Haftalık burç yorumları 1 - 7 Haziran 2020

Haftalık burç yorumu merakla araştırılıyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? 1 - 7 Haziran 2020 haftalık burç yorumları. Astroloji meraklılarının araştırdığı haftalık burç yorumlarını sizler için araştırdık. İşte 1 - 7 Haziran haftasında burçları bekleyen gelişmeler...

Haftalık burç yorumu 1 -  7 Haziran 2020 haftasında sizi bekleyen gelişmeleri yorumluyoruz. Bu hafta burçları neler bekliyor sorusunun yanıtı gökyüzü ile yakından ilgilenenler tarafından merak ediliyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Hangi burç için hangi gelişmeler olacak? 1 -  7 Haziran  2020 burç yorumları haberimizde.

HAFTALIK BURÇ YORUMU1 - 7 HAZİRAN 2020

Haftalık burç yorumları 1 - 7 Haziran 2020

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUM 1 - 7 HAZİRAN 2020 

Haziran ayında yaşayacağınız bazı ruhsal deneyimler hayata farklı gözlerle bakmanızı sağlarken yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir. Evinizi ve ailenizi önemsemeli, hayata biraz daha olumlu yaklaşmalısınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu ay genel olarak ilişkilerinize odaklı olabilir, diğer insanların sözlerine, düşüncelerine ve onayına daha fazla önem verebilirsiniz.

Çarşamba günü sıkıntı ve sorun yaşadığınız bir ilişkiyi düzeltecek güzel koşullar karşınıza gelebilir. Sinirli ve gergin olmadığınız müddetçe işler tam da istediğiniz gibi ilerleyecek. Ama içinizde tuttuğunuz gerginlikler, öfke çok yakınlarınıza başka bir şekilde patlayabilir.

Cuma günü oluşan Parçalı Ay tutulması seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapılacak olan işler alanlarınızı tetikleyecek. Eğitim hayatınızda hızlı kararlar alabilir veya ortaya çıkacak bir konuyla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Uzaklardan alacağınız haberler önem kazanabilir. Ev ve aile hayatınızda daha esnek ve rahat ilerleyeceğiniz haftalardan birinde olacaksınız. En azından bu taraflarınız destekli olacak.

Cumartesi günü hızlı koşturmalar devrede olacak. Yakın çevrenizle beraber ilerlemeniz gereken konularda daha gayretli ve istekli olacaksınız. İçsel gerginliklerinizi etrafınıza yansıtmayın.  Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 1 - 7 Haziran 2020

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUM 1 - 7 HAZİRAN 2020 

Gezegenler kendi kaynaklarını temsil eden alanda gezinmekteler. Her ne kadar öz güvenin yüksek olsa da, önemli konularda, özellikle maddesel alanda yeni başlangıçlar için uygun bir zaman değil.  En iyisi, süre giden ve geçmişten gelen, eldeki işleri tamamlamak.

Kazancına odaklanıp, banka hesabını kabartabilirsin. Ancak para geldiği gibi gidebilir de! Bunun için zorunlu harcamaların dışında, kendini kontrol etmeni tavsiye ediyorum. Yay burcunun dolunayı,  geleceğini güvence altına alabilmen için, finansal kaynaklarını iyi kullanman konusunda farkındalığını arttırabilir. Borç, prim, kredi, ipotek işlerinde, beklentilerin sonuçlanabilir. Emlak konusunda şanslı bir dönemdesin.

Hafta sonu Venüsün de Aslan burcuna geçişiyle bu şansın artacak ve neredeyse yaz sonuna kadar devam edecek. Taşınma, emlak alım ve satım, dekorasyon, aile içi kutlamalar, içe dönme gibi, özel yaşantını kapsayan konularda, istediğin gibi değişiklik ve yenilik yapabilirsin.  Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 1 - 7 Haziran 2020

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUM 1 - 7 HAZİRAN 2020 

Bu hafta önemli bir ay tutulmasını içinde barındırıyor. Tutulmalar uzun zamandır yaşadığınız konuların sonunda duygusal patlamaların yaşandığı dönemler olarak hayatınızı etkiler. Bu süreci sizler; sevgili, eş veya ortaklarınızla yaşayabilirsiniz. Onların yaşadığı bazı konulardan etkilenmenizde mümkün. Bu dönemde eski sevgililer geri dönebilir. Gündelik hayatınızda yaşadığınız konularda tekrarlanmalar olabilir. Geçmişte bıraktığınızı sandığınız konularda kendinizi sorgular halde bulabilirsiniz.

Uluslararası konular, yabancılar, yayıncılık, medya veya akademik konularla ilgili işlerinizde hareketlenmeler olabilir. Hayatınızla, ilişkilerinizle veya parasal mevzularınızda farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Bunca zamandır inanmakta olduğunuz konulara farklı bakış açılarından bakmak sizi daha da güçlendirecektir. Bu süreç içinde başlayacağınız konular için kendinize biraz daha zaman tanıyabilirsiniz. Sürecin olgunlaşması zaman alabilir. Temmuzun ortasından sonra koşullar daha akıcı hale gelecektir.

Toplum önünde görüldüğünüz yerlerde, iş hayatınızda hayaller üzerine kurulu bir hafta olabilir. Bu haftaki işler tekrar gündeme gelebilir. Mücadele ettiğiniz konuları iyi yönlendirdiğinizden emin olun. Kişilik mücadelelerine girebilirsiniz. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 1 - 7 Haziran 2020

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUM 1 - 7 HAZİRAN 2020 

Yengeçler yeni haftaya yine aile ve yuva, ebeveynler ve çocuklar odaklı olarak başlıyorsunuz.
Evinizle ilgili veya gündelik hayatınızla ilgili değişimler yaşayacağınız veya bu değişimleri bizzat sağlayacağınız bir hafta sizi bekliyor.

Evde özellikle tamirat veya tadilat konularını gündeminize aldıysanız, oluşabilecek ufak kazalara ve aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız. Bu hafta başı ilk iki günü sizin için güzel enerjiler barındırıyor. Özellikle müjdeli haberler alabilirsiniz.

Bir bebek haberi, bir evlilik veya yeni bir oluşum haberi olabilir. Her ne olursa olsun, içinizi açacak pozitif duyumlar söz konusu. Özel hayat ve ilişkiler ekseninde, bazı konulara karşı büyütme etkisinden vazgeçmelisiniz. Sürekli aynı düşünceleri gözünüzün önüne getirdikçe, ilişkilerde sürekli aynı olayları yaşıyorsunuz.

Yaşadığınız ilişkiye karşı, yenilenme enerjisi içinde olmalısınız. Duygusal tarafınız bu sıralar ağır basacak; sürekli sorma ve sorgulama içinde olacaksınız. Bu durum, ilişkinize negatif yansıyor haberiniz olsun. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 1 - 7 Haziran 2020

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUM 1 - 7 HAZİRAN 2020 

Merkür hafta başında Retro alana giriş yapıyor. Aileniz ve yuvanız ile ilgili hangi kararı almak üzereyseniz, yer değişikliği yapmak ve ya eve bir takım harcamalar yapmak gibi, bu işi 16 Haziran’dan sonraya bırakmayın. Ya da en azından Haziran ortasına kadar işlerinizi bu alanda kolaylamaya çalışın. Çünkü bugün aldığınız kararları sonradan sorgulamak durumunda kalabilirsiniz, bu da hareket kabiliyetinizi daraltabilir.

Güneş ve Venus’un İkizler burcunda buluşması, sosyalleşmek konusunda hızlı davranacağınızı göstermekte. 21 Nisan’da konuyla ilgili verdiğiniz sözleri tutma zamanı. Bu süreçte beklediğinizden fazlasını harcayabilirsiniz.

5 Haziran’da Yay burcundaki Yarı Gölgeli Ay tutulmasının yaratacağı enerjiyle çocuklar, aşk hayatı, hobiler ile ilgili bir dönemin sonuna gelebilirsiniz. Bu alanda daha özgür hareket etmeye karar verebilir, evdeki inziva dönemine bir son verebilirsiniz. Bir tatil fikri sizi neşelendirebilir.

Hafta sonunda alacağınız sürpriz bir haber, özellikle de üst düzey otoritelerle ilgili sizi şaşırtabilir. Salgınla ilgili can sıkıcı gelişmeler ise sosyalleşme konusunda isteklerinizden vazgeçmenize neden olabilir.  Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 1 - 7 Haziran 2020

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUM 1 - 7 HAZİRAN 2020

Mayıs başından itibaren iş yaşamınızda 18 aylık yeni bir dönemin içine girdiniz. Bu sürecin ilk işareti 22 Mayıs’taki Yeni Ay ile yolunuza çıktı. Cuma günü bu sürecin ilk meyvesini koparmaya hazırlanacağınız bir Ay tutulması meydana gelecek. Yay burcunda ve ev yaşamınızın merkezinde etkilerini güçlü bir biçimde deneyimleyeceğiniz bu süreçte, iş yoğunluğunuzun yanı sıra ailevi sorunlarla uğraşmak, aile bireylerinin fikir ayrılığına uzlaştırıcı çözümler bulmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca evden taşınmak, yeni bir haneye geçmek isteği baskın olabilir.

Eşinizle ilişkiniz bir başkası yüzünden gerilebilir, bu dönemi sinirlerinize ve öfkenize hakim olarak geçirmeli, gelecekteki hedeflerinize odaklanıp, sakinliğiniz korumalısınız. Eski düzeninizi yıkma isteği ağır bassa da sonrada yaptığınız hataların farkına varıp, pişmanlık duyabilirsiniz. Evde kaldığınız sürede yeni bir konu öğrenmek, zihninizdekileri kaleme almak yarar sağlar. Kariyerinizde işbirliği yaptığınız kişilerin tutarsız ve güvensiz tavırları zorlanmanıza neden olacaktır. Covid-19 nedeniyle onların da karar almakta zorlanmalarına hak vermelisiniz.

Başak burcu toprak grubuna dahil olan bir burç olmasının yanı sıra bu grubun en önemli özelliği olan titizlik ve zeka kavramlarına oldukça önem veren ve uygulayan bir burç olarak dikkat çekiyor. Bu konularda aşırıya gittikleri takdirde takıntı denilebilecek durumların ortaya çıkması kaçınılmaz oluyor. Çevresi tarafından sevilmek ve beğenilmek bu burca sahip olan kişilerin ortak özellikleridir. Başak burcu hiçbir zaman aynı noktada kalmayı sevmez. Bunun için çalışmaya ve yükselmeye büyük önem verirler. Çekinme özelliklerinin de ön planda olmasına rağmen genellikle çalışmaya büyük bir azimle devam ederler. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 1 - 7 Haziran 2020

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUM 1 - 7 HAZİRAN 2020 

Terazi burçları bu haftayı evindeki eksiklikleri ya da yenilemeleri yapmakla geçirebilir. Onarımlar, mobilyaların yerini değiştirme gibi işleri yapmanız için uygun dönemdesiniz. Olumlu bu durumları aile sorunlarını çözmek için de kullanabilirsiniz.

Bu hafta sizler için yenilikler haftası. Kariyer ya da iş planlarınızda yenilikler yapabilirsiniz. Yeni müşteriler ve yeni aktivitelerin bol olacağı bir hafta. İş görüşmeleri ayarlamak, eğitiminize devam etmek ve önemli imzalar atmak için uygun bir hafta. Bazı finansal durumlar ortaya çıkabilir. Pratik oluşunuz sayesinde zor durumların üstesinden gelebilirsiniz. Seyahat planınız olabilir ve biletinizi dahi satın alabilirsiniz.

Yapacağınız her işi 16 Haziran’dan önce tamamlayın çünkü bu tarihten sonra aldığınız kararları sorgulayabilirsiniz. Sağlık konusunda da dikkatli olun ve gerekli tedbirlerinizi alın. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 1 - 7 Haziran 2020

AKREP BURCU HAFTALIK YORUM 1 - 7 HAZİRAN 2020 

Cuma günü Yay burcunda meydana gelecek dolunay aynı zamanda Ay tutulmasına neden olacak. Öz saygınlık ve maddi kazanımlar alanınızda etkili olacak tutulmanın getireceği 18 aylık değişimi artık deneyimlemeye başlıyorsunuz.

Yurtdışı bağlantılı iş projeleriyle ilgili teklifler alabilir, partnerinizle farklı bir yaşam standardına geçmek için yeni koşulların içine girebilir, yaratıcı kimliğinizin görünen yönlerini bu dönemde ortaya çıkarabilirsiniz. Bu görkemli görünümün etkisini, yanılsamalar ve aldanmalar gezegeni Neptün ile kol kola gezen Balık burcundaki Mars gölgeleyecektir. Sanki tam atılım yapacağınız bir sürece girerken, hayatınızı adadığınız kişinin yaşadığı sorunlar nedeniyle durmak zorunda kalacaksınız.

Yanlış zamanda yanlış kararlar almamak adına, sakinliğinizi korumalı, size bağımlılık teması taşıyanlardan uzaklaşmalısınız. Aşırı harcamalardan arınmalı, banka ödemelerinizi zamanında yapmaya özen göstermelisiniz. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 1 - 7 Haziran 2020

YAY BURCU HAFTALIK YORUM 1 - 7 HAZİRAN 2020

Haziran başında sevdiğiniz insanla sorunlarınızı masaya yatırabilir, eski konuları konuşarak üzerinden geçebilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu ay sosyal çevre bağlantılarınız ve işbirlikleriniz yüksek olurken, rahatlamanın etkisiyle arkadaşlarınızla daha sık bir araya gelebilir, sosyalleşme arzusunda olabilirsiniz. Aile ortamlarınızda gerilimlerden, enerji çekişmelerinden uzak durmalısınız.

Cuma günü oluşan parçalı ay tutulması hayatınızla ilgili hızlı olayları tetikleyebilir. Sağlığınız, görüntünüz ve kişisel hayatınızla ilgili önemli olaylar yaşayacaksınız sevgili Yaylar. Özel hayatınızla ilgili vermeniz gereken kararlar, ani olaylar duygularınızı kontrol etmeniz gerektiğini gösteriyor. Bu dönem sağlığınıza da ekstra özen göstermeyi ihmal etmeyin. Düşmeler, sakarlıklar, kazalar sizi zorlayabilir. Kalça, uyluk bölgesi, dizler dikkat etmeniz gereken bölgeleriniz olabilir.

Cumartesi günü aile ortamlarınızda sinirli ve gergin olabilirsiniz. Alacağınız kararlarla ailevi alanda iş bitirici yönleriniz ortaya çıkabilir. Sevdiklerinize karşı anlayışı elden bırakmayın. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 1 - 7 Haziran 2020

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUM 1 - 7 HAZİRAN 2020

Bu hafta Yay burcundaki Ay tutulmasının etkisini gündelik hayatınızda bitmek tükenmek bilmeyen ve artış gösteren işler sayesinde hissedeceksiniz. 18 ay boyunca sanki bu baş döndürücü iş ve günlük yaşam temposu sizi görünmez kıskacına alacak. Susmayan telefonlar, ardı arkası kesilmeyen internet üzerindeki toplantılarr, farklı gruplarla aynı güne sığdırılan görüşmeler sizin yeni yaşam tarzınızın en temel göstergeleri olacak. Eğitim almak ya da vermek, hizmet sektörüyle ilgili yeni işlere ortak olmak, geçmişten gelen ortaklıkları sonlandırmak için harekete geçmek isteyebilirsiniz.

Bir kitap çalışması ya da blog üzerinde geniş kitlelerle buluşmak için zihninizdekileri somutlaştırmaya karar vereceksiniz. Zihin yorgunluğunuz, bedeninize ayak ağrısı olarak yansıyabilir. Temiz havada bol bol yürüyüşe çıkarak bu zorlu süreci bir nebze olsun üzerinizden atmalı, karşılıksız ve koşulsuz hizmet anlayışınıza farklı bir bakış açısı taşıyarak, alma vermeyi dengelemelisiniz. Çok çalışmanızın karşılığında maddi kazanımlarınız sizi tatmin edecektir.

Oğlak burcu kararlı bir yapıda olan burçtur. Bu burca mensup kişiler almış oldukları kararlardan kolay kolay dönmezler. İyi ya da kötü olsun alınan kararların sonuna kadar ardında duurlar. Oğlak burcunun yapısında direniş ruhu vardır. Bu nedenle bir otoritenin adaletsizliği karşısında asla boyun eğmez, direniş gösterir ve bu direnişinde de kararlıdır. Oğlak burcu insanlar yükselmek ve ilerlemek için çaba sarf eder. Bu amaçları yerine getirmek için de meraklı yapıları ön plana çıkar ve meraklı yapıları diğer kişiler tarafından sevilmez. Bir konu ya da olay karşısında önlem almayı seven oğlak burcu, risklerden de oldukça uzak durur. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 1 - 7 Haziran 2020

KOVA BURCU HAFTALIK YORUM 1 - 7 HAZİRAN 2020

Kova burçları, çalışma şartları ile ilgili durumlarınızı bu hafta içinde gözden geçirmenizde yarar var. Evrak işlerinizi de bu hafta içinde tamamlayın. Keyifli zamanlar geçireceğiniz bir haftadasınız. 5 Haziran’dan itibaren yarım kalan projelerinizi tamamlayacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Biraz çok çaba göstermeniz gerekse de tüm işlerinizi halledeceksiniz. Şansınızı iyi değerlendirin. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Başlamış olduğunuz bir tedaviniz varsa, yarıda bırakmayın. İşyerinizde meydana gelecek sürpriz bir değişiklik, sizi ve ailenizi etkileyecektir. Maddi konularda oldukça hırslısınız ve bu da mücadele etmenizi sağlıyor.

Daha önce görüştüğünüz biriyle yeni başlangıç yapabilir ya da yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu da güzel bir birliktelik demektir sizin için. Uzun zamandır çaba harcadığın pek çok işin olumlu karşılığını alacaksın. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 1 - 7 Haziran 2020

BALIK BURCU HAFTALIK YORUM 1 - 7 HAZİRAN 2020 

Merkür hafta başında Retro alana giriş yapıyor. Çocuklar , aşk hayatı, gayrimenkul ile ilgili gelirler alanında önemli konuşmaları, görüşmeleri 16 Haziran’dan sonraya bırakmayın. Ya da en azından Haziran ortasına kadar bu alandaki evrak gerektiren işlerinizi kolaylamaya çalışın. Çünkü bugün aldığınız kararları sonradan sorgulamak durumunda kalabilirsiniz, bu da hareket kabiliyetinizi daraltabilir.

Güneş ve Venus’un İkizler burcunda buluşması, ailenizde evinizde keyifli zamanlar geçireceğinizi göstermekte. 21 Nisan’da bu konuyla ilgili ilk adımı atmıştınız. Bu süreçte eve gelen akrabalarla bazı çatışmalar yaşamanız mümkün. Özellikle hayata bakış açınızın sorgulandığını hissedebilirsiniz.

5 Haziran’da Yay burcundaki Yarı Gölgeli Ay tutulmasının yaratacağı etkiyle kariyer alanında bir üst düzey kişinin işine son verilebilir ve ya siz kendi kariyer yolunuzla ilgili önemli bir karar alabilirsiniz. Bu yol ayrımı ailenizi de etkileyecek gibi.

Hafta sonunda yakın çevrenizle ilgili sürpriz bir durum, aileniz ve çocuklarınızla ilgili aldığınız kararları etkileyebilir. Kendinizi bir çatışmanın içinde bulabilirsiniz.  Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 1 - 7 Haziran 2020

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA TABLOSU NEDİR?

Burç yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da bilmeniz ve onun hakkında bahsedilen önlemleri almanız hepimiz için önem arz etmektedir. Peki yükselen burç nasıl hesaplanır? Yükselen burcumuzu nasıl öğrenebiliriz? İşte yükselen burç hesaplama tablosu ve yükselen burç hakkında tüm merak edilenler...

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde olusan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Haftalık burç yorumları 1 - 7 Haziran 2020

2020 BURÇ YORUMLARI

Ünlü astrologlar, şimdiden 2020 burç yorumları yayınlamaya başladı. Ülkemizde milyonlarca kişinin merakla takip ettiği burç yorumları daha da popüler hale geliyor. İşinin ehli, astrolog uzmanlar tarafından yapılan yorumlar, iş ve aşk hayatınıza ışık tutuyor. Oldukça ünlü isimlerin yorumladığı 2020 burç yorumları gelmeye başladı.

2020 yılı günlük ve aylık burç yorumları, burçlarını takip edenleri heyecanlandırıyor. Yeni yılda hayatta yeni bir adım ve yeni bir sayfa açıyoruz. Bu da yeni burç yorumlarıyla yorumlanıyor. Her burcun kendine ait 2020 yılı yeni özellikleri ortaya çıkıyor.

2020 Yılı burçları neler bekliyor? 2020 yılında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm merak edilenler...

2020 Koç Burcu Yorumu 

2020 yılı Koç burcu insanları için büyük sürprizlere gebe. Özellikle de aile ve sosyal hayatlarında sorunlar yaşayan Koç burcu insanları, 2020 yılında yepyeni bir başlangıçla daha düzenli bir aile ve sosyal hayata kavuşacak. Maddi anlamda zor günler geride kalacak, 2020 yılıyla birlikte bu sıkıntılar zamanla geçecek. 2020 yılı içerisinde psikolojik anlamda gel-gitli günler yaşayabilirsiniz. Bir mutlu bir hüzünlü olacağınız günler, haftalar gelecek. Bu nedenle çevrenizdekilere karşı biraz daha yapıcı olmakta fayda var. 2020 yılı Koç Burcu insanları için biraz duygusal geçecek diyebiliriz. Bekar koç burcu erkek ve kadınları, ruh ikizlerini 2020 yılında bulabilirler…

2020 Boğa Burcu Yorumu 

2020 yılı Boğa burcu insanları için büyük değişimler yaşatacak. Yenilikleri kabullenen boğa burcu insanları 2020 yılına daha çabuk adapte olabilecek. 2020 yılında çevrenize faydası olan, sosyal dayanışma ve yardımlaşma projelerinde daha çok yer alabilirsiniz. Duygu dünyanız ve gönül zenginliğiniz artacak. Bu yenilikler, iç huzuru yakalamanızı sağlayacak. Merkür’ün etkisini göstermesiyle Boğa burcu insanları, yeni yılda daha dinç ve enerjik günler geçirecek. Fırsatlar ve yol ayrımlarında kalbinizin sesini dinleyerek yaptığınız her seçim, 2020 yılını daha da anlamlı ve güzel hale getirecek. Her sene olduğu gibi bu sene de Mevsim geçişleri Boğa burcu insanlarının sağlığını olumsuz etkileyebilir bu nedenle boğa burcu insanları sağlık konusuna titizlikle yaklaşmalı…

2020 İkizler Burcu Yorumu

Duygusallığın ön planda olduğu bir yılı geride bırakan İkizler Burcu, 2020 yılında daha da duygusal bir yıl geçirecek. Manevi huzurun artacağı 2020 yılında, evliliğe adım atıp dünya evine girecekler, daha kolay şekilde ilerleyecekler. Venüs etkisini göstermesiyle, İkizler burcu insanları karar alırken ve uygularken kalplerini dinleyecek. İş hayatınızda ve kariyerinizi etkileyecek önemli anlarda beyninizin keskin zekasından faydalanıp, en verimli ve en doğru kararı vermeye çalışmalısınız. İkna kabiliyetiniz, birçok fırsat yakalamanızı ve işleri lehinize çevirmenizi sağlayacak. 2020’nin Ocak ayından başlayıp yıl sonuna dek bütün iyilik ve güzellikler sizinle olacak.

2020 Yengeç Burcu Yorumu

2019 yılı Yengeç burcu için özel hayatlarında stresli ve zor bir yıl oldu. 2020 yılında yengeç burcu insanları, özel ve aile hayatlarında daha doğru kararlar verebilmeli. 2020, başlangıçta size kolay gelmeyebilir ve geçmiş yılda olduğu gibi aile ve özel hayatınızda zor ve stresli anlar yaşayabilirsiniz. Öte yandan mali anlamda, ekonomi ve iş hayatınız iyiye gidiyor. Parasal konularda sıkıntı yaşamayacaksınız. Bir de artık etrafınızdakileri düşünmekten kendinizi unutmayı bırakın, kendinize daha fazla değer verin.

2020 Aslan Burcu Yorumu

2020 yılı Aslan burcu insanlarına, özellikle iş ve kariyer anlamında büyük fırsatlar sunacak. Çalıştığınız ofiste yapılan belli başlı değişiklikler size yarayacak. Terfi, maaş artışı veya istediğiniz, yepyeni bir iş sizleri bekliyor. 2020 yılı, Aslan burcu için iş ve kariyer yılı olacak! Mevsim değişimlerinin olduğu dönemlerde, 2020 yılının belli bazı günleri, Aslan burcu insanları için sıkıntılı-stresli günler yaşanmasına sebep olabilir. Ancak bu sizi üzmesin. Karşınıza yeni bir arkadaş, dost veya evliyseniz yeni bir evlat çıkabilir.

2020 Başak Burcu Yorumu 

2020 yılında daha önce farkına varmadığınız pek çok şeyin farkına varabilirsiniz. Merkür etkisi Başak burcuna yarayacak. İş hayatınız ile özel hayatınız arasında bir denge kurarak, her ikisine de yeterince vakit ayırmaya çalışmalısınız. Ekonomik sorunlarından arınıp, huzurlu ve sıkıntısız günlere ulaşacaksınız. Ruh eşini arayanların kısmeti de yakın bir vakitte yolda…

2020 Terazi Burcu Yorumu

2020 yılı Terazi burçları için bir “sınav” yılı olabilir. Terazi burcu insanları, karşılaştıkları sorunlara karşı, mantıkla ve akılla karar vermeli, ani ve fevri tepkilerden kaçınmalıdır. Bir de terazi burcu insanları, mali açıdan inişli-çıkışlı günler yaşayabilir. Yaz aylarına doğru, kendi çevrenizde olup da sizinle anlaşamayan insanlar moralinizi bozsa da böyle anlarda içinize çekilip, kendinizle yalnız kalmak iyi gelecektir. Terazi burcu için 2020 yılı sabır ve test yılı olacak tekrar hatırlatıyoruz…

2020 Akrep Burcu Yorumu 

Güçlü iradeleriyle dikkat çeken Akrep burcu insanları, 2020 yılında birçok yenilikle tepeden tırnağa değişebilirler. Aşk hayatlarında özgüvenli olup kendilerine güvenmeli, ticari işlerinde doğru ve mantıklı kararlar vermeye çalışmalılar. Evlenme planı yapan akrep burçları, önlerine çıkan sorunları önemsememeli ve aşılabileceğini düşünerek aşmaya çalışmalıdır. İletişim açısından çevrenize karşı objektif ve daha dikkatli olmalısınız. Çünkü bu süreçte yanlış anlaşılmalara mahal verebilirsiniz.

2020 Yay Burcu Yorumu 

Hırslı bir yapıları olan Yay burcu insanları, iş hayatında yoğun tempoda çalışmaktan, ev-aile ve sosyal hayatlarını aksatmadan imtina etmeliler. Artık, kendilerine güvenmeli, hırs duygusundan uzaklaşmalılar. Bol bol tatil ve güneş iyi gelecektir. Uzun süredir kendinize zaman ayırmıyorsunuz, bu nedenle artık iyi bir dinlenme ve tatilin zamanı geldi.

2020 Oğlak Burcu Yorumu 

2019’dan kalma bunalım ve stresi bir kenara bırakarak yeni yıla, 2020’ye odaklanmalısınız. Huzur dolu, sinir ve stresin olmadığı 2020 yılına merhaba diyeceksiniz. İş hayatınızda işler iyi giderken bir yandan da aşk hayatınıza yoğunlaşacaksınız. Bekar Oğlak burcu insanları, 2020 yılının ortalarına doğru evlenme teklifi edebilir veya alabilirler. Stresten arınmalı ve vereceğiniz kararları baskı altında olmadan, aklınız ve mantığınızla verebilmelisiniz.

2020 Kova Burcu Yorumu

2020 yılı Kova burçları için çok şanslı bir yıl olacak. Yıldızların konumlarına göre Kova burcu insanları, bereketli bir yıl geçirecek. Yeni yılda çevrenizle daha etkili iletişim kurabilirsiniz. Bol bol arkadaş ve dost edinebileceğiniz 2020 yılında iş hayatınızda da ilerleme kaydedeceksiniz. Daha hırslı bir yapıya bürünecek, iş hayatınızda sınırları zorlayacaksınız. Sabır ve hırs, anahtar kelimeleriyle, önünüze hangi engel çıkarsa çıksın bu engelleri yıkıp geçeceksiniz. Hayatınıza bir başkası hiç dahil olamadı mı? 2020 yılı, ruh ikizinizi bulmakta kilit yıl olabilir, yeni maceralara hazırlıklı olun…

2020 Balık Burcu Yorumu 

Balık burcu insanları, 2020 yılında çok dikkatli olmalı ve kararlarını hem kalp hem de mantıklarını dinleyerek vermelidir. Sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilir ve bir ikisini hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal kararları, baskı altındaki bir ortamda vermekten kaçınmalısınız. Neptün etkisi, Balık burcunun 2020 yılında iyimser bir ruh haline bürüneceğini aktarıyor. Ancak sağlık konusunda çok dikkatli olmalı, mevsim geçişlerinde kendinize iyi bakmalısınız.

Yükselen burç özellikleri nelerdir? Hangi yükselen burç hangi özelliklerin karakterinize girmesini sağlar? Eğer yükselen burcunuz başak ise karakterinize tertip ve düzenlilik girecektir. Aynı zamanda ince eler sık dokur özelliğini size kazandıracak olan yükselen başak, karakterinize bir incelik ve önem katabilir. Bu bağlamda başak burcu gündelik hayatınıza detaycılık özelliği katacaktır. Eğer yükselen burcunuz aslan ise, gündelik yaşamda erkekseniz kadınlara, kadın iseniz erkeklere bakış açınız daha ateşli ve ihtiraslı bir hale gelebilir. Ayrıca hırstan rekabetten ve kendinizi göstermekten çok hoşlanan bir hale gelmeniz de kaçınılmazdır. Eğer yükselen burcunuz ikizler ise çok sık karakter ve özellik değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda eğer burcunuz ikizler ise, bir insandan bir insana davranışlarınız değişebilir. Yakın olduğunuz insanlara çok yakın davranırken, size uzak ve sizin hoşlanmadığınız insanlara çok ama çok kötü davranabilme potansiyelini size veren yükselen ikizler, aynı zamanda çalışkanlık ve sevecenlik hislerini de size kazandıracaktır.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡