1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Haftalık burç yorumu 1 Mart 2021- 7 Mart 2021 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumu 1 Mart 2021- 7 Mart 2021 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumu Nuray Sarayı 1 Mart 2021- 7 Mart 2021 haftasında astroloji ilgilileri tarafından araştırılmaya devam etmekte. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık burç yorumları detaylarını sizler için derledik...

Haftalık burç yorumu 1 Mart 2021- 7 Mart 2021 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumu Nuray Sayarı 1 Mart 2021- 7 Mart 2021 haftasında sizi bekleyen gelişmeleri yorumluyor. Bu hafta burçları neler bekliyor sorusunun yanıtı gökyüzü ile yakından ilgilenenler tarafından merak ediliyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Nuray Sayarı 1 Mart 2021- 7 Mart 2021 haftalık burç yorumları haberimizde...

HAFTALIK BURÇ YORUMU NURAY SAYARI 1 Mart 2021- 7 Mart 2021

Sevgili Koç; 

Koçlar ve yükselen koçların aşk hayatında yanlış anlaşılmalar sebebiyle ayrılık görülebilir. Başkalarından alacağınız destek sizi mutlu edebilir yeni kazanç kapıları açabilir. Yılın ilk ayı yoruldunuz fakat haftaya ikili ilişkileriniz ile ilgili sizi mutlu edecek konular ön planda olacak. Fakat iyi dinleyici olmalı ve düşünerek konuşmalısınız. Bu hafta gezegenlerin kombinasyonu iletişimde olduğunuz insanlara iyi ilişkiler içinde olmaya özen göstermeniz gerektiğini söylüyor. Eğer buna dikkat etmezseniz kırgınlıklar ve ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Sevgili koçlar, sizin için salı akşamı oldukça önemli. Ay'ın Plüto ile olumsuz açı gerçekleştirmesi ilişkilerinizde sizin kendinizi yorgun hissetmenize sebep olabilir. 

Çarşamba günü zihninizi zorlamazsanız daha verimli olursunuz. Aile büyüklüklerinizle olan ilişkilerinizde tutumlu olmalısınız. Psikolojinizi yormayıp içinizdeki enerjinizi yükseltmelisiniz. Kendinize değer verin ve geleceğinize odaklanın.

HAFTALIK BURÇ YORUMU NURAY SAYARI  1 Mart 2021- 7 Mart 2021

Sevgili Boğa;

Boğa burçlarının bu hafta aşk hayatları hareketlenmeye başlıyor. Bu hafta biriyle tanışabilirsiniz. Eğer birisi sizi başkasıyla tanıştırmaya çalışırsa bunu ertelemeyin, sorgulamayın. Başlamak önemlidir. Güçlü aşkları hayatınıza çekeceksiniz ve bu bir evlilik ile sonlanabilir. 

Boğaların yeni iş sektörlerine girme ihtimali yüksek görünüyor. Kariyerinizdeki mücadelenin karşılığını alacak hatta yepyeni bir işe de açılacaksınız. İşin sonunda boğalar için kazançlı bir kapı var.

Bağışıklık sistemi ve psikolojik durumunuz hakkında dikkatli olun sayın boğalar. Marsın ikizler burcuna geçmesiyle para ile ilgili sıkıntı yaşamayacaksınız. Kazançlı bir dönemin başında olabilir ve paranızı katlayabilirsiniz. Şansınız döndü..

HAFTALIK BURÇ YORUMU NURAY SAYARI  1 Mart 2021- 7 Mart 2021

Sevgili İkizler;

İkizler hayatlarının güzelleştiği bir dönemde. Mars 4 mart ile birlikte ikizler burcuna geçiş yapıyor. Mars'ın sizin burcunuza geçip sizi yoracak olmasından yılmamalısınız.

İkizler uğraşmayı ve yıpranmayı sevmez. Tanıdıklarınız sizin arkanızdan kötü plan yapıyormuş gibi düşünebilirsiniz ve neden mutlu olmamı istemiyorlar diye düşünebilirsiniz. Bu tür düşünceleri umursamamaya, olumlu olmaya çalışmaya özen gösterin.

Gerginliklerden ve ilişkilerinizdeki olumsuzluklardan uzak durun. İnsanların sizi doldurması iyi giden ilişkilerinizin bozulmasına sebep olabilir. Bu hafta dikkatli olun. Mars sizinle kalacak size iyi duygular getirecek. Önemli olan sizin kendinizi nasıl gördüğünüzdür.

HAFTALIK BURÇ YORUMU NURAY SAYARI  1 Mart 2021- 7 Mart 2021

Sevgili Yengeç; 

Aile, iletişim para ile ilgili konularda girişim yapabilir ve bazı kararlar alabilirsiniz. İş, partner konularında gergin olabilirsiniz. Çok dikkatli olmalısınız. İş kurmak konusunda iki kez düşünmelisiniz özellikle ortaklık yapacağınız kişi hakkında ne bildiğiniz çok önemli. Kimsenin sizin iş hayatı hakkındaki fikirlerinizi değiştirmesine izin vermemeli, kendi kararlarınızı kendiniz almalısınız.

Başkasının işinde çalışan biriyseniz patronunuzla ilgili uygunsuzluklar yakın zamanda son bulacak. Bu hafta güzel yatırım fırsatları kazanacak ve mutlu olacaksınız.

Marsın 4'ünde ikizlere geçmesiyle birlikte kafanıza tokadan başka bir şey takmayın, umursamaz olun. Ani gelen kazalara karşı çok dikkatli olun. Trafik kazası, ateş konusunda bütün tedbirlerinizi alın. 

Eski konuları çok düşünmeyin. Yaralanmış olabilirsiniz ama kendinizi tedavi edebilirsiniz.

HAFTALIK BURÇ YORUMU NURAY SAYARI 1 Mart 2021- 7 Mart 2021

Sevgili Aslan;

Sevgili aslanlar...

Bu hafta ilişkileriniz güzelleşecek ve eğitim ile ilgili güzel gelişmeler alacaksınız. Ailevi problemleriniz olabilir.. Gezegenlerin kombinasyonu kimsenin arasına girmeyin diyor çünkü iyiliğiniz bile yanlış anlaşılabilir. Arabulucu olmamalı, insanları dinlemeli ve onlara destek olmalısınız.

Hafta boyunca sakin olmaya özen gösterin ve çarşamba günü satın almak veya satmak istediğiniz mallar hakkında çözümler bulabilirsiniz.

Boynunuz ve omurganız ile ilgili önemli sorun yaşayabilirsiniz, ihmal etmemeli ve doktora gitmelisiniz. Bu hafta sakin olun, ifade edemediğiniz her şeyi kolay bir şekilde yapabileceksiniz. İşinizi severek yapacak, motivasyonunuzun yüksek olduğu bir dönemde olacaksınız.

İlişkisini bitirmiş aslanlar eski sevgililerinden haber alabilirler. Fakat bu noktada eskiye değil geleceğe bakmalılar..

HAFTALIK BURÇ YORUMU NURAY SAYARI 1 Mart 2021- 7 Mart 2021

Sevgili Başak:

İlişkisi olan Başak burçları eşlerini maddi olarak desteklemiş olabilir fakat karşılığını alamamış olabilirler. Bugün kandırıldığını düşünen Başaklar partnerini bu sebepten üzerse ilişkileri bitme noktasına gelebilir. Sevgili Başaklar, geçmişte yaşadığınız şanssızlıkları geçmişte bırakın, günümüze taşımayın.

Eğer bir araç alacaksanız dikkatli olun, dolandırma veya hasarlı araba almamaya çok dikkat edin. Ev ve gayrimenkul konusunda da çok dikkatli olun.

İş hayatınızdaki mücadelelerinizin karşılığını alabilirsiniz. Eğer iş hayatında herhangi bir şekilde mağdur edilmişseniz ilahi adaletin kendisini gösterdiğini görebilirsiniz.

Sağlık açısından kaza yapmamaya karşı dikkatli olun. Diş ağrılarını hafife almayın. Hayat bir armağandır ve süresi de yok.

HAFTALIK BURÇ YORUMU NURAY SAYARI 1 Mart 2021- 7 Mart 2021

Sevgili Terazi;

Terazi ve yükselen terazi haftaya kendi burçlarında seyreden ay ile giriş yaptığından dolayı kendisini güzel bir şekilde ifade edebilir. Teraziler, ilişkilerde güzel zaman geçirecek, rahat olacaklar.

Aile içi sıkıntılar sebebiyle sorun yaşarsınız yorulma ihtimaliniz yüksek. En iyisi  bu konularda arabulucu olmamalı, kimsenin problemini kendi probleminiz gibi yaşamamalısınız. Aile içi dedikodu yapmamalı, sonuç odaklı olmalısınız. İletişimizin yükseldiği bir andasınız.

Marsın ikizler burcuna geçmesiyle, uzak yerlerden alacak haberlere karşı cesaretli olmalı, kararsız olmamalısınız. Bütün kararlarınızı stratejik düşünerek sakin bir şekilde vermelisiniz ve hafta boyu cesur olmalısınız. Korkusuz olun.

HAFTALIK BURÇ YORUMU NURAY SAYARI 1 Mart 2021- 7 Mart 2021

Sevgili Akrep;

Yalnız akrepler yeni aşklara yelken açabilir. Bu hafta gelecek olan aşk sağlam temelli olacak. Evli akrepler bebek haberleri alabilir. Eğer bebek istemiyorsanız önlem almakta fayda var.

Girişim açısından kendinizi geliştirmek için hafta boyunca kendinizi sorgularken bulabilirsiniz. Salı günü kafaya taktığınız konularınız ön plana gelebilir, bunları boşverin olumsuzların sizi zehirlemesine izin vermeyin. Salı, çarşamba ve perşembe günü olumsuz kişilerden arının. 

Haftanın çarşamba ve perşembe günü iletişim olarak kendinizi daha rahat hissedebilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Marsın ikizler burcuna geçmesiyle birlikte para konusunda yapamadıklarınızla ilgili girişim yapmak isteyecek ve bunların sonuçlarını göreceksiniz.

Aynı zamanda alışveriş konusunda dikkatli olmanızı, ipin ucunu kaçırmamanızı söylemekte fayda var.

Olumsuz yorumları kafaya takmayın, kimseyle ilgilenmeyin. Düzenli beslenmeye dikkat edin. Tutumlu olun planlı harcayın.

HAFTALIK BURÇ YORUMU NURAY SAYARI 1 Mart 2021- 7 Mart 2021

Sevgili Yay;

Parasal konularda yay burcu bu hafta dikkatli davranmalı. Bu hafta ilişkilerle ilgili önemli konular gündeme gelebilir. Bazı arkadaşlarınızın olumsuz tavırları sizi yorabilir ve onlarla görüşmeye mecbur olabilirsiniz bu durumda yapabileceğiniz en iyi şey onu olduğu gibi kabul etmek, değiştirmeye çalışmamaktır. Perşembeye kadar buna devam edin. 

Evli olan ve eşi ile ilgili olumsuz duyguları olan yaylar bu konu hakkında dikkatli olmalıdır. Rahatsız olduğu şeyleri bir uzmana söylemeli ve başkalarının kendisine yardımcı olmasına izin vermeli..

Hayatında kimse olmayan yaylar için cuma, cumartesi, pazar günleri hayatının aşkı ile tanışabilir ve böylece kendilerini kalıcı aşklara açabilirler.

Yaylar kazançlı olmaya dikkat edeceği haftadalar. Yeni iş kurabilir ve çok pata kazanabilirler.

Herkesi olduğu gibi kabul edin.

HAFTALIK BURÇ YORUMU NURAY SAYARI 1 Mart 2021- 7 Mart 2021

Sevgili Oğlak; 

Oğlaklar kariyer ve aile konuları ile ilgili güzel haberler almak isteyecek, insanlara güven duymakta zorlanacaklardır. Gezegenlerin kombinasyonu size güvensizlik durumundan çıkmanızı, her şeyin başının niyet olduğunu söylüyor. Salı günü kendinizi gergin hissedebilirsiniz fakat kendinize iyi olduğunuzu söyler ve bu şekilde olumlama yaparsanız bu konuyu aşabilirsiniz. Bu hafta oğlakların telaşlı olmadıkları taktirde daha verimli olma ihtimalleri yüksektir.

Eğer evliyseniz ve birbirinizi seviyorsanız geçmişe ait olumsuzlukları düşünmemeniz sizin yararınıza olacaktır. Hayatınızda kimse yoksa, yeni birileri hayatınıza girmek isteyebilir. Oğlaklar ise isteksiz olabilir. Böyle bir konuda kendinizi zorlamamalı zamana ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. Fakat eğer isteksiz değilseniz güzel bir ilişkiye başlamanızda hiçbir sıkıntı yoktur.

Eğer ruhunuz yorgunsa spor, yoga gibi sporlar sizin için iyi olabilir. Hayatı seviyorum deyin, hayata bağlanın.

HAFTALIK BURÇ YORUMU NURAY SAYARI  1 Mart 2021- 7 Mart 2021

Sevgili Kova;

Uzak yerlerden alınacak haberler ile ilgili işleriniz varsa ve bunlar gecikmişse, iş hayatınızdaki beklentilerinizin gerçekleşeceğine inanmalısınız. Gelecek planlarınızda başarılı olacağınıza inanmalısınız. Hayata bakışınızı dengelerseniz, yaşanacak olumsuzlukları da engellersiniz. Kariyer anlamında elde etmek için beklediğiniz her şeyi elde edeceksiniz.

Evliyseniz fazla kaygıdan vazgeçmelisiniz çünkü bu kaygılar sizi yıpratabilir. Eğer siz bir kova erkeğiyseniz kendinizi ifade etmeye çalışın. Kova kadınıysanız saplantılı sevmeyin, boğmayın, sakin olun. 

İletişim halinde olduğunuz insanlarla kaliteli vakit geçireceksiniz. Hayatınızda bazı gerginlikler olabilir bunları engellemek için vurdumduymaz olmanız gerekebilir.

Hayatınızda biri yoksa perşembe günü ani tanışmalarla büyük aşka adım atabilirsiniz. Herkesle güzel iletişim içinde olmaya niyet edin.

HAFTALIK BURÇ YORUMU NURAY SAYARI 1 Mart 2021- 7 Mart 2021

Sevgili Balık;

Balıklar iş hayatında kazançlı bir dönemde. Maddi konuları önemseyecek ve üzerine düşecekler. Beklenti içerisinde olduğu konulardan güzel haberler alacaklar.

Huzursuzluklar olabilir ancak bunları uzatmamalı, yarına taşımamalısınız. İnsanları kıyaslamamalı ve rahat olmalısınız.

Bir ay boyunca yapmak istediğiniz ne varsa cesaret ile yapacaksınız. Hem kendinizi hem de ailenizi mutlu edeceksiniz. 

Arkadaşınız, ona daha önce aşk hayatınız hakkında söylediğiniz önemli bir konuyu size tekrar söyleyebilir ve bu olay sizi üzebilir. Ancak üzerinde durulması gereken bir konu değildir. Ayrıca bir daha insanlara özel hayatınız hakkında detayları vermemeniz açısından bu olay sizin için tecrübe olabilir.

Eğer ilişkiniz varsa, yeni ortamlarda yeni insanlarla tanıştığınızda yeni heyecanlar yaşamak isteyebilirsiniz ancak sadakatli olmalı ve kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyler başkasına yapmamalısınız.

İş ve kariyer hayatında kazançlı bir dönemde olacak, inançlı olduğunuz taktirde ilerleyeceksiniz.

 

 

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
1
2
1
0
2
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT