1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Haftalık burç yorumu 11-17 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumu 11-17 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumu Nuray Sayarı merakla araştırılıyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? 11-17 Kasım haftalık burç yorumu, Haftalık burç yorumları. Astroloji meraklılarının araştırdığı haftalık burç yorumlarını sizler için araştırdık. Nuray Sayarı 11-17 Kasım haftasında burçları bekleyen gelişmeleri tek tek yorumluyor.

Haftalık burç yorumu Nuray Sayarı 11-17 Kasım haftasında bekleyen gelişmeleri yorumluyor. Bu hafta burçları neler bekliyor sorusunun yanıtı gökyüzü ile yakından ilgilenenler tarafından merak ediliyor.Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Hangi burç için hangi gelişmeler olacak? Nuray Sayarı'nın 11-17 Kasım burç yorumları haberimizde.

HAFTALIK BURÇ YORUMU NURAY SAYARI 11-17 KASIM 2019

Haftalık burç yorumu 11-17 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUM 11-17 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Fiziksel egzersizlerde aktif rol almaya olan ilginiz sizi hasta olmaktan uzak tutabilir. Ancak yine de sinir ve diyabet probleminden muzdarip olabilirsiniz. Genelde öğrenciler bu haftayı iyi geçirebilirler.

Önemli görevlerle uğraşırken aklınızın varlığını benimsemelisiniz, ya da en küçük bir hatanın bile yapılmasının sizi daha fazla sıkıntıya sokmasına neden olabilirsiniz. Profesyonel kariyerinizde daha fazla seyahat ettiğiniz için bu hafta yoğun olabilirsiniz. Turunuz sırasında zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Beklenen destek veya iş birliğini arkadaş çevrenizden veya üstlerinizden alabilirsiniz.

Evli çiftler, evde uyumu korumak için çaba sarf etmek zorunda kalabilir. Bekar partnerlerinin kalbini kazanmak için bekarlar pozitif ve kibar olmaya çalışabilirler. Mali konularda iyi iş çıkarmanız muhtemeldir. Tasarruf hedefinize masrafları kontrol ederek ulaşabilirsiniz.

Haftalık burç yorumu 11-17 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUM 11-17 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

İkili ilişkilerde çiftlerin kişisel yaşamlarında sorunlar yaşanabilir. Bekarlar, vakit geçirmek için ilginç birini tercih edebilirler. Ayrıca, öğrenciler eğitimlerine karşı daha fazla özveride bulunabilirler. Bu aşamada derin sularda çok dikkatli olmanız içtenlikle tavsiye edilir.

Düşmanlar etrafındayken uyanık kalmak hayati öneme sahip olabilir. Gece vardiyasında çalışmayı gerektiren işletmeler beklenen gelirleri üretemeyebilir ve zorluklarla karşılaşabilirler.

Ayrıca, zaman zaman hayatınızda meydana gelen olumsuz durumlardan dolayı şansınızın sizi desteklemediğini hissedebilirsiniz. İşvereniniz tarafından daha fazla beklenti yüklenebilir ve çalışmadığınız işleri yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Haftalık burç yorumu 11-17 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUM 11-17 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Kariyeriniz bu aşamada ilerici ve tatmin edici olabilir. Ancak, artımlarla veya artışlarla terfi ettirilebilir ve terfiiniz nedeniyle başka bir yere transfer olma ihtimaliniz olabilir.

İşletme sahibi olanlar için, yaptıkları çalışmalar nedeniyle işleri daha başarılı olabilir ve finans ortaklarından ayrılmak zorunda kalabilirler. Finansal durumunuz sabit kalabilir, ancak harcamalarınızı yakından takip etmek isteyebilirsiniz. İşinize yönelik çabalarınız, kariyerinizde daha fazla başarı göstermenize sağlayabilir.

Öğrenciler, eğitiminize yönelik istenen ilerlemeyi elde etmek için daha çok çalışmak zorunda kalabilirler ve yüksek öğrenim için yurtdışına gitmeyi düşünebilirler. Sağlığınız sizi rahatsız edebilir ve yaşamınızın birçok bölümünü etkileyebilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUM 11-17 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta sizin için zorlayıcı olabilir. Sağlık sorunlarınız sizi rahatsız etmeye devam edebilir ve gücünüzü zayıflatabilir. Gastrik veya sindirim sisteminizle ilgili, evde kalmak veya işten çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Hafta boyu ara ara sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Harcamalarınızı bu hafta daha iyi kontrol etmeniz gerekebilir. Böylece işletmeniz veya işinizle ilgili daha önemli hedeflere ulaşabilirsiniz. Geçmiş hatalarınızdan ders aldığınızı fark edebilirsiniz.

Ancak, cazip senaryolarda yapılan yatırımlardan beklenen getirileri alamayabilirsiniz. Yeni iş arayanlar, tanınmış kurumlara kabul edilebilir ve sınavlarda da başarılı olabilirsiniz.

Haftalık burç yorumu 11-17 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUM 11-17 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Çalışmalarınızda iyi performans gösterebilir ve sevdiklerinizi gururlandırabilirsiniz. Sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmenize yardımcı olacak yüzme, badminton ve masa tenisi gibi aktivitelere başlayabilirsiniz.

Bununla birlikte, bitkin kaldığınızı fark edebilirsiniz, bu nedenle fiziksel aktivitelerinize acı çekmemek için ara vermeniz gerekebilir. İşinizde iyi performans gösterebilirsiniz, ancak üstleriniz yine de sizinle mutlu olmayabilir. Bu da işverenleriniz veya üstlerinizle gergin ilişkiler kurmanıza neden olacaktır.

Eşinizden destek alabilirsiniz, ancak aşk hayatınız o kadar pürüzsüz olmayabilir ve sık sık hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Mali açıdan daha güçlü olabilirsiniz, ancak istenmeyen masrafları karşılayabilirsiniz. Öğrenciler hafta sonu dikkatsizliklerinden dolayı bir mola vermek zorunda kalabilirler.

Haftalık burç yorumu 11-17 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUM 11-17 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sağlıkla ilgili sorunlar nedeniyle yaşamda zorluklarla karşılaşabilir ve sık sık hasta olabilirsiniz. Samimiyetiniz ve sıkı çalışmanızdan dolayı üstlerinizden veya işvereninizden destek alabilirsiniz.

Bir öğrenci olarak, eğitimdeki ilerlemeniz tatmin edici olabilir. Üniversite düzeyinde eğitiminizde ve daha yüksek çalışmalarda daha iyi performans gösterebilirsiniz. Sevginiz ve ilişkilerinizde eşiniz tarafından büyük bir şefkat gösterilebilir.

Finansal durumunuz biraz acı verebilir, hatta stres bile oluşturabilir. Hafta sonlarına doğru harcamalarınızı finansal bütçenize ve planlamanıza göre kontrol edebilirsiniz. Umudunu kaybetmemek ve gelgitlerin değişmesini beklememek akıllıca olacaktır.

Haftalık burç yorumu 11-17 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUM 11-17 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sağlığınız normalden daha iyi olabilir, ancak mevsimsel hastalıklarla ilgili şikayetleriniz de olabilir. Bu küçük sorunlara dikkat etmezseniz, durumunuz ağırlaşabilir.

Evde sıcak ve hoş atmosfer nedeniyle evlilik hayatınızın tadını çıkarabilirsiniz. Sınavlarda daha yüksek notlar almakta zorlanabilirsiniz. Mali konular ve bu gibi işlemlerle ilgili önlem almak isteyebilirsiniz.

Kariyerinize karşı dürüstlüğünüz ve samimiyetiniz dikkate alınabilir ve maaşınıza bir artış teklif edilebilir. İşinizde sağlam bir gelir ve makul bir kar elde edebilirsiniz. Mali durumunuz çok daha istikrarlı olabilir, ancak yine de harcamalarınız için önlem almak isteyebilirsiniz.

Haftalık burç yorumu 11-17 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

AKREP BURCU HAFTALIK YORUM 11-17 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Kariyeriniz çalıştığınız iş yerinde daha verimli bir hal alabilirdi fakat başka bir yere transfer olabilirsiniz. Şirketinizde prim alabilirsiniz veya beklenen gelişmeler nedeniyle iş yerinizi değiştirmeniz gerekebilir.

Finansal pozisyonunuz sizi büyük ölçüde endişelendirebilir. Sağlığınız için ekstra dikkat gerekebilir veya bu aşamada hastalanma ihtimaliniz olabilir. Bütçenizi sıkı bir şekilde tutmak zorunda kalabilirsiniz veya giderleriniz sınırı aşabilir.

Bir öğrenci olarak, eğitiminizi okulunuzda daha iyi sürdürmeniz mümkün olabilir. Eşinizle ilişkileriniz gerilmiş olabilir ve evde sıcak bir karşılama alamayabilirsiniz. Bu gibi konularda sakin bir bakış açısı sürdürmek akıllıca olacaktır.

Haftalık burç yorumu 11-17 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

YAY BURCU HAFTALIK YORUM 11-17 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Genel olarak çabalarınız size bu hafta beklenen sonuçları verebilir. Aşkınız bu aşamada tatmin edici olabilir. Bir öğrenci olarak, eğitiminize daha fazla zaman ayırmanız ve daha fazla konsantre olmanız gerekebilir.

Ailenizle ilişkiniz her zamanki gibi sağlıklı olmayabilir. Tartışma olması durumunda işleri sakinleştirmeniz gerekebilir. İş cephesinde, davranışlarınız üstleriniz, müşterileriniz veya iş arkadaşlarınızla olumlu olmayabilir. Önemli iş anlaşmaları yaparken kendinizi sakin ve rahat hissetmeniz gerekebilir.

İşletmeniz için borç almak veya ödünç para almak zorunda kalabilirsiniz. Finansal istikrarınızı yakından takip etmeniz gerekebilir. Sağlığınız sizi birkaç gün dinlenmeye zorlayabilecek bir sorun yaratabilir.

Haftalık burç yorumu 11-17 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUM 11-17 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

 Olumlu değişiklikler bulabildiğiniz bir hafta geçirebilirsiniz ve faaliyetleriniz konusunda daha emin adımlar atabilirsiniz. Kariyerinizden memnun kalabilir ve üstlerinizin de sizden memnun olduklarını görebilirsiniz.

Çevrenizdeki herhangi bir iş adamı olarak sabit kalmak için mücadele etmeniz gerekebilir. Eşinizin finansal konularda daha destekleyici ve yardımcı olabileceği istikrarlı bir evlilik hayatınız olabilir.

Sağlık açısından bu hafta harika geçebilir. Ancak, mevsimsel hastalıklara eğilimli olabilirsiniz. Finansmanla ilgili konularda dikkatli olmak akıllıca olacaktır, personeliniz veya iş arkadaşlarınızla ilgili olarak ekstra harcama yapmanız gerekebilir.

Bir öğrenci olarak, bazı zorluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz, sonuçlarını iyi yapmak için mücadele edebilirsiniz. Ancak, yurt dışında bir eğitim görmek isteyenler bu aşamayı oldukça kolay atlatabilirler.

Haftalık burç yorumu 11-17 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

KOVA BURCU HAFTALIK YORUM 11-17 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Daha önemli faydalar elde etmek için popüler ve daha iyi servet biriktirme programlarına yatırım yapabilirsiniz. Eşiniz ile daha işbirliği içerisinde olabilir ve bu durum size fırsatlar sunabilir.

Bekarlara gelince, aşk hayatınız sık sık yanlış anlaşılmalar nedeniyle rahatsız edilebilir ve istikrarlı olmayabilir. Dininiz veya manevi arayışlarınız için kendinizde ilerlemeye tanık olabilirsiniz.

Bu hafta öğrenciler son derece başarılı olabilirler. Çalışan bireylere gelince, üstleriniz nedeniyle rahatsız olabilirsiniz. Finansal pozisyonunuz istikrarlı olabilir, ancak harcamalarınızı azaltmanız gerekebilir. Sağlığınız size problemler oluşturabilir ve günlük hayatınızı etkileyebilir. Refahınızla ilgili bir doktora danışmanız gerekebilir.

Haftalık burç yorumu 11-17 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

BALIK BURCU HAFTALIK YORUM 11-17 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta sizin için verimli olabilir. Bu süre zarfında kariyerinizde üstünlük sağlama fırsatları elde edebilirsiniz. Bu hafta hedeflerinize ulaşmak için çok çalışmanız gerekebilir.

Sağlığınız işlevsel kalabilir ve güveniniz ve coşkunuz artmaya devam edebilir. Finansmanla ilgili konularınız için bu hafta uygun olabilir. Kazançlı anlaşmalara daha fazla miktarda para yatırabilirsiniz.

Yaşam standartlarınızı iyileştirebilir ve eski yatırımlarınızdan yararlanabilirsiniz. Ortak finansal girişimlerden devralma veya menfaat alma şansınız var. Bekarlar, bu hafta ilişkileri ile ilgili bazı iyi haberler alabilirler. Siz ve partneriniz mükemmel bir kimya tutturabilirsiniz. Öğrenciler beklenen sonuçları alabilir.

Haftalık burç yorumu 11-17 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA TABLOSU NEDİR?

Burç yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da bilmeniz ve onun hakkında bahsedilen önlemleri almanız hepimiz için önem arz etmektedir. Peki yükselen burç nasıl hesaplanır? Yükselen burcumuzu nasıl öğrenebiliriz? İşte yükselen burç hesaplama tablosu ve yükselen burç hakkında tüm merak edilenler...

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NURAY SAYARI NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde olusan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Haftalık burç yorumu 11-17 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

2020 BURÇ YORUMLARI NURAY SAYARI 2020 BURÇ YORUMLARI

Ünlü astrologlar, şimdiden 2020 burç yorumları yayınlamaya başladı. Ülkemizde milyonlarca kişinin merakla takip ettiği burç yorumları daha da popüler hale geliyor. İşinin ehli, astrolog uzmanlar tarafından yapılan yorumlar, iş ve aşk hayatınıza ışık tutuyor. Oldukça ünlü isimlerin yorumladığı 2020 burç yorumları gelmeye başladı.

2020 yılı günlük ve aylık burç yorumları, burçlarını takip edenleri heyecanlandırıyor. Yeni yılda hayatta yeni bir adım ve yeni bir sayfa açıyoruz. Bu da yeni burç yorumlarıyla yorumlanıyor. Her burcun kendine ait 2020 yılı yeni özellikleri ortaya çıkıyor.

2020 Yılı burçları neler bekliyor? 2020 yılında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm merak edilenler...

2020 Koç Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Koç burcu insanları için büyük sürprizlere gebe. Özellikle de aile ve sosyal hayatlarında sorunlar yaşayan Koç burcu insanları, 2020 yılında yepyeni bir başlangıçla daha düzenli bir aile ve sosyal hayata kavuşacak. Maddi anlamda zor günler geride kalacak, 2020 yılıyla birlikte bu sıkıntılar zamanla geçecek. 2020 yılı içerisinde psikolojik anlamda gel-gitli günler yaşayabilirsiniz. Bir mutlu bir hüzünlü olacağınız günler, haftalar gelecek. Bu nedenle çevrenizdekilere karşı biraz daha yapıcı olmakta fayda var. 2020 yılı Koç Burcu insanları için biraz duygusal geçecek diyebiliriz. Bekar koç burcu erkek ve kadınları, ruh ikizlerini 2020 yılında bulabilirler…

2020 Boğa Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Boğa burcu insanları için büyük değişimler yaşatacak. Yenilikleri kabullenen boğa burcu insanları 2020 yılına daha çabuk adapte olabilecek. 2020 yılında çevrenize faydası olan, sosyal dayanışma ve yardımlaşma projelerinde daha çok yer alabilirsiniz. Duygu dünyanız ve gönül zenginliğiniz artacak. Bu yenilikler, iç huzuru yakalamanızı sağlayacak. Merkür’ün etkisini göstermesiyle Boğa burcu insanları, yeni yılda daha dinç ve enerjik günler geçirecek. Fırsatlar ve yol ayrımlarında kalbinizin sesini dinleyerek yaptığınız her seçim, 2020 yılını daha da anlamlı ve güzel hale getirecek. Her sene olduğu gibi bu sene de Mevsim geçişleri Boğa burcu insanlarının sağlığını olumsuz etkileyebilir bu nedenle boğa burcu insanları sağlık konusuna titizlikle yaklaşmalı…

2020 İkizler Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Duygusallığın ön planda olduğu bir yılı geride bırakan İkizler Burcu, 2020 yılında daha da duygusal bir yıl geçirecek. Manevi huzurun artacağı 2020 yılında, evliliğe adım atıp dünya evine girecekler, daha kolay şekilde ilerleyecekler. Venüs etkisini göstermesiyle, İkizler burcu insanları karar alırken ve uygularken kalplerini dinleyecek. İş hayatınızda ve kariyerinizi etkileyecek önemli anlarda beyninizin keskin zekasından faydalanıp, en verimli ve en doğru kararı vermeye çalışmalısınız. İkna kabiliyetiniz, birçok fırsat yakalamanızı ve işleri lehinize çevirmenizi sağlayacak. 2020’nin Ocak ayından başlayıp yıl sonuna dek bütün iyilik ve güzellikler sizinle olacak.

2020 Yengeç Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2019 yılı Yengeç burcu için özel hayatlarında stresli ve zor bir yıl oldu. 2020 yılında yengeç burcu insanları, özel ve aile hayatlarında daha doğru kararlar verebilmeli. 2020, başlangıçta size kolay gelmeyebilir ve geçmiş yılda olduğu gibi aile ve özel hayatınızda zor ve stresli anlar yaşayabilirsiniz. Öte yandan mali anlamda, ekonomi ve iş hayatınız iyiye gidiyor. Parasal konularda sıkıntı yaşamayacaksınız. Bir de artık etrafınızdakileri düşünmekten kendinizi unutmayı bırakın, kendinize daha fazla değer verin.

2020 Aslan Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Aslan burcu insanlarına, özellikle iş ve kariyer anlamında büyük fırsatlar sunacak. Çalıştığınız ofiste yapılan belli başlı değişiklikler size yarayacak. Terfi, maaş artışı veya istediğiniz, yepyeni bir iş sizleri bekliyor. 2020 yılı, Aslan burcu için iş ve kariyer yılı olacak! Mevsim değişimlerinin olduğu dönemlerde, 2020 yılının belli bazı günleri, Aslan burcu insanları için sıkıntılı-stresli günler yaşanmasına sebep olabilir. Ancak bu sizi üzmesin. Karşınıza yeni bir arkadaş, dost veya evliyseniz yeni bir evlat çıkabilir.

2020 Başak Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılında daha önce farkına varmadığınız pek çok şeyin farkına varabilirsiniz. Merkür etkisi Başak burcuna yarayacak. İş hayatınız ile özel hayatınız arasında bir denge kurarak, her ikisine de yeterince vakit ayırmaya çalışmalısınız. Ekonomik sorunlarından arınıp, huzurlu ve sıkıntısız günlere ulaşacaksınız. Ruh eşini arayanların kısmeti de yakın bir vakitte yolda…

2020 Terazi Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Terazi burçları için bir “sınav” yılı olabilir. Terazi burcu insanları, karşılaştıkları sorunlara karşı, mantıkla ve akılla karar vermeli, ani ve fevri tepkilerden kaçınmalıdır. Bir de terazi burcu insanları, mali açıdan inişli-çıkışlı günler yaşayabilir. Yaz aylarına doğru, kendi çevrenizde olup da sizinle anlaşamayan insanlar moralinizi bozsa da böyle anlarda içinize çekilip, kendinizle yalnız kalmak iyi gelecektir. Terazi burcu için 2020 yılı sabır ve test yılı olacak tekrar hatırlatıyoruz…

2020 Akrep Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Güçlü iradeleriyle dikkat çeken Akrep burcu insanları, 2020 yılında birçok yenilikle tepeden tırnağa değişebilirler. Aşk hayatlarında özgüvenli olup kendilerine güvenmeli, ticari işlerinde doğru ve mantıklı kararlar vermeye çalışmalılar. Evlenme planı yapan akrep burçları, önlerine çıkan sorunları önemsememeli ve aşılabileceğini düşünerek aşmaya çalışmalıdır. İletişim açısından çevrenize karşı objektif ve daha dikkatli olmalısınız. Çünkü bu süreçte yanlış anlaşılmalara mahal verebilirsiniz.

2020 Yay Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Hırslı bir yapıları olan Yay burcu insanları, iş hayatında yoğun tempoda çalışmaktan, ev-aile ve sosyal hayatlarını aksatmadan imtina etmeliler. Artık, kendilerine güvenmeli, hırs duygusundan uzaklaşmalılar. Bol bol tatil ve güneş iyi gelecektir. Uzun süredir kendinize zaman ayırmıyorsunuz, bu nedenle artık iyi bir dinlenme ve tatilin zamanı geldi.

2020 Oğlak Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2019’dan kalma bunalım ve stresi bir kenara bırakarak yeni yıla, 2020’ye odaklanmalısınız. Huzur dolu, sinir ve stresin olmadığı 2020 yılına merhaba diyeceksiniz. İş hayatınızda işler iyi giderken bir yandan da aşk hayatınıza yoğunlaşacaksınız. Bekar Oğlak burcu insanları, 2020 yılının ortalarına doğru evlenme teklifi edebilir veya alabilirler. Stresten arınmalı ve vereceğiniz kararları baskı altında olmadan, aklınız ve mantığınızla verebilmelisiniz.

2020 Kova Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Kova burçları için çok şanslı bir yıl olacak. Yıldızların konumlarına göre Kova burcu insanları, bereketli bir yıl geçirecek. Yeni yılda çevrenizle daha etkili iletişim kurabilirsiniz. Bol bol arkadaş ve dost edinebileceğiniz 2020 yılında iş hayatınızda da ilerleme kaydedeceksiniz. Daha hırslı bir yapıya bürünecek, iş hayatınızda sınırları zorlayacaksınız. Sabır ve hırs, anahtar kelimeleriyle, önünüze hangi engel çıkarsa çıksın bu engelleri yıkıp geçeceksiniz. Hayatınıza bir başkası hiç dahil olamadı mı? 2020 yılı, ruh ikizinizi bulmakta kilit yıl olabilir, yeni maceralara hazırlıklı olun…

2020 Balık Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Balık burcu insanları, 2020 yılında çok dikkatli olmalı ve kararlarını hem kalp hem de mantıklarını dinleyerek vermelidir. Sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilir ve bir ikisini hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal kararları, baskı altındaki bir ortamda vermekten kaçınmalısınız. Neptün etkisi, Balık burcunun 2020 yılında iyimser bir ruh haline bürüneceğini aktarıyor. Ancak sağlık konusunda çok dikkatli olmalı, mevsim geçişlerinde kendinize iyi bakmalısınız.

Yükselen burç özellikleri nelerdir? Hangi yükselen burç hangi özelliklerin karakterinize girmesini sağlar? Eğer yükselen burcunuz başak ise karakterinize tertip ve düzenlilik girecektir. Aynı zamanda ince eler sık dokur özelliğini size kazandıracak olan yükselen başak, karakterinize bir incelik ve önem katabilir. Bu bağlamda başak burcu gündelik hayatınıza detaycılık özelliği katacaktır. Eğer yükselen burcunuz aslan ise, gündelik yaşamda erkekseniz kadınlara, kadın iseniz erkeklere bakış açınız daha ateşli ve ihtiraslı bir hale gelebilir. Ayrıca hırstan rekabetten ve kendinizi göstermekten çok hoşlanan bir hale gelmeniz de kaçınılmazdır. Eğer yükselen burcunuz ikizler ise çok sık karakter ve özellik değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda eğer burcunuz ikizler ise, bir insandan bir insana davranışlarınız değişebilir. Yakın olduğunuz insanlara çok yakın davranırken, size uzak ve sizin hoşlanmadığınız insanlara çok ama çok kötü davranabilme potansiyelini size veren yükselen ikizler, aynı zamanda çalışkanlık ve sevecenlik hislerini de size kazandıracaktır.

HABERE YORUM KAT