1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 22 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları 2019

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 22 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları 2019

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı, 22 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları, gökyüzündeki değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 22 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları 2019

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı 22 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları, siz astro severlerin gün boyunca dikkat etmeniz gereken olayları,  gökyüzündeki değişimleri yorumlayarak hizmetinize sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burçları günlük burç yorumları haberimizde...

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI NURAY SAYARI 22 TEMMUZ PAZARTESİ 2019

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık 18 Temmuz Perşembe  günlük burç yorumlarını herkes merakla araştırıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak, 22 Temmuz Pazartesi günü dikkat etmeniz gerekenler...

1 Ağustos'a kadar devam edecek Merkür Retrosu boyunca ilişkilerde kopukluklar, yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Tarafların birbirlerini anlayamaması nedeniyle agrasif tavırlar veya tartışmalarda artış gözükebilir. İnatlaşma ve baskın fikirler gün yüzüne çıkabilir. Bu nedenle Merkür Retrosu boyunca ağzımızdan çıkan sözlere çok daha fazla dikkat etmeliyiz. Merkür gerilemesinde eski ilişkiler gündeme gelebilir ancak bu süreç oldukça aldatıcı.

MERKÜR RETROSU NE DEMEK? MERKÜR RETROSUNDA NE OLUYOR?

Retro sürecinde ayrıca yeni imzalar atmamak, yeni anlaşmalar yapmamak veya ev ile ilgili kontratlar imzalamamak gerekiyor. Çünkü aldatılmalara daha fazla açık olacağız. İş başvurularını da retrodan sonraki döneme ertelemenizde fayda var. Teknolojik aletlerin daha kolay bozulması da retronun önemli başlıklarından biri. Elektronik aletleriniz bozulabilir veya çok uğraştığınız belgeleri kaydetmeyi unutabilirsiniz. Bu nedenle çalışırken daha fazla konsantre olmaya çalışmalısınız. Eğitim veya iş hayatınızda ise dalgınlıklar yaşayabilirsiniz. Haftalık burç yorumunda Merkür Retrosu'nun burçlara etkisini okuyabilirsiniz...

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 22 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları 2019

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Temmuz 2019 Pazartesi

Bu ara sıkıntılarınızı başınızdan atacaksınız. Tek bir isteğiniz var huzurlu ve rahat bir yaşam tarzı bu yaşam tarzını benimsediğiniz de işte o zaman kendinize iyi hissedeceksiniz. Hayatınız boyunca hiç yapmadığınız bir şeyi yapmak istiyorsunuz farklı bir aktivite farklı düzenlemeler ve sizin için çok iyi olabilir. O ailenize bir konuda yalan söylediniz fakat aileniz anlamadı ama siz kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Çevrenizle ilgili yaşadığınız bazı ufak tartışmalar, gelecekte önünüze engel çıkartabilir bu yüzden yapmanız gereken tek şey daha sakin kalıp tartışmayı uzatmamanız.

 Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 22 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları 2019

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Temmuz 2019 Pazartesi

Sakin ve sabırlı olduğunuz sürece kaybedeceğiniz hiçbir şey olmayacak. Sizinle uğraşan insanlar var fakat buna izin vermemelisiniz, bunuda güzellikle deneyeceksiniz olmayınca siz onların seviyesine düşeceksiniz bir an önce kendinizi o seviyeden kurtarmalısınız. Sizin gözünüze çok eğlenceli gelen samimi, sıcak gelen bir insan var bu insana kör kütük aşık olmuşsunuz, aşık olmak çok güzel bir şey bunun tadına varın. Alacağınız projeler üzerine bayağı bir yoğunlaşacaksınız, aileniz bile onları aramadığınızdan şikayetçi olacak. Aldığınız projelerde bu zamana kadar hep başarılı olduğunuz inşallah bunda da başarılı olursunuz, çalışma isteğiniz çok içten geliyor bunu söndürmeyin. 

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 22 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları 2019

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Temmuz 2019 Pazartesi

Bu ara kendinizi çok uykusuz ve yorgun hissediyorsunuz bunu düzeltmenin en iyi yolu akşamları geç yatmayıp sabahları da erken kalkıp kendinizi zinde hissetmek ve bütün gün size kalıyor, yapamadığınız her aktiviteyi yapabilmenize imkan doğuyor. Alacağınız iş teklifleri üzerinde yoğunlaşacaksınız, artık seçilen değil seçen olacaksınız, o kadar iş teklifi gelecek ki siz şartlarına ve imkanlarına göre hareket edeceksiniz. Bir konuda kafanıza takılan bazı şeyler var ailenize danışacaksınız aileniz size bu konuda bayağı yardımcı olacak, ailenizin desteğini uzun zamandan sonra burada göreceksiniz.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 22 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları 2019

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Temmuz 2019 Pazartesi

Geleceğinize dair güzel yatırımlar yapıyorsunuz fakat  biraz yorulacaksınız, daha güzel yerlerde olabilmek için kendinizi harap edeceksiniz. Çevrenizden bazı arkadaşlarınız size bir konuda danışacaklar, fakat Valsin o kadar saçma sapan şeyler danışıyor ki içinizden cevaplamak gelmiyor sırf yaşanmışlıklar için yapıyorsunuz. Hayatınızda yaşadığınız en güzel şeyleri bu ara  yaşayacaksınız. Sizinle bir konuda alay eden insanlar vardı ya işte bu insanlar şimdi utanacak çünkü kendinize olan saygınız çevrenize olan saygınız ailenize olan saygımız daha da bir arttı ve tabii ki size karşı da dönüşümler olduğu için herkes tarafından kıskanılıyorsunuz. 

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 22 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları 2019

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Temmuz 2019 Pazartesi

Size karşı iyilik meleği gibi görünen insanlar var daha dikkat etmeniz gerekiyor çünkü artık bazı şeyleri anlayabileceğiniz yaştasınız. Geleceğinize dair güzel yatırımlar yapıyorsunuz kendinizi bazen çok yorgun hissediyorsunuz fakat karşılığını alacağınızada eminsiniz, bu yüzden pes etmeden yola devam ediyorsunuz, emin olun ki her şey istediğiniz gibi olacak sadece sabredin. Sıkıntılarınızı aile büyüklerinizle paylaşmaya çekinmeyin size yardımcı olacaklar, derdini söylemeyen derman bulamazmış. Arkadaşlarınızın arasından sizi çekemeyen insanlar var hal ve hareketlerine biraz daha dikkat ederseniz o insanları bulacaksınız ve samimi dostluk kurmamanız taraftarıyız size her şeyin farkına vardığınızda elinizi ayağınızı çekeceksiniz.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 22 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları 2019

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Temmuz 2019 Pazartesi

Küçük çaplı bir piknik yapacaksınız fakat o kadar güzel olacak ki bunu asla unutmayacaksınız. Bu arada yakınlarınızdan birini kaybedebilirsiniz bu kaybetmek sizin onlara karşı saygısızlığınızdan olacak bu yüzden sizi uyaralım, daha dikkatli davranın daha saygılı yaklaşın ki ne siz onu, ne de o sizi kaybetsin. Geleceğinizle ilgili bazı planları gün yüzüne çıkarıp önünüze dökeceksiniz ve buna göre hangi planı gerçekleştirip, hangi planı gerçekleştirmeyeceğinize karar vereceksiniz. Harcamalarınıza dikkat etmekte fayda var bu ara harcamalarınızı aşmış durumdasınız, dikkat etmediğiniz taktirde yaptığınız onca plan suya düşecek.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 22 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları 2019

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Temmuz 2019 Pazartesi

Son günlerde gerek arkadaş gerekse aşk konusundaki ilişkileriniz iyi yönde yol almadığını düşünüyorsanız çözüm odaklı yaklaşmanızda fayda olacaktır. İlgili kişi ve kişilerle olan sorununuzu masaya yatırmalısınız. Karşı taraftan beklediğiniz arabuluculuk düşündüğünüz gibi olmamış olsa da siz kendi çizginizi bozmayın. Gün içerisinde rutin olarak yaptığınız işlerde değişiklikler yapabilirsiniz. Maddi durumunuzdaki iyileşmelerle  hayatınızda değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz. Ancak dikkatli olmanızda fayda var. Benliğinizinde değişime uğramaması için alçak gönüllülüğünüzü kaybetmeyin.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 22 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları 2019

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Temmuz 2019 Pazartesi

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir takım işler hayalinizde sürekli hareketlenmeye başladığından dolayı heyecanlanıyorsunuz. Heyecanınız daha fazla dayanma gücü göstermeyebilir. Biran önce işe koyulmalısınız. İşe başlamak için doğru bir gün olabilir. Sık yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz. Bu yolculuklarınız hem tatil amacıyla hemde iş amacıyla gerçekleşecek. Keyfinizin kaçmasına sebebiyet verecek her türlü duruma karşı önleminizi almalısınız. Kıyafet veya saç gibi görünümünüzde değişikliklik düşüncesi sizin için aslında hiçte fena olmayabilir. Aynı zamanda aşk hayatınızda da karşı tarafa aktaramadığınız bazı şeylerden dolayı kendinize sıkıntı yaratıyor olabilirsiniz. Esnek olmaya özen gösterin.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 22 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları 2019

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Temmuz 2019 Pazartesi

Dün ile bugününüz arasında ruhsal açıdan çok fazla farklılıklar olacak. Dün sinir olduğunuz kişi veya kişilerle bugün keyifli muhabbet edebilecek kadar değişimi göreceksiniz. Özel hayatınıza aldığınız kişiyle kalıcılığı söz konusu olmayan bir sorundan aranızda sorunlar olabilir. Bu sorunun çözülme ulaşması için günlük yaşantınızda düzenli olarak yaptığınız şeylerden zaman ayarlamalı ve konuşmak için uygun şartları yerine getirmelisiniz. Eskiden yaşamış olduğunuz bir takım sağlık problemleriniz ciddi vakada olmayacak şekilde yeniden üstünüze sinebilir. Gün olarak bugün sağlığınıza diğer günlere nazaran daha fazla dikkat etmelisiniz. 

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 22 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları 2019

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Temmuz 2019 Pazartesi

Aile fertlerinizle olan ilişkileriniz ihmalliğinizden kaynaklı olarak biraz zayıflamış olabilir. Eskisi gibi içli dışlı olamayışınız tamamıyla bunun sebebi. En son hatırladığınız yakın yaklaşımlı gününüzden bugüne kadar her ihmal ettiğiniz konuyu düzelterek telafi edebilmeniz mümkün. Muhattap olacağınız insanlara biraz daha dikkat edin. İçinize sinmeyen insanlarla diyaloğa girme zorunluluğunuz olmadığını unutmayın. Maddiyatınız yüzünüzün düşmesine neden olmayacak seviyede. Sizi zora sokmayacak kadar yapacağınız yatırımlar ilerleyen zamanlarda meyvesini vermeye başlayacak. Güçlü ve her zaman dik duruşunuz etrafınıza asalet saçıyor. Kendinizden ödün vermeyin.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 22 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları 2019

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Temmuz 2019 Pazartesi

Son günlerde ilişkileriniz konusunda çok fazla durum gözüküyor. Her ne kadar mutlu olduğunu düşündüğünüz bir ilişkiye sahip olsanız da çalkantılar kaçınılmaz oluyor. Ancak bu çalkantılar gözünüzü korkutmasın. Geçecek günleriniz her zamanki gibi eğlenceli olmayabilir. Bugün sıkıntı ve huzursuzluk biraz peşinizden koşacak. Bu yüzden size iyi gelebilecek her türlü şeyle ilgilenmeniz gününüzün daha iyi geçmesine katkıda bulunacaktır. Üstünüze gelecek her türlü sıkıntıyı çözüme kavuşturmak için önem sırasını kesinlikle belirleyin ve bu sıraya göre aksatmadan ilerleyin.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 22 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları 2019

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Temmuz 2019 Pazartesi

Endişeli ruh haliniz bugün size eşlik edecek. Her ne kadar rahat ve sakin olduğunuzu düşünseniz de içinizi kemiren bazı durumlar olacak. İlişkiye sahipseniz bu endişeli haliniz ilişkinizde kıskançlık olarak baş gösterebilir. Özellikle bu konuda kendinizi bastırmanızda fayda olacaktır. Çünkü partnerinizi ilişki açısından rahatsız hissettirirseniz, kıskançlığınız karşı tarafın vereceği tepkileri yanlış yorumlayabilir. Maddiyatınızda olan sıkıntılardan çekindiğinizden bunları halı altına süpürmeye bakıyorsunuz. Artık sorunlardan kaçmayın ve yüzleşin.

Günlük burç yorumları Nuray Sayarı | 22 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları 2019

NURAY SAYARI 2019 BURÇ YORUMLARI

2019 Yılı burçları neler bekliyor? 2019 yılında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm merak edilenler...

Koç Burcu 2019 Nuray Sayarı

Aşk: Eğer geçmiş yıllarda ikili ilişkiler yaşadıysanız dert etmeyin. 2019 yılı ile birlikte karşınıza büyük bir aşk çıkabilir. Bununla birlikte ayrılmış olduğunuz eşiniz yada eski sevgiliniz sizi tekrardan arayabilir. Eğer evliyseniz bu zamana kadar evliliğinizde yaşadığınız problemlerde çözülebilir.

Para: Bu zamana kadar hayalini kurmuş olduğunuz ev ya da arabayı artık alma şansınız yükselecek. Kariyer ve iş hedefleriniz de ufak tefek dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Fakat bu tür olumsuzlukların mutluluğunuzu bozmasına izin vermemelisiniz.

Sağlık: Huzur ve sağlık dolu bir yıl sizleri bekliyor olacak.

Boğa Burcu 2019 Nuray Sayarı

Aşk: İkili ilişkiler de senenin sonuna kadar kafanı toparla malısın. Yıl sonuna kadar huzurlu bir ilişkiye imza atabilirim.

Para: İş hayatında bu zamana kadar vermiş olduğun emeklerin karşılığını yavaş yavaş alıyorsun.

Sağlık: Stresli bir yaşam geçirebileceğinden dolayı aşırı yorulabilir ve bu durum da senin zorlanmana sebep olabilir. Sağlığını önemsemelisin.

İkizler Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Geçtiğimiz dönemlerde aşk konusunda çok yoruldun ve çok kalbin kırıldı. Fakat gelecek yılın şubat ve mart ayı itibari ile büyük bir aşka yelken açabilirsin. İkili ilişkilerde mutlu olacağın bir yıl seni bekliyor.

Para: 2019 yılı ile birlikte gelecek olan ilk üç ay harcamalarına dikkat etmelisin. Nisan, haziran ayı sonrasın da madde açıdan durumun iyiye gidecek.

Sağlık: 2018 yılında ufak tefek sağlık sorunları yaşamış olabilirsiniz. Ama dert etmeyin. 2019 yılında sizi rahatsız edecek ufak tefek sağlık problemleri haricinde bir olumsuzluk görünmüyor.

Yengeç Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Bu yılın sonuna doğru sizi hayata tekrardan bağlayacak büyük bir aşk olabilir. Hayata pozitif bakmanıza neden olacak bu ikili ilişkinizde çok mutlu olabilirsiniz.

Para: 2019 yılının getireceği ilk 6 ay hedefleriniz doğrultusunda gitmeyebilir. Bu sebepten dolayı bulanacağa benziyorsunuz. Daha sonra elinizde geçecek kazançlar sizi mutlu etmeye yetecek.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte asabiyet bozukluğu yaşayabilirsiniz. Onun haricinde kış hastalıkları dışında herhangi bir sağlık probleminiz görünmüyor.

Aslan Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Yeni bir aşk ve yeni bir romantizm rüzgarına merhaba demeye hazır mısınız? İkili ilişiklerde doğru insanı bulacağınız bir hayat sizleri bekliyor.

Para: Yaşamış olduğun maddi sıkıntılar 2018 yılının ikinci yarısı ile birlikte son buluyor. Ama yine de bu yıl yapacağınız harcamalara biraz daha dikkat etmelisin.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte sağlık konularına olduğundan daha sakin davranman gerekiyor. Endişe yapmana gerek yok sağlık sorunların psikolojik alt yapılı olabilir. Bununla birlikte kış aylarında kendine biraz daha dikkat etmelisin

Başak Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Eğer halihazırda bir ilişkiniz var ise herhangi bir problem yaşayacağa benzemiyorsunuz. 2019 yılı ile birlikte başak burçları aşka doyacak.

Para: Bu zamanlarda sizlere gelecek olan teklifleri en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Maddi açıdan ferahlayacağını bir döneme girebilir ve her an şans kapınızı çalabilir.

Sağlık: Ön plana çıkaracağınız sağlam kararlar sayesinde sağlıklı bir yıl geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Mutluluğa yelken açmaya hazır mısınız? Ömür boyu sürmesi beklenen bir aşk ile tanışabilirsiniz.

Para: Hayatınızda maddi açıdan değişiklikler yapmaya karar verdiğiniz zamanlarda biraz sıkılabilirsiniz. Fakat 2019 yılı maddi yönden rahat etmenize olanak tanıyacak.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte terazi burçlarının sağlığında herhangi bir problem görünmüyor. Fakat siz yinede aşırı yorulmamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü yorgunluk sebebi ile bir takım rahatsızlıklar geçirebilirsiniz.

Yay Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Aşk hayatınız diğer yıllara göre daha sönük geçebilir. Evli olan yay burçları, ikili ilişkilerinde bir takım sorunlar ile karşı karşıya gelebilir.

Para: Uzun zamandır hesaplamış olduğunuz kazanç listesi hayalini kurduğunuz kadar yüksek rakamda olmayabilir. Fakat yine de bu kazanç 2019 yılı ile birlikte elinize geçecek.

Sağlık: 2019 yılının ilk üç ayı kendinizi kötü hissedebilir ve kendinizi depresif bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Fakat daha sonra her şeyin düzelecek ve eski sağlığınıza geri döneceksiniz.

Oğlak Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: İkili ilişiklerde çok yakında büyük bir aşk kapınızı çalacak. Eğer evli oğlak burçlarından sanız ilişkiniz daha da güçlenecek.

Para: 2019 burç yorumu Nuray Sayarı’ ya göre oğlak burçları maddi sıkıntılar yaşayabilir. Oğlak burçlarının yaz döneminde yapacağı harcamalara biraz daha dikkat etmesi gerekiyor.

Sağlık: Oğlak burçları kış ayları hastalıkları ile karşı karşıya kalabilir. Fakat onun haricinde ciddi sağlık problemi görülmüyor. Fakat bu dönemlerde sağlığınızdan şüphe edip hastalık durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kova Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: 2019 yılı ile birlikte Kova burçlarına yeni bir aşk görünmüyor. 2019 yılınız kendinize hediye ettiniz ve karşınıza çıkan teklifleri bile değerlendirmiyorsunuz.

Para: Son zamanlarda keyfi yere birçok harcama yapmışsınız. Maddi açıdan sıkıntıya düşmek istemiyorsanız harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

Sağlık: Uzun zamandır üzerinde durmuş olduğunuz sağlık problemi sonunda çözüme kavuşacak. Sağlık ile ilgili birçok probleminizi geri plana alacaksınız.

Balık Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Büyük bir aşk çok yakında kapınızı çalabilir. Fakat ikili ilişiklerde yoğunluğu yakalayabilmeniz için eski defterleri kapatmanız gerecek. Eski ilişkiniz, yaşayacağınız yeni ilişiklerde problemlere ve dengesizliklere sebep olabilir. Bu konu hakkında biraz daha dikkatli olmada yarar var . Büyük bir aşka çok yakında yelken açabilirsiniz.

Para: Akıllıca adımlar atmanın zamanı çoktan geldi. Nasılsa kazanıyorum diyerek yeni yatırımlar yapmaktan vazgeçmeyin. Her zaman para harcarken iki kere düşünmekte yarar olacak.

Sağlık: 2019 yılı ile birlikte diyetinize özen göstermeniz gerekebilir. Eğer bu konu hakkında dikkatsiz davranırsanız sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür olumsuzluklar ile karşılaşmamak adına sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu 2019 Nuray Sayarı:

Aşk: Akrep burçlarına büyük müjde! Eski aşklarınız ve anılarınız tekrardan ön plana çıkıyor. Bununla birlikte yeni aşklara yelken açacağınız huzur dolu günler sizleri bekliyor. Evli akrep burçları ise , eşlerinin büyük ilgisi ile karşı karşıya kalabilir.

Para: 2019 yılının ortalarına kadar maddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalarak zorluklar çekebilirsiniz. Fakat bu tür olumsuz durumlar ile karşı karşıya kaldığınız zamanlarda ailenizden büyük yardım göreceksiniz. Bu planlama sayesinde dar boğazdan kurtulmuş olacaksınız.

Sağlık: Nuray Sayarı 2019 burç yorumlarına göre Trioid hastalığı ile karşı karşıya kalabileceğiniz konusunda uyarılar görünüyor. Ani ani parlama ve sinir bozuklukları sağlığınıza ciddi boyutta zarar verebilir. Bu konuda önlem almanızda yarar olacaktır. Bununla birlikte akrep burçlarını ciddi dersler bekliyor. Bu duruma kendinizi şimdiden hazırlamalısınız.

HABERE YORUM KAT