1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Haftalık burç yorumları 11 - 17 Mayıs 2020

Haftalık burç yorumları 11 - 17 Mayıs 2020

Haftalık burç yorumu merakla araştırılıyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? 11 - 17 Mayıs 2020 haftalık burç yorumları. Astroloji meraklılarının araştırdığı haftalık burç yorumlarını sizler için araştırdık. İşte 11 - 17 Mayıs haftasında burçları bekleyen gelişmeler...

Haftalık burç yorumu 11 - 17 Mayıs 2020 haftasında sizi bekleyen gelişmeleri yorumluyoruz. Bu hafta burçları neler bekliyor sorusunun yanıtı gökyüzü ile yakından ilgilenenler tarafından merak ediliyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Hangi burç için hangi gelişmeler olacak? 11 - 17 Mayıs  2020 burç yorumları haberimizde.

HAFTALIK BURÇ YORUMU 11 - 17 MAYIS 2020

Haftalık burç yorumları 11 - 17 Mayıs 2020

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUM 11 - 17 MAYIS 2020 

Kardeşler ve yakın çevre ile olan ilişkiler ön plana çıkacaktır. Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile ilişkilerimizde hareketli bir döneme giriyoruz. Sık sık bir araya gelebilir, ufkumuzu açacak eğlenceli konuşmalar yapabiliriz. Bu süreçte çok sayıda kısa yolculuk planlamamız mümkündür. İletişimlerimizde daha sakin ve sabırlı olmakta yarar var. İç dünyamıza yöneleceğimiz, kendimizle yüzleşeceğimiz bir döneme giriyoruz. Dış dünyadan ve yüzleşmelerden uzaklaşmak isteyebilir, eski hatalarımızı gözden geçirerek kendimizi suçlayabiliriz.

Bu süreçte kendi isteklerimizin peşinden koşmak yerine bilinçaltındaki çatışmalarla uğraşmamız ve zihnimizi huzura kavuşturmaya çalışmakla meşgul olmamız mümkündür. Kendimizi rahatlatmak amacıyla meditasyon, yoga gibi konularla ilgilenmemiz bizim için faydalı olabilir. Venüs retrosu yakın çevreniz, ticaret, eğitim ve seyahat konularında etkileyecek. Bu süreçte iletişim krizleri yaşayabilir. Ortak para işlerinizde sıkıntı ve sorunları karşınıza getirebilir.

Ortağınızın veya partnerinizin parasal konularda bazı sıkıntılarına açık olabilirsiniz. Bu dönemde bir borcun altına girmeyin, kredi almayın, yatırım yapmamaya özen gösterin. Kendi finansınızı korumaya özen gösterin. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 11 - 17 Mayıs 2020

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUM 11 - 17 MAYIS 2020 

Bu hafta girişimciler için sinir bozucu bir hafta olabilir. Sonuçlar istediğiniz gibi olmayabilir. Finans ile ilgili kesin adımlar atmaktan kaçınmalıdırlar. Maaşlı çalışanlar, daha fazla çalışmak ve daha fazla ve daha iyi sonuçlar geliştirmek için patronlarından baskı görebilirler.

Lisansüstü programlarda öğrenenler ev ile ilgili bazı konularla karşı karşıya kalabilir ve bu da onları meşgul edebilir. Bu hafta akademisyenlerini rahatsız edecek konular gelişebilir. Daha huzurlu bir ortamda çalışmayı denemeliler. Mezunlar, profesörlerinden değerli kazanımlar alabilirler.

Nakit girişinizi artırmak için yasa dışı herhangi bir yöntem kullanmamaya dikkat edin! Bunun hayatınızda ciddi yankıları olabilir. Uzun vadeli kararlar vermek için iyi bir hafta olmayabilir. Bu hafta ailelerinize daha fazla önem verebilirsiniz. Evli çiftler bu hafta keyifli vakitler geçirebilirler. Solunumla ilgili endişeler muhtemel göründüğü için yüksek hava kirliliği olan yerlere gitmekten kaçının. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 11 - 17 Mayıs 2020

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUM 11 - 17 MAYIS 2020 

Sizi haftanın başrol oyuncusu ilan edebiliriz çünkü Pazartesi günü yönetici gezegeniniz Merkür’ü, 3 hafta boyunca misafir ederken, iletişim, ahenk, uyum, finans ve güzelliğin temsilcisi Salı günü geri hareketine başlayacak Venüs ile buluşturuyorsunuz.

Çevrenizden insanların eksik olmadığı bugünlerde zihninizdekileri yalın, sade ve net bir biçimde karşınızdakilere aktarmaya özen gösterin. Diğer yandan zamanın yöneticisi sınırları ve eksikleri ortaya koyan Satürn de uluslararası ilişkilerinizde geri hareketine başlamaya hazırlanacak. Resmi makamlarla ilişkilerde gecikmeler, zorlu kurallarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. 13 Mayıs’ta Balık burcuna geçen Mars ile birlikte eski aşk ve iş bağlantılarınız bol bol kapınızı çalabilir. Hafta sonunda aynı burçta seyahat edecek olan Ay, sizi toplum önünde bir anda parlatabilir.

Yüzeysel de olsa romantik partnerlar ile yeni ilişkilerin heyecanına kendinizi kaptırabilirsiniz. Ortak paylaşımlar alanında hafta sonu geri gitmeye başlayacak olan Jüpiter, miras gibi aile meselelerinde süreçlerin uzamasına neden olabilir. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 11 - 17 Mayıs 2020

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUM 11 - 17 MAYIS 2020 

Kurallar, sınırlar, düzen, kararlar ve kısıtlamayı temsil eden Satürn, hafta başında 4 aylık geri hareketini ortak gelirler ve krizler alanınızda başlatıyor. Bu etkiyle, size ait olmayan harcamalarla ilgili sorumluluklar üstlenmek zorunda kalabilir, geçmişten gelen vergi, sigorta ödemeleriyle karşılaşabilirsiniz.

Eşinizin gelir durumunda bir değişim meydana gelebilir. Bu dönemi gelir-gider dengenizi yeniden yapılandırmak için değerlendirmeli, lüzumsuz harcamalara son vermelisiniz. Önceden teklif verdiğiniz işlerden cevap gelse de İkizler burcunda geri gidecek olan Venüs ve Merkür’ün gergin etkisiyle, elinizde olmayan koşullar nedeniyle, hemen harekete geçemeyebilirsiniz. Hafta sonu geri gitmeye başlayacak olan Jüpiter, ikili ilişkilerinizi, size karşı gerçekten dost olup olmadıklarını anlamak için, mercek altına aldıracak. Herkes sizin kadar iyi niyetli olmayabilir.

Kendi başarılarınızın altını çizmeyi hatırlamanız da fayda var. Zira kişinin tek dostu yine kendisidir. Bu nedenle bu hafta grupların ortasında kendinizi yalnız hissedip, tek başınıza vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Balık burcuna geçen Mars ile birlikte uzaklardaki bir aşk yeniden alevlenebilir. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 11 - 17 Mayıs 2020

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUM 11 - 17 MAYIS 2020 

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar, Aslanlar, resmi yada özel bir işinizin güvenceye alınması için haftanın başından itibaren harika gelişmeler yaşayabilirler. Finansal konularda yaşadığınız zorluklar azalmaya başlıyor. Dini ve manevi konularla daha fazla ilgilenebilir ruhunuzu arındırmayı başarabilirsiniz. Haftaboyunca aşk hayatınızda şanslı enerjiler söz konusu eş ya da sevgiliniz ile  iyi zaman geçireceksiniz.

Birlikte alınan kararları başarılı bir şekilde uygulayabileceğiniz her anlamda uyumun getireceği maddi manevi şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Satış veya üretim alanlarındaysanız, tatmin edici sonuçlar elde edebilirsiniz.

Haftanın üçüncü bölümünde daha yüksek bir finansal özgürlüğe sahip olacaksınız. Aşk hayatınızda son derece güçlü pozitif enerjiler ile  uyum hakim olacak. Bu hafta. Tüm geçmişinizin üzüntü ve karanlık yanlarından kurtulup özgürleşeceğiniz etkiler ile karşı karşıyasınız.  Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 11 - 17 Mayıs 2020

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUM 11 - 17 MAYIS 2020

Saturn ve Jupiter Retrosu bu haftaya damgasını vuruyor. Yükselen Başak’lar, Eylül sonuna kadar önce günlük rutin, iş hayatlarındaki kısıtlanmalar sonra çocuklar ve yeni kurmakta oldukları işleriyle ilgili sorumluluklar konusundaki stratejilerini gözden geçirebilirler. Çalışma arkadaşlarınızla olan çatışmalara dikkat! Eylül sonuna kadar, işinizdeki büyümeyi daha efektif nasıl yönetebileceğinize odaklanabilirsiniz.

Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle, önümüzdeki 3 hafta boyunca otoriteler ve üst düzeylerle olan iletişiminiz artabilir! Venus’un Retro harekete geçmesiyle ise Nisan başında görüştüğünüz kimseler ve ya iş yaptığınız insanlarla olan ilişkilerinize tekrar bir göz atmak isteyebilirsiniz. Uzun vadeli iş düzenleri ve şartları konusunda anlaşmaya varabilirsiniz.

Mars’ın Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1,5 aylık süreçte tüm enerjinizi, ev hayatınıza verebilirsiniz. Taşınmak, tamirat yaptırmak planlarınız arasında olabilir. Kova burcundaki Son dördün ile, iş ve ev hayatınızdaki eski düzene veda edebilirsiniz. Hafta sonu uzaklardan elde edeceğiniz bir gelir, işinizin büyümesine katkı sağlayabilir.  Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 11 - 17 Mayıs 2020

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUM 11 - 17 MAYIS 2020 

Terazi burçlarınız bu hafta ilişkileri ve özellikle aşk hayatları hakkında sınavlar vermeleri gereken dönem. Bu ortaklıktan veya ilişkiden ne aldıkları, nasıl bir yaşam dersi onları bekliyor, bundan sonra nasıl bir adım atacakları, eğer ciddi bir birliktelikleri varsa bunu resmileştirmek için ne zaman adım atmaları gerektiğini bol bol düşünüp karar verecekleri bir dönem başlıyor.

Ve, uzun zamandır aslında bu konular üzerinde kafa yordukları için, Retroların ters enerjisi onları çok etkilemeyecek görünüyor.

Sene başından itibaren yapmayı düşündükleri geleceğe yönelik planlarını uygulamaya koyabilecekler. İş yaşamında olan değişiklik yada iş kolu ile ilgili yapılan değişikliğin kendilerine iyi geldiğini düşünebilirler, ve sonrası için aynı düzlemde kararlar alabilirler.

Jüpiter retrosu sizin aile ve ebeveynler ile ilgili bazı şeylerin, görmediğiniz bazı konuların net bir şekilde önünüze serileceğini ve net kararlar almanız gerektiğini belirtiyor. Retro dönemi sizin için yeni bir yaşam döngüsü içine gireceğiniz bir zaman dilimine kapı açıyor. Hafta için kredi ve borçlar konusunda yeni bazı atılımlar içinde görüyoruz sizi. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 11 - 17 Mayıs 2020

AKREP BURCU HAFTALIK YORUM 11 - 17 MAYIS 2020 

Sevgili Akrep burçları bu hafta parasal konular sizlerin düşüncelerini fazlasıyla meşgul edecek. Alacaklar verecekler, borçlar,krediler sizin gündeminizde olacak.

Unutmuş olduğunuz bir borç veya ödeme varsa tekrardan gündeme gelebilir.Yakın akrabalar,kuzenler,kardeşler ve komşularla olan iletişiminize biraz dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Eskiden çözülememiş ve sizin canınızı sıkmış olan bir takım konular yeniden gündeme gelebilir.

Bu defa üzerinize fazlasıyla sorumluluk almanız gerekebilir ve sorumluluk aldığınız sürece sorunların çözüleceğini göreceksiniz. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 11 - 17 Mayıs 2020

YAY BURCU HAFTALIK YORUM 11 - 17 MAYIS 2020

Evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar ön plana çıkacaktır. Eşimiz ya da partnerimiz ile iletişim trafiğimiz artabilir. Fikir ayrılıklarından kaynaklanan tartışmalar yaşayabiliriz.

Sorunlarımızı rasyonel bir şekilde konuşarak çözmeye çalışmalıyız. Öte yandan bu dönemde bir evlilik ya da ortaklık için imza atmamız da söz konusu olabilir.

Ev ve aile konularına odaklanacağımız bir sürece giriyoruz. Aile bireyleri ile aramızda huzursuzluklar yaşanabilir, çatışmalardan kaçmak, kimseyle yüzleşmemek isteyebiliriz. Evle ilgili taleplerimiz kabul görmeyebilir, kendi isteklerimizi savunamayabilir ya da gerginlikleri önlemek için taviz vermek durumunda kalabiliriz. Ailemiz ile ilgili bir sır ortaya çıkabilir ve tartışmalara yol açabilir. Venüs retrosu siz Yay burçlarını ikili ilişkiler anlamında etkiliyor olacak. Ortak işlerde sorunlar yaşayabilirsiniz. Partnerinizle iletişim problemleri yaşayabilirsiniz.

Daha önceden ertelediğiniz, çözmediğiniz konularla ay sonuna kadar yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Kendinizle olan bağlantınız, sağlığınız, güzelliğiniz bu dönemde zayıflayabilir. Evlilik, sözleşme gibi imza gerektiren konularda adım atmayın.  Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 11 - 17 Mayıs 2020

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUM 11 - 17 MAYIS 2020

Oğlak burcunda doğduysanız, bu hafta geleceğiniz hakkında karar vermek iyi bir fikir olacaktır. Bu, özellikle bu yedi gün boyunca belirli bir işlem yapmanız gerektiğinde geçerli olacaktır. Kendinizi kendi çıkarlarını gözeten insanların yanılsamalarından, sanrılarından veya manipülatif eylemlerinden korumak çok önemli olacaktır. (bazı durumlarda, kendinizi bu tür eylemlerden korumak iyi bir fikirdir)

Yasal veya mahkeme davalarında yer alıyorsanız, bu hafta gelişmeler bekleyebilirsiniz, ancak bunların sonuçlandırılması olası değildir. Farklı sorunlar ve sıkıntılar sizi şaşırtacak bir yol bulacaktır. Onlardan mümkün olduğunca çabuk kaçınmaya veya çözmeye çalışsanız da, evinizde veya işyerinizde rahatsızlık yaratmayı başaracaklardır. Hafta, işyerinizde bir kaza, sorunlu (çatışan) bir müşteri veya yanlışlıkla yapılan bir hata ile ilgili gerginlik anlarını getirir.

Hafta boyunca bir sağlık sorunu bir tür tedavi veya hastane tedavisi gerektirecektir.
Hafta boyunca bir çocuk veya ailenizdeki bir kişi ile ilgili mali giderler konusunda zorluklar ortaya çıkabilir. Kadınların mal veya ev eşyaları ile ilgili bir taahhüdü olacaktır. Evinize konfor ve tazelik getirmek istediğiniz için önemli satın alımlar yapmanız muhtemeldir. Erkekler, işyerlerinde veya bir devlet kurumu aracılığıyla alacakları haberlerden memnun olacaklardır. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 11 - 17 Mayıs 2020

KOVA BURCU HAFTALIK YORUM 11 - 17 MAYIS 2020

 Kardeş ve yakın çevre ilişkileri ön planda. Gelir ve gider arasındaki fark nedeniyle, eşiniz veya iş ortağınızla problem yaşama riskiniz yüksek. Ticaret veya iletişim, medya sektöründe çalışanlar için; yeni ortaklıklar ve anlaşmalar yapma fırsatı mevcut. Geçmişte harcadığınız eforun meyvesi gelebilir ve böylece hayalinize ulaşabilirsiniz.

Hafta içi boyunca daha iyi gördüğünüzü, duyduğunuzu, gözlemleme yeteneğinizin arttığını fark edebilirsiniz. İçgüdülerinizi dinlemek ve mantığınıza göre hareket etmek sizin için eşit bir düzeye gelerek olayları en iyi şekilde değerlendirmenize katkıda bulunabilir. Hayalleriniz ve gerçekleştirmek istedikleriniz hayata geçebilir. Hafta sonuna doğru güçlü iletişim gücünüz sayesinde sosyalleşebilir veya yeni bir flört başlangıcıyla karşılaşabilirsiniz.

Yüzeysel ilişkilerinize son vermeniz gerekiyor. Aynı anda herkesle sürekli iyi olamazsınız. Kendi düşüncelerinizi etrafınızdakilerle paylaşırken derinlik katmaya önem verin. Hafta sonuna doğru yapacağınız atılımlar sizi iş hayatınızda başarılı bir yola sokabilir. İstikrarlı yapınızı sürdürün ve özel hayatınıza daha çok önem verin.  Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 11 - 17 Mayıs 2020

BALIK BURCU HAFTALIK YORUM 11 - 17 MAYIS 2020 

  Saturn ve Jupiter Retrosu bu haftaya damgasını vuruyor. Yükselen Balık’lar, Eylül sonuna kadar önce sosyal mesafe sonra kariyer çevresi ve gelirleri ile ilgili konularda stratejilerini gözden geçirebilirler. Bu süreçte uzaklardaki akrabalarınız ve ya kontaklarınızla çatışma yaşayabilirsiniz. Eylül sonuna kadar, kariyer gelirlerinizde istikrarlı büyümeyi sağlamaya odaklanabilirsiniz.

Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle, önümüzdeki 3 hafta boyunca aile ilişkileri, taşınma, yer değişiklikleri önem kazanacak. Venus’un Retro harekete geçmesiyle ise Nisan başında yaptığınız görüşmelere, anlaşmalara tekrar bir göz atmak isteyebilirsiniz. Yeni bir eve taşınabilirsiniz. Yakın akrabalarınız evinize gelebilir.

Mars’ın Balık burcuna geçmesiyle önümüzdeki 1,5 aylık süreçte sağlığınızla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz, salgınla ilgili dikkatli olmanızda fayda var.

Kova burcundaki Son dördün ile sosyal mesafe kurallarını geride bırakarak yeni bir düzene geçebilirsiniz. Hafta sonu ise patronlar, otoriteler; işiniz, konumunuz alanında büyüme ve gelişmeler yaratacak ana kaynaklar olabilir..  Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 11 - 17 Mayıs 2020

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA TABLOSU NEDİR?

Burç yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da bilmeniz ve onun hakkında bahsedilen önlemleri almanız hepimiz için önem arz etmektedir. Peki yükselen burç nasıl hesaplanır? Yükselen burcumuzu nasıl öğrenebiliriz? İşte yükselen burç hesaplama tablosu ve yükselen burç hakkında tüm merak edilenler...

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde olusan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Haftalık burç yorumları 4 - 10 Mayıs 2020

2020 BURÇ YORUMLARI

Ünlü astrologlar, şimdiden 2020 burç yorumları yayınlamaya başladı. Ülkemizde milyonlarca kişinin merakla takip ettiği burç yorumları daha da popüler hale geliyor. İşinin ehli, astrolog uzmanlar tarafından yapılan yorumlar, iş ve aşk hayatınıza ışık tutuyor. Oldukça ünlü isimlerin yorumladığı 2020 burç yorumları gelmeye başladı.

2020 yılı günlük ve aylık burç yorumları, burçlarını takip edenleri heyecanlandırıyor. Yeni yılda hayatta yeni bir adım ve yeni bir sayfa açıyoruz. Bu da yeni burç yorumlarıyla yorumlanıyor. Her burcun kendine ait 2020 yılı yeni özellikleri ortaya çıkıyor.

2020 Yılı burçları neler bekliyor? 2020 yılında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm merak edilenler...

2020 Koç Burcu Yorumu 

2020 yılı Koç burcu insanları için büyük sürprizlere gebe. Özellikle de aile ve sosyal hayatlarında sorunlar yaşayan Koç burcu insanları, 2020 yılında yepyeni bir başlangıçla daha düzenli bir aile ve sosyal hayata kavuşacak. Maddi anlamda zor günler geride kalacak, 2020 yılıyla birlikte bu sıkıntılar zamanla geçecek. 2020 yılı içerisinde psikolojik anlamda gel-gitli günler yaşayabilirsiniz. Bir mutlu bir hüzünlü olacağınız günler, haftalar gelecek. Bu nedenle çevrenizdekilere karşı biraz daha yapıcı olmakta fayda var. 2020 yılı Koç Burcu insanları için biraz duygusal geçecek diyebiliriz. Bekar koç burcu erkek ve kadınları, ruh ikizlerini 2020 yılında bulabilirler…

2020 Boğa Burcu Yorumu 

2020 yılı Boğa burcu insanları için büyük değişimler yaşatacak. Yenilikleri kabullenen boğa burcu insanları 2020 yılına daha çabuk adapte olabilecek. 2020 yılında çevrenize faydası olan, sosyal dayanışma ve yardımlaşma projelerinde daha çok yer alabilirsiniz. Duygu dünyanız ve gönül zenginliğiniz artacak. Bu yenilikler, iç huzuru yakalamanızı sağlayacak. Merkür’ün etkisini göstermesiyle Boğa burcu insanları, yeni yılda daha dinç ve enerjik günler geçirecek. Fırsatlar ve yol ayrımlarında kalbinizin sesini dinleyerek yaptığınız her seçim, 2020 yılını daha da anlamlı ve güzel hale getirecek. Her sene olduğu gibi bu sene de Mevsim geçişleri Boğa burcu insanlarının sağlığını olumsuz etkileyebilir bu nedenle boğa burcu insanları sağlık konusuna titizlikle yaklaşmalı…

2020 İkizler Burcu Yorumu

Duygusallığın ön planda olduğu bir yılı geride bırakan İkizler Burcu, 2020 yılında daha da duygusal bir yıl geçirecek. Manevi huzurun artacağı 2020 yılında, evliliğe adım atıp dünya evine girecekler, daha kolay şekilde ilerleyecekler. Venüs etkisini göstermesiyle, İkizler burcu insanları karar alırken ve uygularken kalplerini dinleyecek. İş hayatınızda ve kariyerinizi etkileyecek önemli anlarda beyninizin keskin zekasından faydalanıp, en verimli ve en doğru kararı vermeye çalışmalısınız. İkna kabiliyetiniz, birçok fırsat yakalamanızı ve işleri lehinize çevirmenizi sağlayacak. 2020’nin Ocak ayından başlayıp yıl sonuna dek bütün iyilik ve güzellikler sizinle olacak.

2020 Yengeç Burcu Yorumu

2019 yılı Yengeç burcu için özel hayatlarında stresli ve zor bir yıl oldu. 2020 yılında yengeç burcu insanları, özel ve aile hayatlarında daha doğru kararlar verebilmeli. 2020, başlangıçta size kolay gelmeyebilir ve geçmiş yılda olduğu gibi aile ve özel hayatınızda zor ve stresli anlar yaşayabilirsiniz. Öte yandan mali anlamda, ekonomi ve iş hayatınız iyiye gidiyor. Parasal konularda sıkıntı yaşamayacaksınız. Bir de artık etrafınızdakileri düşünmekten kendinizi unutmayı bırakın, kendinize daha fazla değer verin.

2020 Aslan Burcu Yorumu

2020 yılı Aslan burcu insanlarına, özellikle iş ve kariyer anlamında büyük fırsatlar sunacak. Çalıştığınız ofiste yapılan belli başlı değişiklikler size yarayacak. Terfi, maaş artışı veya istediğiniz, yepyeni bir iş sizleri bekliyor. 2020 yılı, Aslan burcu için iş ve kariyer yılı olacak! Mevsim değişimlerinin olduğu dönemlerde, 2020 yılının belli bazı günleri, Aslan burcu insanları için sıkıntılı-stresli günler yaşanmasına sebep olabilir. Ancak bu sizi üzmesin. Karşınıza yeni bir arkadaş, dost veya evliyseniz yeni bir evlat çıkabilir.

2020 Başak Burcu Yorumu 

2020 yılında daha önce farkına varmadığınız pek çok şeyin farkına varabilirsiniz. Merkür etkisi Başak burcuna yarayacak. İş hayatınız ile özel hayatınız arasında bir denge kurarak, her ikisine de yeterince vakit ayırmaya çalışmalısınız. Ekonomik sorunlarından arınıp, huzurlu ve sıkıntısız günlere ulaşacaksınız. Ruh eşini arayanların kısmeti de yakın bir vakitte yolda…

2020 Terazi Burcu Yorumu

2020 yılı Terazi burçları için bir “sınav” yılı olabilir. Terazi burcu insanları, karşılaştıkları sorunlara karşı, mantıkla ve akılla karar vermeli, ani ve fevri tepkilerden kaçınmalıdır. Bir de terazi burcu insanları, mali açıdan inişli-çıkışlı günler yaşayabilir. Yaz aylarına doğru, kendi çevrenizde olup da sizinle anlaşamayan insanlar moralinizi bozsa da böyle anlarda içinize çekilip, kendinizle yalnız kalmak iyi gelecektir. Terazi burcu için 2020 yılı sabır ve test yılı olacak tekrar hatırlatıyoruz…

2020 Akrep Burcu Yorumu 

Güçlü iradeleriyle dikkat çeken Akrep burcu insanları, 2020 yılında birçok yenilikle tepeden tırnağa değişebilirler. Aşk hayatlarında özgüvenli olup kendilerine güvenmeli, ticari işlerinde doğru ve mantıklı kararlar vermeye çalışmalılar. Evlenme planı yapan akrep burçları, önlerine çıkan sorunları önemsememeli ve aşılabileceğini düşünerek aşmaya çalışmalıdır. İletişim açısından çevrenize karşı objektif ve daha dikkatli olmalısınız. Çünkü bu süreçte yanlış anlaşılmalara mahal verebilirsiniz.

2020 Yay Burcu Yorumu 

Hırslı bir yapıları olan Yay burcu insanları, iş hayatında yoğun tempoda çalışmaktan, ev-aile ve sosyal hayatlarını aksatmadan imtina etmeliler. Artık, kendilerine güvenmeli, hırs duygusundan uzaklaşmalılar. Bol bol tatil ve güneş iyi gelecektir. Uzun süredir kendinize zaman ayırmıyorsunuz, bu nedenle artık iyi bir dinlenme ve tatilin zamanı geldi.

2020 Oğlak Burcu Yorumu 

2019’dan kalma bunalım ve stresi bir kenara bırakarak yeni yıla, 2020’ye odaklanmalısınız. Huzur dolu, sinir ve stresin olmadığı 2020 yılına merhaba diyeceksiniz. İş hayatınızda işler iyi giderken bir yandan da aşk hayatınıza yoğunlaşacaksınız. Bekar Oğlak burcu insanları, 2020 yılının ortalarına doğru evlenme teklifi edebilir veya alabilirler. Stresten arınmalı ve vereceğiniz kararları baskı altında olmadan, aklınız ve mantığınızla verebilmelisiniz.

2020 Kova Burcu Yorumu

2020 yılı Kova burçları için çok şanslı bir yıl olacak. Yıldızların konumlarına göre Kova burcu insanları, bereketli bir yıl geçirecek. Yeni yılda çevrenizle daha etkili iletişim kurabilirsiniz. Bol bol arkadaş ve dost edinebileceğiniz 2020 yılında iş hayatınızda da ilerleme kaydedeceksiniz. Daha hırslı bir yapıya bürünecek, iş hayatınızda sınırları zorlayacaksınız. Sabır ve hırs, anahtar kelimeleriyle, önünüze hangi engel çıkarsa çıksın bu engelleri yıkıp geçeceksiniz. Hayatınıza bir başkası hiç dahil olamadı mı? 2020 yılı, ruh ikizinizi bulmakta kilit yıl olabilir, yeni maceralara hazırlıklı olun…

2020 Balık Burcu Yorumu 

Balık burcu insanları, 2020 yılında çok dikkatli olmalı ve kararlarını hem kalp hem de mantıklarını dinleyerek vermelidir. Sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilir ve bir ikisini hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal kararları, baskı altındaki bir ortamda vermekten kaçınmalısınız. Neptün etkisi, Balık burcunun 2020 yılında iyimser bir ruh haline bürüneceğini aktarıyor. Ancak sağlık konusunda çok dikkatli olmalı, mevsim geçişlerinde kendinize iyi bakmalısınız.

Yükselen burç özellikleri nelerdir? Hangi yükselen burç hangi özelliklerin karakterinize girmesini sağlar? Eğer yükselen burcunuz başak ise karakterinize tertip ve düzenlilik girecektir. Aynı zamanda ince eler sık dokur özelliğini size kazandıracak olan yükselen başak, karakterinize bir incelik ve önem katabilir. Bu bağlamda başak burcu gündelik hayatınıza detaycılık özelliği katacaktır. Eğer yükselen burcunuz aslan ise, gündelik yaşamda erkekseniz kadınlara, kadın iseniz erkeklere bakış açınız daha ateşli ve ihtiraslı bir hale gelebilir. Ayrıca hırstan rekabetten ve kendinizi göstermekten çok hoşlanan bir hale gelmeniz de kaçınılmazdır. Eğer yükselen burcunuz ikizler ise çok sık karakter ve özellik değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda eğer burcunuz ikizler ise, bir insandan bir insana davranışlarınız değişebilir. Yakın olduğunuz insanlara çok yakın davranırken, size uzak ve sizin hoşlanmadığınız insanlara çok ama çok kötü davranabilme potansiyelini size veren yükselen ikizler, aynı zamanda çalışkanlık ve sevecenlik hislerini de size kazandıracaktır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT