1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Haftalık burç yorumları 6 - 12 Nisan 2020

Haftalık burç yorumları 6 - 12 Nisan 2020

Haftalık burç yorumu merakla araştırılıyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? 6 - 12 Nisan 2020 haftalık burç yorumları. Astroloji meraklılarının araştırdığı haftalık burç yorumlarını sizler için araştırdık. İşte 6 - 12 Nisan haftasında burçları bekleyen gelişmeler...

Haftalık burç yorumu 6 - 12 Nisan 2020 haftasında sizi bekleyen gelişmeleri yorumluyoruz. Bu hafta burçları neler bekliyor sorusunun yanıtı gökyüzü ile yakından ilgilenenler tarafından merak ediliyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Hangi burç için hangi gelişmeler olacak? 6 - 12 Nisan  2020 burç yorumları haberimizde.

HAFTALIK BURÇ YORUMU 6 - 12 NİSAN 2020

Haftalık burç yorumları 6 - 12 Nisan 2020

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 NİSAN 2020 

İlişkinizde ve evliliğinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. İstemeden de olsa partnerinize sert tepkiler verebilirsiniz. İlişkinizde gördüğünüz beklenmedik bir davranış kalbinizi kırabilir. Ortak iş açmış olanlar varsa bu tarih yakınlarında ortağıyla sürtüşmeler yaşayabilir.

8 Nisan’da Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte ilişkilerle ilgili her şey netliğe kavuşacaktır. Hukuki süreçlerle ilgili bazı sonuçlanmalar görebilirsiniz. Bu hafta, ilişkiler alanınızda meydana gelecek olan bir dolunay ile karşı karşıyasınız. Tüm vaktinizi evde geçirmenize rağmen, ikili ilişkilerde hızlı değişim, bitiş ve başlangıçlara adım atabilirsiniz.

İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik dahil her türlü sözleşmeleri içeren konular gündeminizde olacak. Partnerinizi ve ortağınızı tartma, eleştirme dönemi olacak. Sizin bu ilişkiden beklentiniz nedir, amacınız nedir, tamam mı devam mı gibi soruların yanıtların arayabilirsiniz.

11 Nisan’da Merkür’ün sizi burcunuza hareketi ile imajımız, kendimizi dış dünyaya nasıl gösterdiğimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kendimiz ve hayatımız ile ilgili yeni kararlar alabileceğimiz, yeni girişimlerde bulunabileceğimiz bir dönemdeyiz. Yeni bir imaja bürünebilir, planlarımızı ivedilikle uygulamaya koyabiliriz. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 6 - 12 Nisan 2020

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 NİSAN 2020 

Sevgili Boğa Burçlarını bu hafta genel anlamda aile ve sağlık konuları çok fazla meşgul edecek. Çocuklar için yeni karar ve planlar, büyükler için yapılan bazı detaycı yaklaşımlar boğa burçlarının bu hafta gündemini oluşturuyor.

Etrafınızda oluşan bazı duygusal patlamalara dikkat etmenizi tavsiye edebiliriz. Bu konuda özellikle hassas yapıda bir sevgiliniz varsa, ya da anne-babanız, çocuklarınız varsa, size bu hafta onlarla ilgilenmek ve bol bol nasihat vermek düşüyor.

Boğa Burçları bu hafta maddi anlamda bazı çözümlemelerin planlamalarını yapacak ve bu planlarının uygulamasına geçecek gibi görünüyor. Aile içinde özellikle müsrif olan birileri varsa ona dikkat etmesini tavsiye ediyoruz. Yoksa bütün planlarınız boşa gidebilir.

Dolunay etkisi ile sinirlerinize hakim olmalı ve nerede ne konuşacağınızı bilmelisiniz. Özellikle aile büyüklerine karşı sabırlı olmalısınız. Sağlığınız ile ilgili endişe etmeniz gereken bir durum görünmüyor; ancak siz yine de biraz vitamin takviyesi yapsanız hiç fena olmaz…Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 6 - 12 Nisan 2020

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 NİSAN 2020 

Bu hafta, gelecek planlamalarınızın fazlasıyla ön planda olabileceğini bilmelisiniz. Genel olarak heyecanlı olabileceğiniz ve yenilikler üzerinde odaklanabileceğiniz bir süreç sizi beklemekte.

Olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz ancak bunun için biraz daha beklemede kalmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Yapıcı davranmanız daha da iyi olabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yaşamsal konularda kendinizi biraz daha özgür hissetmek isteyeceksiniz. Kontrolünüz dışında ya da gizli kalan bazı şeylerin de gündeme gelme ihtimali var.

Huzursuzlukları ortadan kaldırmayı başardığınız takdirde daha mutlu olabilirsiniz.

Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 6 - 12 Nisan 2020

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 NİSAN 2020 

Yengeçler için bu uygun bir dönemdir. Güneş onuncu evden geçer, bu da meslek cephesinde çok fazla aktivite anlamına gelir. Mali cephede de verimli bir zaman geçirebilirsiniz. Gelir akışınızda bir artış olabilir ve finansal durumunuzu güçlendirebilir. 

İş adamları büyük ve kârlı uzun vadeli bir anlaşmaya varabilir. Yine de dikkatli olun, çünkü bazı hoşnutsuzluklar önünüzdeki zamanda demlenmeye devam edebilir! Bunun yerine, enerjinizi hedeflerinize doğru ilerleme kaydetmeye yönlendirin. Sınırlarınızı zorlayın ve beklenmedik sonuçlar elde edebileceğinizi görün. 

Bu hafta ailenizle ilgili beklenmedik masraflara dikkat edin. Sorunları çözmek için yeterli yedek finansmana sahip olduğunuzdan emin olun.

Bekar olanlar iş güvenliği konusunda endişeli kalabilirler, ama aynı zamanda, uzun zamandır tanıdıkları karşı cinsin bir üyesinden davetkar jestlere direnmemelidir. Genel olarak, sağlığınıza dikkat edin, bunun dışında Yengeçler için uygun bir hafta olabilir. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 6 - 12 Nisan 2020

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 NİSAN 2020 

 Bu hafta aşk hayatınızda olup bitenleri etrafınıza belli etmemeli ve anlatmamalısınız. Bu durumda hayal kırıklığı yaşayabilir ve anlattıklarınızı başkalarından duyabilirsiniz. Daha dikkatli olmalısınız.

Sosyal bir ortamda veya sosyal medya da tanıştığınız biriyle güzel kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Kardeşi uzakta olan bir Aslan Burcuysanız kardeşinizin evliliğinde veya ortaklığında bir sorun olduğunu duyabilirsiniz.  Aynı zamanda arkadaşlarınızdan sağlık problemleri haberi gelebilir.  

Yurt dışı, hukuk, eğitim, uzak akrabalarla ilgili aksilikler yaşayabilirsiniz. Kronik hastalığı olanların hastalığı aktifleşebilir. Yeni bir hastalık ortaya çıkabilir.

Dikkat. Maddi konularda birdenbire güzel gelişmeler olabilir. Eşinizle, kardeşiniz veya yakın çevreniz yüzünden zıtlıklar yaşayabilirsiniz.Haftaya görüşmek üzere.

 

Haftalık burç yorumları 6 - 12 Nisan 2020

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 NİSAN 2020

Haftaya ilişkileriniz ile ilgili sorumluluklarınızı gündeme gelerek başlıyor olabilirsiniz. Partnerinizin sorunları veya iş hayatınızdaki bazı değişimler önem kazanabilir.

Bu hafta terazi burcunda yaşanacak dolunay ile beraber finansal konularınız önem kazanabilir. Ödemeleriniz ya da borçlarınız gündem oluşturabilir. Eş ya da ortağınız ile ilgili finansal konular önemli bir durum haline gelebilir.

Çalışanlarınız ya da iş ortamınızla ilgili bazı problemleri yönetmeniz zor bir hal alabilir. Aşırı takıntılı ya da titiz davranışlarınız biraz çevrenize baskı yaratabilir. S

ağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz. Mümkün oldukça evinizde kalmaya devam edin. İyi haftalar dilerim. Haftaya görüşmek üzere. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları 6 - 12 Nisan 2020

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 NİSAN 2020 

 Bu hafta Çarşamba gününe damgasını vuracak olan Dolunay burcunuzda gerçekleşiyor. 24 Mart’tan beri hayatınızda filizlenen konu ve ilişkilerin adeta hasadını toplayacaksınız. Geçmiş dönemlere ait ikili ilişkilerde sizi yoran her şeye veda etme zamanı.

Artık sahip olduğunuz toprağınıza yeni tohumlar ekebilir, gelecekteki hızlı değişime bütünün hayrı için siz de güçlü bir destek verebilirsiniz. “Yoruldum, bıktım, usandım artık !” demek sizin gibi zarafeti ve güzelliği temsil eden burca hiç yakışmaz.

Karşınızdaki kişi ya da gruplar, asi, isyankar, kendini beğenmiş tavırlar sergilese de doğru bildiğinizden ayrılmamalı, en başta kendinize karşı adaletli davranarak, gelecek günlere sağlam kararlarla adım atmalısınız.

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün İkizlerdeki seyahati sizi sosyal konuların merkezine oturtacak. Her kafadan ses çıkan farklı gruplarla haşır neşir olabilirsiniz. Hukuki meseleler, resmi konuları yakından takip edebilirsiniz.

Merak etmeyin zamanı gelince, gitmesi gerekenler sizden uzaklaşacaktır. Hafta sonu Koç burcuna geçen Merkür, karşınızdakilerden beklediğiniz hızlı geri dönüşleri size taşır. Haftaya görüşmek üzere.

 

Haftalık burç yorumları 6 - 12 Nisan 2020

AKREP BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 NİSAN 2020 

Eğer Akrep burcunda doğduysanız, bu hafta bazı insanların sizinle mutlaka buluşma arzusu sizi şaşırtacak. Bu bildirimi birlikte çalıştığınız bir kurum veya şirketten de alabilirsiniz.

Bu konuşmalar kesinlikle geleceğinizle ilgili olacak ve size yardımcı olacaktır. Bu hafta Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan insanlarla olan haber veya sohbetlerde şaşıracaksınız.

Bu yedi gün boyunca, arkadaşlarınız aracılığıyla, sizin için önemli olacak bir sır veya dedikodu öğreneceksiniz, çünkü bazı arzularınızı, fikirlerinizi veya projelerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Bu günlerde aldığınız herhangi bir bilgiye açık olun, ancak entrika kullanmayın veya bildiklerinizle kimseye zarar vermeyin.

Hafta, bir çocuk veya gençle ilgili olarak şahsen veya arkadaşlarınızdan ve arkadaşlarınızdan tanıdığınız hoş olmayan haberler getiriyor.

Bu hafta, erkekler farklı koşullar gerçekleşmelerini daha uzun, sorunlu ve bu yedi gün içinde tamamlanması neredeyse imkansız hale getireceğinden, hanehalkı veya mülk işleri yapmaktan kaçınmalıdır. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 6 - 12 Nisan 2020

YAY BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 NİSAN 2020

Eğitim, öğretim, yakın çevreniz ve ya kardeşleriniz ile olan ilişkiniz alanında yapmak istedikleriniz, aracınız ve ya sahip olduğunuz iletişim araçları konusunda bir takım arızalar, beklenmedik masrafları gündeme getirebilir.

Kriz  yönetmekte zorlanabilirsiniz, aşırı kavgacı ve fevri davranabilirsiniz. Terazi burcundaki Dolunay ise bir arkadaşınız ile olan ilişkinizde yollarınızı ayıracağınızı göstermekte.

Hafta sonu Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle birlikte, çocuklarınızla olan iletişiminiz artabilir, eşinizle ona daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

 Bir ilgi alanınız konusunda eğitime başlayabilirsiniz, tüm Nisan ayı boyunca bu konular zihninizi yorabilir, zamanınızı alabilir. Bu durum, uzun vadeli bir eğitim projesinin ilk adımına yardımcı olabilir. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 6 - 12 Nisan 2020

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 NİSAN 2020

Sevgili Oğlak burçları yakın çevrenizle,akrabalarınızla ve komşularınızla yaşamış olduğunuz bazı durumlarda net olmayan,sizin kafanızı fazlasıyla yoran durumlar artık bir bir ortadan kalkmaya başlıyor.
Artık odak noktanızı çevreniz değil biraz daha kendi aileniz olacak

.Aile içerisinde kendini doğru ifade etme çalışabilir ve konuşmalarınızda öne çıkabilirsiniz.Parasal konularda fazla zorlandığınız, gelirinizde bir takım kısıtlanmalar yaşadığınız bir dönem olabilir.Bu yaşamış olduğunuz kısıtlanmalar sizin öfke ve hırs duygunuzu fazlaca tetikleyebilir.

Dikkat etmeniz gereken konu fazlaca fevri hareketlerde bulunarak kendinizi zarara uğratmamak olacak.Hakkınız olanı almak adına gereksiz tartışmaların içine girebilir işleri daha içinden çıkılmaz bir duruma sokabilirsiniz.

8 Nisan'da gerçekleşecek olan Dolunay sizin kariyer hayatınızla ilgili bir takım tamamlanmalara işaret ediyor.İşinde sorunlar yaşayan bir Oğlak burcu iseniz iş değişikliğini düşünebilir veya mevcut işinizi sonlandırabilirsiniz. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 6 - 12 Nisan 2020

KOVA BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 NİSAN 2020

Ahh bir kafası karışık ikilemde kalmış burçla yine karşınızdayız. Sevgili Kovalar, bu kafa karışıklığınız beni benden alıyor. Siz değişmek, dönüşmek istemiyorsunuz.

Sabit fikirleriniz hatta geri kafalı düşünceleriniz bir yandan sizi çekiştiriyor, öte yandan devam eden hayata bakıp “onlar” gibi olmak zorunda olduğunuzu düşünüyorsunuz. İkisi de oldukça yanlış düşünceler! Peki bu ikilemde kalışınız ilişkilerinize nasıl yansıyor?

Uzun süredir direndiğiniz değişim ve dönüşümden artık kaçamayacaksınız. Hayat değişti! Dünya artık 60’lardaki gibi retro değil! Kimse Rock’n Roll dinlemiyor! Ve çok üzgünüm, kimse mektup yazmıyor. Artık değişmek zorunda olduğunuz ve bu döneme ayak uydurmak zorunda kaldığınız gerçeği ile yüzleştiğinize göre Jüpiter size cömert davranabilecek!

Çok güzel bir etki ile güzel ilişkiler başlatabilirsiniz. Hatta büyük oynuyor ve diyorum ki, siz Kovalar muhtemelen bu sene ani evlilikler yaşayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken çağa ayak uydurmak ve karşınızdaki insanın güzelliklerini keşfe çıkmak. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 6 - 12 Nisan 2020

BALIK BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 NİSAN 2020 

Bu dönemdeki Balık burçları için Mars ve Satürn aynı anda on ikinci evden geçer. Bu giderlerde bir artış anlamına gelir. Ancak dikkatli olun ve parasal fayda elde etmek için etik olmayan uygulamalardan kaçının!

Herhangi bir nedenden ötürü stresli hissetme olasılığınız vardır. Ruh halinizi yenilemek için biraz zaman ayırın ve yeni bir strateji yapın, böylece profesyonel ve kişisel hedeflerinizi takip etmek için ileriye doğru bir adım atabilirsiniz.

Bazı küçük finansal kazançlar olabilir, bu da enerjinizi yükseltebilir. Aile ile ilgili bazı masraflara dikkat edin. Bütçe oluşturun ve gereksiz harcamaları takip edin. Bu paranızın israf olmasını engelleyebilir. Ayrıca ev işleri yaparken dikkatli olmanızı öneririz. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumları 6 - 12 Nisan 2020

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA TABLOSU NEDİR?

Burç yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da bilmeniz ve onun hakkında bahsedilen önlemleri almanız hepimiz için önem arz etmektedir. Peki yükselen burç nasıl hesaplanır? Yükselen burcumuzu nasıl öğrenebiliriz? İşte yükselen burç hesaplama tablosu ve yükselen burç hakkında tüm merak edilenler...

 

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde olusan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Haftalık burç yorumları 6 - 12 Nisan 2020

2020 BURÇ YORUMLARI

Ünlü astrologlar, şimdiden 2020 burç yorumları yayınlamaya başladı. Ülkemizde milyonlarca kişinin merakla takip ettiği burç yorumları daha da popüler hale geliyor. İşinin ehli, astrolog uzmanlar tarafından yapılan yorumlar, iş ve aşk hayatınıza ışık tutuyor. Oldukça ünlü isimlerin yorumladığı 2020 burç yorumları gelmeye başladı.

2020 yılı günlük ve aylık burç yorumları, burçlarını takip edenleri heyecanlandırıyor. Yeni yılda hayatta yeni bir adım ve yeni bir sayfa açıyoruz. Bu da yeni burç yorumlarıyla yorumlanıyor. Her burcun kendine ait 2020 yılı yeni özellikleri ortaya çıkıyor.

2020 Yılı burçları neler bekliyor? 2020 yılında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm merak edilenler...

2020 Koç Burcu Yorumu 

2020 yılı Koç burcu insanları için büyük sürprizlere gebe. Özellikle de aile ve sosyal hayatlarında sorunlar yaşayan Koç burcu insanları, 2020 yılında yepyeni bir başlangıçla daha düzenli bir aile ve sosyal hayata kavuşacak. Maddi anlamda zor günler geride kalacak, 2020 yılıyla birlikte bu sıkıntılar zamanla geçecek. 2020 yılı içerisinde psikolojik anlamda gel-gitli günler yaşayabilirsiniz. Bir mutlu bir hüzünlü olacağınız günler, haftalar gelecek. Bu nedenle çevrenizdekilere karşı biraz daha yapıcı olmakta fayda var. 2020 yılı Koç Burcu insanları için biraz duygusal geçecek diyebiliriz. Bekar koç burcu erkek ve kadınları, ruh ikizlerini 2020 yılında bulabilirler…

2020 Boğa Burcu Yorumu 

2020 yılı Boğa burcu insanları için büyük değişimler yaşatacak. Yenilikleri kabullenen boğa burcu insanları 2020 yılına daha çabuk adapte olabilecek. 2020 yılında çevrenize faydası olan, sosyal dayanışma ve yardımlaşma projelerinde daha çok yer alabilirsiniz. Duygu dünyanız ve gönül zenginliğiniz artacak. Bu yenilikler, iç huzuru yakalamanızı sağlayacak. Merkür’ün etkisini göstermesiyle Boğa burcu insanları, yeni yılda daha dinç ve enerjik günler geçirecek. Fırsatlar ve yol ayrımlarında kalbinizin sesini dinleyerek yaptığınız her seçim, 2020 yılını daha da anlamlı ve güzel hale getirecek. Her sene olduğu gibi bu sene de Mevsim geçişleri Boğa burcu insanlarının sağlığını olumsuz etkileyebilir bu nedenle boğa burcu insanları sağlık konusuna titizlikle yaklaşmalı…

2020 İkizler Burcu Yorumu

Duygusallığın ön planda olduğu bir yılı geride bırakan İkizler Burcu, 2020 yılında daha da duygusal bir yıl geçirecek. Manevi huzurun artacağı 2020 yılında, evliliğe adım atıp dünya evine girecekler, daha kolay şekilde ilerleyecekler. Venüs etkisini göstermesiyle, İkizler burcu insanları karar alırken ve uygularken kalplerini dinleyecek. İş hayatınızda ve kariyerinizi etkileyecek önemli anlarda beyninizin keskin zekasından faydalanıp, en verimli ve en doğru kararı vermeye çalışmalısınız. İkna kabiliyetiniz, birçok fırsat yakalamanızı ve işleri lehinize çevirmenizi sağlayacak. 2020’nin Ocak ayından başlayıp yıl sonuna dek bütün iyilik ve güzellikler sizinle olacak.

2020 Yengeç Burcu Yorumu

2019 yılı Yengeç burcu için özel hayatlarında stresli ve zor bir yıl oldu. 2020 yılında yengeç burcu insanları, özel ve aile hayatlarında daha doğru kararlar verebilmeli. 2020, başlangıçta size kolay gelmeyebilir ve geçmiş yılda olduğu gibi aile ve özel hayatınızda zor ve stresli anlar yaşayabilirsiniz. Öte yandan mali anlamda, ekonomi ve iş hayatınız iyiye gidiyor. Parasal konularda sıkıntı yaşamayacaksınız. Bir de artık etrafınızdakileri düşünmekten kendinizi unutmayı bırakın, kendinize daha fazla değer verin.

2020 Aslan Burcu Yorumu

2020 yılı Aslan burcu insanlarına, özellikle iş ve kariyer anlamında büyük fırsatlar sunacak. Çalıştığınız ofiste yapılan belli başlı değişiklikler size yarayacak. Terfi, maaş artışı veya istediğiniz, yepyeni bir iş sizleri bekliyor. 2020 yılı, Aslan burcu için iş ve kariyer yılı olacak! Mevsim değişimlerinin olduğu dönemlerde, 2020 yılının belli bazı günleri, Aslan burcu insanları için sıkıntılı-stresli günler yaşanmasına sebep olabilir. Ancak bu sizi üzmesin. Karşınıza yeni bir arkadaş, dost veya evliyseniz yeni bir evlat çıkabilir.

2020 Başak Burcu Yorumu 

2020 yılında daha önce farkına varmadığınız pek çok şeyin farkına varabilirsiniz. Merkür etkisi Başak burcuna yarayacak. İş hayatınız ile özel hayatınız arasında bir denge kurarak, her ikisine de yeterince vakit ayırmaya çalışmalısınız. Ekonomik sorunlarından arınıp, huzurlu ve sıkıntısız günlere ulaşacaksınız. Ruh eşini arayanların kısmeti de yakın bir vakitte yolda…

2020 Terazi Burcu Yorumu

2020 yılı Terazi burçları için bir “sınav” yılı olabilir. Terazi burcu insanları, karşılaştıkları sorunlara karşı, mantıkla ve akılla karar vermeli, ani ve fevri tepkilerden kaçınmalıdır. Bir de terazi burcu insanları, mali açıdan inişli-çıkışlı günler yaşayabilir. Yaz aylarına doğru, kendi çevrenizde olup da sizinle anlaşamayan insanlar moralinizi bozsa da böyle anlarda içinize çekilip, kendinizle yalnız kalmak iyi gelecektir. Terazi burcu için 2020 yılı sabır ve test yılı olacak tekrar hatırlatıyoruz…

2020 Akrep Burcu Yorumu 

Güçlü iradeleriyle dikkat çeken Akrep burcu insanları, 2020 yılında birçok yenilikle tepeden tırnağa değişebilirler. Aşk hayatlarında özgüvenli olup kendilerine güvenmeli, ticari işlerinde doğru ve mantıklı kararlar vermeye çalışmalılar. Evlenme planı yapan akrep burçları, önlerine çıkan sorunları önemsememeli ve aşılabileceğini düşünerek aşmaya çalışmalıdır. İletişim açısından çevrenize karşı objektif ve daha dikkatli olmalısınız. Çünkü bu süreçte yanlış anlaşılmalara mahal verebilirsiniz.

2020 Yay Burcu Yorumu 

Hırslı bir yapıları olan Yay burcu insanları, iş hayatında yoğun tempoda çalışmaktan, ev-aile ve sosyal hayatlarını aksatmadan imtina etmeliler. Artık, kendilerine güvenmeli, hırs duygusundan uzaklaşmalılar. Bol bol tatil ve güneş iyi gelecektir. Uzun süredir kendinize zaman ayırmıyorsunuz, bu nedenle artık iyi bir dinlenme ve tatilin zamanı geldi.

2020 Oğlak Burcu Yorumu 

2019’dan kalma bunalım ve stresi bir kenara bırakarak yeni yıla, 2020’ye odaklanmalısınız. Huzur dolu, sinir ve stresin olmadığı 2020 yılına merhaba diyeceksiniz. İş hayatınızda işler iyi giderken bir yandan da aşk hayatınıza yoğunlaşacaksınız. Bekar Oğlak burcu insanları, 2020 yılının ortalarına doğru evlenme teklifi edebilir veya alabilirler. Stresten arınmalı ve vereceğiniz kararları baskı altında olmadan, aklınız ve mantığınızla verebilmelisiniz.

2020 Kova Burcu Yorumu

2020 yılı Kova burçları için çok şanslı bir yıl olacak. Yıldızların konumlarına göre Kova burcu insanları, bereketli bir yıl geçirecek. Yeni yılda çevrenizle daha etkili iletişim kurabilirsiniz. Bol bol arkadaş ve dost edinebileceğiniz 2020 yılında iş hayatınızda da ilerleme kaydedeceksiniz. Daha hırslı bir yapıya bürünecek, iş hayatınızda sınırları zorlayacaksınız. Sabır ve hırs, anahtar kelimeleriyle, önünüze hangi engel çıkarsa çıksın bu engelleri yıkıp geçeceksiniz. Hayatınıza bir başkası hiç dahil olamadı mı? 2020 yılı, ruh ikizinizi bulmakta kilit yıl olabilir, yeni maceralara hazırlıklı olun…

2020 Balık Burcu Yorumu 

Balık burcu insanları, 2020 yılında çok dikkatli olmalı ve kararlarını hem kalp hem de mantıklarını dinleyerek vermelidir. Sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilir ve bir ikisini hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal kararları, baskı altındaki bir ortamda vermekten kaçınmalısınız. Neptün etkisi, Balık burcunun 2020 yılında iyimser bir ruh haline bürüneceğini aktarıyor. Ancak sağlık konusunda çok dikkatli olmalı, mevsim geçişlerinde kendinize iyi bakmalısınız.

Yükselen burç özellikleri nelerdir? Hangi yükselen burç hangi özelliklerin karakterinize girmesini sağlar? Eğer yükselen burcunuz başak ise karakterinize tertip ve düzenlilik girecektir. Aynı zamanda ince eler sık dokur özelliğini size kazandıracak olan yükselen başak, karakterinize bir incelik ve önem katabilir. Bu bağlamda başak burcu gündelik hayatınıza detaycılık özelliği katacaktır. Eğer yükselen burcunuz aslan ise, gündelik yaşamda erkekseniz kadınlara, kadın iseniz erkeklere bakış açınız daha ateşli ve ihtiraslı bir hale gelebilir. Ayrıca hırstan rekabetten ve kendinizi göstermekten çok hoşlanan bir hale gelmeniz de kaçınılmazdır. Eğer yükselen burcunuz ikizler ise çok sık karakter ve özellik değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda eğer burcunuz ikizler ise, bir insandan bir insana davranışlarınız değişebilir. Yakın olduğunuz insanlara çok yakın davranırken, size uzak ve sizin hoşlanmadığınız insanlara çok ama çok kötü davranabilme potansiyelini size veren yükselen ikizler, aynı zamanda çalışkanlık ve sevecenlik hislerini de size kazandıracaktır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
1 Yorum