1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 20 Eylül 2019 Cuma günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 20 Eylül 2019 Cuma günlük burç yorumları

Nuray Sayarı günlük burç yorumları, 20 Eylül 2019 Cuma günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları, gökyüzündeki değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 20 Eylül 2019 Cuma günlük burç yorumları

Nuray Sayarı 20 Eylül 2019 Cuma burç yorumları, 20 Eylül 2019 Cuma günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları,  gökyüzündeki değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

NURAY SAYARI 20 EYLÜL BURÇ YORUMLARI | 20 EYLÜL CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık 20 Eylül 2019 Cuma günlük burç yorumlarını herkes merakla araştırıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak, 20 Eylül 2019 Cuma günü dikkat etmeniz gerekenler...

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 19 Eylül 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Eylül 2019 Cuma

Belirgin bir neden olmadığı halde, bugün kabuğunuza çekilebilirsiniz. Hiç şüphe yok ki başkalarının yardımlarını kabul edebilirsiniz, ancak bundan daha fazlasını yapmanız gerekebilir; bildiklerinizi akranlarınızla paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bunun yanında, harcamalarınızı kısmanız gerekebilir. Aksi takdirde zor bir hafta sonuna ilk adımı atmış olursunuz.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 19 Eylül 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Eylül 2019 Cuma

Gün boyunca hayal aleminde gezinebilirsiniz. Kendinizi devamlı bir yerlere dalmış ya da gökyüzüne kitlenmiş olarak bulabilirsiniz. İş yerinde yeniliklere açık olabilir, aynı zamanda sıkı çalışmalarınızla gelişimi arttırabilirsiniz. Konuşmanızda ses tonunuza dikkat edebilir ve daha kibar olabilirseniz, herkesin aradığı insan siz olabilirsiniz!

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 19 Eylül 2019 Perşembe günlük burç yorumları

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Eylül 2019 Cuma

Gün çocuklarla kaliteli zaman geçirmek için ayrılabilir. Hane halkı sorumlulukları ile aşırı yüklenebilirsiniz ve onlarla başa çıkma konusunda biraz zorlanabilirsiniz. Ancak muhtemelen, başarılı bir iş çıkaracak ve sonuçtan memnun kalacaksınız. Ebeveyn iseniz fazla duygusallaşmaktan kaçının; bazen çocuklarınıza sert davranmanız gerekebilir.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 19 Eylül 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Eylül 2019 Cuma

Neredeyse her şeyin parasını siz ödeyecek olsanız bile, sevgilinizle alışveriş çılgınlığı günün en güzel yanlarından biri olabilir! Sevgiden bu kadar cömert olmaya karar vermiş olsanız da, akşamları terli bir teşekkür öpücüğünden çok daha fazlasını hak ediyorsunuz. Bu sıralar kendinizden çok ödün vermemeye çalışın, tartışma anında yüze vurulacak listeyi kabartmayın!

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 19 Eylül 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Eylül 2019 Cuma

Çok çalışsanız bile beklediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. Yeniden başlamadan önce zayıf yönlerinizi ve hatalarınızı akılda tutmanız gerekir. İş ilişkilerinizin güçlü kaldığından emin olmak için, gerekirse, elinizden gelenin fazlasını yapmalısınız. Eğer sabrederseniz, net bir şekilde maddi durumunuzda artış gözlemlenecektir.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 19 Eylül 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Eylül 2019 Cuma

İnsanları, bugünün uyum sağlama konusundaki düşünce ve istek esnekliğinizle büyüleyebilirsiniz. İkili ilişkilerde beklenmedik bir olayla karşılaşabilirsiniz; ama panik yapmayın, çünkü işler sizin lehinize sonuçlanacaktır. Aileniz ile kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. Sorumluluklarınızı benimseyerek ve aile geleneğine saygı göstererek aile bağınızı güçlendirin.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 19 Eylül 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Eylül 2019 Cuma

İş yerinizde yönetimde olan biri, sadece eğlence için sizi seçmeye karar verebilir. Fakat şansınız yüksek, hiç kimsenin size ve düşüncelerinize zarar veremeyeceği kadar güçlü bir karaktersiniz. İkili ilişkilerde alttan almanız gereken bir dönemdesiniz. Sular sakinleyince, karşınızdaki insanın sizi anlama ihtimali artacaktır. Doğru zamanda konuşmak en sağlıklısı olacaktır.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 19 Eylül 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Eylül 2019 Cuma

Yakın zamanda ortak bir iş girişimi başlattıysanız, bugün karlı bir anlaşmayı imzalamak için ilk adımınızı atabilirsiniz. Ancak, bugün herhangi bir sözleşme imzalamadan önce biraz zaman ayırmalısınız. Ayrıca, çubuğun kısa olanını çekmediğinizden emin olun! Yapılacak en iyi şey, gelecekte herhangi bir yanlış anlaşılmayı önlemek için anlaşmayı daha çok detaylandırmak olacaktır.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 19 Eylül 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Eylül 2019 Cuma

Bugün, müşteriler ve tedarikçilerle toplantılar düzenlemek zamanınızın çoğunu yiyecektir! Sabrınız, insanlar tarafından sunulan öneri ve görüşleri dinlemenizi sağlayacaktır. Tüm bunların sonucunda kısa sürede istediğiniz maaşı almanız muhtemeldir. Biraz daha dişinizi sıkabilirseniz, işler sizin çizdiğiniz yola girebilir.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 19 Eylül 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Eylül 2019 Cuma

Bugün sizin için önemli olan birisiyle tanışmanız muhtemel olacağından büyük önem taşıyabilir. Ayrıca, uzak akrabalar sizi günün büyük bir bölümünde meşgul edebilirler! Bunu muhtemelen ilginç bulacak, ancak hiçbir seçeneğiniz de olmayacaktır. Bir miktar huzur için ilk telefon davetine kaçabilirsiniz. Eve döndüğünüzde, bütün gün yapmayı tercih ettiğiniz şeyi yapabilirsiniz; çekirdek aileniz ve sevdiklerinizle zaman geçirmek.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 19 Eylül 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Eylül 2019 Cuma

İç sesinizi dinleyin, kalbinizin ne dediğini takip edin ve yolunuzda sizi yönlendirecek başka kimseye ihtiyacınız olmadığını bilin. İş yerinizde, üstleriniz eylemlerinizi ve kararlarınızı destekleyeceğinden, bugün pürüzsüz bir yelken açabilirsiniz. Akşamları romantik bir randevuya gidebilir ve güne mükemmel bir şekilde son verebilirsiniz.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 19 Eylül 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Eylül 2019 Cuma

Kendiniz için düşüremediğiniz standartlar koydunuz! Genelde her insanın doğasında daha fazlasını istemek vardır, patronunuzun da! Ancak patronunuzu bu konuda engelleyen şey; çabalarınızın mükemmelliğini görmek olacaktır. Sizin çıtanız zaten yüksek, daha fazla eklemeseniz de uzun süre yetecektir.

.Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 19 Eylül 2019 Perşembe günlük burç yorumları

NURAY SAYARI 2019 BURÇ YORUMLARI

2019 Yılı burçları neler bekliyor? 2019 yılında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm merak edilenler...

Koç Burcu 2019 Nuray Sayarı

Aşk: Eğer geçmiş yıllarda ikili ilişkiler yaşadıysanız dert etmeyin. 2019 yılı ile birlikte karşınıza büyük bir aşk çıkabilir. Bununla birlikte ayrılmış olduğunuz eşiniz yada eski sevgiliniz sizi tekrardan arayabilir. Eğer evliyseniz bu zamana kadar evliliğinizde yaşadığınız problemlerde çözülebilir.

Para: Bu zamana kadar hayalini kurmuş olduğunuz ev ya da arabayı artık alma şansınız yükselecek. Kariyer ve iş hedefleriniz de ufak tefek dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Fakat bu tür olumsuzlukların mutluluğunuzu bozmasına izin vermemelisiniz.

Sağlık: Huzur ve sağlık dolu bir yıl sizleri bekliyor olacak.

Boğa Burcu 2019 Nuray Sayarı

Aşk: İkili ilişkiler de senenin sonuna kadar kafanı toparla malısın. Yıl sonuna kadar huzurlu bir ilişkiye imza atabilirim.

Para: İş hayatında bu zamana kadar vermiş olduğun emeklerin karşılığını yavaş yavaş alıyorsun.

Sağlık: Stresli bir yaşam geçirebileceğinden dolayı aşırı yorulabilir ve bu durum da senin zorlanmana sebep olabilir. Sağlığını önemsemelisin.

İkizler Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Geçtiğimiz dönemlerde aşk konusunda çok yoruldun ve çok kalbin kırıldı. Fakat gelecek yılın şubat ve mart ayı itibari ile büyük bir aşka yelken açabilirsin. İkili ilişkilerde mutlu olacağın bir yıl seni bekliyor.

Para: 2019 yılı ile birlikte gelecek olan ilk üç ay harcamalarına dikkat etmelisin. Nisan, haziran ayı sonrasın da madde açıdan durumun iyiye gidecek.

Sağlık: 2018 yılında ufak tefek sağlık sorunları yaşamış olabilirsiniz. Ama dert etmeyin. 2018 yılında sizi rahatsız edecek ufak tefek sağlık problemleri haricinde bir olumsuzluk görünmüyor.

Yengeç Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Bu yılın sonuna doğru sizi hayata tekrardan bağlayacak büyük bir aşk olabilir. Hayata pozitif bakmanıza neden olacak bu ikili ilişkinizde çok mutlu olabilirsiniz.

Para: 2019 yılının getireceği ilk 6 ay hedefleriniz doğrultusunda gitmeyebilir. Bu sebepten dolayı bulanacağa benziyorsunuz. Daha sonra elinizde geçecek kazançlar sizi mutlu etmeye yetecek.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte asabiyet bozukluğu yaşayabilirsiniz. Onun haricinde kış hastalıkları dışında herhangi bir sağlık probleminiz görünmüyor.

Aslan Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Yeni bir aşk ve yeni bir romantizm rüzgarına merhaba demeye hazır mısınız? İkili ilişiklerde doğru insanı bulacağınız bir hayat sizleri bekliyor.

Para: Yaşamış olduğun maddi sıkıntılar 2018 yılının ikinci yarısı ile birlikte son buluyor. Ama yine de bu yıl yapacağınız harcamalara biraz daha dikkat etmelisin.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte sağlık konularına olduğundan daha sakin davranman gerekiyor. Endişe yapmana gerek yok sağlık sorunların psikolojik alt yapılı olabilir. Bununla birlikte kış aylarında kendine biraz daha dikkat etmelisin

Başak Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Eğer halihazırda bir ilişkiniz var ise herhangi bir problem yaşayacağa benzemiyorsunuz. 2019 yılı ile birlikte başak burçları aşka doyacak.

Para: Bu zamanlarda sizlere gelecek olan teklifleri en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Maddi açıdan ferahlayacağını bir döneme girebilir ve her an şans kapınızı çalabilir.

Sağlık: Ön plana çıkaracağınız sağlam kararlar sayesinde sağlıklı bir yıl geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Mutluluğa yelken açmaya hazır mısınız? Ömür boyu sürmesi beklenen bir aşk ile tanışabilirsiniz.

Para: Hayatınızda maddi açıdan değişiklikler yapmaya karar verdiğiniz zamanlarda biraz sıkılabilirsiniz. Fakat 2019 yılı maddi yönden rahat etmenize olanak tanıyacak.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte terazi burçlarının sağlığında herhangi bir problem görünmüyor. Fakat siz yinede aşırı yorulmamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü yorgunluk sebebi ile bir takım rahatsızlıklar geçirebilirsiniz.

Yay Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Aşk hayatınız diğer yıllara göre daha sönük geçebilir. Evli olan yay burçları, ikili ilişkilerinde bir takım sorunlar ile karşı karşıya gelebilir.

Para: Uzun zamandır hesaplamış olduğunuz kazanç listesi hayalini kurduğunuz kadar yüksek rakamda olmayabilir. Fakat yine de bu kazanç 2019 yılı ile birlikte elinize geçecek.

Sağlık: 2019 yılının ilk üç ayı kendinizi kötü hissedebilir ve kendinizi depresif bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Fakat daha sonra her şeyin düzelecek ve eski sağlığınıza geri döneceksiniz.

Oğlak Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: İkili ilişiklerde çok yakında büyük bir aşk kapınızı çalacak. Eğer evli oğlak burçlarından sanız ilişkiniz daha da güçlenecek.

Para: 2019 burç yorumu Nuray Sayarı’ ya göre oğlak burçları maddi sıkıntılar yaşayabilir. Oğlak burçlarının yaz döneminde yapacağı harcamalara biraz daha dikkat etmesi gerekiyor.

Sağlık: Oğlak burçları kış ayları hastalıkları ile karşı karşıya kalabilir. Fakat onun haricinde ciddi sağlık problemi görülmüyor. Fakat bu dönemlerde sağlığınızdan şüphe edip hastalık durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kova Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: 2019 yılı ile birlikte Kova burçlarına yeni bir aşk görünmüyor. 2019 yılınız kendinize hediye ettiniz ve karşınıza çıkan teklifleri bile değerlendirmiyorsunuz.

Para: Son zamanlarda keyfi yere birçok harcama yapmışsınız. Maddi açıdan sıkıntıya düşmek istemiyorsanız harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

Sağlık: Uzun zamandır üzerinde durmuş olduğunuz sağlık problemi sonunda çözüme kavuşacak. Sağlık ile ilgili birçok probleminizi geri plana alacaksınız.

Balık Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Büyük bir aşk çok yakında kapınızı çalabilir. Fakat ikili ilişiklerde yoğunluğu yakalayabilmeniz için eski defterleri kapatmanız gerecek. Eski ilişkiniz, yaşayacağınız yeni ilişiklerde problemlere ve dengesizliklere sebep olabilir. Bu konu hakkında biraz daha dikkatli olmada yarar var . Büyük bir aşka çok yakında yelken açabilirsiniz.

Para: Akıllıca adımlar atmanın zamanı çoktan geldi. Nasılsa kazanıyorum diyerek yeni yatırımlar yapmaktan vazgeçmeyin. Her zaman para harcarken iki kere düşünmekte yarar olacak.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte diyetinize özen göstermeniz gerekebilir. Eğer bu konu hakkında dikkatsiz davranırsanız sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür olumsuzluklar ile karşılaşmamak adına sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Akrep burçlarına büyük müjde! Eski aşklarınız ve anılarınız tekrardan ön plana çıkıyor. Bununla birlikte yeni aşklara yelken açacağınız huzur dolu günler sizleri bekliyor. Evli akrep burçları ise , eşlerinin büyük ilgisi ile karşı karşıya kalabilir.

Para: 2019 yılının ortalarına kadar maddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalarak zorluklar çekebilirsiniz. Fakat bu tür olumsuz durumlar ile karşı karşıya kaldığınız zamanlarda ailenizden büyük yardım göreceksiniz. Bu planlama sayesinde dar boğazdan kurtulmuş olacaksınız.

Sağlık: Nuray Sayarı 2019 burç yorumlarına göre Trioid hastalığı ile karşı karşıya kalabileceğiniz konusunda uyarılar görünüyor. Ani ani parlama ve sinir bozuklukları sağlığınıza ciddi boyutta zarar verebilir. Bu konuda önlem almanızda yarar olacaktır. Bununla birlikte akrep burçlarını ciddi dersler bekliyor. Bu duruma kendinizi şimdiden hazırlamalısınız.

HABERE YORUM KAT