1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Haftalık burç yorumları 18 - 24 Mayıs 2020

Haftalık burç yorumları 18 - 24 Mayıs 2020

Haftalık burç yorumu merakla araştırılıyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? 18 - 24 Mayıs 2020 haftalık burç yorumları. Astroloji meraklılarının araştırdığı haftalık burç yorumlarını sizler için araştırdık. İşte 18 - 24 Mayıs haftasında burçları bekleyen gelişmeler...

Haftalık burç yorumu 18 - 24 Mayıs 2020 haftasında sizi bekleyen gelişmeleri yorumluyoruz. Bu hafta burçları neler bekliyor sorusunun yanıtı gökyüzü ile yakından ilgilenenler tarafından merak ediliyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Hangi burç için hangi gelişmeler olacak? 18 - 24 Mayıs  2020 burç yorumları haberimizde.

HAFTALIK BURÇ YORUMU 18 - 24 MAYIS 2020

Haftalık burç yorumları 18 - 24 Mayıs 2020

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUM 18 - 24 MAYIS 2020 

Haftaya Ay’ı burcunuzda misafir ederek başlıyorsunuz. Demek atak fikirlerinizle herkesin dikkatini çekmeyi başaracak, pek çok kişinin ilgi odağı olacaksınız. Fakat yönetici gezegeniniz Mars’ın Balık’ta olması nedeniyle, kendinizi aşırı yorgun, bunalmış, güçsüz ve zaman zaman çaresiz hissedebilirsiniz.

Bu durum İkizler burcuna geçen Güneş ve 22 Mayıs’taki Yeni ayın etkisiyle toparlansa da, her zamanki canlı yapınızı korumak çok kolay olmayacaktır. Bu yüzden bu hafta iş kararlarınızda büyük atılımlardan kaçınmalı, kabuğunuza çekilerek, ilişkileri uzaktan gözlemlemelisiniz.

Hafta sonu Güneş ile Satürn arasındaki olumlu etkileşim yeni konulara ilgi duyup, bayram vesilesiyle hem eski dost ve tanıdıklarınızla haberleşmenize hem de farklı insanlarla tanışmanıza neden olacak. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 18 - 24 Mayıs 2020

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUM 18 - 24 MAYIS 2020 

Sosyal çevre ve arkadaş ilişkilerimizin ön plana çıktığı bir dönemde olacağız. Kendimizi bu dönem biraz isteksizlik içinde hissedebiliriz. İçinde bulunduğumuz gruplarda çatışmalar yaşayabilir, sesimizi duyuramadığımızı ve haksızlığa uğradığımızı düşünebiliriz.

Arkadaşlarımızla geçmişten gelen eski konularla ilgili olarak yüzleşmemiz gerekebilir ancak bunun için kendimizi hazır hissetmeyebiliriz. Kariyer kazançlarımız ile ilgili adımlar atabilir ancak beklentilerimizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabiliriz.

Yeni Ay döneminde finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz. Finansal konularda yaşadığımız endişeler, yakınlarımızla sözlü tartışmalar yaşamamıza neden olabilir. Gelirlerimizi nasıl artırabileceğimiz konuları gündeminizde olacak.

Öte yandan bu dönemde önümüze çok güzel fırsatlar da gelebilir. Temkinli olmalı ancak korkak davranmamalıyız. Elimizdekinin değerini bilmek tabii ki çok güzel ama sevdiklerimizle de biraz daha paylaşımcı olmakta yarar var. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 18 - 24 Mayıs 2020

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUM 18 - 24 MAYIS 2020 

Gelelim İkizler burçlarına… Yeni haftada motivasyonunuz ve enerjiniz oldukça yüksek… Ayrıca en sevdiğiniz aylar geldi… Yoğun temponuza rağmen gülümsemeyi ihmal etmiyorsunuz…

Elbette Venüs retrosunun 25 Haziran’a kadar devam etmesi ikili ilişkilerde aksama ve yavaşlıklar doğuruyor ancak bu durumun bilincinde olan İkizler burçları süreci daha rahat atlatıyor.

Yeni haftada Güneş burcunuza geçiyor. Doğum günlerini kutlamaya başlayan İkizler burçları daha kesin kararlarla, özgüvenle hareket ediyor. Şansınız, etkileyiciliğiniz, kendinize güveniniz oldukça güzel.

22 Mayıs’taki Yeniay’da ise aklınızdan geçenlere dikkat edin. Çünkü hayalleriniz, istekleriniz gerçekleşebilir. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 18 - 24 Mayıs 2020

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUM 18 - 24 MAYIS 2020 

Sevgili yengeçler ve yükselen burcu yengeç olanlar; yepyeni bir haftanın başlangıcında özellikle salı günü dikkatsizlik veya sakarlıklara karşı uyanık olmanızı ve acele hareketlerden kaçınmanızı tavsiye ederiz.

Bu hafta sizler için geçmişin ağır yüklerinden kurtulma ve zihninizin derinliklerinde bulunan endişe ve kaygılardan arınma haftası olarak da görebilirsiniz. Bu düşünceler altında iken kendinizi bir işe odaklamak da zorluk çekebilir ve yeni kararlar almakta cesaretsiz davranabilirsiniz.

Hafta ortasından itibaren kendinizi iyileştirme ve değiştirme noktasında daha kararlı olabileceğiniz ve çevrenizden yardım almaktan çekinmeyeceğiniz gözüküyor. Hukuki ve finansal konularda bitirilmemiş işler söz konusu ise iş bitirici yönünüzü devreye sokarak bu noktada başarı sağlamanız mümkün gözüküyor.

Hafta sonu ise aşk konusunda mükemmel etkileri devrede olduğu bir zaman dilimi işliyor. Karşınıza birdenbire çıkacak olan bu kişiye tutkulu bir şekilde bağlanabilir ve hislerinize yenik düşerek tutkularınızın peşinden gidebilirsiniz. Bu durum size kendinizi oldukça iyi hissettirebilir. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 18 - 24 Mayıs 2020

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUM 18 - 24 MAYIS 2020 

Aslan Burçları için son derece pozitif ve olumlu enerjilerin tavan yaptığı bir hafta başlıyor. Seyahat veya yola gitme konularında düşünceler içine girebilirsiniz. Bir anda ortaya çıkan bazı durumlar nedeniyle, yola çıkabilirsiniz. Parasal konularda yenilikler ve planlar düşünüyorsanız, bu hafta bunlar için çok olumlu değil.

Yeni ay ile birlikte şans noktanız son derece güzel bir konuma geçiyor. Mutluluk ve huzur anlamında, ciddi ve mantıklı kararlar sizi bekliyor. Bereket ve şans açısından yeni ay size inanılmaz güzel müjdeler getirecek. Sosyal çevrenizin hareketli olacağı bir hafta ve aynı zamanda yeni bazı oluşumlar içine girmeniz olası görünüyor.

İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili güzel başlangıçlar veya gelecekle ilgili yeni adımlar atmanız söz konusu. Yeni ay sizin için yeni etkiler veriyor. Tamamen yeni oluşumlar içine girebilirsiniz. Maddi anlamda temkinli olmanızı öneriyoruz, özellikle borç verme konusunda meyilli olan Aslanlarımızın bu konuyu tekrar gözden geçirmelerinde fayda var. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 18 - 24 Mayıs 2020

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUM 18 - 24 MAYIS 2020

18-24 Mayıs Haftası Yöneticilerinizle veya toplum önündeki yerinizle ilgili konularda biraz gerilemeler olabilir. İlişkilerde iletişimden kaynaklanan problemleri çözmek durumunda kalabilirsiniz.

Zorunlu değilseniz yeni konular için uygun bir dönem değil. Hafta içindeki sıkışıklıklar moralinizi bozmasın. Hafta sonu hızla gelen bir hareket söz konusu.

Bu eş veya ortaklarınızla ilgili bir gündem olabilir. Ani tepkileri ve dağınık konuları içinde taşıdığı için uyanık davranın. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 18 - 24 Mayıs 2020

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUM 18 - 24 MAYIS 2020 

Haftanıza sosyal ortamlarınıza yönelik bir şekilde hızlı bir şekilde başlayacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Arkadaşlarınızla yapılacak planlar devrede olabilir.

Salı günü itibarıyla Mars para evinizde dolaşmaya başlıyor. Paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, hırsınız ve mücadeleleriniz artacak. Bu dönemde para kazanmanız artsa bile özel hayatınıza dayalı harcamalarınızda artış görülebilir.

Çarşamba günü Merkür düzeliyor, parasal konularda rahat bir nefesi hakettiniz, içinizde kalan meseleleri çözmek ve harekete geçmek için Mars’ın harekete geçirici etkisinden faydalanabilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla 1 ay boyunca yapacaklarınız ve ilginiz yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular konularında devreye girebilir.Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için keyifli bir dönem başlıyor.

Pazar günü iletişimsel konularda satış, reklam, pazarlama, tanıtım, network, sosyal medya, bilişim, ulaşım, yayıncılık ve öğrenim alanında güzel şanslar ve son fırsatlar karşınıza gelebilir. Bu alanda 2 gün sonra oluşacak yeni ay fırsatlarınızı hayatınıza sokmanız için size göz kırpacak. Yine Pazar günü parasal konularda dengesizliklere dikkat edin.  Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 18 - 24 Mayıs 2020

AKREP BURCU HAFTALIK YORUM 18 - 24 MAYIS 2020 

Bugün  yeniayla birlikte ilişkileriniz, evlilik ve ortaklıklarla ilgili konularda daha önemli adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde şartların değiştiğini görerek yeni bir yön seçmek durumundasınız

Ancak içerisinde görüşmelerin, finansal konuların, miras, borç, alacak konularının olduğu konularda bazı stresler ve masraflar olabilir. Eşinizin ya da ortağınızın maddi konuları ile daha ciddi ilgilenmek gerekebilir. Yine bu dönemde endişelere açıksınız.

Düşüncelerinizi rahatlatmaya bakmalısınız. Sağlığınıza daha çok önem verebilirsiniz. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 18 - 24 Mayıs 2020

YAY BURCU HAFTALIK YORUM 18 - 24 MAYIS 2020

Bayram heyecanıyla geçecek olan bu haftada, ikili ilişkilerinizde esen rüzgara karşı tedbirli olmalısınız. Salı günü bu alana bir ay boyunca yerleşecek olan Güneş ve Cuma günü aynı yerde meydana gelecek olan Yeni Ay sayesinde, ilişkilerinizde ikilikler ortasında kalarak, seçim yapmakta zorlanacaksınız.

Yeni ay haritasında sizin burcunuz yükseldiği için hayatınızda yepyeni bir evreye adım atıyorsunuz. Geçen yıl Aralık’ın ilk yarısında hayatınıza giren konu ve kişilerle şekillenen yeni bir yaşam düzenine geçtiğinizi fark edeceksiniz. Gerek kariyerle ilgili kararlarınız gerekse genel hedefleriniz için, uzaklar, yabancılar, seyahatler, tanıtım ve hukuksal konular gelecek yaşamınız için önem taşıyacaktır.

Yay burcu kendisini sürekli yüksekte karşı taraftaki kişilerin ise kendilerinden alçakta olduğunu düşünürler. Birçok çevre tarafından yay burcuna mensup olan kişilerin kendisini beğenmiş bir yapıda oldukları söylenir. Bu nedenle birçok kişi yay kadın ve erkeklerini tanımıyorlarsa elektrik alamama ihtimalleri oldukça yüksektir.

Tanıdıkça ise yay burcunun kendini beğenme özelliklerinin kendilerine olan aşırı güvenden olduğu anlaşılıyor. Yay burcu araştırma ruhuna sahip bir burç olmasından dolayı yeni şeyler öğrenmek ve keşfetme konusunda oldukça iyilerdir. Giyim konusunda standart kıyafetleri tercih ederler. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 18 - 24 Mayıs 2020

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUM 18 - 24 MAYIS 2020

Hafta Güneş’in İkizler burcuna geçmesiyle hareketlenecek. Yükselen Oğlak’lar, önümüzdeki bir ay boyunca tüm enerjinizi ve dikkatinizi, çalışma şartlarınıza, ortamınıza, işinize, sağlığınıza, diyet ve beslenmeye verebilirsiniz.

Merkür’ün ve Venüs’ün, Mayıs başı itibariyle bu alanda sergiledikleri performans sonucunda, bu konuda bazı görüşmeleri çoktan yaptınız, konuşmalara başladınız. Burada alacağınız kararlar, uzun soluklu maddi yüklere gebe olabilir. İşinize yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

Cuma günü gerçekleşecek olan İkizler burcundaki Yeni Ay, sizi bu alanda bir takım sözde yeni, ama eski oluşumlara doğru adım attırırken, sonuçları konusunda beklentilerinizi düşürdüğünüzden emin olmalısınız.

Özelilkle 3 Mayıs civarında yaptığınız görüşmeleri tekrar gündeme alabilirsiniz. Diğer taraftan Neptün, iş başında. Kendinizi tam olarak ifade edememek, konsantre olamamak gibi problemler iş arkadaşlarınızca yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. İletişime dikkat! Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 18 - 24 Mayıs 2020

KOVA BURCU HAFTALIK YORUM 18 - 24 MAYIS 2020

Gezegensel pozisyonlara göre, bu aşamanın başlangıcı sizin için destekleyici ve ilerici olabilir. Ayrıca, bazı önemli gelişmeler sizin için uygun görünüyor. Bu hafta aşık olanlar için keyifli ve romantik olacak. İş ve finansla ilgili konulardaki görüşleriniz artacaktır.

İşle ilgili teşebbüslerle çok meşgul olabilirsiniz, çünkü bu hafta yeni ve gerekli görevler alma şansınız var. Kişisel yaşamınızın hoşunuza gitme olasılığı yüksektir ve ilişkinizde uyumu koruyabilirsiniz. Ruhunuz üzerinde iyi ve canlandırıcı bir etkiye sahip olma ihtimalinizden çok daha fazlası var.

Oysa, öğrenciler bazı engellerle karşılaşabilir ve çalışmalarına ilave çaba göstermeleri gerekebilir. Ne olursa olsun, sağlığınız ortalama olabilir ve bazı mevsimsel sağlık sorunları nedeniyle ekstra bakım gerektirebilir. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 18 - 24 Mayıs 2020

BALIK BURCU HAFTALIK YORUM 18 - 24 MAYIS 2020 

Finansal konular ön planda olacak. Aile ve finansal konular da gündeminizde olacak. Eviniz, aileniz, yuvanız odağınızda olacak. Evde vakit geçirmekten keyif alacaksınız.

Harekete geçmek için istekli olabilir ancak yeterli cesareti ve gücü kendimizde bulamayabiliriz. Kendimizi ifade etmekte zorluk yaşayabilir veya yanlış anlaşılabiliriz.

Tabii ki bu bizi istediğimiz adımları atmaktan alıkoymayacaktır. Ancak yine de temkinli hareket etmeli, sonradan pişman olacağımız şeyler söylemekten ve yapmaktan kaçınmalıyız. Kırgın olduğunuz aile çevrenizle ilgili çözüm üretebilirsiniz.

Bu dönemde biraz hareketleneceksiniz. Maddi durumunuzu iyileştirmek için ne gibi çözümler üretebileceğinize odaklanacaksınız. Bu süreçte ayrıca yeni bir eve taşınma gibi konularda da planlar yapabilirsiniz. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 18 - 24 Mayıs 2020

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA TABLOSU NEDİR?

Burç yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da bilmeniz ve onun hakkında bahsedilen önlemleri almanız hepimiz için önem arz etmektedir. Peki yükselen burç nasıl hesaplanır? Yükselen burcumuzu nasıl öğrenebiliriz? İşte yükselen burç hesaplama tablosu ve yükselen burç hakkında tüm merak edilenler...

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde olusan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Haftalık burç yorumları 18 - 24 Mayıs 2020

2020 BURÇ YORUMLARI

Ünlü astrologlar, şimdiden 2020 burç yorumları yayınlamaya başladı. Ülkemizde milyonlarca kişinin merakla takip ettiği burç yorumları daha da popüler hale geliyor. İşinin ehli, astrolog uzmanlar tarafından yapılan yorumlar, iş ve aşk hayatınıza ışık tutuyor. Oldukça ünlü isimlerin yorumladığı 2020 burç yorumları gelmeye başladı.

2020 yılı günlük ve aylık burç yorumları, burçlarını takip edenleri heyecanlandırıyor. Yeni yılda hayatta yeni bir adım ve yeni bir sayfa açıyoruz. Bu da yeni burç yorumlarıyla yorumlanıyor. Her burcun kendine ait 2020 yılı yeni özellikleri ortaya çıkıyor.

2020 Yılı burçları neler bekliyor? 2020 yılında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm merak edilenler...

2020 Koç Burcu Yorumu 

2020 yılı Koç burcu insanları için büyük sürprizlere gebe. Özellikle de aile ve sosyal hayatlarında sorunlar yaşayan Koç burcu insanları, 2020 yılında yepyeni bir başlangıçla daha düzenli bir aile ve sosyal hayata kavuşacak. Maddi anlamda zor günler geride kalacak, 2020 yılıyla birlikte bu sıkıntılar zamanla geçecek. 2020 yılı içerisinde psikolojik anlamda gel-gitli günler yaşayabilirsiniz. Bir mutlu bir hüzünlü olacağınız günler, haftalar gelecek. Bu nedenle çevrenizdekilere karşı biraz daha yapıcı olmakta fayda var. 2020 yılı Koç Burcu insanları için biraz duygusal geçecek diyebiliriz. Bekar koç burcu erkek ve kadınları, ruh ikizlerini 2020 yılında bulabilirler…

2020 Boğa Burcu Yorumu 

2020 yılı Boğa burcu insanları için büyük değişimler yaşatacak. Yenilikleri kabullenen boğa burcu insanları 2020 yılına daha çabuk adapte olabilecek. 2020 yılında çevrenize faydası olan, sosyal dayanışma ve yardımlaşma projelerinde daha çok yer alabilirsiniz. Duygu dünyanız ve gönül zenginliğiniz artacak. Bu yenilikler, iç huzuru yakalamanızı sağlayacak. Merkür’ün etkisini göstermesiyle Boğa burcu insanları, yeni yılda daha dinç ve enerjik günler geçirecek. Fırsatlar ve yol ayrımlarında kalbinizin sesini dinleyerek yaptığınız her seçim, 2020 yılını daha da anlamlı ve güzel hale getirecek. Her sene olduğu gibi bu sene de Mevsim geçişleri Boğa burcu insanlarının sağlığını olumsuz etkileyebilir bu nedenle boğa burcu insanları sağlık konusuna titizlikle yaklaşmalı…

2020 İkizler Burcu Yorumu

Duygusallığın ön planda olduğu bir yılı geride bırakan İkizler Burcu, 2020 yılında daha da duygusal bir yıl geçirecek. Manevi huzurun artacağı 2020 yılında, evliliğe adım atıp dünya evine girecekler, daha kolay şekilde ilerleyecekler. Venüs etkisini göstermesiyle, İkizler burcu insanları karar alırken ve uygularken kalplerini dinleyecek. İş hayatınızda ve kariyerinizi etkileyecek önemli anlarda beyninizin keskin zekasından faydalanıp, en verimli ve en doğru kararı vermeye çalışmalısınız. İkna kabiliyetiniz, birçok fırsat yakalamanızı ve işleri lehinize çevirmenizi sağlayacak. 2020’nin Ocak ayından başlayıp yıl sonuna dek bütün iyilik ve güzellikler sizinle olacak.

2020 Yengeç Burcu Yorumu

2019 yılı Yengeç burcu için özel hayatlarında stresli ve zor bir yıl oldu. 2020 yılında yengeç burcu insanları, özel ve aile hayatlarında daha doğru kararlar verebilmeli. 2020, başlangıçta size kolay gelmeyebilir ve geçmiş yılda olduğu gibi aile ve özel hayatınızda zor ve stresli anlar yaşayabilirsiniz. Öte yandan mali anlamda, ekonomi ve iş hayatınız iyiye gidiyor. Parasal konularda sıkıntı yaşamayacaksınız. Bir de artık etrafınızdakileri düşünmekten kendinizi unutmayı bırakın, kendinize daha fazla değer verin.

2020 Aslan Burcu Yorumu

2020 yılı Aslan burcu insanlarına, özellikle iş ve kariyer anlamında büyük fırsatlar sunacak. Çalıştığınız ofiste yapılan belli başlı değişiklikler size yarayacak. Terfi, maaş artışı veya istediğiniz, yepyeni bir iş sizleri bekliyor. 2020 yılı, Aslan burcu için iş ve kariyer yılı olacak! Mevsim değişimlerinin olduğu dönemlerde, 2020 yılının belli bazı günleri, Aslan burcu insanları için sıkıntılı-stresli günler yaşanmasına sebep olabilir. Ancak bu sizi üzmesin. Karşınıza yeni bir arkadaş, dost veya evliyseniz yeni bir evlat çıkabilir.

2020 Başak Burcu Yorumu 

2020 yılında daha önce farkına varmadığınız pek çok şeyin farkına varabilirsiniz. Merkür etkisi Başak burcuna yarayacak. İş hayatınız ile özel hayatınız arasında bir denge kurarak, her ikisine de yeterince vakit ayırmaya çalışmalısınız. Ekonomik sorunlarından arınıp, huzurlu ve sıkıntısız günlere ulaşacaksınız. Ruh eşini arayanların kısmeti de yakın bir vakitte yolda…

2020 Terazi Burcu Yorumu

2020 yılı Terazi burçları için bir “sınav” yılı olabilir. Terazi burcu insanları, karşılaştıkları sorunlara karşı, mantıkla ve akılla karar vermeli, ani ve fevri tepkilerden kaçınmalıdır. Bir de terazi burcu insanları, mali açıdan inişli-çıkışlı günler yaşayabilir. Yaz aylarına doğru, kendi çevrenizde olup da sizinle anlaşamayan insanlar moralinizi bozsa da böyle anlarda içinize çekilip, kendinizle yalnız kalmak iyi gelecektir. Terazi burcu için 2020 yılı sabır ve test yılı olacak tekrar hatırlatıyoruz…

2020 Akrep Burcu Yorumu 

Güçlü iradeleriyle dikkat çeken Akrep burcu insanları, 2020 yılında birçok yenilikle tepeden tırnağa değişebilirler. Aşk hayatlarında özgüvenli olup kendilerine güvenmeli, ticari işlerinde doğru ve mantıklı kararlar vermeye çalışmalılar. Evlenme planı yapan akrep burçları, önlerine çıkan sorunları önemsememeli ve aşılabileceğini düşünerek aşmaya çalışmalıdır. İletişim açısından çevrenize karşı objektif ve daha dikkatli olmalısınız. Çünkü bu süreçte yanlış anlaşılmalara mahal verebilirsiniz.

2020 Yay Burcu Yorumu 

Hırslı bir yapıları olan Yay burcu insanları, iş hayatında yoğun tempoda çalışmaktan, ev-aile ve sosyal hayatlarını aksatmadan imtina etmeliler. Artık, kendilerine güvenmeli, hırs duygusundan uzaklaşmalılar. Bol bol tatil ve güneş iyi gelecektir. Uzun süredir kendinize zaman ayırmıyorsunuz, bu nedenle artık iyi bir dinlenme ve tatilin zamanı geldi.

2020 Oğlak Burcu Yorumu 

2019’dan kalma bunalım ve stresi bir kenara bırakarak yeni yıla, 2020’ye odaklanmalısınız. Huzur dolu, sinir ve stresin olmadığı 2020 yılına merhaba diyeceksiniz. İş hayatınızda işler iyi giderken bir yandan da aşk hayatınıza yoğunlaşacaksınız. Bekar Oğlak burcu insanları, 2020 yılının ortalarına doğru evlenme teklifi edebilir veya alabilirler. Stresten arınmalı ve vereceğiniz kararları baskı altında olmadan, aklınız ve mantığınızla verebilmelisiniz.

2020 Kova Burcu Yorumu

2020 yılı Kova burçları için çok şanslı bir yıl olacak. Yıldızların konumlarına göre Kova burcu insanları, bereketli bir yıl geçirecek. Yeni yılda çevrenizle daha etkili iletişim kurabilirsiniz. Bol bol arkadaş ve dost edinebileceğiniz 2020 yılında iş hayatınızda da ilerleme kaydedeceksiniz. Daha hırslı bir yapıya bürünecek, iş hayatınızda sınırları zorlayacaksınız. Sabır ve hırs, anahtar kelimeleriyle, önünüze hangi engel çıkarsa çıksın bu engelleri yıkıp geçeceksiniz. Hayatınıza bir başkası hiç dahil olamadı mı? 2020 yılı, ruh ikizinizi bulmakta kilit yıl olabilir, yeni maceralara hazırlıklı olun…

2020 Balık Burcu Yorumu 

Balık burcu insanları, 2020 yılında çok dikkatli olmalı ve kararlarını hem kalp hem de mantıklarını dinleyerek vermelidir. Sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilir ve bir ikisini hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal kararları, baskı altındaki bir ortamda vermekten kaçınmalısınız. Neptün etkisi, Balık burcunun 2020 yılında iyimser bir ruh haline bürüneceğini aktarıyor. Ancak sağlık konusunda çok dikkatli olmalı, mevsim geçişlerinde kendinize iyi bakmalısınız.

Yükselen burç özellikleri nelerdir? Hangi yükselen burç hangi özelliklerin karakterinize girmesini sağlar? Eğer yükselen burcunuz başak ise karakterinize tertip ve düzenlilik girecektir. Aynı zamanda ince eler sık dokur özelliğini size kazandıracak olan yükselen başak, karakterinize bir incelik ve önem katabilir. Bu bağlamda başak burcu gündelik hayatınıza detaycılık özelliği katacaktır. Eğer yükselen burcunuz aslan ise, gündelik yaşamda erkekseniz kadınlara, kadın iseniz erkeklere bakış açınız daha ateşli ve ihtiraslı bir hale gelebilir. Ayrıca hırstan rekabetten ve kendinizi göstermekten çok hoşlanan bir hale gelmeniz de kaçınılmazdır. Eğer yükselen burcunuz ikizler ise çok sık karakter ve özellik değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda eğer burcunuz ikizler ise, bir insandan bir insana davranışlarınız değişebilir. Yakın olduğunuz insanlara çok yakın davranırken, size uzak ve sizin hoşlanmadığınız insanlara çok ama çok kötü davranabilme potansiyelini size veren yükselen ikizler, aynı zamanda çalışkanlık ve sevecenlik hislerini de size kazandıracaktır.

Eğitim Editörü

HABERE YORUM KAT