1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumu Nuray Sayarı merakla araştırılıyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? 4-10 Kasım haftalık burç yorumu, Haftalık burç yorumları. Astroloji meraklılarının araştırdığı haftalık burç yorumlarını sizler için araştırdık. Nuray Sayarı 4-10 Kasım haftasında burçları bekleyen gelişmeleri tek tek yorumluyor.

Haftalık burç yorumu Nuray Sayarı 4-10 Kasım haftasında bekleyen gelişmeleri yorumluyor. Bu hafta burçları neler bekliyor sorusunun yanıtı gökyüzü ile yakından ilgilenenler tarafından merak ediliyor.Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Hangi burç için hangi gelişmeler olacak? Nuray Sayarı'nın 4-10 Kasım burç yorumları haberimizde.

HAFTALIK BURÇ YORUMU NURAY SAYARI 4-10 KASIM 2019

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUM 4-10 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Öğrenciler olarak, daha fazla dikkat etmek ve derslerinize odaklanmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak sınavlarda aceleci davranırsanız ve panik olursanız, kariyerle ilgili eğitim sınavında beklenen notları alamayabilirsiniz. 

Evli çiftler pek mutlu bir hafta geçirmeyebilir ve evde küçük sorunlarla karşılaşabilirler. Ancak, yakında sorunlarını çözebilirler. Çabalarınızdan çok emin olsanız da bazen aptalca hatalar yapmaktan dolayı acı çekmeniz gerekebilir. 

Kariyerle ilgili meseleleri bekliyorsanız iyi haberlerde bir gecikme olabilir. Bazen planınıza göre tasarruf yapamayabilirsiniz. Ancak, harcamalarınızı önemli ölçüde kontrol edebilirsiniz. Rutin hayatınızda muhtemelen aktif olacak ve kendinizi ekstra fiziksel aktivitelere dahil edeceksiniz. Zinde kalabilir ve mevsimsel hastalıklardan kaçınabilirsiniz.

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUM 4-10 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta sizin için ılımlı geçebilir. Zor aşamalarda destek aramakta zorlanabilirsiniz. Kariyeriniz sizi diken üzerinde tutabilir. Sağlıkla ilgili sorunlar için küçük bir operasyon geçirmeniz gerekebilir. Acil veya öngörülemeyen durumlar için ayrılmış bir miktar mali kaynak bulundurmanız gerekir. 

Ailenizde bazı akrabalarınız ile ilişkiniz beklediğiniz kadar iyi olmayabilir ve sizden uzaklaşmaya çalıştıklarını hissedebilirsiniz. Kendinizi ailenizin yaşlı erkek üyeleriyle, özellikle de babanızla uyum için bulamayabilirsiniz. 

Evlilik hayatınızdaki sorunların hafta sonuna kadar çözülmesi muhtemeldir. Egonuzun iç huzurunuzu mahvetmesine izin vermemeye çalışın. Sık görülen sağlık sorunlarınız iş yerinde sizi rahatsız edebilir ve çoğu zaman sizi sinirlenebilir veya kızdırabilir. Ancak öğrenciler bu haftayı eğitimleri için ideal bulabilirler.

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUM 4-10 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Harcamalarınız veya yatırımlarınız, kişisel ya da iş amaçlı olarak kritik ihtiyaç duyulan zamanlarda yardımcı olabilir. Evlilik hayatınız sıkıntıya girebilir ve toplumdaki saygınlığınızı azaltabilir ve sizi maddi olarak zayıflatabilir. 

Bekar olanlara gelince, ilişkinizin sevdikleriniz tarafından gelişmesi ve kabul edilmesi muhtemeldir. Öğrenciler çalışmalarına odaklanmakta zorlanabilirler. İş dünyasında çalışanlar mutlu ve muhtemelen çalışmaları son derece verimli olacak ve beklentilerini karşılayacaktır. Çok sayıda müşteri alabilirsiniz. 

Maaşlı çalışan bireylere gelince, işvereninizden parasal faydaların yerine iyi bir artış ve prim bekleyebilirsiniz. Bu süre zarfında sağlık sorunlarınız sizi daha fazla rahatsız edebilir. Sıkı bir beslenme ve egzersiz ile hasta olmanın önüne geçmeniz muhtemeldir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUM 4-10 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yengeçler için, bu hafta zor geçebilir. İşinizi uygun şekilde yapmadığınız için bir not ya da uyarı mektubu alabilirsiniz. Müşterileriniz tatmin edici hizmetler sunmama ve malların değiştirilmesinden şikayetçi olabilirler. 

Eşiniz bir mola vermek isteyebilir. Ancak, sakin bir mizaca bürünmeniz tavsiye edilir. Orta yolu bulmak uzun zamanınızı almayacaktır. Sağlık açısından, bu aşamada mide sorunlarına eğilimli olabilirsiniz. Beslenmenizi düzeltmeniz şart.

Öğrenciler akademik konularına odaklanamayabilir ve biraz zaman geçirmek isteyebilir. Giderleriniz gelirinizi aşabilir. Ancak, hafta ortasına kadar, masraflarınızı düşürebilirsiniz. 

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUM 4-10 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Aslanlar için bu hafta karışık, her şeyin tıkıştırıldığı bir çanta gibi olabilir. Kişisel yaşamınız açısından eşinizle ilgili sorunlarınız olması muhtemeldir. Ancak, ikiniz de hafta sonu sorunları çözmek için istekli olabilirsiniz. 

İş dünyasında çalışanlar, özellikle bir ortaklık firmasına dahil olanlar, bu aşamada ilerlemelerini ılımlı bulabilirler. Maaşlı bireyler iş yerindeki meslektaşlarıyla olan ilişkilerinde bir konu sebebiyle karşı karşıya kalabilir ve problem yaşayabilirler. 

Patronlarla uğraşırken sakin olmanız tavsiye edilir. Çok beklenen primi elde etmek için fazladan çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca, belgeleri imzalamadan önce dikkatlice okumanız önemle tavsiye edilir. 

Öğrenciler kendilerini düzeltme konusunda önemli adımlar atabilirler. Odağınızın kaymasına izin vermemek en iyisidir. Sağlık konusunda, bu hafta harika bir hafta geçirebilirsiniz. Bununla birlikte, küçük yaralanmalar için her zaman tedbirli olmanız gerekecektir.

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUM 4-10 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sağlığınız bu dönemde size zorluk çıkarmayabilir. Ancak, mevsimsel hastalıklara yakalanma riski her zaman var. İşiniz açısından, bu hafta kar etmekte zorlanabilir ve hatta bu durum finansal planlamanızı engelleyebilir. Ancak, önemli bir zarar yaşanmaması muhtemeldir. 

Özel hayatına gelince, evli çiftlerin problemleri olabilir. Çiftler ayrı ayrı zaman geçirmek bile isteyebilirsiniz. Ancak, ikinize de bu ayrılık iyi gelebilir. Düşüncelerinizi ayrı ayrı toplamak, sorunlarınızın çözülmesine yardımcı olacaktır. 

Rekabetçi sınavlara giren öğrenciler için bu aşama düşündükleri kadar ideal olmayabilir. Genel olarak, harcamalarınızı düşürmek akıllıca olacaktır. Hafta son derece verimli olmasa bile, sonunda galip çıkan siz olabilirsiniz.

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUM 4-10 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Taşıyıcınızda ilerici olmaya devam edebilirsiniz. Maaşlı bir birey olarak terfi için bile uygun bulunabilirsiniz. İşletmeniz iyi işler yapabilir ve daha fazla çalışanı işe almayı gerektirebilecek daha yüksek bir standarda ulaşabilirsiniz. 

Öğrencilerin yeterince odaklanmadıkları takdirde kariyerlerinde bir mola almaları gerekebilir. Finans durumunuzun engellenme olasılığı vardır. Böylece, onları önünüze çıkan durumlara göre planlamak akıllıca olacaktır. Giderleriniz beklediğinizden daha fazla artabilir. 

Sağlık konusunda, formda olabilirsiniz, ancak zaman zaman baş ağrısına eğilimli olabilirsiniz. Bekarlar, özel biri ile tanışmak için bu sürenin bitmesini beklemek zorunda kalabilirler. Evli çiftler zaman zaman patlak veren bazı çatışmalara rağmen mutlu bir hafta geçirebilirler.

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

AKREP BURCU HAFTALIK YORUM 4-10 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Mesleki kariyeriniz için verimli bir hafta olabilir ve beklenen alanda bir iş teklifi alabilirsiniz. Ayrıca üstleriniz veya işverenleriniz ile iyi şartlarda anlaşmanız muhtemeldir. 

Bir çalışan veya iş adamı olarak, büyümenizi engelleyebilecek kendine fazla güvenen insanlarla çalışmaktan kaçınmalısınız. İşletmenizin büyüme olasılığı fazla, ancak harcamaların da artması bekleniyor. Ayrıca, arzunuza göre tasarruf yapamayabilirsiniz. 

Evli çiftler bu haftayı ılımlı bulabilirler. İlişki içinde olanlar, ilişkilerini biraz monoton bulabilirler. Yoğun bir çalışma takvimi verildiğinde sağlığınız etkilenebilir. Dikkatli olmanız tavsiye edilir. Anormal bir durum gözlemlendiğinde tıbbi yardım almalısınız. Profesyonel veya iş amaçlı bir seyahat düzenlemek zorunda kalabilirsiniz.

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

YAY BURCU HAFTALIK YORUM 4-10 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Genel olarak, bu aşamadaki çabalarınızda arzu ettiğiniz başarının karşılığını almanız veya sonuçlarınızın verimli olması muhtemeldir. Ancak, tanık olduğunuz ilerleme biraz yavaş kalabilir. 

Finansal durumunuzu düzeltmek için geliriniz ve giderleriniz arasında bir denge kurmanız gerekebilir, bu da sizi gergin tutabilir. Kişisel hayatınıza gelince, bir ayrılma olasılığı olabilir. Ancak evli çiftler, sevdikleriyle birlikte mutlu bir hafta geçirebilirler. Çocuklarınız ayrıca size mutlu olmak için sayısız nedenler sunacaktır.

İş için çalışmalarınız size olumlu bir sonuç verebilir. Sadece kariyer gelişimindeki hızınızın sizi hayal kırıklığına uğratması muhtemeldir. Ancak, sabırlı kalmak ve bu aşamada yaşamak akıllıca olacaktır. Ayrıca, sağlık endişe nedeni olmayabilir, ancak beslenme ve egzersize her zaman dikkat etmeniz önerilir.

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUM 4-10 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

 Bu hafta öğrencilerin eğitimlerine daha fazla odaklanmaları gerekebilir. Yurt dışında diploma almak isteyenlere bu hafta, üniversite veya liseye karar verme konusunda verimli olabilir. 

Bekarların bu aşamada dikkatlerini çekici birisiyle buluşması muhtemeldir. Evli çiftler de eşleriyle özel vakitler geçirebilirler. Düzenli bir evlilik arayanlara gelince, bu evre şanslı olabilir. Hayatınızı geçirmek istediğiniz kişiyi bulabilirsiniz.

Çalışan bir profesyonel olarak amirlerinizle sözlü sataşmalar yaşayabilirsiniz. Ancak, egonuzun, beklentilerinizi mahvetmesine izin vermemeniz önerilir. Vergi durumlarıyla ilgilenirken sakin kalmak akıllıca olacaktır. 

Dikkatsiz araba sürüşünüz sebebi ile trafik cezası alabilirsiniz. Sağlık açısından küçük rahatsızlıklara yatkın olabilirsiniz. Bu durumla hafta içerisinde ilgilenirseniz, Bir şey için endişelenmene gerek kalmayacaktır. Ayrıca, formda kalmak için düzenli yürüyüşler yapmayı deneyin. 

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

KOVA BURCU HAFTALIK YORUM 4-10 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Harcamalarınızı karşılamak için para sıkıntısı yaşamanız ve yedek kasanızı ortaya çıkarmanız gerekebilir! Mesleğinizi değiştirmek istiyorsanız, yeni bir işe başvurmaya devam etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. 

Sağlık alanında, küçük ameliyatlardan kaçınmak için kendinize dikkat etmeniz gerekebilir. Kişisel hayatınıza gelince, ailenizle uzun bir tatile gidebilirsiniz. En çok ihtiyaç duyulan şey olan tatil hepinize iyi gelebilir. Bu durum eşiniz ve çocuklarınızla bağı güçlendirebilir. 

Aynı zamanda eşinizle birlikte harika zaman geçirebilirsiniz. İkiniz, yoğun yaşam tarzlarınız nedeniyle göz ardı ettiğiniz sevginizi yeniden kazanabilir, birbirinize bağlanabilirsiniz. Finansal istikrarınız hafta sonlarına doğru düzelebilir ve bu da güveninizi artırabilir. Ancak, yine de harcamalarınızı kontrol etmeniz gerekebilir.

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

BALIK BURCU HAFTALIK YORUM 4-10 KASIM NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Öğrenciler daha iyi bir eğitim almak için okullarını değiştirebilirler. Eğitim fırsatları bu hafta karşılarına çıkabilir. Müfredat dışı etkinliklerde yer almak aynı zamanda arkadaşlarınız ve öğretmenleriniz arasındaki statünüzü de yükseltebilir. 

Kişisel yaşamınız açısından, evli çiftlerin bu hafta küçük tartışmalar yapma olasılıkları var. İlişkinize uzaklık girebilir ve soğuk hissedebilirsiniz. Ancak, küçük şeylerin evliliğinizde bir iletişim boşluğu yaratmasına izin vermemeniz önerilir. Bu tür sorunlarda uzlaşma yolunu kullanmak en iyisidir. 

Sağlığınıza gelince, sağlığınız ve fiziksel zindeliğiniz nedeniyle bu hafta daha emin ve mutlu olabilirsiniz. Finansal pozisyonunuz tatmin edici olabilir ve bankadan veya özel şirketten ödenmemiş olan kredileri ödeyebilirsiniz. 

Tüm çabalarınızda daha kendinden emin ve başarılı olma ihtimaliniz yüksek. Yeni bir iş için teklif alabilirsiniz. Ancak bu teklif yaşadığınız yerden çok uzak bir yerde olabilir veya maaş istenildiği gibi olmayabilir. Bir işadamı olarak, yakındaki bir şehir veya bölgede yeni bir şube açarak işinizin gelişimi için harcayabilirsiniz.

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA TABLOSU NEDİR?

Burç yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da bilmeniz ve onun hakkında bahsedilen önlemleri almanız hepimiz için önem arz etmektedir. Peki yükselen burç nasıl hesaplanır? Yükselen burcumuzu nasıl öğrenebiliriz? İşte yükselen burç hesaplama tablosu ve yükselen burç hakkında tüm merak edilenler...

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NURAY SAYARI NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde olusan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Haftalık burç yorumu 4-10 Kasım 2019 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

2020 BURÇ YORUMLARI NURAY SAYARI 2020 BURÇ YORUMLARI

Ünlü astrologlar, şimdiden 2020 burç yorumları yayınlamaya başladı. Ülkemizde milyonlarca kişinin merakla takip ettiği burç yorumları daha da popüler hale geliyor. İşinin ehli, astrolog uzmanlar tarafından yapılan yorumlar, iş ve aşk hayatınıza ışık tutuyor. Oldukça ünlü isimlerin yorumladığı 2020 burç yorumları gelmeye başladı.

2020 yılı günlük ve aylık burç yorumları, burçlarını takip edenleri heyecanlandırıyor. Yeni yılda hayatta yeni bir adım ve yeni bir sayfa açıyoruz. Bu da yeni burç yorumlarıyla yorumlanıyor. Her burcun kendine ait 2020 yılı yeni özellikleri ortaya çıkıyor.

2020 Yılı burçları neler bekliyor? 2020 yılında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm merak edilenler...

2020 Koç Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Koç burcu insanları için büyük sürprizlere gebe. Özellikle de aile ve sosyal hayatlarında sorunlar yaşayan Koç burcu insanları, 2020 yılında yepyeni bir başlangıçla daha düzenli bir aile ve sosyal hayata kavuşacak. Maddi anlamda zor günler geride kalacak, 2020 yılıyla birlikte bu sıkıntılar zamanla geçecek. 2020 yılı içerisinde psikolojik anlamda gel-gitli günler yaşayabilirsiniz. Bir mutlu bir hüzünlü olacağınız günler, haftalar gelecek. Bu nedenle çevrenizdekilere karşı biraz daha yapıcı olmakta fayda var. 2020 yılı Koç Burcu insanları için biraz duygusal geçecek diyebiliriz. Bekar koç burcu erkek ve kadınları, ruh ikizlerini 2020 yılında bulabilirler…

2020 Boğa Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Boğa burcu insanları için büyük değişimler yaşatacak. Yenilikleri kabullenen boğa burcu insanları 2020 yılına daha çabuk adapte olabilecek. 2020 yılında çevrenize faydası olan, sosyal dayanışma ve yardımlaşma projelerinde daha çok yer alabilirsiniz. Duygu dünyanız ve gönül zenginliğiniz artacak. Bu yenilikler, iç huzuru yakalamanızı sağlayacak. Merkür’ün etkisini göstermesiyle Boğa burcu insanları, yeni yılda daha dinç ve enerjik günler geçirecek. Fırsatlar ve yol ayrımlarında kalbinizin sesini dinleyerek yaptığınız her seçim, 2020 yılını daha da anlamlı ve güzel hale getirecek. Her sene olduğu gibi bu sene de Mevsim geçişleri Boğa burcu insanlarının sağlığını olumsuz etkileyebilir bu nedenle boğa burcu insanları sağlık konusuna titizlikle yaklaşmalı…

2020 İkizler Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Duygusallığın ön planda olduğu bir yılı geride bırakan İkizler Burcu, 2020 yılında daha da duygusal bir yıl geçirecek. Manevi huzurun artacağı 2020 yılında, evliliğe adım atıp dünya evine girecekler, daha kolay şekilde ilerleyecekler. Venüs etkisini göstermesiyle, İkizler burcu insanları karar alırken ve uygularken kalplerini dinleyecek. İş hayatınızda ve kariyerinizi etkileyecek önemli anlarda beyninizin keskin zekasından faydalanıp, en verimli ve en doğru kararı vermeye çalışmalısınız. İkna kabiliyetiniz, birçok fırsat yakalamanızı ve işleri lehinize çevirmenizi sağlayacak. 2020’nin Ocak ayından başlayıp yıl sonuna dek bütün iyilik ve güzellikler sizinle olacak.

2020 Yengeç Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2019 yılı Yengeç burcu için özel hayatlarında stresli ve zor bir yıl oldu. 2020 yılında yengeç burcu insanları, özel ve aile hayatlarında daha doğru kararlar verebilmeli. 2020, başlangıçta size kolay gelmeyebilir ve geçmiş yılda olduğu gibi aile ve özel hayatınızda zor ve stresli anlar yaşayabilirsiniz. Öte yandan mali anlamda, ekonomi ve iş hayatınız iyiye gidiyor. Parasal konularda sıkıntı yaşamayacaksınız. Bir de artık etrafınızdakileri düşünmekten kendinizi unutmayı bırakın, kendinize daha fazla değer verin.

2020 Aslan Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Aslan burcu insanlarına, özellikle iş ve kariyer anlamında büyük fırsatlar sunacak. Çalıştığınız ofiste yapılan belli başlı değişiklikler size yarayacak. Terfi, maaş artışı veya istediğiniz, yepyeni bir iş sizleri bekliyor. 2020 yılı, Aslan burcu için iş ve kariyer yılı olacak! Mevsim değişimlerinin olduğu dönemlerde, 2020 yılının belli bazı günleri, Aslan burcu insanları için sıkıntılı-stresli günler yaşanmasına sebep olabilir. Ancak bu sizi üzmesin. Karşınıza yeni bir arkadaş, dost veya evliyseniz yeni bir evlat çıkabilir.

2020 Başak Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılında daha önce farkına varmadığınız pek çok şeyin farkına varabilirsiniz. Merkür etkisi Başak burcuna yarayacak. İş hayatınız ile özel hayatınız arasında bir denge kurarak, her ikisine de yeterince vakit ayırmaya çalışmalısınız. Ekonomik sorunlarından arınıp, huzurlu ve sıkıntısız günlere ulaşacaksınız. Ruh eşini arayanların kısmeti de yakın bir vakitte yolda…

2020 Terazi Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Terazi burçları için bir “sınav” yılı olabilir. Terazi burcu insanları, karşılaştıkları sorunlara karşı, mantıkla ve akılla karar vermeli, ani ve fevri tepkilerden kaçınmalıdır. Bir de terazi burcu insanları, mali açıdan inişli-çıkışlı günler yaşayabilir. Yaz aylarına doğru, kendi çevrenizde olup da sizinle anlaşamayan insanlar moralinizi bozsa da böyle anlarda içinize çekilip, kendinizle yalnız kalmak iyi gelecektir. Terazi burcu için 2020 yılı sabır ve test yılı olacak tekrar hatırlatıyoruz…

2020 Akrep Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Güçlü iradeleriyle dikkat çeken Akrep burcu insanları, 2020 yılında birçok yenilikle tepeden tırnağa değişebilirler. Aşk hayatlarında özgüvenli olup kendilerine güvenmeli, ticari işlerinde doğru ve mantıklı kararlar vermeye çalışmalılar. Evlenme planı yapan akrep burçları, önlerine çıkan sorunları önemsememeli ve aşılabileceğini düşünerek aşmaya çalışmalıdır. İletişim açısından çevrenize karşı objektif ve daha dikkatli olmalısınız. Çünkü bu süreçte yanlış anlaşılmalara mahal verebilirsiniz.

2020 Yay Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Hırslı bir yapıları olan Yay burcu insanları, iş hayatında yoğun tempoda çalışmaktan, ev-aile ve sosyal hayatlarını aksatmadan imtina etmeliler. Artık, kendilerine güvenmeli, hırs duygusundan uzaklaşmalılar. Bol bol tatil ve güneş iyi gelecektir. Uzun süredir kendinize zaman ayırmıyorsunuz, bu nedenle artık iyi bir dinlenme ve tatilin zamanı geldi.

2020 Oğlak Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2019’dan kalma bunalım ve stresi bir kenara bırakarak yeni yıla, 2020’ye odaklanmalısınız. Huzur dolu, sinir ve stresin olmadığı 2020 yılına merhaba diyeceksiniz. İş hayatınızda işler iyi giderken bir yandan da aşk hayatınıza yoğunlaşacaksınız. Bekar Oğlak burcu insanları, 2020 yılının ortalarına doğru evlenme teklifi edebilir veya alabilirler. Stresten arınmalı ve vereceğiniz kararları baskı altında olmadan, aklınız ve mantığınızla verebilmelisiniz.

2020 Kova Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Kova burçları için çok şanslı bir yıl olacak. Yıldızların konumlarına göre Kova burcu insanları, bereketli bir yıl geçirecek. Yeni yılda çevrenizle daha etkili iletişim kurabilirsiniz. Bol bol arkadaş ve dost edinebileceğiniz 2020 yılında iş hayatınızda da ilerleme kaydedeceksiniz. Daha hırslı bir yapıya bürünecek, iş hayatınızda sınırları zorlayacaksınız. Sabır ve hırs, anahtar kelimeleriyle, önünüze hangi engel çıkarsa çıksın bu engelleri yıkıp geçeceksiniz. Hayatınıza bir başkası hiç dahil olamadı mı? 2020 yılı, ruh ikizinizi bulmakta kilit yıl olabilir, yeni maceralara hazırlıklı olun…

2020 Balık Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Balık burcu insanları, 2020 yılında çok dikkatli olmalı ve kararlarını hem kalp hem de mantıklarını dinleyerek vermelidir. Sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilir ve bir ikisini hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal kararları, baskı altındaki bir ortamda vermekten kaçınmalısınız. Neptün etkisi, Balık burcunun 2020 yılında iyimser bir ruh haline bürüneceğini aktarıyor. Ancak sağlık konusunda çok dikkatli olmalı, mevsim geçişlerinde kendinize iyi bakmalısınız.

Yükselen burç özellikleri nelerdir? Hangi yükselen burç hangi özelliklerin karakterinize girmesini sağlar? Eğer yükselen burcunuz başak ise karakterinize tertip ve düzenlilik girecektir. Aynı zamanda ince eler sık dokur özelliğini size kazandıracak olan yükselen başak, karakterinize bir incelik ve önem katabilir. Bu bağlamda başak burcu gündelik hayatınıza detaycılık özelliği katacaktır. Eğer yükselen burcunuz aslan ise, gündelik yaşamda erkekseniz kadınlara, kadın iseniz erkeklere bakış açınız daha ateşli ve ihtiraslı bir hale gelebilir. Ayrıca hırstan rekabetten ve kendinizi göstermekten çok hoşlanan bir hale gelmeniz de kaçınılmazdır. Eğer yükselen burcunuz ikizler ise çok sık karakter ve özellik değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda eğer burcunuz ikizler ise, bir insandan bir insana davranışlarınız değişebilir. Yakın olduğunuz insanlara çok yakın davranırken, size uzak ve sizin hoşlanmadığınız insanlara çok ama çok kötü davranabilme potansiyelini size veren yükselen ikizler, aynı zamanda çalışkanlık ve sevecenlik hislerini de size kazandıracaktır.

HABERE YORUM KAT