1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Haftalık burç yorumu 6 - 12 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumu 6 - 12 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumu Nuray Sayarı merakla araştırılıyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? 6 - 12 Ocak haftalık burç yorumları. Astroloji meraklılarının araştırdığı haftalık burç yorumlarını sizler için araştırdık. Nuray Sayarı 6 - 12 Ocak haftasında burçları bekleyen gelişmeleri tek tek yorumluyor.

Haftalık burç yorumu Nuray Sayarı 6 - 12 Ocak 2020 haftasında bekleyen gelişmeleri yorumluyor. Bu hafta burçları neler bekliyor sorusunun yanıtı gökyüzü ile yakından ilgilenenler tarafından merak ediliyor.Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Hangi burç için hangi gelişmeler olacak? Nuray Sayarı'nın 6 - 12 Ocak 2020 burç yorumları haberimizde.

HAFTALIK BURÇ YORUMU NURAY SAYARI 6 - 12 OCAK 2020

Haftalık burç yorumu 6 - 12 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Koçlar, bu hafta çevrenizdeki insanlarla iletişim kurmanızı zorlaştıracak. Zaten her zaman aynı fikirde olmadığınız kişilerle ciddi bir çatışmaya girmek üzeresiniz. Geri çekilmeyin ve kabul etmediğiniz şeyleri reddedin, çünkü daha sonra pişman olabilirsiniz. Fikirlerinize sadık kalın ve iş arkadaşlarınıza karşı dürüst olun. Hiç ödün vermediğini bilmek vicdanını rahatlatacaktır. Koç burcu bu haftaki aşk falına göre, zamanınızı ve enerjinizi önemli olmayan küçük, önemsiz şeylere harcıyorsunuz. Bu, gereksiz problemler ve sürekli gerginlikler ile ilişkinizi yüklü hale getiriyor.

Tutumunuzu değiştirin, çünkü ilişkinizi mahvedeceksiniz. Bu sıkıcı rutini kırın ve aranızdaki kıvılcımı canlandırmak için eşinizle ilginç bir şey yapın. Bekarsanız, kendinizi zorlamayın. Rahatlayın, eğlenin ve zamanı geldiğinde aşkı bulacağınızı bilin. Koç burcu bu haftaki kariyer falına göre, bu hafta size yeni riskler ve zorluklar getiriyor. Devrimci ruh haliniz, çalışmanızı engelleyen her şeyi değiştirmenizi sağlayacaktır. Ancak, bu zor bir süreç olacaktır, bu yüzden hazırlıklı olun. İş arkadaşlarınız hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Mali durumunuzda, bekleyen bazı borçları çözmek için daha sorumlu ve olgun bir tutum benimsemeniz şart. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumu 6 - 12 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta kişisel hayatınız açısından elverişli olabilir. Muhtemelen sevgilinizle çokça zaman geçirebilirsiniz. İkiniz de birbirinize entelektüel düzeyde bağlanabilirsiniz. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, konuyla sakin bir şekilde ilgilenmeniz önerilir.

Ortalama bir hafta olması beklendiği için kariyer cephesindeki büyüme konusunda fazla bir çaba sarf etmeyebilirsiniz. Performansınız ve sıkı çalışmanızla tutarlı olmanız gerekir. Yavaş ama istikrarlı bir şekilde profesyonel hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Finans açısından, bir tedavi içindesiniz. Bu hafta sizin için son derece elverişli olabilir. Bu haftaki önemli nakit girişini temel alarak uzun vadeli finansal planlar yapabilirsiniz. Öğrenciler için bu hafta harika olabilir. Tüm önemli yönlere odaklanabilir ve iyi notlar alabilirsiniz. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumu 6 - 12 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Ay tutulması ile birlikte harcamalar ve borçlar konusunda dikkatli hareket edilmezse maddi açıdan baskı hissedilebilir. Daha fazla para ihtiyacı duyulabilir. Masrafları yönetme konusunda zarar veren davranış biçimleri terk edilmeli!

Uranus'un 11 Ocak'ta ileri gitmesiyle Mayıs ayına kadar bastırdığınız maddi manevi risklerle ilgili endişeleriniz artabilir, global krizler bunda oldukça büyük etken olacak. Saturn - Pluto kavuşumu ise finansal alanda, borçlar ve harcamalar, krediler gibi alanlarda eskiyi yıkarak yeni bir düzen kurmanızı sağlayabilir! Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumu 6 - 12 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Yengeç burcunda meydana gelecek olan Ay Tutulması. Yengeç burcundaki Ay Tutulması ile birlikte; kişiliğin öne çıkacağı durumlar, sağlığınız, fiziksel görünümünüz, hayatınızda önemli başlangıçlar, girişimler söz konusu olacaktır.

Bu tutulmada hem fiziksel hem de zihinsel olarak oldukça dikkat çekici olacaksınız. Atacağınız adımlar, hayatınızın genelini etkileyecek tarzda olabilir. Yeni başlangıçlarla ilgili fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. Özel hayatınızla ilgili sorumluluk almaya, kontrolü ele geçirmeye, özel hayatınızı belki de düzenleme ve disipline etmek için uygun destekler altında olacaksınız. Bu tutulma sürecinde sorumluluk alacağınız bir diğer önemli alan ise, maddi konularınız olacaktır. Daha çok kazanmak için normalde üstleneceğinizden daha fazla sorumluluk üstlenmeniz, daha fazla çalışmanız gerekebilir.

Gelelim ilişkilere, eğer evli iseniz, ortağınız var ise bu tutulma bu tarz ilişkilere yıpratıcı ve koparıcı bir etki taşımakta. Gitmeyen, mutluluk vermeyen her türlü ilişkinin biteceği zamandasınız. Önümüzdeki 2,5 aylık süreçte kötü giden ilişkilere elveda deme zamanı! Partnerle veya ortağınızla-sevgilinizle uzlaşmanın çok olacağına işaret etmekte. Tutulma süreci boyunca, çocuklar, hamilelik, yaratıcılık gerektiren işler, yurt dışı, yabancılar, hukuksal konular ve ticari konulardan yana ise destekleneceksiniz. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumu 6 - 12 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Yengeç burcunda meydana gelecek olan Ay Tutulması. Yengeç burcundaki Ay Tutulması 12. evinizde gerçekleşecek. 12. ev astrolojide, kontrol dışı gelişen olaylar, gizlilik içinde hareket edilen, gizli düşmanlıklar, hastalıklar, engellenmeler, kısıtlanmalar, dedikodularla ilişkilendirilir. Tutulma sayesinde bu konuların üzerine ışıklandırılır ve gözle görülür bir hale gelir. Bu tutulma zamanında hayatınızda gelişen bir takım olaylar kontrolünüzün dışında gerçekleşebilir ki bu özellikle iş ve kariyerinizle ilgili konular olabilir. Sizden gizlenen bir takım bilgiler, arkanızdan dönen bazı dedikodular gün ışığına çıkabilir. Size set veya engel olunan koşullarla ilgili farkındalığınız artabilir.

Size zarar verme ihtimali olan, düşman kişilikleri rahatlıkla tespit edebileceksiniz. Sağlığınıza ekstra dikkat etmekte fayda var, özellikle alerji ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Arkanızdan iş çeviren, dedikodu çıkartan bir takım insanlarla yüzleşebilirsiniz. Gizlilik içinde hareket etmeye özen gösterebilirsiniz. Planlarınızı, projelerinizi henüz anlatmaya, açıklamaya hazır olmayabilirsiniz.

Sağlığınıza da dikkat etmenizde yarar var. Hastalanma, rahatsızlanma potansiyeliniz yüksek. Yalnızlık ihtiyacınız artabilir, işleri tek başınıza yapmak ki sadece işleri de değil bir çok şeyi tek başınıza yapmak isteyebilirsiniz. Bu dönem biraz daha kendinize dönebilir, ruhunuzun ihtiyaçlarına odaklanabilirsiniz. Fakat diğer tarafta yolculuklarda güvenliğinizi tehlikeye atacak davranışlarda da uzak durmalısınız. Yolculuklarda, seyahatlerde aksilikler ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumu 6 - 12 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta hem iş hem de aşk hayatınızda ciddi bir o kadar da şaşırtıcı olaylarla karşılaşmaya hazır olun. Özellikle Cuma günü Yengeç burcunda meydana gelecek olan Ay tutulması ile, ikili ilişkilerinizde muhatap olduğunuz insanlar hakkında ön yargılı düşünceleriniz nedeniyle ne kadar yanlış kararlar içinde olduğunuzu anlayabilirsiniz. Karşınızdakilerde hata aramak yerine önce kendi yanlışlarınızı tespit etmek en doğrusu olacaktır.

Fedakarca hizmet ettiğinizi düşünseniz de, tüm iyi niyetinizle yaptığınız yerli yersiz eleştiriler karşınızdakilerin kalbini kırmış olabilir. Yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak, küskünlük ve alınganlıklara son vermek açısından ilk adımı atarsanız gerisi çorap söküğü gibi çözüme kavuşacaktır. Empati yeteneğinin ne kadar önemli bir özellik olduğunu fark etmeniz, çevrenizle daha sevgi ve saygı dolu bir bağ kurmanıza neden olur. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumu 6 - 12 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Terazi, bu hafta hayatınızın her alanında birçok iniş ve çıkışlar ile geliyor. Bir yandan, profesyonel sorunlarla başa çıkmanıza yardımcı olurken, diğer yandan planlarınızın gelişmesini engelleyecektir. Sakin olun ve odaklanın ve başarılı olmak için çok çalışın.

Terazi burcu bu haftaki aşk falına göre, son zamanlarda, ayartma eğilimli oldunuz. Daha sonra pişman olacağınız aptalca bir şey yapmamaya çok dikkat edin, ancak düzeltemeyeceksiniz. Partnerinize zarar vermek istemezsiniz, bu yüzden ya bırakıp hayatınızı yaşayın ya da onlarla kalın ve davranın.

Bekarsanız, bir hafta duygusallık ve erotik maceralar bekleyin. Zevk almak! Terazi burcu bu haftaki kariyer falına göre, işler harika gidiyor ve meslektaşlarınızla işbirliğiniz de öyle. Hedeflerinize kolayca ulaşma olasılığınız yüksektir ve bu sizi çok mutlu eder. Mali durumunuz çok dikkat gerektirir; fazla harcamalarınızı azaltın ve işler bir miktar dengeyi tekrar kazanana kadar bekleyin. Haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumu 6 - 12 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

AKREP BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Akrep burcu olanlar ve yükselen burcu Akrep olanlar bu hafta 10 Ocak tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve aileniz tarafından sizden gizlenen bir konu açığa çıkabilir. Her ne kadar bu duruma canınız sıkılsa da zamanla onların neden böyle bir şey yaptığını anlayabileceksiniz.

11 Ocak tarihinde Uranüs Boğa burcunda geri hareket yapmaya başlayacak ve sosyal yaşantınızda güzel değişiklikler kendisini gösterebilir. Yeni tanışacak olduğunuz insanlar sayesinde karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatlara karşı alacak olduğunuz kararlar sizi ileriye götürebilir. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumu 6 - 12 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

YAY BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Profesyoneller için bu hafta, kariyerleri hususunda stresli bir zaman olabilir. Eliniz her şeyin üstünde olmalıdır. Bu hafta, imalat sektöründeki insanlar için iyi bir zaman olabilir.

Finans açısından, yatırımlarınız konusunda dikkatli olun. Kimseye borç vermeyin. Ayrıca, şu anda herhangi bir mülke yatırım yapmayın. Öğrencilere gelince, akademik kariyeriniz için gerekli yardımı üstlerinizden ve danışmanlarınızdan almanız tavsiye edilir. Herhangi bir çalışma materyalinin en ince ayrıntılarını bile göz ardı etmeyin.

Sağlığınız açısından, sağlığınızı hiç riske atmamak en iyisi olacaktır. Ev yemekleri yiyin ve sokak yemeklerinden kaçının. Bir rutine sadık kalın. İlişkilerinize gelince, bu hafta evli çiftler için uyumlu bir zaman olabilir. Bekar ve evlenmek isteyenler için de istedikleri sonuca ulaştıkları bir hafta olabilir. Hafta sonunda sevdiklerinizle bir seyahat planlamanızı öneririz. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumu 6 - 12 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Ay tutulması ile birlikte ortak, partner, ikili ilişkiler alanında bitişler, terk edişler sancılı olabilir. Özel hayatta köklü değişime gidebilirsiniz. Yeni prensipler edinmeniz şart! Geçmişteki alışkanlıklarınızı bu alanda terk etmelisiniz! Uranus'un 11 Ocak'ta ileri gitmesiyle Mayıs ayına kadar çocuklar, aşk hayatı, rekabet ettiğiniz alanlarda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir.

Saturn - Pluto kavuşumu ise özel hayatınız, hayata bakış açınız, imajınız ve sağlığınız konusunda eski alışkanlıkları geride bırakarak kendinize yeni bir düzen kuracağınıza işaret ediyor. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumu 6 - 12 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

KOVA BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 OCAK 2020 2019 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

 Kova burcu olanlar ve yükselen burcu Kova olanlar bu hafta 10 Ocak tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve iş yerinizde biraz sıkıntılı zamanlar yaşayabilirsiniz. Yaptığınız işleri sürekli eleştiren bir kişi var ve bu kişi artık sizin sabrınızı oldukça zorlamış.

Siz olabildiğince sakin kalabilirseniz bu kişiyi sakinliğiniz ile yenebileceksiniz. 11 Ocak tarihinde Uranüs Boğa burcunda geri hareket yapmaya başlayacak ve aşk hayatınız ile ilgili güzel gelişmeler gündeme gelebilir. Sorunlu olan bir ilişkiniz varsa eğer bu sorun ortadan kalkacak ve oldukça huzurlu bir ilişkiye adım atacaksınız. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumu 6 - 12 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

BALIK BURCU HAFTALIK YORUM 6 - 12 OCAK 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

 10 Ocak’ta meydana gelecek olan Yengeç Burcu’ndaki Ay Tutulmasının etkilerini, üst oktav yöneticiniz hayaller, sezgiler, idealler kahramanı burcunuzdaki Neptün daha fazla güçlendirecek. Bu hafta sergi, galeri, sinema, tiyatro ve çeşitli sanat faaliyetlerine zevkle katılabilir, hayatın realist ve sorumluluk yükleyen yönlerinden bir süre de olsa uzaklaşmak hatta kaçmak isteyebilirsiniz.

Hafta ortasında kadar önemli iş kararlarınızı yürürlüğe koyduktan sonra, hafta sonunu kendinizi, duygu seline kaptıracağınız, soyut kavramlarla haşır neşir olacağınız bir hafta sonu kaçamağı ile ödüllendirmelisiniz. Sizin için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, özgür ruhlu sevgilinizin yanınızdaki varlığı bile, hayatın akışını, yakamozun ışıltılı yansımasına çeviriyor.

Bağımlılıklarınızdan kurtulmak için bu hafta boşuna, ciddi kararlar almaya uğraşmayın. Zira her türlü konuda disiplini hayatınıza sokmakta zorlanacağınız bir haftadasınız. Bu durumu daha ileri bir tarihe ötelemek sizin için yararlı olacaktır. Haftaya görüşmek üzere..

Haftalık burç yorumu 6 - 12 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA TABLOSU NEDİR?

Burç yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da bilmeniz ve onun hakkında bahsedilen önlemleri almanız hepimiz için önem arz etmektedir. Peki yükselen burç nasıl hesaplanır? Yükselen burcumuzu nasıl öğrenebiliriz? İşte yükselen burç hesaplama tablosu ve yükselen burç hakkında tüm merak edilenler...

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NURAY SAYARI NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde olusan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Haftalık burç yorumu 6 - 12 Ocak 2020 | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları

2020 BURÇ YORUMLARI NURAY SAYARI 2020 BURÇ YORUMLARI

Ünlü astrologlar, şimdiden 2020 burç yorumları yayınlamaya başladı. Ülkemizde milyonlarca kişinin merakla takip ettiği burç yorumları daha da popüler hale geliyor. İşinin ehli, astrolog uzmanlar tarafından yapılan yorumlar, iş ve aşk hayatınıza ışık tutuyor. Oldukça ünlü isimlerin yorumladığı 2020 burç yorumları gelmeye başladı.

2020 yılı günlük ve aylık burç yorumları, burçlarını takip edenleri heyecanlandırıyor. Yeni yılda hayatta yeni bir adım ve yeni bir sayfa açıyoruz. Bu da yeni burç yorumlarıyla yorumlanıyor. Her burcun kendine ait 2020 yılı yeni özellikleri ortaya çıkıyor.

2020 Yılı burçları neler bekliyor? 2020 yılında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm merak edilenler...

2020 Koç Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Koç burcu insanları için büyük sürprizlere gebe. Özellikle de aile ve sosyal hayatlarında sorunlar yaşayan Koç burcu insanları, 2020 yılında yepyeni bir başlangıçla daha düzenli bir aile ve sosyal hayata kavuşacak. Maddi anlamda zor günler geride kalacak, 2020 yılıyla birlikte bu sıkıntılar zamanla geçecek. 2020 yılı içerisinde psikolojik anlamda gel-gitli günler yaşayabilirsiniz. Bir mutlu bir hüzünlü olacağınız günler, haftalar gelecek. Bu nedenle çevrenizdekilere karşı biraz daha yapıcı olmakta fayda var. 2020 yılı Koç Burcu insanları için biraz duygusal geçecek diyebiliriz. Bekar koç burcu erkek ve kadınları, ruh ikizlerini 2020 yılında bulabilirler…

2020 Boğa Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Boğa burcu insanları için büyük değişimler yaşatacak. Yenilikleri kabullenen boğa burcu insanları 2020 yılına daha çabuk adapte olabilecek. 2020 yılında çevrenize faydası olan, sosyal dayanışma ve yardımlaşma projelerinde daha çok yer alabilirsiniz. Duygu dünyanız ve gönül zenginliğiniz artacak. Bu yenilikler, iç huzuru yakalamanızı sağlayacak. Merkür’ün etkisini göstermesiyle Boğa burcu insanları, yeni yılda daha dinç ve enerjik günler geçirecek. Fırsatlar ve yol ayrımlarında kalbinizin sesini dinleyerek yaptığınız her seçim, 2020 yılını daha da anlamlı ve güzel hale getirecek. Her sene olduğu gibi bu sene de Mevsim geçişleri Boğa burcu insanlarının sağlığını olumsuz etkileyebilir bu nedenle boğa burcu insanları sağlık konusuna titizlikle yaklaşmalı…

2020 İkizler Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Duygusallığın ön planda olduğu bir yılı geride bırakan İkizler Burcu, 2020 yılında daha da duygusal bir yıl geçirecek. Manevi huzurun artacağı 2020 yılında, evliliğe adım atıp dünya evine girecekler, daha kolay şekilde ilerleyecekler. Venüs etkisini göstermesiyle, İkizler burcu insanları karar alırken ve uygularken kalplerini dinleyecek. İş hayatınızda ve kariyerinizi etkileyecek önemli anlarda beyninizin keskin zekasından faydalanıp, en verimli ve en doğru kararı vermeye çalışmalısınız. İkna kabiliyetiniz, birçok fırsat yakalamanızı ve işleri lehinize çevirmenizi sağlayacak. 2020’nin Ocak ayından başlayıp yıl sonuna dek bütün iyilik ve güzellikler sizinle olacak.

2020 Yengeç Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2019 yılı Yengeç burcu için özel hayatlarında stresli ve zor bir yıl oldu. 2020 yılında yengeç burcu insanları, özel ve aile hayatlarında daha doğru kararlar verebilmeli. 2020, başlangıçta size kolay gelmeyebilir ve geçmiş yılda olduğu gibi aile ve özel hayatınızda zor ve stresli anlar yaşayabilirsiniz. Öte yandan mali anlamda, ekonomi ve iş hayatınız iyiye gidiyor. Parasal konularda sıkıntı yaşamayacaksınız. Bir de artık etrafınızdakileri düşünmekten kendinizi unutmayı bırakın, kendinize daha fazla değer verin.

2020 Aslan Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Aslan burcu insanlarına, özellikle iş ve kariyer anlamında büyük fırsatlar sunacak. Çalıştığınız ofiste yapılan belli başlı değişiklikler size yarayacak. Terfi, maaş artışı veya istediğiniz, yepyeni bir iş sizleri bekliyor. 2020 yılı, Aslan burcu için iş ve kariyer yılı olacak! Mevsim değişimlerinin olduğu dönemlerde, 2020 yılının belli bazı günleri, Aslan burcu insanları için sıkıntılı-stresli günler yaşanmasına sebep olabilir. Ancak bu sizi üzmesin. Karşınıza yeni bir arkadaş, dost veya evliyseniz yeni bir evlat çıkabilir.

2020 Başak Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılında daha önce farkına varmadığınız pek çok şeyin farkına varabilirsiniz. Merkür etkisi Başak burcuna yarayacak. İş hayatınız ile özel hayatınız arasında bir denge kurarak, her ikisine de yeterince vakit ayırmaya çalışmalısınız. Ekonomik sorunlarından arınıp, huzurlu ve sıkıntısız günlere ulaşacaksınız. Ruh eşini arayanların kısmeti de yakın bir vakitte yolda…

2020 Terazi Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Terazi burçları için bir “sınav” yılı olabilir. Terazi burcu insanları, karşılaştıkları sorunlara karşı, mantıkla ve akılla karar vermeli, ani ve fevri tepkilerden kaçınmalıdır. Bir de terazi burcu insanları, mali açıdan inişli-çıkışlı günler yaşayabilir. Yaz aylarına doğru, kendi çevrenizde olup da sizinle anlaşamayan insanlar moralinizi bozsa da böyle anlarda içinize çekilip, kendinizle yalnız kalmak iyi gelecektir. Terazi burcu için 2020 yılı sabır ve test yılı olacak tekrar hatırlatıyoruz…

2020 Akrep Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Güçlü iradeleriyle dikkat çeken Akrep burcu insanları, 2020 yılında birçok yenilikle tepeden tırnağa değişebilirler. Aşk hayatlarında özgüvenli olup kendilerine güvenmeli, ticari işlerinde doğru ve mantıklı kararlar vermeye çalışmalılar. Evlenme planı yapan akrep burçları, önlerine çıkan sorunları önemsememeli ve aşılabileceğini düşünerek aşmaya çalışmalıdır. İletişim açısından çevrenize karşı objektif ve daha dikkatli olmalısınız. Çünkü bu süreçte yanlış anlaşılmalara mahal verebilirsiniz.

2020 Yay Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Hırslı bir yapıları olan Yay burcu insanları, iş hayatında yoğun tempoda çalışmaktan, ev-aile ve sosyal hayatlarını aksatmadan imtina etmeliler. Artık, kendilerine güvenmeli, hırs duygusundan uzaklaşmalılar. Bol bol tatil ve güneş iyi gelecektir. Uzun süredir kendinize zaman ayırmıyorsunuz, bu nedenle artık iyi bir dinlenme ve tatilin zamanı geldi.

2020 Oğlak Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2019’dan kalma bunalım ve stresi bir kenara bırakarak yeni yıla, 2020’ye odaklanmalısınız. Huzur dolu, sinir ve stresin olmadığı 2020 yılına merhaba diyeceksiniz. İş hayatınızda işler iyi giderken bir yandan da aşk hayatınıza yoğunlaşacaksınız. Bekar Oğlak burcu insanları, 2020 yılının ortalarına doğru evlenme teklifi edebilir veya alabilirler. Stresten arınmalı ve vereceğiniz kararları baskı altında olmadan, aklınız ve mantığınızla verebilmelisiniz.

2020 Kova Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Kova burçları için çok şanslı bir yıl olacak. Yıldızların konumlarına göre Kova burcu insanları, bereketli bir yıl geçirecek. Yeni yılda çevrenizle daha etkili iletişim kurabilirsiniz. Bol bol arkadaş ve dost edinebileceğiniz 2020 yılında iş hayatınızda da ilerleme kaydedeceksiniz. Daha hırslı bir yapıya bürünecek, iş hayatınızda sınırları zorlayacaksınız. Sabır ve hırs, anahtar kelimeleriyle, önünüze hangi engel çıkarsa çıksın bu engelleri yıkıp geçeceksiniz. Hayatınıza bir başkası hiç dahil olamadı mı? 2020 yılı, ruh ikizinizi bulmakta kilit yıl olabilir, yeni maceralara hazırlıklı olun…

2020 Balık Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Balık burcu insanları, 2020 yılında çok dikkatli olmalı ve kararlarını hem kalp hem de mantıklarını dinleyerek vermelidir. Sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilir ve bir ikisini hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal kararları, baskı altındaki bir ortamda vermekten kaçınmalısınız. Neptün etkisi, Balık burcunun 2020 yılında iyimser bir ruh haline bürüneceğini aktarıyor. Ancak sağlık konusunda çok dikkatli olmalı, mevsim geçişlerinde kendinize iyi bakmalısınız.

Yükselen burç özellikleri nelerdir? Hangi yükselen burç hangi özelliklerin karakterinize girmesini sağlar? Eğer yükselen burcunuz başak ise karakterinize tertip ve düzenlilik girecektir. Aynı zamanda ince eler sık dokur özelliğini size kazandıracak olan yükselen başak, karakterinize bir incelik ve önem katabilir. Bu bağlamda başak burcu gündelik hayatınıza detaycılık özelliği katacaktır. Eğer yükselen burcunuz aslan ise, gündelik yaşamda erkekseniz kadınlara, kadın iseniz erkeklere bakış açınız daha ateşli ve ihtiraslı bir hale gelebilir. Ayrıca hırstan rekabetten ve kendinizi göstermekten çok hoşlanan bir hale gelmeniz de kaçınılmazdır. Eğer yükselen burcunuz ikizler ise çok sık karakter ve özellik değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda eğer burcunuz ikizler ise, bir insandan bir insana davranışlarınız değişebilir. Yakın olduğunuz insanlara çok yakın davranırken, size uzak ve sizin hoşlanmadığınız insanlara çok ama çok kötü davranabilme potansiyelini size veren yükselen ikizler, aynı zamanda çalışkanlık ve sevecenlik hislerini de size kazandıracaktır.

HABERE YORUM KAT
1 Yorum