ilişkiniz var ise herhangi bir problem yaşayacağa benzemiyorsunuz. 2019 yılı ile birlikte başak burçları aşka doyacak.

Para: Bu zamanlarda sizlere gelecek olan teklifleri en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Maddi açıdan ferahlayacağını bir döneme girebilir ve her an şans kapınızı çalabilir.

Sağlık: Ön plana çıkaracağınız sağlam kararlar sayesinde sağlıklı bir yıl geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Mutluluğa yelken açmaya hazır mısınız? Ömür boyu sürmesi beklenen bir aşk ile tanışabilirsiniz.

Para: Hayatınızda maddi açıdan değişiklikler yapmaya karar verdiğiniz zamanlarda biraz sıkılabilirsiniz. Fakat 2019 yılı maddi yönden rahat etmenize olanak tanıyacak.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte terazi burçlarının sağlığında herhangi bir problem görünmüyor. Fakat siz yinede aşırı yorulmamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü yorgunluk sebebi ile bir takım rahatsızlıklar geçirebilirsiniz.

Yay Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Aşk hayatınız diğer yıllara göre daha sönük geçebilir. Evli olan yay burçları, ikili ilişkilerinde bir takım sorunlar ile karşı karşıya gelebilir.

Para: Uzun zamandır hesaplamış olduğunuz kazanç listesi hayalini kurduğunuz kadar yüksek rakamda olmayabilir. Fakat yine de bu kazanç 2019 yılı ile birlikte elinize geçecek.

Sağlık: 2019 yılının ilk üç ayı kendinizi kötü hissedebilir ve kendinizi depresif bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Fakat daha sonra her şeyin düzelecek ve eski sağlığınıza geri döneceksiniz.

Oğlak Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: İkili ilişiklerde çok yakında büyük bir aşk kapınızı çalacak. Eğer evli oğlak burçlarından sanız ilişkiniz daha da güçlenecek.

Para: 2019 burç yorumu Nuray Sayarı’ ya göre oğlak burçları maddi sıkıntılar yaşayabilir. Oğlak burçlarının yaz döneminde yapacağı harcamalara biraz daha dikkat etmesi gerekiyor.

Sağlık: Oğlak burçları kış ayları hastalıkları ile karşı karşıya kalabilir. Fakat onun haricinde ciddi sağlık problemi görülmüyor. Fakat bu dönemlerde sağlığınızdan şüphe edip hastalık durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kova Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: 2019 yılı ile birlikte Kova burçlarına yeni bir aşk görünmüyor. 2019 yılınız kendinize hediye ettiniz ve karşınıza çıkan teklifleri bile değerlendirmiyorsunuz.

Para: Son zamanlarda keyfi yere birçok harcama yapmışsınız. Maddi açıdan sıkıntıya düşmek istemiyorsanız harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

Sağlık: Uzun zamandır üzerinde durmuş olduğunuz sağlık problemi sonunda çözüme kavuşacak. Sağlık ile ilgili birçok probleminizi geri plana alacaksınız.

Balık Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Büyük bir aşk çok yakında kapınızı çalabilir. Fakat ikili ilişiklerde yoğunluğu yakalayabilmeniz için eski defterleri kapatmanız gerecek. Eski ilişkiniz, yaşayacağınız yeni ilişiklerde problemlere ve dengesizliklere sebep olabilir. Bu konu hakkında biraz daha dikkatli olmada yarar var . Büyük bir aşka çok yakında yelken açabilirsiniz.

Para: Akıllıca adımlar atmanın zamanı çoktan geldi. Nasılsa kazanıyorum diyerek yeni yatırımlar yapmaktan vazgeçmeyin. Her zaman para harcarken iki kere düşünmekte yarar olacak.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte diyetinize özen göstermeniz gerekebilir. Eğer bu konu hakkında dikkatsiz davranırsanız sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür olumsuzluklar ile karşılaşmamak adına sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Akrep burçlarına büyük müjde! Eski aşklarınız ve anılarınız tekrardan ön plana çıkıyor. Bununla birlikte yeni aşklara yelken açacağınız huzur dolu günler sizleri bekliyor. Evli akrep burçları ise , eşlerinin büyük ilgisi ile karşı karşıya kalabilir.

Para: 2019 yılının ortalarına kadar maddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalarak zorluklar çekebilirsiniz. Fakat bu tür olumsuz durumlar ile karşı karşıya kaldığınız zamanlarda ailenizden büyük yardım göreceksiniz. Bu planlama sayesinde dar boğazdan kurtulmuş olacaksınız.

Sağlık: Nuray Sayarı 2019 burç yorumlarına göre Trioid hastalığı ile karşı karşıya kalabileceğiniz konusunda uyarılar görünüyor. Ani ani parlama ve sinir bozuklukları sağlığınıza ciddi boyutta zarar verebilir. Bu konuda önlem almanızda yarar olacaktır. Bununla birlikte akrep burçlarını ciddi dersler bekliyor. Bu duruma kendinizi şimdiden hazırlamalısınız.

HABERE YORUM KAT