1. HABERLER

  2. YEREL

  3. HALİS ŞEF 18 Kişilik Dev Ekibiyle Hizmete Açıldı

HALİS ŞEF 18 Kişilik Dev Ekibiyle Hizmete Açıldı

Izgara çeşitleri ile gönüllerde taht kuran HALİS ŞEF, Pendiklilerin hizmetine açıldı. Geniş, Sade, göze hitap eden nezih mekânı ile Halis Şef, Pendikli müşterilerini bekliyor.

HALİS ŞEF 18 Kişilik Dev Ekibiyle Hizmete Açıldı

Halis Şef 18 Kişilik Dev Ekibiyle Hizmete Açıldı

Izgara çeşitleri ile gönüllerde taht kuran HALİS ŞEF, Pendiklilerin hizmetine açıldı. Geniş, Sade, göze hitap nezih mekânı ile Halis Şef, Pendikli müşterilerini bekliyor.

Kaynarca Mahallesi Aydınyolu  Caddesi  No 130 adresinde hizmete açılan Halis Şef’te her türlü kahvaltı çeşitlerinin yanı sıra Köfte, Döner, Kuzu Şiş, Pirzola, İskender çeşitlerinin yanı sıra birçok yemek çeşidiyle müşterilerinin hizmetine girdi.

İÇ MİMARİSİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR

İç mimarisi ile dikkat çeken sadelik ve göze hitap eden bir salona sahip olan Halis Şef,  Her türlü toplantı ve özel günlerde müşterilerine hizmet vermeyi bekliyor. Salon aynı zamanda aynı anda 150  kişiyi ağırlayabiliyor.

img_2538.jpg

BAŞARILI OLMAMAK İÇİN HİÇ BİR NEDEN YOK

Firma sahibi Alihan Yıldız, yaptığı açıklamada Halis Şef ile ilgili hedeflerini aktardı. Bu sektörde en iyisini yapmak için ellerinden geldiklerini yaptıklarını kaydeden Yıldız,  Çok güzel bir mekân hazırlayıp, 18 kişilik bir ekip kurduk. Buraya gelen müşterilerimiz köfte  çeşitlerimizin tadına aldıktan sonra bizleri sürekli tercih edeceklerine inanıyorum.  Bu anlamda müşterilerimizin huzur bulacağı bir mekânı hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Burada başarılı olmamak için hiçbir neden yok Biz, müşterilerimize önem veriyoruz. Onları kendi evindeymiş gibi ağırlıyoruz. Müşterilerimiz mekânımızdan mutlu ayrılması bizlere ayrı bir heyecan katıyor“ ifadelerini kullandı.

img_2577.jpg

HALİS ŞEF MARKA OLACAK

Halis Şef adını Pendik bölgesinde markalaştırmak istediklerini söyleyen Alihan Yıldız, ‘Burası zamanla Pendik’in bir markası haline gelecek“ dedi.

img_2534.jpg

Öte yandan Halis Şef  Restaurant’a  (216)- 354 81 81  (216) - 375 45 45 telefonlardan ulaşarak paket servis siparişi ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. (Ozan Yıldız)

img_2539.jpg

HABERE YORUM KAT