1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 17 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları 2019

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 17 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları 2019

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı, 17 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları, gökyüzündeki değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 17 Temmuz Çarşamba  günlük burç yorumları 2019

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı 16 Temmuz Salı günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları,  gökyüzündeki değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI NURAY SAYARI 17 TEMMUZ ÇARŞAMBA 2019

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık 17 Temmuz Çarşamba  günlük burç yorumlarını herkes merakla araştırıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak, 17 Temmuz Çarşamba  günü dikkat etmeniz gerekenler...

1 Ağustos'a kadar devam edecek Merkür Retrosu boyunca ilişkilerde kopukluklar, yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Tarafların birbirlerini anlayamaması nedeniyle agrasif tavırlar veya tartışmalarda artış gözükebilir. İnatlaşma ve baskın fikirler gün yüzüne çıkabilir. Bu nedenle Merkür Retrosu boyunca ağzımızdan çıkan sözlere çok daha fazla dikkat etmeliyiz. Merkür gerilemesinde eski ilişkiler gündeme gelebilir ancak bu süreç oldukça aldatıcı.

MERKÜR RETROSU NE DEMEK? MERKÜR RETROSUNDA NE OLUYOR?

Retro sürecinde ayrıca yeni imzalar atmamak, yeni anlaşmalar yapmamak veya ev ile ilgili kontratlar imzalamamak gerekiyor. Çünkü aldatılmalara daha fazla açık olacağız. İş başvurularını da retrodan sonraki döneme ertelemenizde fayda var. Teknolojik aletlerin daha kolay bozulması da retronun önemli başlıklarından biri. Elektronik aletleriniz bozulabilir veya çok uğraştığınız belgeleri kaydetmeyi unutabilirsiniz. Bu nedenle çalışırken daha fazla konsantre olmaya çalışmalısınız. Eğitim veya iş hayatınızda ise dalgınlıklar yaşayabilirsiniz. Haftalık burç yorumunda Merkür Retrosu'nun burçlara etkisini okuyabilirsiniz...

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 17 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları 2019

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Temmuz 2019 Çarşamba 

Hayatınıza alacağınız insanları seçmekte fayda var. Sizinle birlikte kendini ön plana sürecek olan insanlar olacak, buna izin vermeyin sizi kullanmaya çalışıyorlar. Bu aralar keyfinize daha da bir keyif katacaksınız dostlarınızla beraber güzel planlar yapıyorsunuz ve bu planlarınızı gerçekleştireceksiniz. Eğer harcamalarınıza dikkat ettiğinizden fazla dikkat ederseniz istediğiniz şeyi kendinize alacaksınız. Bir konuda aile büyüklerinizden yardım alacaksınız fakat nedense yine de aile büyüklerinizi dinlememek de ısrar edeceksiniz, bu hataya düşmemek için dinlemenizi tavsiye ediyorum, size çok katkısı olacak.

 Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 17 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları 2019

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Temmuz 2019 Çarşamba

Asla unutamayacağınız bazı dostluklar kuracaksınız ve bu dostluklar gittikçe derinleşecek sizin için unutulmayacak bir anı olacak. Sosyal hayatınızda bu ara fazla aktif değilsiniz ve bu yüzden bazı arkadaşlarınızı ihmal ettiniz fakat İhmal ettiğiniz arkadaşlarınızın gönlünü alacaksınız. Aile içi tartışmalar bazen sizi ne kadar sıksada bunu uzlaştıracaksınız herkes kafası rahat bir şekilde yoluna bakacak. Özel hayatınıza biraz daha zaman ayırmaya bakın, daha sıcak ve daha samimi yaklaşın ,karşınızdakini etki altına almayı başaracaksınız.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 17 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları 2019

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Temmuz 2019 Çarşamba

Ruh sağlığınızı etkileyecek ne varsa kendinizden uzak tutmaya bakın, her şeyden önce siz geliyorsunuz bunuda unutmayın. Çevrenizde daha sıcak daha samimi ve daha içten güler yüzü bir şekilde yaklaşırsanız,hiç kimse sizi unutamayacak hep sizinle birlikte vakit geçirmek isteyecektir. Yaptığınız işlerden daha fazla keyif almaya başladınız çünkü her şey sizin mutluluğunuz için olduğunu düşünüyorsunuz ve daha bir olgunlaştınız, buda size artı bir avantaj oluyor. Sizi sıkan veya bunaltan insanlardan uzak duracaksınız çünkü bu size hiçbir zaman iyi gelmedi kendi bildiğinizi yapmak sizi daha huzurlu hissettiriyor. 

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 17 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları 2019

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Temmuz 2019 Çarşamba

Kendinizi iyi hissetmek için alacağınız enerjileri daha güzel şeylere kullanmayı deneyin, mesela iş hayatınızda bu enerjinizi kullanmak yerine ailenizle veya sevdiğiniz ile birlikte kullanmayı tercih edin. İş hayatınızda veya normal yaşantınızda size bazı destekler gelecek bu destekleri geri çevirmeyin elinizin tersiyle itmeyin size çok yararı olacak. Uzun süredir aklınızı kurcalayan ve meşgul eden şeylerden kendinizi soyutlayabilirsiniz bu soyutlama daha iyi yönde olacak şimdiden bütçenizi bir miktar artırmaya bakın. 

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 17 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları 2019

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Temmuz 2019 Çarşamba

Bu ara fazla gereksiz yere ego yapıyorsunuz artık bunu bir kenara bırakın çünkü gerçek hayatla savaşmanız gerekecek bazı durumları görmeniz gerekecek. Bencil davranmaktan kaçının çünkü bu durum ailenizi bayağı bir etkiliyor çünkü aileniz size bencil olmayı değil paylaşımcı olmayı öğretti buda ailenizi gitgide üzüyor. Özel hayatınızla ilgili yaşayacağınız bazı sıkıntılardan dolayı yalnız kalmak isteyebilirsiniz en doğal hakkınız, fakat karşı tarafınızdaki insanı düşünmek zorundasınız, empati yaparsanız daha iyi anlayacaksınız. Kafanıza koyduğunuz bazı işler var ve bu işleri hedefleriniz doğrultusunda daha iyi yerlere ulaşabileceksiniz. 

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 17 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları 2019

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Temmuz 2019 Çarşamba

Yakın arkadaşlarınızla yapacağınız bazı ortak girişimler olabilir fakat bu yapacağınız girişimler de iki kez düşünmenizi öneririm. Sağlık açısından kendinizi çok iyi hissediyorsunuz fakat yine de doktora görünmekte fayda var. Yapacağınız bir iş ile aile bağlarınızı daha da güçlendirebilirsiniz ve aileniz sizin kararlarınıza, düşüncelerinize saygı gösterecek, bu süreç içinde ailenizden destekler alabilirsiniz. Çevrenizde olan elit insanlarla takılmaya başladığınızdan beri fikirlerinizin değiştiğini ve düşünce yapınızın değiştiğini fark ediyor musunuz ?Hayata karşı bakış açınız daha olumlu oldu, bunların farkına vardıysanız daha da olgunlaştığınızı söyleyebilirim.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 17 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları 2019

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Temmuz 2019 Çarşamba

Zaman kavramının algılanmasında biraz güçlük çekebilirsiniz. Çünkü akıcı bir günün içerisinde olacağınızdan dolayı zamanın nasıl geçtiğine dair pek bir fikriniz olmayabilir. Gün içerisinde iyi ve kötü karışık bir şekilde olaylara tanık olabilirsiniz. Eğer ki kötü değerlendirilebilecek olaylarla karşılaşırsanız muhakeme yanınızdan faydalanmak isteyen insanlar olabilir. Objektif yaklaşımlarınızdan kesinlikle ödün vermeyin. Doğaya karşı ayrı bir ilginiz var. Gün batımına doğru eğer imkanınız var ise manzaraya sahip olan alanları ziyaret etmeniz size iyi gelecektir. Aklınızda karışıklığa neden olan her şeyi bir kenara bırakın ve kendinizi dinlendirmek için zaman ayırın. 

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 17 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları 2019

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Temmuz 2019 Çarşamba

Gün içerisinde çıkmanız gereken seyahatler olabilir. Bu seyahat gerçekleşirse bunun amacı büyük ihtimalle iş dolayısıyla olacak. Kalbiniz, çok fazla değer verdiğiniz insanlar için fazlasıyla çalışıyor. Hayattaki amacınız kalbinizdeki insanlardan ibaret gibi hissedip planlar yapmanıza müsait bir gün. Hakkınızda kötü düşüncelere sahip olup sağda solda konuşan insanları fazla aldırmamalısınız. Bu konuda gireceğiniz münakaşalarda elde edeceğiniz sadece yorgunluk olacaktır. İş hayatınızda en iyisini yapmaya çalışırken kendinizden ödün veriyorsunuz. Olayların ve gelişmelerin akışında hareket etmeniz, en azından bir süre, çok daha hayırlı olacak. 

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 17 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları 2019

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Temmuz 2019 Çarşamba

Aile içerisinde veya yakın çevrenizden samimi olduğunuz kişileri yolculuğa gönderebilirsiniz. Bu yolculuğa çıkacak kişi için hüzünleneceksiniz ancak bu yolculuğun desteklenmesi gerektiğinin farkında olacaksınız. Sürücü iseniz trafik içerisinde olumsuz durum söz konusu olabilir. Varacağınız yere gecikme veya ufak çaplı sürtme gibi olaylar… Ancak soğuk kanlı tutumunuzu korumalısınız. Yaşam standardınızı daha iyi yere taşımak için geleceğe yönelik bazı planlarınıza yeni şeyler katmanız gerekebilir. Maddiyat konusunda beklediğiniz gelir kapıları maalesef ki bu sefer yüzünüze kapanabilir. Bu yüzden kendinize garantiye alacak zor gün birikimi oluşturmakta fayda var. 

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 17 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları 2019

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Temmuz 2019 Çarşamba

Sağlığınızı sıkıntıya sokacak olan sağlığa zararlı yiyecekler konusundaki ısrarınızı kırmanız gerekmekte. Çünkü yakın zamanda ciddi etkisi olan sağlık problemleri canınızı sıkabilir. Arkadaşlarınızla geçireceğiniz birlikte zamanlardan fazlasıyla keyif alacaksınız. Böylece arkadaşlık bağlarınız güçlenme gösterebilir. Giyim kuşam konusunda daha fazla özen gösterdiğinizin farkına varacaksınız. Belkide bunun göstergesi gözünüze çarpan yeni bir ilişki. Zaten burcunuza göre bugünlerde yeni bir aşk hayatının elinizden tutması an meselesi. Kültürel değerleriniz yakın çevrenizde gerçekleşecek olan şenliklerle tazelenme gösterecek. 

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 17 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları 2019

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Temmuz 2019 Çarşamba

Bu aralar istediğiniz hiçbir şey yolunda gitmiyor işlerinizin bile durduğunun farkındasınız. Hedeflerinize ulaşmanız biraz zaman alabilir fakat pes etmeyin çünkü hiçbir şey zaman almadan olmaz. Enerjinizi boşa harcamayın çünkü boşa harcadığınız enerjiniz size bazı yerlerde yardımcı olabilir. Önünüze çıkacak olan engelleri sinirlenip öfkelenebilirsiniz fakat ters giden şeylerde daha sabırlı yaklaşırsanız her şey yoluna girecektir emin olun. Planlarınızı mevcut olan durumlara göre şartlandırmazsanız hem kendinizi üzmemiş olursunuz hem de geleceğinizde ilgili bazı şeylerin daha güzel olduğunu görürsünüz.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 17 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları 2019

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Temmuz 2019 Çarşamba

Hedeflerinize bir an önce ulaşmak istiyorsunuz fakat o kadar kolay değil çünkü hedeflerinize ulaşmanızın zaman alacağının sizde farkındasınız. Gereksiz yere her bir şeye atılmamaya özen gösterin kendinizi daha fazla yormayın. Alacağınız projelerle ilgili bazı girişimlerde bulunabilirsiniz, bu girişimler sizin kafa yapınızı daha da bir genişletecek ve aydınlatacak. Bazı zorlandığınız durumlarda size gelen desteklerden en büyük destek ise sevgilinizden olacak çünkü sizin yanınızda oluşu size çok iyi geliyor. Özel hayatınızda bazı kafanıza takılan durumlar vardı, endişe ettiğiniz durumlar artık ortadan kalkacak ve kafanızda netleşmiş sorularla karşılaşacaksınız.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 17 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları 2019

NURAY SAYARI 2019 BURÇ YORUMLARI

2019 Yılı burçları neler bekliyor? 2019 yılında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm merak edilenler...

Koç Burcu 2019 Nuray Sayarı

Aşk: Eğer geçmiş yıllarda ikili ilişkiler yaşadıysanız dert etmeyin. 2019 yılı ile birlikte karşınıza büyük bir aşk çıkabilir. Bununla birlikte ayrılmış olduğunuz eşiniz yada eski sevgiliniz sizi tekrardan arayabilir. Eğer evliyseniz bu zamana kadar evliliğinizde yaşadığınız problemlerde çözülebilir.

Para: Bu zamana kadar hayalini kurmuş olduğunuz ev ya da arabayı artık alma şansınız yükselecek. Kariyer ve iş hedefleriniz de ufak tefek dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Fakat bu tür olumsuzlukların mutluluğunuzu bozmasına izin vermemelisiniz.

Sağlık: Huzur ve sağlık dolu bir yıl sizleri bekliyor olacak.

Boğa Burcu 2019 Nuray Sayarı

Aşk: İkili ilişkiler de senenin sonuna kadar kafanı toparla malısın. Yıl sonuna kadar huzurlu bir ilişkiye imza atabilirim.

Para: İş hayatında bu zamana kadar vermiş olduğun emeklerin karşılığını yavaş yavaş alıyorsun.

Sağlık: Stresli bir yaşam geçirebileceğinden dolayı aşırı yorulabilir ve bu durum da senin zorlanmana sebep olabilir. Sağlığını önemsemelisin.

İkizler Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Geçtiğimiz dönemlerde aşk konusunda çok yoruldun ve çok kalbin kırıldı. Fakat gelecek yılın şubat ve mart ayı itibari ile büyük bir aşka yelken açabilirsin. İkili ilişkilerde mutlu olacağın bir yıl seni bekliyor.

Para: 2019 yılı ile birlikte gelecek olan ilk üç ay harcamalarına dikkat etmelisin. Nisan, haziran ayı sonrasın da madde açıdan durumun iyiye gidecek.

Sağlık: 2018 yılında ufak tefek sağlık sorunları yaşamış olabilirsiniz. Ama dert etmeyin. 2018 yılında sizi rahatsız edecek ufak tefek sağlık problemleri haricinde bir olumsuzluk görünmüyor.

Yengeç Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Bu yılın sonuna doğru sizi hayata tekrardan bağlayacak büyük bir aşk olabilir. Hayata pozitif bakmanıza neden olacak bu ikili ilişkinizde çok mutlu olabilirsiniz.

Para: 2019 yılının getireceği ilk 6 ay hedefleriniz doğrultusunda gitmeyebilir. Bu sebepten dolayı bulanacağa benziyorsunuz. Daha sonra elinizde geçecek kazançlar sizi mutlu etmeye yetecek.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte asabiyet bozukluğu yaşayabilirsiniz. Onun haricinde kış hastalıkları dışında herhangi bir sağlık probleminiz görünmüyor.

Aslan Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Yeni bir aşk ve yeni bir romantizm rüzgarına merhaba demeye hazır mısınız? İkili ilişiklerde doğru insanı bulacağınız bir hayat sizleri bekliyor.

Para: Yaşamış olduğun maddi sıkıntılar 2018 yılının ikinci yarısı ile birlikte son buluyor. Ama yine de bu yıl yapacağınız harcamalara biraz daha dikkat etmelisin.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte sağlık konularına olduğundan daha sakin davranman gerekiyor. Endişe yapmana gerek yok sağlık sorunların psikolojik alt yapılı olabilir. Bununla birlikte kış aylarında kendine biraz daha dikkat etmelisin

Başak Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Eğer halihazırda bir ilişkiniz var ise herhangi bir problem yaşayacağa benzemiyorsunuz. 2019 yılı ile birlikte başak burçları aşka doyacak.

Para: Bu zamanlarda sizlere gelecek olan teklifleri en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Maddi açıdan ferahlayacağını bir döneme girebilir ve her an şans kapınızı çalabilir.

Sağlık: Ön plana çıkaracağınız sağlam kararlar sayesinde sağlıklı bir yıl geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Mutluluğa yelken açmaya hazır mısınız? Ömür boyu sürmesi beklenen bir aşk ile tanışabilirsiniz.

Para: Hayatınızda maddi açıdan değişiklikler yapmaya karar verdiğiniz zamanlarda biraz sıkılabilirsiniz. Fakat 2019 yılı maddi yönden rahat etmenize olanak tanıyacak.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte terazi burçlarının sağlığında herhangi bir problem görünmüyor. Fakat siz yinede aşırı yorulmamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü yorgunluk sebebi ile bir takım rahatsızlıklar geçirebilirsiniz.

Yay Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Aşk hayatınız diğer yıllara göre daha sönük geçebilir. Evli olan yay burçları, ikili ilişkilerinde bir takım sorunlar ile karşı karşıya gelebilir.

Para: Uzun zamandır hesaplamış olduğunuz kazanç listesi hayalini kurduğunuz kadar yüksek rakamda olmayabilir. Fakat yine de bu kazanç 2019 yılı ile birlikte elinize geçecek.

Sağlık: 2019 yılının ilk üç ayı kendinizi kötü hissedebilir ve kendinizi depresif bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Fakat daha sonra her şeyin düzelecek ve eski sağlığınıza geri döneceksiniz.

Oğlak Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: İkili ilişiklerde çok yakında büyük bir aşk kapınızı çalacak. Eğer evli oğlak burçlarından sanız ilişkiniz daha da güçlenecek.

Para: 2019 burç yorumu Nuray Sayarı’ ya göre oğlak burçları maddi sıkıntılar yaşayabilir. Oğlak burçlarının yaz döneminde yapacağı harcamalara biraz daha dikkat etmesi gerekiyor.

Sağlık: Oğlak burçları kış ayları hastalıkları ile karşı karşıya kalabilir. Fakat onun haricinde ciddi sağlık problemi görülmüyor. Fakat bu dönemlerde sağlığınızdan şüphe edip hastalık durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kova Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: 2019 yılı ile birlikte Kova burçlarına yeni bir aşk görünmüyor. 2019 yılınız kendinize hediye ettiniz ve karşınıza çıkan teklifleri bile değerlendirmiyorsunuz.

Para: Son zamanlarda keyfi yere birçok harcama yapmışsınız. Maddi açıdan sıkıntıya düşmek istemiyorsanız harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

Sağlık: Uzun zamandır üzerinde durmuş olduğunuz sağlık problemi sonunda çözüme kavuşacak. Sağlık ile ilgili birçok probleminizi geri plana alacaksınız.

Balık Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Büyük bir aşk çok yakında kapınızı çalabilir. Fakat ikili ilişiklerde yoğunluğu yakalayabilmeniz için eski defterleri kapatmanız gerecek. Eski ilişkiniz, yaşayacağınız yeni ilişiklerde problemlere ve dengesizliklere sebep olabilir. Bu konu hakkında biraz daha dikkatli olmada yarar var . Büyük bir aşka çok yakında yelken açabilirsiniz.

Para: Akıllıca adımlar atmanın zamanı çoktan geldi. Nasılsa kazanıyorum diyerek yeni yatırımlar yapmaktan vazgeçmeyin. Her zaman para harcarken iki kere düşünmekte yarar olacak.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte diyetinize özen göstermeniz gerekebilir. Eğer bu konu hakkında dikkatsiz davranırsanız sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür olumsuzluklar ile karşılaşmamak adına sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Akrep burçlarına büyük müjde! Eski aşklarınız ve anılarınız tekrardan ön plana çıkıyor. Bununla birlikte yeni aşklara yelken açacağınız huzur dolu günler sizleri bekliyor. Evli akrep burçları ise , eşlerinin büyük ilgisi ile karşı karşıya kalabilir.

Para: 2019 yılının ortalarına kadar maddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalarak zorluklar çekebilirsiniz. Fakat bu tür olumsuz durumlar ile karşı karşıya kaldığınız zamanlarda ailenizden büyük yardım göreceksiniz. Bu planlama sayesinde dar boğazdan kurtulmuş olacaksınız.

Sağlık: Nuray Sayarı 2019 burç yorumlarına göre Trioid hastalığı ile karşı karşıya kalabileceğiniz konusunda uyarılar görünüyor. Ani ani parlama ve sinir bozuklukları sağlığınıza ciddi boyutta zarar verebilir. Bu konuda önlem almanızda yarar olacaktır. Bununla birlikte akrep burçlarını ciddi dersler bekliyor. Bu duruma kendinizi şimdiden hazırlamalısınız.

HABERE YORUM KAT