1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları

Nuray Sayarı günlük burç yorumları, 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları, gökyüzündeki değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları

Nuray Sayarı 21 Eylül 2019 Cumartesi burç yorumları, 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları,  gökyüzündeki değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

NURAY SAYARI 21 EYLÜL BURÇ YORUMLARI | 21 EYLÜL CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumlarını herkes merakla araştırıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak, 21 Eylül 2019 Cumartesi günü dikkat etmeniz gerekenler...

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Eylül 2019 Cumartesi

Bu aralar kendinize koyduğunuz hedefler doğrultusundan şaşıyorsunuz bunu yapmamaya dikkat edin. Kendine koyduğum planlar doğrultusunda istikrarlı bir şekilde davranmaya çalış kafana ben bunu yapmalıyım cümlesini koy ve yoluna devam et. Bugünlerde heyecan duyacağın bazı haberler alabilirsin ve bu haberler sana oldukça iyi gelecek. Kendini bazı durumlarda oldukça huzurlu hissediyorsun ve bu huzurunu kaçıran insanlar elbetteki var bunları hayatından uzak tutmaya çalışırsan ortadan sorun kalkacak. Sevdiğiniz bir dostunuzun taşınacağını öğrendiğinizde çok kötü oldunuz fakat iyi yönünden bakarsanız ulaşım sıkıntısı yok. Artık kendinizi açıklamak gibi bir sıkıntınız olmasın bırakın başkalarıda sizi keşfetmeyi öğrensin ve tanımaya çalışsın.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Eylül 2019 Cumartesi

İş hayatında üzerinde çalıştığım bir proje de biraz yorulacaksın ama yorulmalısın çünkü senin bir üstünde var bu projede çok gözününde bu yüzden hırsını ele alarak onunkinden daha iyi bir şekilde proje yürütmelisin. Eğitim ve öğretim hayatında kendini göstereceksin ve gerçekten de özgüvenini geri kazanacaksın. Geçmişini artık bir kenara bırakıp geleceğini odaklanman gerekiyor geçmişini kapatmalısın. Kıskançlıklarını bir kenara bırakırsan her şey net bir şekilde göreceksin ve bu senin için daha iyi olacak hem de partnerin için.. emek verdiğim konularda çok ısrarcısın ki haklı olarak böyle olman normal çünkü gerçekten de emeğinin yenildiğini düşünüyorsun bu iş konularında zaten genellikle bu tarz haksızlıklar olur ama sen haksızlığa gelemiyorsun ve dişini göstereceksin.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Eylül 2019 Cumartesi

Çevrenizdeki insanların taktirlerini toplarken bir yandan da farklı bir yol ayrımı seçeceksiniz bunun sizin için daha iyi olduğunu düşündüğünüz için kendinize bunu uygun buluyorsunuz. İş ve normal hayatınızda başarıınızı daha da hırslandıracak ve kendinizi kamçılayacaksınız bu da sizi gerçekten de başarıya sürükleyecek ama psikolojiniz ne durumda olur bilemiyorum o yüzden fazlada kendinizi hırslandırmayın. Bu aralar isteksiz bir şekilde kendini bulabilirsin hiçbir şekilde bir şey yapmak içinizden gelmiyor bunlar gayet normal kendinizi toparlamanız için kendinize biraz zaman verin. Kendinize has bir fikriniz var fakat bunu ortaya açmak yerine ailenizle paylaşmayı deneyin çünkü fikrinize ortak olmaya çalışanlar olabilir Buda sizin canınızı sıkmaktansa baştan önleminizi almanız daha iyi olur.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Eylül 2019 Cumartesi

Kendinize koyduğunuz hedefleriniz doğrultusunda ilerliyorsunuz ve oldukça aktifsiniz bu da demek oluyor ki gerçekten de geleceğinize sımsıkı sarılmışsınız. Bazen beklentilerinizin karşılanmasını istiyorsunuz ama bunu başkalarından beklemeniz çok saçma beklentileriniz varsa bunu kendiniz karşılamalısınız o zaman daha da mutlu olacaksınız buna emin olun. Eğer sevgilin varsa süprizlere hazır ol ve bu sürpriz seni biraz duygulandırabilir yanına mendil almayı unutma. Duyarlı tavrınızla bütün olayları çözecek bütün olaylara el koyacaksınız, herkes sizin farklı biri olduğunuzu ve farklı bir bakış açısı sunduğunuzun farkında. Hayatınızda yaşayacağınız bazı olayları makul bir şekilde değerlendirip ona göre seçimlerinizi yapmanız gerekebilir.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Eylül 2019 Cumartesi

Bazı olayların sana ve hayatına oldukça iyi geleceğini işaret eden bazı şeyler gelebilir. Bu aralar özellikle doğal oluşunuzla herkesi mest ettiniz dürüst yaklaşımlarınız ve saygılı bir şekilde, samimi bir şekilde yaklaşımlarınız herkesi oldukça etkiledi. Bakış açınızın eşitlikten yana olduğunu her daim vurguluyorsunuz, bu aralar kendinizden bahsetmeyi ve kendiniz gibi davranmayı daha bir seviyorsunuz, yapmacık olmayı hiçbir zaman sevmediniz, her zaman dobraydınız. İş hayatında zıtlaştığınız ters düştüğünüz bazı insanlarla gün içerisinde diyaloglarınız olabilir her ne kadar zoraki olsa da bunu yapmalısınız iş gereği malum.. Size gelecek olan telefonlar hiçbir zaman susmayacak ve bu da sizi biraz daha sosyal yapacak yani sosyal hayatta yine aktifleşeceksiniz bu biraz yorucu olacak ama böyle olmasını siz istemediniz. 

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Eylül 2019 Cumartesi

Aile içerisinde yaşınızdan büyük ve ona değer verdiğiniz biri size bir konuda konuşma yapacak ve onu can kulağıyla dinleyeceksiniz çünkü bu kişinin dediklerini oldukça önem veriyorsunuz sizin için yeri apayrı. İlişkisi olan bir başak burcuysan ilişkinin daha da güzelleş edeceğini söyleyebilirim ama ilişkisi olmayan bir başak burcuysan da hoşlandığın kişiye bir şekilde duygularını aktarabilirsin. Bu aralar gözlerin üzerinde olması hoşuna gidiyor, dikkat çekmeyi seviyorsun zaten bir şey yapmasan da dikkat çekiyorsun buna emin ol. Kariyerinle ilgili beklenmedik süprizlerle karşı karşıya kalabilirsin bu da seni oldukça mutlu edecek. Arkadaş çevrene olsun normal etrafındaki insanlara olsun değer yargılarını değiştireceksin.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Eylül 2019 Cumartesi

İş hayatınızda bazı değişikliklere gidebilirsiniz. Var olan işinizde yaşadığınız son zamanlardaki memnuniyetsizlikten dolayı bu düşünceye girmeniz olası. Özellikle emir altında çalışmak sizi rahatsız ettiği için kendi işinizin olmasını isteyebilirsiniz. Biraz çabalamanız halinde hayalinizdeki işinize kavuşabilirsiniz. Hayatınızda huzursuzluk çıkaracak insanlar olduğunu düşüneceksiniz. Bu insanlara karşı yaklaşımlarınız biraz daha soğuk olabileceğinden dolayı karşınızdaki kişiden de farklı tepkiler alabilirsiniz. Hayatınızda klişe geçen bazı anları değiştirme ihtiyacı duyacaksınız. Mesela dışarı çıktığınızda sürekli takıldığınız bir mekan yerine bu sefer farklı bir yere gidebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise ilgisiz yaklaşımlarınız olduğunu düşünüyorsanız doğru bir düşünce içerisinde olabilirsiniz. İlgi konusunda partneriniz hassas olabilir. Partnerinizin beklentilerini boşa çıkarmama konusunda ısrarcı olmalısınız. 

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Eylül 2019 Cumartesi

Her geçen gün sizin için daha da sıkıcı olduğunu düşünebilirsiniz. Hayattan beklentileriniz istediğiniz gibi ilerlemediğinden dolayı durgun günler yaşayabilirsiniz. Aklınızda sürekli dönüp duran bazı fikirler mevcut. Bu fikirleri faaliyete geçirmek için sürekli bir düşünce içerisindesiniz. Ancak bu düşünceleriniz bir türlü hayata geçemiyor. Hayata geçmesi için birilerinden yardım bekliyorsunuz. Bu yardımı bekleyerek geçirdiğiniz her zaman sizin için zararlı olabileceğini unutmayın. Bir an önce yola koyulun. İş konusunda bazı projelere girişebilir ve bu projelerde ortaklık konumunda yer alabilirsiniz. İleriyi görebilme yeteneğiniz olduğundan dolayı yarar zarar konusunda başarılı adımlar atabileceğinizi aklınızda bulundurun. Sizden yardım bekleyen bazı insanlar çevremizde olabilir. Özellikle aileniz yardım konusunda daha bir ısrarcı. Ailenizin beklentisini boşa çıkarmayın. Günümüz diğer günlere göre biraz daha sakin geçecek. Boşluk bulduğunuz her bir anı bugün kendiniz için değerlendirin.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Eylül 2019 Cumartesi

Mutluluğunuza mutluluk katmak için harika bir gündesiniz. Pozitif düşünceleriniz, olumlu yaklaşımlarınız ve yapıcı davranışlarınızla güne mükemmel başlayacaksınız. Güneşin verdiği huzur ile sizde çevrenizdeki insanlara güneş gibi parıldayın ve mutluluk saçın. Sizden ilgi bekleyen birileri var. Ancak bu kişiyi veya kişileri fark etmekte güçlük çekebilirsiniz. Sizi mutlu edecek bir takım gelişmeler olacak. Bu gelişmeler aşk hayatınızda olabileceği gibi iş hayatınızda da olma ihtimali var. Eğer bir yerlerden haber bekliyorsanız bu haber çok kısa bir süre içerisinde size ulaşacak. Maddiyatınız için ise daha dikkatli, hesaba uygun şekilde harcama yapmanız en doğru adım olacak. Çünkü zor zamanlarınız yaklaşıyor.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Eylül 2019 Cumartesi

Mutluluk konusunda hassas bir döneme adım atacaksınız. Sizi üzüntüye uzatacak insanlara karşı yaklaşımlarınız fevri olabilir. Bu durum her ne kadar doğal olsada size yapılmasını istemediğiniz hiçbir şeyi karşınızdaki insana da yansıtmayın. Aşk hayatınızda yeni gelişmeler yaşayacaksınız. Bir partneriniz var ise partnerinizle birlikte ortak kararlar alacak, hayatınızda bir takım değişikliklere karar vereceksiniz. Eğer yalnız bir yaşantı sürüyorsanız havada aşk kokusu alabilirsiniz. Bu kokuyu yayacak kişi çokta uzağınızda değil. Huzursuzluk yaşadığınız bazı konularda huzursuzluğa neden olan her bir şeyi hayatınızdan uzaklaştırmak en doğru karar olabilir. Yakın çevrenizden biri sizinle çok önemli bir konuda konuşması gerektiğini söyleyebilir. Bu konuyu her ne olursa olsun ciddiye almalısınız. 

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Eylül 2019 Cumartesi

Yakın zamanda bir mal, mülk veya eşya elde edebilirsiniz. Elde edeceğiniz bu şeyin değerini iyi bilin ve mümkün olduğunca değerli kılmaya bakın. Bu mal veya mülkün maddi bir değeri olmayabileceği gibi  ilerleyen zamanlarda çok değerli olabilme ihtimali de mevcut. Çekişmesi yüksek bir tartışmanın içerisine dahil olabilirsiniz. Bu tartışmada taraf tutmadan objektif bir şekilde yaklaşımınız sizi doğru kararlara itecektir. Aile büyükleriniz sizden bir beklenti içerisinde. Ailenizi son günlerde aksattıysanız bu durumu bir an önce toparlamanız gerekmekte. Sizi çekemeyen insanlar çevrenizde yeniden çoğalacak. Bu insanlara karşı kesinlikle koz vermeyin. İş hayatınızdaki rakipleriniz sizden güçlü olduğu düşüncesini aklınızdan biran önce silin. Sizin çalışkan yapınız ile rakiplerinizi geçmeniz veya rakiplerinize fark atmanız fazlasıyla mümkün. Çalışma hırsınızı kesinlikle kaybetmeyin. Aklınızdaki bazı düşüncelerden dolayı kendinizi ifade etme konusunda zorlanabilirsiniz. Biraz dinlenmeyi hak ediyorsunuz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Eylül 2019 Cumartesi

Beceri isteyen bazı işlerde göstereceğinize başarılarla kendinizi kanıtlayacaksınız. Yakınlarınızdan alacağınız övgülerle özgüveniniz ciddi anlamda yükselecek. Kuvvetli iletişiminizden kaynaklı ikna becerinizle gireceğiniz bazı pazarlıklarda son söz size ait olabilir. Sizin uzağınızda olan akrabanız, aileniz ya da arkadaşlarınız sizden haber bekliyor olabilir. Bu kişilere hal hatır sormak için bugün tam zamanı. Tecrübe edineceğimiz bazı işlerin içerisinde olabilirsiniz. Bu işin içerisindeken yaşayacağın sıkıntılar sizin başarıya ulaşmanızdaki yararlı engeller olacak. Çevrenizde görmüş olduğunuz yanlışları düzeltmek için kendinizi yiyorsunuz. Aslında kendiniz ile ilgilenmek için doğru zamandasınız. Başkalarıyla ilgilenmek için pek sırası değil. Hayatınızdaki detaycı yaklaşımlarınız sizi biraz yıpratabilir. Bu yüzden birtık daha rahat bir hayat geçirmeniz için bazı şeyleri oluruna bırakmak da fayda var.

.Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 21 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları

NURAY SAYARI 2019 BURÇ YORUMLARI

2019 Yılı burçları neler bekliyor? 2019 yılında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm merak edilenler...

Koç Burcu 2019 Nuray Sayarı

Aşk: Eğer geçmiş yıllarda ikili ilişkiler yaşadıysanız dert etmeyin. 2019 yılı ile birlikte karşınıza büyük bir aşk çıkabilir. Bununla birlikte ayrılmış olduğunuz eşiniz yada eski sevgiliniz sizi tekrardan arayabilir. Eğer evliyseniz bu zamana kadar evliliğinizde yaşadığınız problemlerde çözülebilir.

Para: Bu zamana kadar hayalini kurmuş olduğunuz ev ya da arabayı artık alma şansınız yükselecek. Kariyer ve iş hedefleriniz de ufak tefek dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Fakat bu tür olumsuzlukların mutluluğunuzu bozmasına izin vermemelisiniz.

Sağlık: Huzur ve sağlık dolu bir yıl sizleri bekliyor olacak.

Boğa Burcu 2019 Nuray Sayarı

Aşk: İkili ilişkiler de senenin sonuna kadar kafanı toparla malısın. Yıl sonuna kadar huzurlu bir ilişkiye imza atabilirim.

Para: İş hayatında bu zamana kadar vermiş olduğun emeklerin karşılığını yavaş yavaş alıyorsun.

Sağlık: Stresli bir yaşam geçirebileceğinden dolayı aşırı yorulabilir ve bu durum da senin zorlanmana sebep olabilir. Sağlığını önemsemelisin.

İkizler Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Geçtiğimiz dönemlerde aşk konusunda çok yoruldun ve çok kalbin kırıldı. Fakat gelecek yılın şubat ve mart ayı itibari ile büyük bir aşka yelken açabilirsin. İkili ilişkilerde mutlu olacağın bir yıl seni bekliyor.

Para: 2019 yılı ile birlikte gelecek olan ilk üç ay harcamalarına dikkat etmelisin. Nisan, haziran ayı sonrasın da madde açıdan durumun iyiye gidecek.

Sağlık: 2018 yılında ufak tefek sağlık sorunları yaşamış olabilirsiniz. Ama dert etmeyin. 2018 yılında sizi rahatsız edecek ufak tefek sağlık problemleri haricinde bir olumsuzluk görünmüyor.

Yengeç Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Bu yılın sonuna doğru sizi hayata tekrardan bağlayacak büyük bir aşk olabilir. Hayata pozitif bakmanıza neden olacak bu ikili ilişkinizde çok mutlu olabilirsiniz.

Para: 2019 yılının getireceği ilk 6 ay hedefleriniz doğrultusunda gitmeyebilir. Bu sebepten dolayı bulanacağa benziyorsunuz. Daha sonra elinizde geçecek kazançlar sizi mutlu etmeye yetecek.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte asabiyet bozukluğu yaşayabilirsiniz. Onun haricinde kış hastalıkları dışında herhangi bir sağlık probleminiz görünmüyor.

Aslan Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Yeni bir aşk ve yeni bir romantizm rüzgarına merhaba demeye hazır mısınız? İkili ilişiklerde doğru insanı bulacağınız bir hayat sizleri bekliyor.

Para: Yaşamış olduğun maddi sıkıntılar 2018 yılının ikinci yarısı ile birlikte son buluyor. Ama yine de bu yıl yapacağınız harcamalara biraz daha dikkat etmelisin.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte sağlık konularına olduğundan daha sakin davranman gerekiyor. Endişe yapmana gerek yok sağlık sorunların psikolojik alt yapılı olabilir. Bununla birlikte kış aylarında kendine biraz daha dikkat etmelisin

Başak Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Eğer halihazırda bir ilişkiniz var ise herhangi bir problem yaşayacağa benzemiyorsunuz. 2019 yılı ile birlikte başak burçları aşka doyacak.

Para: Bu zamanlarda sizlere gelecek olan teklifleri en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Maddi açıdan ferahlayacağını bir döneme girebilir ve her an şans kapınızı çalabilir.

Sağlık: Ön plana çıkaracağınız sağlam kararlar sayesinde sağlıklı bir yıl geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Mutluluğa yelken açmaya hazır mısınız? Ömür boyu sürmesi beklenen bir aşk ile tanışabilirsiniz.

Para: Hayatınızda maddi açıdan değişiklikler yapmaya karar verdiğiniz zamanlarda biraz sıkılabilirsiniz. Fakat 2019 yılı maddi yönden rahat etmenize olanak tanıyacak.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte terazi burçlarının sağlığında herhangi bir problem görünmüyor. Fakat siz yinede aşırı yorulmamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü yorgunluk sebebi ile bir takım rahatsızlıklar geçirebilirsiniz.

Yay Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Aşk hayatınız diğer yıllara göre daha sönük geçebilir. Evli olan yay burçları, ikili ilişkilerinde bir takım sorunlar ile karşı karşıya gelebilir.

Para: Uzun zamandır hesaplamış olduğunuz kazanç listesi hayalini kurduğunuz kadar yüksek rakamda olmayabilir. Fakat yine de bu kazanç 2019 yılı ile birlikte elinize geçecek.

Sağlık: 2019 yılının ilk üç ayı kendinizi kötü hissedebilir ve kendinizi depresif bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Fakat daha sonra her şeyin düzelecek ve eski sağlığınıza geri döneceksiniz.

Oğlak Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: İkili ilişiklerde çok yakında büyük bir aşk kapınızı çalacak. Eğer evli oğlak burçlarından sanız ilişkiniz daha da güçlenecek.

Para: 2019 burç yorumu Nuray Sayarı’ ya göre oğlak burçları maddi sıkıntılar yaşayabilir. Oğlak burçlarının yaz döneminde yapacağı harcamalara biraz daha dikkat etmesi gerekiyor.

Sağlık: Oğlak burçları kış ayları hastalıkları ile karşı karşıya kalabilir. Fakat onun haricinde ciddi sağlık problemi görülmüyor. Fakat bu dönemlerde sağlığınızdan şüphe edip hastalık durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kova Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: 2019 yılı ile birlikte Kova burçlarına yeni bir aşk görünmüyor. 2019 yılınız kendinize hediye ettiniz ve karşınıza çıkan teklifleri bile değerlendirmiyorsunuz.

Para: Son zamanlarda keyfi yere birçok harcama yapmışsınız. Maddi açıdan sıkıntıya düşmek istemiyorsanız harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

Sağlık: Uzun zamandır üzerinde durmuş olduğunuz sağlık problemi sonunda çözüme kavuşacak. Sağlık ile ilgili birçok probleminizi geri plana alacaksınız.

Balık Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Büyük bir aşk çok yakında kapınızı çalabilir. Fakat ikili ilişiklerde yoğunluğu yakalayabilmeniz için eski defterleri kapatmanız gerecek. Eski ilişkiniz, yaşayacağınız yeni ilişiklerde problemlere ve dengesizliklere sebep olabilir. Bu konu hakkında biraz daha dikkatli olmada yarar var . Büyük bir aşka çok yakında yelken açabilirsiniz.

Para: Akıllıca adımlar atmanın zamanı çoktan geldi. Nasılsa kazanıyorum diyerek yeni yatırımlar yapmaktan vazgeçmeyin. Her zaman para harcarken iki kere düşünmekte yarar olacak.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte diyetinize özen göstermeniz gerekebilir. Eğer bu konu hakkında dikkatsiz davranırsanız sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür olumsuzluklar ile karşılaşmamak adına sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Akrep burçlarına büyük müjde! Eski aşklarınız ve anılarınız tekrardan ön plana çıkıyor. Bununla birlikte yeni aşklara yelken açacağınız huzur dolu günler sizleri bekliyor. Evli akrep burçları ise , eşlerinin büyük ilgisi ile karşı karşıya kalabilir.

Para: 2019 yılının ortalarına kadar maddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalarak zorluklar çekebilirsiniz. Fakat bu tür olumsuz durumlar ile karşı karşıya kaldığınız zamanlarda ailenizden büyük yardım göreceksiniz. Bu planlama sayesinde dar boğazdan kurtulmuş olacaksınız.

Sağlık: Nuray Sayarı 2019 burç yorumlarına göre Trioid hastalığı ile karşı karşıya kalabileceğiniz konusunda uyarılar görünüyor. Ani ani parlama ve sinir bozuklukları sağlığınıza ciddi boyutta zarar verebilir. Bu konuda önlem almanızda yarar olacaktır. Bununla birlikte akrep burçlarını ciddi dersler bekliyor. Bu duruma kendinizi şimdiden hazırlamalısınız.

HABERE YORUM KAT