1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Gupse Özay hamile mi?

Gupse Özay hamile mi?

Gupse Özay hamile mi? Barış Arduç ile Gupse Özay, 29 Temmuz Çarşamba günü Çeşme'de nikâh masasına oturdu. Ani planlanan nikah "Ünlü oyuncu hamile mi? sorusunu akıllara getirdi. Peki Gupse Özay hamile mi? Ayrıntılar Haberimizde...

Gupse Özay hamile mi?

Gupse Özay hamile mi? "Deliha" filmi için bir araya gelen Gupse Özay, Barış Arduç'la uzun süren bir birliktelik yaşadı. Ünlü çift, 29 Temmuz Çarşamba günü Çeşme'de nikâh masasına oturdu. Çiftin ani evliliği ünlü oyuncu Gupse Özay'ın hamile olduğu yönünde söylentilere neden oldu.  Peki Gupse Özay hamile mi? Detaylar Haberimizde...

GUPSE ÖZAY HAMİLE Mİ?

Sonbaharda yapmayı planladıkları düğünlerini yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle ertelemek durumunda kalan Gupse Özay - Barış Arduç çifti, ani aldıkları bir kararla Çeşme’de nikâh organize etmişti.

Gupse Özay hamile mi?

Barış Arduç ve Gupse Özay'ın nikah töreni tatil yaptıkları otelde 29 Temmuz Çarşamba günü gerçekleşti.

Gupse Özay hamile mi?

Gupse Özay hamile mi?

Yaklaşık 6 yıldır sansasyonellerden uzak bir ilişki yürüten Gupse Özay ve Barış Arduç 29 Temmuz Çarşamba günü evlenmişti. 2014 Kasım'dan beri aşk yaşayan Gupse Özay ve yakışıklı oyuncu Barış Arduç Çeşme'de sade bir nikahla dünyaevine girmişti.

Gupse Özay hamile mi?

Barış Arduç, daha önce evlilik iddialarına ilişkin yaptığı açıklamada“Günü geldiğinde haberiniz olur. Ben bu konuları çok konuşmayı sevmiyorum. Vakti geldiğinde paylaşırız. Mutluluk paylaştıkça çoğalan bir şeydir.” demişti.

Gupse Özay hamile mi?

2014 yılından bu yana parmakla gösterilen bir aşk yaşayan Gupse Özay - Barış Arduç çifti, geçtiğimiz aylarda yeni bir eve taşınmıştı.

Ani gerçekleşen nikah, Gupse Özay - Barış Arduç çiftinin bebek beklediği iddialarına neden olmuştu.

Gupse Özay - Barış Arduç çiftinden bebek bekledikleri yönünde bir açıklama henüz yapılmadı. Ama Takvim'in haberine göre, ünlü oyuncu Gupse Özay’ın hamile olduğu hatta bebeğin cinsiyeti erkek olduğu iddia edildi.

ÜNLÜ OYUNCUDAN BEBEK İDDİASINA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Hakkında kısa sürede çıkan hamilelik haberlerinin ardından açıklamada bulunan ünlü oyuncu Gupse Özay, hemen anne olmak istediğini fakat şu anda hamile olmadığını ifade etti.

Berkem Temizel
Gece Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT