1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Gürgen Öz'den destek gören paylaşım: "1 lahmacunu 150 liraya satıyordunuz, ne oldu?"

Gürgen Öz'den destek gören paylaşım: "1 lahmacunu 150 liraya satıyordunuz, ne oldu?"

Başarılı komedi oyuncusu Gürgen Öz, koronavirüs sebebiyle tüm düzenin değişmesiyle ilgili manidar bir paylaşımda bulundu. Çektiği videoda "Ne oldu hani 150 liraya lahmacun satıyordunuz? Etin üzerine altın döküp yiyordunuz? Bir havalar bir havalar böyle. Ne oldu? Herkes sıfırlandı" diyerek büyük beğeni aldı.

Tüm dünyanın durduğu şu aralar herkes kendi karantinasını yaşıyor. Kepenkler indi, çalışmalar stop etti. Zamanında 1 lahmacunu 150 liraya satan dükkanlar da sinek avlıyor. Eleştirel, dobra ve esprili kişiliğiyle bilinen oyuncu Gürgen Öz'den bu duruma ilişkin göndermeli bir video geldi.

Corona virüsü salgını ile dünya derinden sarsılmaya devam ediyor. İnsanların çoğu evlerine kapandı. Sokaklardaki hayat neredeyse durdu. Sosyal medya hesabından paylaştığı videolar ile dobra konuşmasıyla bilinen Gürgen Öz, bu değişimle ilgili yine ses getiren açıklamalara imza attı.

‘HERKES SIFIRLANDI’

“Şu olaylar bize gerçekten bazı şeyleri, özümüzü hatırlatabilir. Yani, ne oldu hani 150 liraya lahmacun satıyordunuz? Etin üzerine altın döküp yiyordunuz? Bir havalar bir havalar böyle. Ne oldu? Herkes sıfırlandı” diyen Öz, herkesin artık evde ve aynı durumda olduğunu, söyledi.

 

‘HİÇBİR ŞEYİN YOKMUŞ GİBİ YAŞAYACAKSIN’

Para akışının durduğunu ifade eden Öz, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Geriye ne kaldı? Sen kaldın. Bir tek sen kaldın. Şimdi senin bu havan civan yokken, kimsin bakalım sen? O yüzden hayat boş. Hiçbir şeyin yokmuş gibi yaşayacaksın. Kendine güveneceksin, içine döneceksin, içsel özgürlüğün olacak. Yani bu dönem içe dönmek, bazı şeyleri düşünmek, uyanmak için çok önemli. Dışarıdaki hayat rüya! Bak, bir virüs geldi her şey durdu. Ne oldu? Kulüpler mulüpler böyle bin liraya şu kadarcık et yemeler ne oldu. Bitti! O yüzden hayat boş, dışarısı yalan! İçerisi gerçek…”

Gürgen Öz'den destek gören paylaşım: 1 lahmacunu 150 liraya satıyordunuz, ne oldu?

HABERE YORUM KAT