1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Hababam Sınıfı'nın Bacaksız'ı Tuncay Akça'dan kötü haber!

Hababam Sınıfı'nın Bacaksız'ı Tuncay Akça'dan kötü haber!

Hababam Sınıfı filmindeki Bacaksız lakabıyla tanınan ünlü oyuncu Tuncay Akça'dan kötü bir haber geldi. Uzun süredir bağırsaklarından rahatsız olan 55 yaşındaki Tuncay Akça son dakika bilgisine göre hastaneye kaldırıldı ve acil ameliyata alındı.

Hababam Sınıfı'nın Bacaksız'ı Tuncay Akça'dan kötü haber!

Hababan Sınıfı filminin sevilen ismi Tuncay Akça ile ilgili flaş bir haber geldi. Hababam Sınıfı efsane serisiyle hafızalara kazınan 'Bacaksız’ lakaplı Tuncay Akça'dan kötü haber geldi. Ses sanatçısı Onur Akay'ın iddiasına göre, 55 yaşındaki usta oyuncu hastaneye kaldırıldı ve acil ameliyata alındı.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Tuncay Akça'nın, uzun süredir bağırsaklarından rahatsız olduğunu öğrenildi.

Hababam Sınıfı'nın Bacaksız'ı Tuncay Akça'dan kötü haber!

Hababam Sınıfı’ndan rol arkadaşı Ahmet Arıman, Akça'nın sağlık durumunu hakkında bilgi verdi " Söylendiği gibi durumu kötü değil. Bağırsaklarında iyi huylu bir kist vardı onun için üç gün önce ameliyat oldu. Tuncay'ın durumu gayet iyi ve yarın taburcu olacak”

Hababam Sınıfı'nın Bacaksız'ı Tuncay Akça'dan kötü haber!

TUNCAY AKÇA KİMDİR?

Hababam Sınıfı'nda Bacaksız lâkaplı, öğrenci rolünü üstlendi ve bu rolle tanındı. Yol Filminde Yusuf karakterini oynayan Tuncay Akça, 1995-2002 yılları arasında bir döneme damgasını vuran Bizimkiler dizisinde rol aldı. Bu dizide ise manav rolünü üstlendi.

2002 yerel seçimlerinde İstanbul Ümraniye Belediye Meclis Üyeliğine, Mart 2009 yerel seçimlerinde İstanbul Sancaktepe (Samandıra) Belediye Başkanlığına aday oldu.


Tuncay Akça, "Abi siz neden her sabah tek ayak üzerinde duruyorsunuz?" repliğiyle hafızalara kazınmıştı.

HABERE YORUM KAT