1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Haftalık burç yorumu 18-24 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumu 18-24 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumu Nuray Sayarı merakla araştırılıyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? 18-24 Kasım haftalık burç yorumu, Haftalık burç yorumları. Astroloji meraklılarının araştırdığı haftalık burç yorumlarını sizler için araştırdık. Nuray Sayarı 18-24 Kasım haftasında burçları bekleyen gelişmeleri tek tek yorumluyor.

Haftalık burç yorumu Nuray Sayarı 18-24 Kasım haftasında bekleyen gelişmeleri yorumluyor. Bu hafta burçları neler bekliyor sorusunun yanıtı gökyüzü ile yakından ilgilenenler tarafından merak ediliyor.Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Hangi burç için hangi gelişmeler olacak? Nuray Sayarı'nın 18-24 Kasım burç yorumları haberimizde.

HAFTALIK BURÇ YORUMU NURAY SAYARI 18-24 KASIM 2019

Haftalık burç yorumu 18-24 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUM 18-24 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

 18-24 Kasım Koç burcu haftalık yorumlarına göre, bu hafta yolunuzu tıkayan engellerin üstesinden gelmeye kararlı olarak başlayacaksınız sevgili Koçlar. Bu hafta Koç burçları için Salı günü önemli. Koçlar salı gün Mars'ın hareketinden etkilenmeye başlayacak.  Ve yine de, Terazi'deki ateşli Mars ile, eğer mümkünse bir uzlaşmaya açık olabilirsiniz.

Eğer otorite içinde biri tarafından ele geçirildiğinizi hissediyorsanız isyankar olabilirsiniz, ancak bunu yapma şekliniz açık olmayabilir. İş dünyası işleri, biraz hayal gücü ve sıkı çalışma sayesinde yeni bir seviyeye geçebilir. İş girişimlerinizi bir üst seviyeye çıkarmak için bir hayaliniz varsa, bunu yapmak için iyi bir zaman.Ortaklık, hisse senedi alma gibi alanlarda şans yaşayabilirsiniz. Konuşmalar bu hafta sonu derin ve yoğun olabilir. 21 Kasım'da Merkür gerilemesinin son bulmasıyla Koçlar seyahatlere başlayabilir. 

Haftalık burç yorumu 18-24 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUM 18-24 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

18-24 Kasım haftasında son bulan Merkür gerilemesi ve Güneş'in hareketiyle Boğalar devam eden sorunlarını çözerek bir ilişki geliştirme olanağı yakalayacaklar. Aslında, halen gerileme aşamasında olan Merkür, önemli bir sorunu çözmenize yardımcı olabilecek yapıcı tartışmalarla çakışabilir. Ancak şanslısınız Salı günü işler olay olacak, çünkü Mars size yardımcı olacak.

İstedikleriniz ve başkasının istediği şeyler çok farklı olabilir. Uzlaşabilirsin, ama gerçekten istiyor musun bunu iyi düşünün! Önümüzdeki hafta aynı zamanda seyahat planlarına şekil verme ve bazı altın şanslar yakalamak için uygun. Rüya gibi Neptün'e bağlanan Satürn ile, hepsinden uzak durma ya da yeni seçenekleri keşfetme şansı iyi olabilir.  Hafta sonu senin sırların ortaya çıkabilir. Romantik bir ilişki eğiliminiz varsa, konuşmak sizi daha da yakınlaşabilir. Bu hafta konuşmaya açık olun.

Haftalık burç yorumu 18-24 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUM 18-24 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

18-24 Kasım İkizler haftalık burç yorumlarına göre, egemen gezegeniniz olan Merkür nedeniyle  anlaşmalar, sözleşmeler veya diğer önemli fırsatlar hakkındaki hiçbir şeyi almayın. Önemli bir şeyi imzalamak için 20 Kasım'a kadar bekleyebilirseniz, bu daha akıllıca bir hamle olabilir. Bunu yapamazsanız, her seferinde bir adım atmanız gerekir, çünkü o tarih gelmeden önce çok şey değişebilir. Salı, olası bir romantizmle ilgili bir ihtilaf getirebilir.

Birine yaklaşma arzusu hissedebilir ve bu süreçte acele etmek isteyebilirsiniz. Ancak, bir sevgiyi kendi kararlarını vermesi için yeterli alan tanırsanız daha avantajlı çıkarsınız.  Eğer masaya pratik fikirler getirebiliyorsanız, ticari işlerinizde veya şirketinizde potansiyel bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Yaratıcı çözümleri mantıklı seçeneklerle birleştirmek sizi çok daha ileri götürebilir.  Son olarak, bu hafta sonu sizin için dikkatli bir değerlendirme gerektiren bir öneriniz olabilir.

Haftalık burç yorumu 18-24 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUM 18-24 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

18-24 Kasım Yengeç burcu haftalık yorumlarına göre, geçmişten birisinin hayatınıza, özellikle de eğlence bölgenizdeki hareketli Merkür retrosuna geri dönmesi mümkün görünüyor. Bu hafta yapılacak bir şey varsa, üzerine yoğun konuşmalar yapın.

Tartışmaların iyileşme getirme olasılığı ve birbirlerini daha iyi anlama fırsatı yüksek.  Aile meseleleriyle ilgili olarak başınız ağrıyabilir. Zira ateşli Mars Pluto'ya doğru açılı durumda. Bu da aile ve eşle çatışma getirebilir. Herhangi bir yanlışlıktan kaçınmak için ödün vermeyi tercih etseniz de, yerinizi korumanın daha iyi olduğu zamanlar içindesiniz.

Önümüzdeki günler yaratıcı işbirlikleri için de mükemmel ve ruhunuzu besleyen planlar ve projeler üzerinde bir ekibin parçası olarak çalışmaktan keyif alacağınız zamanları getirecek. Pratik ve yaratıcı fikirlerin bir kombinasyonu muhteşem sonuçlara yol açabilir. Bu hafta sonu, bir gizemin kalbine ulaşmak için oynatmadık taş bırakmayın. 

Haftalık burç yorumu 18-24 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUM 18-24 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

18-24 Kasım Aslan burcu haftalık yorumlarına göre, dinamik Mars'la iletişim sektörünüzü güçlendirirken, ağ oluşturma, dünyaya mesaj gönderme ve dalga boyunuzdakilerle buluşma konusunda çok proaktif olabilirsiniz.

Buna rağmen, haftanın başlangıcı, çevresinde bir yol bulamazsanız bir çatışmayı dönüşebilir. Savaşçı Mars'ın Pluto ile rahatsız edici bir yön almasıyla, birinin frenleri sizin planınıza geçebilir. Gerçekten bir uzlaşma aramadığınız sürece tartışmalar alevlenebilir.  Aynı zamanda, manevi olanı, özellikle iş anlamında, materyal ile birleştirme şansı yüksek.

Her iki niteliği birleştirmek için sizin kadar istekli olan biriyle güçlerinize birleştirip, üretken bir deneyim yaşayabilirsiniz ve bu süreçte başkalarına fayda sağlayabilecek bir sonuç elde edebilirsiniz. Bu hafta sonu aile tartışmaları, bu alandaki sorunların nasıl iyileştirileceği konusunda derinlemesine konuşmalar yaparak sağlık ve iyilik halini alabilirsiniz.

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUM 18-24 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

18-24 Kasım Başak burcu haftalık yorumlarına göre, bu hafta hakim gezegeniniz olan Merkür ile iletişim alanınızda bir süredir geriye dönük olarak, hatalara dikkat etmek ve gecikmelere hazırlanmak iy bir fikir olabilir.

Bununla birlikte, biriyle devam eden bir sorununuz varsa, şu anda çözülmesi de mümkündür. Gerçekten hoşlanacağınız ya da erteleyeceğiniz bir şey için para harcamayı kararlaştırdığınızdan, Salı sorunlar yaşayabilirsiniz. Çünkü finans çevresinde çatışma olabilir. Küçük bir araştırma ile ihtiyaçlarınızı daha küçük bir fiyatla elde edebilirsiniz, tek seçeneğe bağlı kalmayın.

Bir aşk ilgisiyle bağlantı kurmaya istekli misiniz? Birini etkilemek için tüm doğru kelimelere sahip olsanız da, bu hafta pratik de olmanız gerekir. İki kişilik romantik bir organizasyon işleri çözebilir. 

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUM 18-24 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

18-24 Kasım Terazi burcu haftalık yorumlarına göre, cesaretli Mars güçlendirmeye devam ettikçe, daha açık sözlü olman cesaretini arttırabilir.

Genel olarak uzlaşmayı tercih ettiyseniz, haftanın başında bunun meyvelerini toplayacaksınız. Ancak Mars'ın Pluto ile hareketi sinirli bir ruh hali ve çatışma da getirebilir. Sağlam olmanız ve bazı sınırlar koymanız gerekecek, çünkü bunu yapmazsanız aksi takdirde ikna edilmeyeceğinizin açık bir mesajını gönderecektir.

Evinizde değişiklik yapmak için istekliyseniz, Satürn ve eterik Neptün'ü saran güneşe bakan güneş, artık istemediğiniz veya ihtiyaç duymadığınız eşyaları satmak için iyi bir fırsat demektir. Bazıları düşündüğünüzden daha değerli olabilir, bu durumda en iyisini ummak yerine değerlendirilmeye değer. Eski hazineleri satışa çıkarmaktan zevk alırsanız, bu gelecekte tutarlı bir gelir kaynağı olabilir.

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

AKREP BURCU HAFTALIK YORUM 18-24 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

 18-24 Kasım haftalık burç yorumlarını merak eden Akrepler, kalbinle mi, kafanla mı gitmelisin? Bu sorunun yanıtı Akrepler için önemli.

Mars'ın Pluto'ya doğru dönüşü zor seçimleri beraberinde getirebilir. Öyle olsa bile, zihin geçmişte işlerin ters gittiğine dair sizi uyaran numaralar oynayabilir. Harekete geçmeye sezgisel bir istek yaşarsanız, takip edin. Mevcut sorununuzu çözmek için bu bir kısayol olabilir. Satürn, bu hafta rüya gibi Neptün'le aynı çizgide, dünyaya ve ruhsal enerjileri birbirine bağlayacak. Bu, hayata bir plan getirmede yardımcı olabilir. Sizin için çok kişisel olan bir fikriniz varsa, pratikliği yaratıcı düşünceyle harmanlayarak gerçeğe dönüştürmek için adımlar atabilirsiniz.

Bu açıdan esnek olmak daha kolay, çünkü Neptün'ün nitelikleri akışı destekliyor ancak sertliğe izin vermiyor. Merkür'ün Cumartesi günü güçlü Plüton ile aynı hizada olması nedeniyle düşünceler yoğunlaşabilir.  

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

YAY BURCU HAFTALIK YORUM 18-24 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

18-24 Kasım haftalık burç yorumlarına göre, Yaylar bu hafta bir arkadaşınızla çatışma olabilir ve bunun değerlerdeki farklılıktan kaynaklanıyor olabilir.

Ancak bunun uzun vadeli bir ilişkiyi bozmasına izin vermeyin, çünkü aynı fikirde olmama konusunda anlaşırsanız her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Hem cansız Satürn'e hem de puslu Neptün'e bağlanan Güneş ile Cuma günü, bir fikir alma veya hayal kurma ile gerçek olmasına yardım etme şansına sahip olacaksınız.

Güneş sizin ruhsal bölgenizdedir, bunu bir vizyon veya güçlü bir rüyanın geleceğinizi olumlu bir şekilde etkileyebileceği bir zaman yapar. Ancak daha yakından bakarken pratik olmanız gerekir. Bunu yapmak planınızın gerçekleşmesine yardımcı olacaktır. Bu, sizin için çok kişisel olan bir şey olabilir ve üzerinde çalışarak çok terapötik olabilirsiniz.

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUM 18-24 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

 Oğlaklar 18-24 Kasım haftasında erken bir sorunun üstesinden gelebilirseniz, bu sizin için verimli bir hafta olabilir. Önde gelen bir bölgede savaşçı Mars'ı ve işaretinizdeki manipülatif Pluto'yu içeren yoğun bir yön sizi otoriteden biriyle yüz yüze getirebilir.

Bununla nasıl başa çıkacağınız, istediğiniz sonuca bağlıdır. Eğer sonuçlardan endişelenmiyorsanız, sorun değil. Ancak, bu kişinin sağ tarafında kalmak gerekirse, bir uzlaşma daha iyi olabilir. İşaretinizdeki temkinli Satürn, suda yaşayan Neptün'e doğru açıldığından, bir fikir üzerinde işbirliği yapmanın çok iyi sonuçlanabileceğini görebilirsiniz.

Pratik bilgileri sağlarken, diğer kişi yaratıcı ve yaratıcı havayı ekleyebilir. Her ikisinin kombinasyonu iyi sonuç verebilir. Ve eğer diğerleri gemiye binmeye istekliyse, onların girdileri de sonuçları artırabilir. Son olarak, hafta sonu boyunca yapılan yoğun bir konuşma, daha derinlemesine birini tanımanıza ilham verebilir.

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

KOVA BURCU HAFTALIK YORUM 18-24 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

18-24 Kasım haftasında Kova burçları, Güneş sizin hedeflerinizde, bu da parlama zamanıdır. Canlı Mercury bu bölgede geri sarmaya devam ediyor, bu nedenle çok fazla zaman veya para içeren herhangi bir şeye bağlı kalmak konusunda çok dikkatli olun.

Merkür 20 Kasım'da doğrudan dönüyor ve bu tarihten önceki koşullar ve durumlar değişebiliyor. Devam etmekten başka seçeneğiniz yoksa, her günü olduğu gibi kabul edin ve esnek olmaya hazır olun. Salı günü ilginç bir ikilem getirebilir, çünkü rahatınızdaki bölgeden ayrılmaya istekli olabilirsiniz, ancak bu ilk adımı atmaktan biraz korktunuz.

Ancak, hiçbir şey havalandırılmadı, hiçbir şey kazanılmadı. Cesur bir hareket, istekliysen hayatını değiştirebilir. Satürn ve Neptün arasındadevam eden bağlantı, bir koçluğa yatırım yapma veya başarıyı önleyen iç bloklardan kurtulmanıza yardımcı olacak bir kurs için bir fırsat olabilir.

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

BALIK BURCU HAFTALIK YORUM 18-24 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

18-24 Kasım haftasında Balıkları neler bekliyor? Haftanın başında, bir süredir kaynayan sosyal bir çatışma ortaya çıkabiliyordu. Sizinle şu an başına gelen bir arkadaşınız arasında bir anlaşmazlık olabilir. Bunun ne anlama geldiğini biliyorsanız, ya dağıtmak için inceliği kullanabilirsiniz ya da iyi koşullarda kalmak için fazla sıkıntı çekmiyorsanız, bunun gibi olduğunu söyleyebilirsiniz.

Akrep'teki güneş, dönme aşamasında canlı Mercury ile, hayattan zevk almak ve belki de seyahat etmek için biraz zaman ayırmanıza ilham verebilir. Sizin için özel bir anlamı olan bir yeri tekrar ziyaret etmek için cazip olabilirsiniz ve bunu yapmak şifa sağlayabilir. Satürn Cuma günkü oturumunuzdaki rüya Neptün'le aynı hizada olduğundan, bir plan ya da sosyal etkinlikte bir arkadaşınızla işbirliği yapmak ya da bir grup düzenlemek her ikiniz için de çok iyi sonuç verebilir.

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA TABLOSU NEDİR?

Burç yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da bilmeniz ve onun hakkında bahsedilen önlemleri almanız hepimiz için önem arz etmektedir. Peki yükselen burç nasıl hesaplanır? Yükselen burcumuzu nasıl öğrenebiliriz? İşte yükselen burç hesaplama tablosu ve yükselen burç hakkında tüm merak edilenler...

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NURAY SAYARI NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde olusan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

2020 BURÇ YORUMLARI NURAY SAYARI 2020 BURÇ YORUMLARI

Ünlü astrologlar, şimdiden 2020 burç yorumları yayınlamaya başladı. Ülkemizde milyonlarca kişinin merakla takip ettiği burç yorumları daha da popüler hale geliyor. İşinin ehli, astrolog uzmanlar tarafından yapılan yorumlar, iş ve aşk hayatınıza ışık tutuyor. Oldukça ünlü isimlerin yorumladığı 2020 burç yorumları gelmeye başladı.

2020 yılı günlük ve aylık burç yorumları, burçlarını takip edenleri heyecanlandırıyor. Yeni yılda hayatta yeni bir adım ve yeni bir sayfa açıyoruz. Bu da yeni burç yorumlarıyla yorumlanıyor. Her burcun kendine ait 2020 yılı yeni özellikleri ortaya çıkıyor.

2020 Yılı burçları neler bekliyor? 2020 yılında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm merak edilenler...

2020 Koç Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Koç burcu insanları için büyük sürprizlere gebe. Özellikle de aile ve sosyal hayatlarında sorunlar yaşayan Koç burcu insanları, 2020 yılında yepyeni bir başlangıçla daha düzenli bir aile ve sosyal hayata kavuşacak. Maddi anlamda zor günler geride kalacak, 2020 yılıyla birlikte bu sıkıntılar zamanla geçecek. 2020 yılı içerisinde psikolojik anlamda gel-gitli günler yaşayabilirsiniz. Bir mutlu bir hüzünlü olacağınız günler, haftalar gelecek. Bu nedenle çevrenizdekilere karşı biraz daha yapıcı olmakta fayda var. 2020 yılı Koç Burcu insanları için biraz duygusal geçecek diyebiliriz. Bekar koç burcu erkek ve kadınları, ruh ikizlerini 2020 yılında bulabilirler…

2020 Boğa Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Boğa burcu insanları için büyük değişimler yaşatacak. Yenilikleri kabullenen boğa burcu insanları 2020 yılına daha çabuk adapte olabilecek. 2020 yılında çevrenize faydası olan, sosyal dayanışma ve yardımlaşma projelerinde daha çok yer alabilirsiniz. Duygu dünyanız ve gönül zenginliğiniz artacak. Bu yenilikler, iç huzuru yakalamanızı sağlayacak. Merkür’ün etkisini göstermesiyle Boğa burcu insanları, yeni yılda daha dinç ve enerjik günler geçirecek. Fırsatlar ve yol ayrımlarında kalbinizin sesini dinleyerek yaptığınız her seçim, 2020 yılını daha da anlamlı ve güzel hale getirecek. Her sene olduğu gibi bu sene de Mevsim geçişleri Boğa burcu insanlarının sağlığını olumsuz etkileyebilir bu nedenle boğa burcu insanları sağlık konusuna titizlikle yaklaşmalı…

2020 İkizler Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Duygusallığın ön planda olduğu bir yılı geride bırakan İkizler Burcu, 2020 yılında daha da duygusal bir yıl geçirecek. Manevi huzurun artacağı 2020 yılında, evliliğe adım atıp dünya evine girecekler, daha kolay şekilde ilerleyecekler. Venüs etkisini göstermesiyle, İkizler burcu insanları karar alırken ve uygularken kalplerini dinleyecek. İş hayatınızda ve kariyerinizi etkileyecek önemli anlarda beyninizin keskin zekasından faydalanıp, en verimli ve en doğru kararı vermeye çalışmalısınız. İkna kabiliyetiniz, birçok fırsat yakalamanızı ve işleri lehinize çevirmenizi sağlayacak. 2020’nin Ocak ayından başlayıp yıl sonuna dek bütün iyilik ve güzellikler sizinle olacak.

2020 Yengeç Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2019 yılı Yengeç burcu için özel hayatlarında stresli ve zor bir yıl oldu. 2020 yılında yengeç burcu insanları, özel ve aile hayatlarında daha doğru kararlar verebilmeli. 2020, başlangıçta size kolay gelmeyebilir ve geçmiş yılda olduğu gibi aile ve özel hayatınızda zor ve stresli anlar yaşayabilirsiniz. Öte yandan mali anlamda, ekonomi ve iş hayatınız iyiye gidiyor. Parasal konularda sıkıntı yaşamayacaksınız. Bir de artık etrafınızdakileri düşünmekten kendinizi unutmayı bırakın, kendinize daha fazla değer verin.

2020 Aslan Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Aslan burcu insanlarına, özellikle iş ve kariyer anlamında büyük fırsatlar sunacak. Çalıştığınız ofiste yapılan belli başlı değişiklikler size yarayacak. Terfi, maaş artışı veya istediğiniz, yepyeni bir iş sizleri bekliyor. 2020 yılı, Aslan burcu için iş ve kariyer yılı olacak! Mevsim değişimlerinin olduğu dönemlerde, 2020 yılının belli bazı günleri, Aslan burcu insanları için sıkıntılı-stresli günler yaşanmasına sebep olabilir. Ancak bu sizi üzmesin. Karşınıza yeni bir arkadaş, dost veya evliyseniz yeni bir evlat çıkabilir.

2020 Başak Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılında daha önce farkına varmadığınız pek çok şeyin farkına varabilirsiniz. Merkür etkisi Başak burcuna yarayacak. İş hayatınız ile özel hayatınız arasında bir denge kurarak, her ikisine de yeterince vakit ayırmaya çalışmalısınız. Ekonomik sorunlarından arınıp, huzurlu ve sıkıntısız günlere ulaşacaksınız. Ruh eşini arayanların kısmeti de yakın bir vakitte yolda…

2020 Terazi Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Terazi burçları için bir “sınav” yılı olabilir. Terazi burcu insanları, karşılaştıkları sorunlara karşı, mantıkla ve akılla karar vermeli, ani ve fevri tepkilerden kaçınmalıdır. Bir de terazi burcu insanları, mali açıdan inişli-çıkışlı günler yaşayabilir. Yaz aylarına doğru, kendi çevrenizde olup da sizinle anlaşamayan insanlar moralinizi bozsa da böyle anlarda içinize çekilip, kendinizle yalnız kalmak iyi gelecektir. Terazi burcu için 2020 yılı sabır ve test yılı olacak tekrar hatırlatıyoruz…

2020 Akrep Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Güçlü iradeleriyle dikkat çeken Akrep burcu insanları, 2020 yılında birçok yenilikle tepeden tırnağa değişebilirler. Aşk hayatlarında özgüvenli olup kendilerine güvenmeli, ticari işlerinde doğru ve mantıklı kararlar vermeye çalışmalılar. Evlenme planı yapan akrep burçları, önlerine çıkan sorunları önemsememeli ve aşılabileceğini düşünerek aşmaya çalışmalıdır. İletişim açısından çevrenize karşı objektif ve daha dikkatli olmalısınız. Çünkü bu süreçte yanlış anlaşılmalara mahal verebilirsiniz.

2020 Yay Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Hırslı bir yapıları olan Yay burcu insanları, iş hayatında yoğun tempoda çalışmaktan, ev-aile ve sosyal hayatlarını aksatmadan imtina etmeliler. Artık, kendilerine güvenmeli, hırs duygusundan uzaklaşmalılar. Bol bol tatil ve güneş iyi gelecektir. Uzun süredir kendinize zaman ayırmıyorsunuz, bu nedenle artık iyi bir dinlenme ve tatilin zamanı geldi.

2020 Oğlak Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2019’dan kalma bunalım ve stresi bir kenara bırakarak yeni yıla, 2020’ye odaklanmalısınız. Huzur dolu, sinir ve stresin olmadığı 2020 yılına merhaba diyeceksiniz. İş hayatınızda işler iyi giderken bir yandan da aşk hayatınıza yoğunlaşacaksınız. Bekar Oğlak burcu insanları, 2020 yılının ortalarına doğru evlenme teklifi edebilir veya alabilirler. Stresten arınmalı ve vereceğiniz kararları baskı altında olmadan, aklınız ve mantığınızla verebilmelisiniz.

2020 Kova Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Kova burçları için çok şanslı bir yıl olacak. Yıldızların konumlarına göre Kova burcu insanları, bereketli bir yıl geçirecek. Yeni yılda çevrenizle daha etkili iletişim kurabilirsiniz. Bol bol arkadaş ve dost edinebileceğiniz 2020 yılında iş hayatınızda da ilerleme kaydedeceksiniz. Daha hırslı bir yapıya bürünecek, iş hayatınızda sınırları zorlayacaksınız. Sabır ve hırs, anahtar kelimeleriyle, önünüze hangi engel çıkarsa çıksın bu engelleri yıkıp geçeceksiniz. Hayatınıza bir başkası hiç dahil olamadı mı? 2020 yılı, ruh ikizinizi bulmakta kilit yıl olabilir, yeni maceralara hazırlıklı olun…

2020 Balık Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Balık burcu insanları, 2020 yılında çok dikkatli olmalı ve kararlarını hem kalp hem de mantıklarını dinleyerek vermelidir. Sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilir ve bir ikisini hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal kararları, baskı altındaki bir ortamda vermekten kaçınmalısınız. Neptün etkisi, Balık burcunun 2020 yılında iyimser bir ruh haline bürüneceğini aktarıyor. Ancak sağlık konusunda çok dikkatli olmalı, mevsim geçişlerinde kendinize iyi bakmalısınız.

Yükselen burç özellikleri nelerdir? Hangi yükselen burç hangi özelliklerin karakterinize girmesini sağlar? Eğer yükselen burcunuz başak ise karakterinize tertip ve düzenlilik girecektir. Aynı zamanda ince eler sık dokur özelliğini size kazandıracak olan yükselen başak, karakterinize bir incelik ve önem katabilir. Bu bağlamda başak burcu gündelik hayatınıza detaycılık özelliği katacaktır. Eğer yükselen burcunuz aslan ise, gündelik yaşamda erkekseniz kadınlara, kadın iseniz erkeklere bakış açınız daha ateşli ve ihtiraslı bir hale gelebilir. Ayrıca hırstan rekabetten ve kendinizi göstermekten çok hoşlanan bir hale gelmeniz de kaçınılmazdır. Eğer yükselen burcunuz ikizler ise çok sık karakter ve özellik değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda eğer burcunuz ikizler ise, bir insandan bir insana davranışlarınız değişebilir. Yakın olduğunuz insanlara çok yakın davranırken, size uzak ve sizin hoşlanmadığınız insanlara çok ama çok kötü davranabilme potansiyelini size veren yükselen ikizler, aynı zamanda çalışkanlık ve sevecenlik hislerini de size kazandıracaktır.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum