Haftalık Burç Yorumları 19 - 25 Mart 2018

19 - 25 Mart haftalık burç yorumlarını sizler için araştırdık. Peki sizin burcunuz ve yükselen burcunuz ne durumda? Bu hafta burcunuzu neler bekliyot, aşk hayatınız ne durumda? Bu hafta hangi kararları alacaksınız. İşte burçları bekleyen gelişmeler.

Bu hafta öncelikle Balık burcunda bir yeni ay gerçekleşti ve etkilerini hafta boyunca hissedeceğiz.Güneş Koç burcuna geçiyor. Yeni bir döngüye başlıyoruz. Yeni, taptaze bir enerji ile bu haftaya başlayacağınız. Mars da Oğlak burcuna geçiyor. Hedeflerimiz için harekete geçeceğimiz bir haftadayız. 19 -25 Mart 2018 haftalık burç yorumlarını sizler için araştırdık. Burcunuzu bekleyen sürpriz gelişmeler, aşk hayatınızdaki yenilikler, iş yaşamınızdaki gelişmelerle tüm merak edilenleri haberimizden öğrenebilirsiniz. Herkese iyi bir hafta geçirmesi dileğiyle.

Haftalık Burç Yorumları 19 - 25 Mart Haftalık Burç Yorumları

Haftaya Ay, Koç burcunda oldukça enerjik ve dinamik başlıyoruz.  Merkür ve Venüs’ün kavuşumu ise güne daha güzel bir ahenk katıyor. Düşünce ve fikirlerimizi tatlı bir dille ifade edebilir, duygularımızı coşkulu ve hızlı bir şekilde dile getirebiliriz. Ay’ın Plüton ile olan sert kontağına dikkat etmeli bazı baskılanmalara karşı kararlı durmalıyız.

Salı günü Ay, Boğa burcunda güne uyanıyoruz. Konfor ihtiyacımız yükselebilir, iştahımız artabilir, dikkat! Ay’ın Mars ve Satürn ile olan güzel ilişkisi sayesinde işleri kolaylamak, kalıcı kararlar almak ve ilerlemek adına oldukça verimli bir gün geçirebiliriz. Güneş bugün Balık burcunun son derecelerinde ve Mars’la sert bir açı yapıyor. Kazalara dikkat edelim.

Çarşamba günü Güneş, Koç burcunda. Tüm Koç’ların yeni yaşını kutlarım! Böylece baharın gelişini ve ekinoksu da kutlamış oluyoruz. Enerjik, atak ve hırslı bir ay bizleri bekliyor. Bencil olmadan ve dikkatli bir şekilde ilerlemekte fayda var. Ay, Boğa burcunda ve Jüpiter ile karşıtlık yapacak. Duygusal iştah artışlarına dikkat!

Perşembe günü Merkür, durağan pozisyonuna geçiyor. Retro öncesi gölgeli günler olarak da bilinir. Zihinsel faaliyetlerde yavaşlama, imzalarda gecikme, teknolojik aletlerde bozulma ve ufak tefek aksilikleri anlatan bu Retro Koç burcunda yaşanacağı için çam devirmeden ilerlemeye dikkat! Ay ise İkizler burcunda oldukça hareketli ve bir o kadarda kararsız bir ruh halinde olabiliriz. Dedikodudan uzak duralım…

Cuma günü Ay, İkizler burcunda ilerlerken Merkür ile güzel bir açı yapıyor. Duyguları ifade etmek kolay lakin bunu yaparken dikkatli olmak çok önemli… Bazı hayal kırıkları veya beklentilerin yerini bulmaması gibi durumlar söz konusu olabilir.

Cumartesi gününe Ay, boşlukta başlıyoruz. Sabah saatlerinde tembellik yapmak ve plan yapmamak adına hareket edilebilir. Ay’ın Yengeç burcuna geçmesi ile kendimizi daha iyi hissedecek, anaç, evcimen, kırılgan ve misafirperver bir tavra bürünerek dostlarımızla planlar yapabileceğiz. Karar almak için öğleden sonrayı beklemekte fayda var.

Pazar günü Ay, Yengeç burcunda ilerlerken Satürn ile karşıtlık yapıyor. Aile ile olan ilişkilerde ve alınacak kararlarda dikkatli olalım, kendimizi yer yer kısıtlanmış hissedebiliriz. Merkür retrosu kesin olarak hissedilmeye başladığı için bu dönem zihnimiz gibi kararlarımız da yavaşlayabilir. Acele etmeyelim ve mevcut durumu koruyalım…

Haftalık Burç Yorumları 19 - 25 Mart Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCUNU BU HAFTA NELER BEKLİYOR 19 - 25 MART 2018

Uğraşlar : İsteklerinizin gerçekleştiği ve hayat enerjinizin yükseldiği bir haftaya giriyorsunuz. Güçlü argümanlarınız karşısında kimse size karşı çıkamıyor.

İlişkiler: Çarşamba itibariyle aşk hayatınızdaki hareketlenme başınızı döndürecek. Satürn aşktan yana olan şansınızı açıyor, biraz sabırlı olun!

BOĞA BURCUNU BU HAFTA NELER BEKLİYOR 19 - 25 MART 2018

Uğraşlar: İnisiyatif almaktan çekinmeyin, birçok konuda sebepleriniz çok güçlü bu yüzden fikirlerinizin arkasında durun.

İlişkiler: Haftaya bir arkadaşınızın da yardımıyla oldukça sakin başlayacaksınız. Arkadaşlar sizin önemli bunu bu hafta bir kez daha anlayacaksınız.

İKİZLER BURCUNU BU HAFTA NELER BEKLİYOR 19 - 25 MART 2018

Uğraşlar: İş yerinizde her şey yolunda gidiyor. Sarf ettiğiniz eforun karşılığını alıyorsunuz, kendinizi fazla yormayın

İlişkiler: Kalbinizde tuttuğunuz kişileri artık yakınlarınızla paylaşmanın sırası geldi, daha fazla içinizde tutmanın size bir faydası yok.

YENGEÇ BURCUNU BU HAFTA NELER BEKLİYOR 19 - 25 MART 2018

Uğraşlar: Hırsınızın ve beklentilerinizin karşılığını almaya başladınız, sabrın sonu hep başarıdır bunu unutmayın. Bu hafta iş ve sosyal konularda rahatlayacaksınız

İlişkiler: Aşk hayatınızın oldukça renkli geçeceği bir haftaya giriyorsunuz. Etrafınızdaki bir kişinin gizli yüzünü görebilirsiniz.

ASLAN BURCUNU BU HAFTA NELER BEKLİYOR 19 - 25 MART 2018

Uğraşlar: Oldukça sakin ve huzurlu geçireceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Hafta sonuna doğru iş arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz.

İlişkiler: İstekleriniz ve beklentileriniz yeni yıldan bu yana sonuçsuz kaldı ancak yavaş yavaş her şey düzene giriyor.

BAŞAK BURCUNU BU HAFTA NELER BEKLİYOR 19 - 25 MART 2018

Uğraşlar : Yorgunluğunuzla birlikte yaratıcılığınız kaybolmuştu. Bu hafta ise iş yerinde insanların hasret kaldığı enerjiniz geri geliyor.

İlişkiler: Kalbinizdeki küçük kıpırtılar şiddetleniyor. İlişkinizde üretken olmayı ve karşınızdaki insan için emek vermek size çok yakışıyor.

TERAZİ BURCUNU BU HAFTA NELER BEKLİYOR 19 - 25 MART 2018

Uğraşlar: Dünya’ya karşı farklı bakış açınız iş yerinizdeki üstlerinizin de dikkatini çekiyor. Düşünceleriniz rağbet görüyor

İlişkiler: Hala daha ilişkiniz resmileşmediyse, endişe etmeyin, çok az bir zaman sonra muradınıza ereceksiniz.

AKREP BURCUNU BU HAFTA NELER BEKLİYOR 19 - 25 MART 2018

Uğraşlar: İnsanları ikna etmekte üzerinize yok. Bu hafta iş toplantılarınızda fikrinize danışılacak ve parlayacaksınız.

İlişkiler: Hislerinizden emin olmadığınız için karar almakta güçlük çekiyorsunuz. Strese girmeyin acele işe şeytan karışır.

YAY BURCUNU BU HAFTA NELER BEKLİYOR 19 - 25 MART 2018

Uğraşlar: İş değişikliği gibi fikirler aklınızda kesin bir hal almaya başlıyor. Korkmayın risk almak sizi başarıya götürecek.

İlişkiler: Aşk hayatınız karmaşık olsa da siz bu karmaşıklığı gayet iyi yönetiyorsunuz. Siz yine de partnerinizin isteklerine önem verin.

OĞLAK BURCUNU BU HAFTA NELER BEKLİYOR 19 - 25 MART 2018

Uğraşlar: Başınıza gelen talihsizlikleri olumlu şekilde karşılamaya başladınız. Bu pozitif bakış açısı sizi güçlendiriyor.

İlişkiler: Partnerinize karşı içinizdeki şüpheler ve soru işaretleriniz bu hafta sonuna doğru azalıyor. Ona da biraz zaman verin her şey yoluna girecek.

KOVA BURCUNU BU HAFTA NELER BEKLİYOR 19 - 25 MART 2018

Uğraşlar: Bulunduğunuz her ortamın havasını değiştiriyorsunuz. İş yerinizde yokluğunuzda insanların sizi aradığını söyleyebiliriz.

İlişkiler: Aşk hayatınıza hiç yönelmediğinizi fark ettiniz değil mi? Yalnız da mutlusunuz evet, ama sanki bir birliktelik yaşamanın da zamanı geldi.

BALIK BURCUNU BU HAFTA NELER BEKLİYOR 19 - 25 MART 2018

Uğraşlar: Kendinizi yeterince kanıtladınız ve biraz dinlenmeye ihtiyacınız var. Bu hafta sonuna doğru ufak bir kaçamak planı yapmanız size iyi gelecek.

İlişkiler: Arkadaş çevreniz ve aileniz fikirlerinize saygı duyuyor ancak siz yine de hayallerinizi çok uç noktalara taşımayın.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡