1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Hacı Mustafa Müdüroğlu Ortaokulu’nda kahvaltı

Hacı Mustafa Müdüroğlu Ortaokulu’nda kahvaltı

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Hacı Mustafa Müdüroğlu Ortaokulu'nda sabah kahvaltısının insan bünyesindeki etkilerini anlatan bir etkinlik düzenlendi.

Hacı Mustafa Müdüroğlu Ortaokulu’nda kahvaltı

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Hacı Mustafa Müdüroğlu Ortaokulu'nda sabah kahvaltısının insan bünyesindeki etkilerini anlatan bir etkinlik düzenlendi. Rehber Öğretmen Mine Bunsuz'un öncülüğünde düzenlenen kahvaltı ilgi gördü.

Hacı Mustafa Müdüroğlu Ortaokulu'nda düzenlenen etkinlikte, kahvaltının önemini anlatan Öğretmen Mine Bunsuz, sabah kahvaltısının en önemli öğün olduğunu söyledi. Bağımlılıkla Mücadele Eğitmeni Öğretmen Mine Bunsuz, "Sabah kahvaltısı, öğrencilerimizin bedensel, duygusal, sosyal ve psikolojik olarak gelişmeleri açısından en önemli öğündür. Öğrencilerimizin kahvaltı yapmalarını teşvik amacıyla, öncelikle öğrencilerimize sağlıklı yaşam konusunu anlattık. Uygulamalı olarak düzenlenen eğitimde sabah, öğle ve akşam öğünleri gösterildi. Bununla birlikte öğrencilerimiz ile ilk ders saatinde kahvaltı yaptık. Çok verimli geçen bu sabah kahvaltısına okul idaresi, öğretmenler ve personelimiz de katıldı. Bu etkinliğin çok yararlı olduğunu düşünüyorum" dedi.

Hacı Mustafa Müdüroğlu Ortaokulu’nda kahvaltı

Hacı Mustafa Müdüroğlu Ortaokulu’nda kahvaltı

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT