1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Haftalık burç yorumu 20 - 26 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumu 20 - 26 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumu Nuray Sayarı merakla araştırılıyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? 20 - 26 Ocak haftalık burç yorumları. Astroloji meraklılarının araştırdığı haftalık burç yorumlarını sizler için araştırdık. Nuray Sayarı 20 - 26 Ocak haftasında burçları bekleyen gelişmeleri tek tek yorumluyor.

Haftalık burç yorumu 20 - 26 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumu Nuray Sayarı 20 - 26 Ocak 2020 haftasında bekleyen gelişmeleri yorumluyor. Bu hafta burçları neler bekliyor sorusunun yanıtı gökyüzü ile yakından ilgilenenler tarafından merak ediliyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Hangi burç için hangi gelişmeler olacak? Nuray Sayarı'nın 20 - 26 Ocak 2020 burç yorumları haberimizde.

HAFTALIK BURÇ YORUMU NURAY SAYARI 20 - 26 OCAK 2020

Haftalık burç yorumu 20 - 26 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUM 20 - 26 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek ve bu Yeni Ay’a Uranüs’ün sert etkisi olacak. Önümüzdeki 10 günlük süreçte özellikle sosyal çevrenizde bir hareketlilik başlıyor. Arkadaşlarınızdan ve dostlarınızdan girişimleriniz için rahat bir şekilde destek görebileceksiniz. Farklı yapıda, marjinal kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Yalnız olası gerginliklere karşı dikkatli olmakta yarar var.

Bazılarınız arkadaş gruplarınızdan özgürleşmek ve bağımsızlaşmak adına ayrılabilir, bazılarınız ise yeni gruplar, kulüpler ya da STK’lara üye olabilirsiniz. Hayatınızda sosyal alanda devrimler yaratabilirsiniz, revize edebilirsiniz. Belli ki bir değişikliğe ihtiyacınız var, sürekli gördüğünüz yüzleri görmekten sıkılmış ve yeni dostluklara, arkadaşlıklara yelken açmak isteyebilirsiniz. Yeni Ay’da Uranüs etkili olacağından dolayı, bir arkadaşınızla aranız açılabilir, sinirlenebilir, kavga edebilirsiniz. Özellikle dostluk, para, aşk üçgeni Yeni Ay’da biraz karışacağa benziyor. İçinde bulunduğunuz gruplar ve derneklerde zeka ve ego çatışmaları yaşayabilirsiniz. Bu aralar biraz huysuz ve geçimi zor birine dönüşeceksiniz sanırım. Çıkar çatışmaları, ekonomik problemler, özel hayatın karmaşası…

Bu hafta kendinize yeni bir akıllı telefon, elektrikli ev aletleri alabilirsiniz. Son teknoloji ürünlerine daha çok ilgili olabilirsiniz. Eğlenceli bir davete, partiye davet edilebilirsiniz. Bu partide çok eğleneceğiniz muhakkak. Şu dönem hayatınızda daha önce yapmadığınız, kişisel anlamda tabularınızı yıkmak isteyeceğiniz bir süreçten geçiyor olacaksınız. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumu 20 - 26 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUM 20 - 26 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü Kova burcuna geçen Güneş ve cuma günü aynı burçtaki Yeni Ay sayesinde haftaya oldukça tempolu bir giriş yapıyorsunuz. Zira kariyerinizde yeni başlangıçlara adım atarken diğer yandan ev düzeninde köklü değişimler yapmak isteyebilirsiniz.

Belki taşınmak ya da tamamen dekorasyon değişimine gitmek gündeme gelebilir. Bu kararları uygulamak için acele etmemeli, hepsini zaman içinde bir sıralamaya dahil etmelisiniz. Yavaş ama emin adımlarla ilerlemek size konfor alanı yaratacaktır. Yönetici gezegeniniz Venüs’ün arkadaşlıklar alanınızdan size göz kırpması duygusal sosyal paylaşımlarda bulunabileceğinizi simgeliyor.

Spiritüel ya da sanatsal çalışmalara katılabilir, bu alanda emek verenlere destek olarak iç huzurunuzu zenginleştirebilirsiniz. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumu 20 - 26 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUM 20 - 26 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler burçları… 20 Ocak’ta Güneş Kova burcuna geçiyor. Bir yandan da geçtiğimiz hafta Merkür Kova burcuna geçti. Bu etkiler size eğitim alanında şans verecek… Öğrenci İkizler burçları, eğitimde büyük başarılar elde edecek.

Yurtdışında okuma planlarınız varsa temiz kağıtlar alacaksınız. Ya da akademik kariyerini ilerletmek isteyen bir İkizler burcuysanız bu süreci güzel bir şekilde atlatacaksınız. Şansın ve fırsatların gelişi iyimserliğinizi de artıracak. Özel hayatınızda uyumlu tavırlarınızla öne çıkacaksınız. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumu 20 - 26 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUM 20 -26 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Haftaya biraz kuruntulu ama içiniz kıpır kıpır başlıyor olabilirsiniz. Bu hafta her şeyin net belirginleştiği bir hafta olarak söylenebilir. Tabi bu netliği siz sağlamalısınız. Sizleri besleyen sevgi kaynaklarını oluşturmalı ve pozitif yaklaşımlar içinde olmalısınız.

Sistem sizi cesaret gerektiren ilişkilerde ya da işlerde zorluyor olabilir. Bunları profesyonel bir şekilde belli mesafelerle götürmeyi öğrenmelisiniz.Hukuksal sonuçlar almak ya da yeni davasal konuların başlaması bu hafta mümkün olabilir. İş ortamınızda bazı değişimler ya da küçülme noktasına gittiğiniz durumlar sizleri kaygılandırmasın.

Çarşamba ve perşembe günleri alacağınız destek ve yardımlar sizleri umutlandıracaktır. Şu an için hiçbir şey göründüğünüz gibi olmayabilir. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumu 20 - 26 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUM 20 - 26 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Aslan burcu olanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar bu hafta partnerinize kendinizi anlatmakta zorluk çekebilirsiniz. Kafanızın oldukça karışık olacağı bir döneme giriyorsunuz bu yüzden içinizde yaşadığınız karmaşıklık partneriniz ile aranızda kavga yaratabilir. Doğru zamana beklemeli ve sakin bir şekilde pes etmeden kendinizi açıklamaya devam etmelisiniz. Yalnız olan Aslan burçları ise bu hafta ailenizin desteği sayesinde yeni bir aşka adım atabilirsiniz.

İkili ilişkilerinizde ilginç bir dönem başlayabilir. Geçmiş ya da karma bağlantılı yeni kişilerle tanışabilir, bu kişilerle belki bir ilişki belki bir ortaklık ya da evlilik noktasına gidebilirsiniz. Var olan ilişkilerinizde daha özgür ama aynı zamanda farklı davranışlar sergilemek isteyebilirsiniz. Bu teklif partnerinizden de gelebilir. Olayları dışardan izleyin bu ara.  Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumu 20 - 26 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUM 20 - 26 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

İletişime açık, sosyal, yenilikçi bir hafta. Evli, ilişkisi olan bir Başak isen, bu hafta eşin, partnerin ile aranızdaki sorunları aşmak adına oldukça yapıcı girişimlerde bulunabilirsin. Eşini, partnerini anlayacağın, nezaketli bir üslup tercih edeceğin bu hafta istediğin sonuçları da alacaksın diyebilirim.

Yeni bir ev, araba yatırımı gündeme gelebilir. İlişkisi olan bir Başak isen, ilişkini resmiyete taşımak adına girişimlerde bulunabilirsin. Bekar bir Başak isen, eski bir gönül meseleleri yeniden gündeme gelebilir. Ailevi ilişkilerde, yakın ilişkilerde destek göreceğin bir hafta..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili oldukça tempolu geçecek bu hafta, ruhsal anlamda iyileşmelerin finansal anlamda bereket kapılarının açılmasına vesile olacak diyebilirim. Ekonomik anlamda şansı bol bu hafta, beklentilerin karşılık bulacak diyebilirim.. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumu 20 - 26 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUM 20 - 26 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek ve bu Yeni Ay’a Uranüs’ün sert etkisi olacak. Önümüzdeki 10 günlük süreçte sizin için havada aşk kokusu var! Birliktelikleri olanlar partnerleri ile oldukça romantik dakikalar geçirebilecekler. Yalnızlar ise çok daha kolay flört edebilecekleri kişilerle tanışabilecekler. Özellikle sosyal çevrenizin de desteği ile yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı düşünenler bu Yeni Ay’da çalışmalar yapabilirler. Ummadığınız birinden bir ilanı aşk durumu olabilir ve bu sizi çok şaşırtabilir.

Hayatınızda kimse yoksa gerçekten ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişki potansiyeli oldukça yüksek. Ama evliyseniz şayet, eşiniz de size beklenmedik bir hoş bir sürpriz yapabilir. Eğer hamilelikle ilgili bir beklentiniz varsa, bu Yeni Ay zamanı sizi sevindirecek bir gelişme ile karşılaşabilirsiniz. Ya da partnerinizle birlikte yapabileceğiniz bir hobiye yönelebilirsiniz. Eğer işiniz sahne, sanat odaklı bir işse, ajansta ya da bir başkası sayesinde gelebilecek yeni iş teklifleri ile de karşılaşabilirsiniz. Eğer özel hayatınıza ilişkin bir takım kararlar verme arifesindeyseniz, olumlu veya olumsuz bir zamanın geçmesini bekleyin.

Bu Yeni Ay ile yeni başlayan projeleriniz varsa, üzerinden yeniden geçmeniz gerekecek! Yaratıcı projeleriniz için biraz zaman ve para harcamanız gerekebilir. Eğer çocuğunuz varsa, onun geleceği ile ilgili planlarınızda da değişikliğe gidebilirsiniz. Yeni Ay ile biraz libidonuz artabilir, özel hayatınızda istikrarı oturtmakta zorlanabilirsiniz. Özgürlük ve bir ilişki içinde olmanın sorgulaması ya da özgürlük ve çocuk sahibi olmanın sorgulaması gibi konular kafanıza takılabilir. Hayatınız özgürlükler ve diğer isteklerinizle ilgili bir sorgulama içinde de geçebilir. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumu 20 - 26 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

AKREP BURCU HAFTALIK YORUM 20 - 26 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Haftaya ortaklı ilişkileriniz ya da iptal olan planlarınızı tekrar devreye alarak başlıyor olabilirsiniz. Güneş’in bu hafta kova burcuna geçmesi sizi bildiğiniz doğruları sorgulatabilir. Dava açmak ya da hukuksal problemleri çözüme kavuşturmak bu hafta biraz sizi yorabilir. Bu alanda öfkeli olmak yerine uzlaşmacı ve bilgilere açık olmanız doğru olacaktır.

Gemileri batıran okyanuslar veya denizler değil, onu yapan ve yöneten insanların yaptıkları hatalardır. Önemli olan krizleri nasıl yönetiyorsunuz. Bazı şeylerden şikayetçi olmak sadece işleri zorlaştırır. Çarşamba veya Perşembe duygusal gücünüzü daha iyi hissedebilirsiniz. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumu 20 - 26 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

YAY BURCU HAFTALIK YORUM 20 - 26 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek ve bu Yeni Ay’a Uranüs’ün sert etkisi olacak. Önümüzdeki 10 günlük süreçte teknoloji ve internet araçlarını kullanarak iletişim konularını hayatınızda daha görünür bir hale getirebilirsiniz. Kısa seyahatler gündeme gelebilir, yakın çevrenizle ve kardeşlerinizle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle teknolojik ürünlerle ilgili araştırma yapıp, okuyabilirsiniz.

Öncelikle Yeni Ay ile birlikte spontane, plansız bir tatile, bir seyahate çıkabilirsiniz. Hatta hoşlandığınız biri veya partneriniz varsa onunla da çıkabilirsiniz bu seyahate. Yaratıcılık, hobiniz olan bir konuda eğitim almaya da karar verebilirsiniz. Yeni Ay etkisi ile iş konusunda bir anlaşma yapabilir, sözleşmelerle haşır neşir olabilirsiniz. Birden fazla anlaşma, sözleşme durumları olabilir. İş anlamında üzerinizde her zamankinden çok daha fazla baskı ve sorumluluk hissedebilirsiniz ama bu süreçte patronlarla papaz olmamaya özen gösterin.

Yine Yeni Ay etkisi ile internet üzerinden bir şeyler yapmak isteyebilir, sosyal ağlar üzerinde daha aktif çalışmalar yapabilir, daha çok okuyabilir, araştırabilir, web sitesi ya da blog açabilirsiniz. Birinci dereceden akrabalarınız, kuzenleriniz, kardeşlerinizin hayatlarında zorlu dramatik gelişmeler söz konusu olabilir ve sizin yardım etmeniz gerekebilir bu Yeni Ay haftasında. Ve trafik sorunlarına, trafik kazalarına dikkat edin, arabanızı çılgınlar gibi kullanmayın. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumu 20 - 26 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUM 20 - 26 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek ve bu Yeni Ay’a Uranüs’ün sert etkisi olacak. Önümüzdeki 10 günlük süreçte finansal konular iş başında. Bu Yeni Ay zamanı bir taraftan grup çalışmaları ile kazançlarınızı arttırmanın yollarını ararken, bir taraftan da kesenin ağzını biraz açmanız gerekebilir. İş hayatında organize ve sorumluluk bilinci ile hareket etmeniz durumunda başarıyı biraz geç de olsa elde edebileceksiniz.

Kişisel anlamda kazançlarınızı artırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bu kazanç zam ile olabilir ya da bir satış işi ile elinize geçecek ekstra para ile olabilir ya da vergisel bir kazanç olabilir. Eğer işiniz bir ortak ile gerçekleşiyorsa, birlikte daha çok kazanabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bu Yeni Ay ile kendinize yeni teknolojik aletler, telefon, yüksek teknolojik ürünler de satın almak isteyebilirsiniz. Aslında koşullarınız uygunsa, bu Yeni Ay, bir ev kredisine girip kendinize yeni bir ev veya araba alabileceğiniz koşulları da sağlayabilir. Yeni gelir kaynakları da yaratabilirsiniz kendinize. Amma ve lakin Yeni Ay’da Uranüs etkin olacağından dolayı, bir şekilde sizin de cebinizden para çıkacak! Hazır olun! Bu varsa çocuklarınızla ilgili beklenmedik bir masraf olabilir ya da özel hayatınızı paylaştığınız kimse ile ilgili ekstradan bir harcama yapmanız gerekebilir.

Eğer gündeminizde nafaka ve miras gibi konular varsa veya gündeminizde anlaşmaya varmanız gereken bir para meselesi varsa, gökyüzü bu dönem anlaşmaya varmanın zor olacağına işaret etmekte. Ya da hak edilen bir para varsa, zam gibi ya da bir şeylerde yan kazandığınız para da olabilir, onun size gelmesi biraz zaman alabilir ya da bir süre daha gelemeyebilir. Ya da borç verdiğiniz biri borcunuz ödemekte gecikebilir. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumu 20 - 26 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

KOVA BURCU HAFTALIK YORUM 20 - 26 OCAK 2020 2019 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Evet, bir ay boyunca yıldızınızı parlatmaya hazır olun. Zira hafta başında Güneş sizi ziyaret etmeye geliyor. Bu dönemde gerek özel gerekse iş hayatınızda önemli gelişmelerle karşı karşıya kalırsınız. Hayatınızı derinden etkileyecek biriyle uzun soluklu bir yolculuğa adım atabilirsiniz.

Yaşama bakış açınızı değiştirecek bir kişisel gelişim eğitimine katılmak ufkunuzu geliştirmeye destek olacaktır. Kendinizi ruhen besleyeceğiniz hayatınıza yenilikleri alacağınız bir dönemin kapıları önünüze açılıyor. Özellikle cuma günü burcunuzdaki Yeni Ayın ardından serüven dolu farklı bir yaşam yolculuğuna çıkabilirsiniz.

Bu heyecanlı dönemi sevdiklerinizle dolu dizgin paylaşabilmeniz için elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza dair en ufak bir şüphemiz olmayacak. Şans yanınızda olsun. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumu 20 - 26 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

BALIK BURCU HAFTALIK YORUM 20 - 26 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta sürprizlerle dolu, fırsatlar sunan, iyileştirici bir hafta senin adına sevgili Balık.. Evli, ilişkisi olan bir Balık isen, eşin, partnerin ile bir çok sorunun üstesinden geleceğiniz keyifli bir hafta olacağını söyleyebilirim. Eşinin, partnerinin desteğini göreceğin, maddi anlamda da yüz güldürecek bir hafta.

Ailevi ilişkiler iyileşirken, pekişirken oldukça iyimser sohbetler, paylaşımlar ön plana çıkabilir. Bekar bir Balık isen, yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Öte yandan şehir dışı, yurt dışı seyahatler ya da organizasyonlar gündeme gelebilir. Ailevi ilişkilerde son derece yapıcı bir hafta..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili oldukça destekleyici bu hafta, yeni fırsatlar, işbirlikleri gündeme gelebilir. Kendini ifade edebileceğin iş sahaları karşına çıkabilir.. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumu 20 - 26 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA TABLOSU NEDİR?

Burç yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da bilmeniz ve onun hakkında bahsedilen önlemleri almanız hepimiz için önem arz etmektedir. Peki yükselen burç nasıl hesaplanır? Yükselen burcumuzu nasıl öğrenebiliriz? İşte yükselen burç hesaplama tablosu ve yükselen burç hakkında tüm merak edilenler...

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NURAY SAYARI NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde olusan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Haftalık burç yorumu 20 - 26 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

2020 BURÇ YORUMLARI NURAY SAYARI 2020 BURÇ YORUMLARI

Ünlü astrologlar, şimdiden 2020 burç yorumları yayınlamaya başladı. Ülkemizde milyonlarca kişinin merakla takip ettiği burç yorumları daha da popüler hale geliyor. İşinin ehli, astrolog uzmanlar tarafından yapılan yorumlar, iş ve aşk hayatınıza ışık tutuyor. Oldukça ünlü isimlerin yorumladığı 2020 burç yorumları gelmeye başladı.

2020 yılı günlük ve aylık burç yorumları, burçlarını takip edenleri heyecanlandırıyor. Yeni yılda hayatta yeni bir adım ve yeni bir sayfa açıyoruz. Bu da yeni burç yorumlarıyla yorumlanıyor. Her burcun kendine ait 2020 yılı yeni özellikleri ortaya çıkıyor.

2020 Yılı burçları neler bekliyor? 2020 yılında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm merak edilenler...

2020 Koç Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Koç burcu insanları için büyük sürprizlere gebe. Özellikle de aile ve sosyal hayatlarında sorunlar yaşayan Koç burcu insanları, 2020 yılında yepyeni bir başlangıçla daha düzenli bir aile ve sosyal hayata kavuşacak. Maddi anlamda zor günler geride kalacak, 2020 yılıyla birlikte bu sıkıntılar zamanla geçecek. 2020 yılı içerisinde psikolojik anlamda gel-gitli günler yaşayabilirsiniz. Bir mutlu bir hüzünlü olacağınız günler, haftalar gelecek. Bu nedenle çevrenizdekilere karşı biraz daha yapıcı olmakta fayda var. 2020 yılı Koç Burcu insanları için biraz duygusal geçecek diyebiliriz. Bekar koç burcu erkek ve kadınları, ruh ikizlerini 2020 yılında bulabilirler…

2020 Boğa Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Boğa burcu insanları için büyük değişimler yaşatacak. Yenilikleri kabullenen boğa burcu insanları 2020 yılına daha çabuk adapte olabilecek. 2020 yılında çevrenize faydası olan, sosyal dayanışma ve yardımlaşma projelerinde daha çok yer alabilirsiniz. Duygu dünyanız ve gönül zenginliğiniz artacak. Bu yenilikler, iç huzuru yakalamanızı sağlayacak. Merkür’ün etkisini göstermesiyle Boğa burcu insanları, yeni yılda daha dinç ve enerjik günler geçirecek. Fırsatlar ve yol ayrımlarında kalbinizin sesini dinleyerek yaptığınız her seçim, 2020 yılını daha da anlamlı ve güzel hale getirecek. Her sene olduğu gibi bu sene de Mevsim geçişleri Boğa burcu insanlarının sağlığını olumsuz etkileyebilir bu nedenle boğa burcu insanları sağlık konusuna titizlikle yaklaşmalı…

2020 İkizler Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Duygusallığın ön planda olduğu bir yılı geride bırakan İkizler Burcu, 2020 yılında daha da duygusal bir yıl geçirecek. Manevi huzurun artacağı 2020 yılında, evliliğe adım atıp dünya evine girecekler, daha kolay şekilde ilerleyecekler. Venüs etkisini göstermesiyle, İkizler burcu insanları karar alırken ve uygularken kalplerini dinleyecek. İş hayatınızda ve kariyerinizi etkileyecek önemli anlarda beyninizin keskin zekasından faydalanıp, en verimli ve en doğru kararı vermeye çalışmalısınız. İkna kabiliyetiniz, birçok fırsat yakalamanızı ve işleri lehinize çevirmenizi sağlayacak. 2020’nin Ocak ayından başlayıp yıl sonuna dek bütün iyilik ve güzellikler sizinle olacak.

2020 Yengeç Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2019 yılı Yengeç burcu için özel hayatlarında stresli ve zor bir yıl oldu. 2020 yılında yengeç burcu insanları, özel ve aile hayatlarında daha doğru kararlar verebilmeli. 2020, başlangıçta size kolay gelmeyebilir ve geçmiş yılda olduğu gibi aile ve özel hayatınızda zor ve stresli anlar yaşayabilirsiniz. Öte yandan mali anlamda, ekonomi ve iş hayatınız iyiye gidiyor. Parasal konularda sıkıntı yaşamayacaksınız. Bir de artık etrafınızdakileri düşünmekten kendinizi unutmayı bırakın, kendinize daha fazla değer verin.

2020 Aslan Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Aslan burcu insanlarına, özellikle iş ve kariyer anlamında büyük fırsatlar sunacak. Çalıştığınız ofiste yapılan belli başlı değişiklikler size yarayacak. Terfi, maaş artışı veya istediğiniz, yepyeni bir iş sizleri bekliyor. 2020 yılı, Aslan burcu için iş ve kariyer yılı olacak! Mevsim değişimlerinin olduğu dönemlerde, 2020 yılının belli bazı günleri, Aslan burcu insanları için sıkıntılı-stresli günler yaşanmasına sebep olabilir. Ancak bu sizi üzmesin. Karşınıza yeni bir arkadaş, dost veya evliyseniz yeni bir evlat çıkabilir.

2020 Başak Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılında daha önce farkına varmadığınız pek çok şeyin farkına varabilirsiniz. Merkür etkisi Başak burcuna yarayacak. İş hayatınız ile özel hayatınız arasında bir denge kurarak, her ikisine de yeterince vakit ayırmaya çalışmalısınız. Ekonomik sorunlarından arınıp, huzurlu ve sıkıntısız günlere ulaşacaksınız. Ruh eşini arayanların kısmeti de yakın bir vakitte yolda…

2020 Terazi Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Terazi burçları için bir “sınav” yılı olabilir. Terazi burcu insanları, karşılaştıkları sorunlara karşı, mantıkla ve akılla karar vermeli, ani ve fevri tepkilerden kaçınmalıdır. Bir de terazi burcu insanları, mali açıdan inişli-çıkışlı günler yaşayabilir. Yaz aylarına doğru, kendi çevrenizde olup da sizinle anlaşamayan insanlar moralinizi bozsa da böyle anlarda içinize çekilip, kendinizle yalnız kalmak iyi gelecektir. Terazi burcu için 2020 yılı sabır ve test yılı olacak tekrar hatırlatıyoruz…

2020 Akrep Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Güçlü iradeleriyle dikkat çeken Akrep burcu insanları, 2020 yılında birçok yenilikle tepeden tırnağa değişebilirler. Aşk hayatlarında özgüvenli olup kendilerine güvenmeli, ticari işlerinde doğru ve mantıklı kararlar vermeye çalışmalılar. Evlenme planı yapan akrep burçları, önlerine çıkan sorunları önemsememeli ve aşılabileceğini düşünerek aşmaya çalışmalıdır. İletişim açısından çevrenize karşı objektif ve daha dikkatli olmalısınız. Çünkü bu süreçte yanlış anlaşılmalara mahal verebilirsiniz.

2020 Yay Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Hırslı bir yapıları olan Yay burcu insanları, iş hayatında yoğun tempoda çalışmaktan, ev-aile ve sosyal hayatlarını aksatmadan imtina etmeliler. Artık, kendilerine güvenmeli, hırs duygusundan uzaklaşmalılar. Bol bol tatil ve güneş iyi gelecektir. Uzun süredir kendinize zaman ayırmıyorsunuz, bu nedenle artık iyi bir dinlenme ve tatilin zamanı geldi.

2020 Oğlak Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2019’dan kalma bunalım ve stresi bir kenara bırakarak yeni yıla, 2020’ye odaklanmalısınız. Huzur dolu, sinir ve stresin olmadığı 2020 yılına merhaba diyeceksiniz. İş hayatınızda işler iyi giderken bir yandan da aşk hayatınıza yoğunlaşacaksınız. Bekar Oğlak burcu insanları, 2020 yılının ortalarına doğru evlenme teklifi edebilir veya alabilirler. Stresten arınmalı ve vereceğiniz kararları baskı altında olmadan, aklınız ve mantığınızla verebilmelisiniz.

2020 Kova Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Kova burçları için çok şanslı bir yıl olacak. Yıldızların konumlarına göre Kova burcu insanları, bereketli bir yıl geçirecek. Yeni yılda çevrenizle daha etkili iletişim kurabilirsiniz. Bol bol arkadaş ve dost edinebileceğiniz 2020 yılında iş hayatınızda da ilerleme kaydedeceksiniz. Daha hırslı bir yapıya bürünecek, iş hayatınızda sınırları zorlayacaksınız. Sabır ve hırs, anahtar kelimeleriyle, önünüze hangi engel çıkarsa çıksın bu engelleri yıkıp geçeceksiniz. Hayatınıza bir başkası hiç dahil olamadı mı? 2020 yılı, ruh ikizinizi bulmakta kilit yıl olabilir, yeni maceralara hazırlıklı olun…

2020 Balık Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Balık burcu insanları, 2020 yılında çok dikkatli olmalı ve kararlarını hem kalp hem de mantıklarını dinleyerek vermelidir. Sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilir ve bir ikisini hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal kararları, baskı altındaki bir ortamda vermekten kaçınmalısınız. Neptün etkisi, Balık burcunun 2020 yılında iyimser bir ruh haline bürüneceğini aktarıyor. Ancak sağlık konusunda çok dikkatli olmalı, mevsim geçişlerinde kendinize iyi bakmalısınız.

Yükselen burç özellikleri nelerdir? Hangi yükselen burç hangi özelliklerin karakterinize girmesini sağlar? Eğer yükselen burcunuz başak ise karakterinize tertip ve düzenlilik girecektir. Aynı zamanda ince eler sık dokur özelliğini size kazandıracak olan yükselen başak, karakterinize bir incelik ve önem katabilir. Bu bağlamda başak burcu gündelik hayatınıza detaycılık özelliği katacaktır. Eğer yükselen burcunuz aslan ise, gündelik yaşamda erkekseniz kadınlara, kadın iseniz erkeklere bakış açınız daha ateşli ve ihtiraslı bir hale gelebilir. Ayrıca hırstan rekabetten ve kendinizi göstermekten çok hoşlanan bir hale gelmeniz de kaçınılmazdır. Eğer yükselen burcunuz ikizler ise çok sık karakter ve özellik değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda eğer burcunuz ikizler ise, bir insandan bir insana davranışlarınız değişebilir. Yakın olduğunuz insanlara çok yakın davranırken, size uzak ve sizin hoşlanmadığınız insanlara çok ama çok kötü davranabilme potansiyelini size veren yükselen ikizler, aynı zamanda çalışkanlık ve sevecenlik hislerini de size kazandıracaktır.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum