1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Gupse Özay evlendi mi?

Gupse Özay evlendi mi?

Gupse Özay evlendi mi? Vizyona girdiği dönemde çokça konuşulan "Deliha" filminde birlikte oynayan Gupse Özay ve Barış Arduç uzun süren bir birliktelik yaşadı. Peki Gupse Özay evlendi mi? Ayrıntılar Haberimizde...

Gupse Özay evlendi mi?

Gupse Özay evlendi mi?  "Deliha" filmi için bir araya gelen Gupse Özay, Barış Arduç'la uzun süren bir birliktelik yaşadı. Peki Gupse Özay evlendi mi? Ayrıntılar Haberimizde...

GUPSE ÖZAY EVLENDİ Mİ?

Barış Arduç ve Gupse Özay, bugün Çeşme'de nikâh masasına oturdu. Çift, sonbaharda yapmayı planladıkları düğünlerini yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle ertelemek durumunda kalmıştı. Ünlü çift, aniden aldıkları bir kararla Çeşme’de nikâh organize etti.

Gupse Özay evlendi mi?

Barış Arduç ve Gupse Özay'ın nikah töreni tatil yaptıkları otelde gerçekleşti. Çift, tatillerini Çeşme'de sürdürecek.

Gupse Özay evlendi mi?

Gupse Özay evlendi mi?

Yaklaşık 6 yıldır sansasyonellerden uzak bir ilişki yürüten Gupse Özay ve Barış Arduç bugün evlendi. 2014 Kasım'dan beri aşk yaşayan Gupse Özay ve yakışıklı oyuncu Barış Arduç Çeşme'de sade bir nikahla dünyaevine girdi.

Gupse Özay evlendi mi?

"GÜNÜ GELDİĞİNDE HABERİNİZ OLUR" DEMİŞTİ!

Barış Arduç, daha önce evlilik iddialarına ilişkin şunları söylemişti:

“Günü geldiğinde haberiniz olur. Ben bu konuları çok konuşmayı sevmiyorum. Vakti geldiğinde paylaşırız. Mutluluk paylaştıkça çoğalan bir şeydir.”

Gupse Özay evlendi mi?

2014 yılından bu yana parmakla gösterilen bir aşk yaşayan Gupse Özay - Barış Arduç çifti, geçtiğimiz aylarda yeni bir eve taşınmıştı.

Berkem Temizel
Gece Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT