Tuvana Türkay sosyal medyadan duyurdu! Koronavirüsü yendi

Tuvana Türkay'ın koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını evde geçirdiği karantina sonucu salgını yendiğini açıkladı.

Tuvana Türkay sosyal medyadan duyurdu! Koronavirüsü yendi

Koronavirüs salgını ülkemizde ve dünyada artışa geçerken salgın siyasetçi ve ünlü ayırt etmiyor. TV 100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre yurt dışı tatilinin ardından İstanbul'a dönen ve iş görüşmeleri nedeniyle kalabalık ortamlarda bulunan oyuncu Tuvana Türkay'ın ateş ve öksürük şikayetiyle başvurduğu hastanede Kovid-19 testi yaptırdı ve sonucu pozitif çıktı. Akabinde ise evde tedavisi başlayan Türkay'ın 16 günlük karantina sürecinin ardından yaptırdığı yeni testin sonucunun negatife döndüğünü açıkladı.

Instagram hesabından paylaşımda bulunan Tuvana Türkay,"Covid atlattım.16 gündür evdeyim ve yapılan testler sonucu artık negatif olduğum belli oldu. İmmün plazma tedavisi için kan bağışında bulunmak isterim. Kan Grubu A RH (+). İhtiyacı olanlar mesaj atabilirler. Sevgiler." ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu Tuvana Türkay, sosyal medya hesabından yaptığı ikinci açıklamada 16 gün süren karantina sürecinin ardından yaptırdığı koronavirüs testinin negatif çıktığını duyurdu. İmmün ttedavisi için kan bağışında da bulunabileceğini belirten güzel oyunca, paylaşımında, "Herkese merhaba. Kovid'i atlattım. 16 gündür evdeyim ve yapılan testler sonucu artık negatif olduğum belli oldu. İmmün plazma tedavisi için kan bağışında bulunmak isterim. Kan grubum A rh +. İhtiyacı olanlar medaj atabilirler. Sevgiler" ifadelerini kullandı. 

Tuvana Türkay sosyal medyadan duyurdu! Koronavirüsü yendi

TUVANA TÜRKAY KİMDİR?

Tuvana Türkay, 3 Ekim 1990 tarihinde İstanbul'un Üsküdar ilçesinde dünyaya geldi.  Babası Bulgaristan göçmeni annesi ise Rizelidir. Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olmuştur.

İlk oyunculuk deneyimine 2009 yılında rol aldığı Ayrılık dizisi ile yaşayan Tuvana Türkay; Nakş-ı Dil Sultan, Yer Gök Aşk, Kara Para Aşk, Oyunbozan, Deli Gönül ve Kızlarım İçin dizilerinde rol almıştır. 

Öte yandan  Olanlar Oldu, Bizans Oyunları, Somuncu Baba Aşkın Sırrı, Geym of Bizans, Güvercin Uçuverdi ve Eksik Sayfalar adlı filmlerde de yer almıştır. 1.75 metre boyunda, olan Türkay, 54 kilo ve Terazi burcudur.

Güzel oyuncu Tuvana Türkay'dan kötü haber! Koronavirüs testi pozitif çıktı

Güzel oyuncu Tuvana Türkay'dan kötü haber! Koronavirüs testi pozitif çıktıGüzel oyuncu Tuvana Türkay'dan kötü haber! Koronavirüs testi pozitif çıktıGüzel oyuncu Tuvana Türkay'dan kötü haber! Koronavirüs testi pozitif çıktı

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT