1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Halit Temiz, "Aday olmayacağım"

Halit Temiz, "Aday olmayacağım"

Halit Temiz, "Aday olmayacağım"

8 Kasım 2014 tarihinde Pendik ilçe kongresine gidecek olan Cumhuriyet Halk Partisi Pendik İlçe Başkanı Halit Temiz önemli açıklamalarda bulundu. Halit Temiz, "gençlerin ön plana çıkmasını istiyorum iki dönemdir ilçe başkanıyım artık yerimizi genç nesile bırakmanın zamanı geldi. Zaten bu makam da gelirkende bu tarz makamların genç nesile verilmesi taraftarıydım“ dedi.

YAPTIĞIM İŞLERDEN MEMNUN OLMAYANLARDA OLDU

Açıklamalarında herkesi mutlu etmenin zor olduğunu altını çizen Temiz, göreve geldiğim zaman ilk önce parti binamızın yerini değiştirdim daha iyi bir yere getirdim. Partiye ait bir aracımız oldu. Tabi bundan hoşnut olmayan arkadaşlarda oldu. Daha iyisi olması gerektiğini düşünen arkadaşlarıma saygı duyuyorum . Onlar daha iyisini yapsın bizde destekleyeceğiz.”dedi.

ELEŞTİRİ DEMOKRASİNİN BİR PARÇASI

Yapılan eleştirilerin parti içersinde kalmasını söyleyen Halit Temiz şunları söyledi “Ben eleştirilere açık bir insanım, Beni Eleştirenlere de sonsuz saygı duyuyorum. Bir kişiyi eleştirmek demokrasinin bir parçasıdır. İnsanı doğru yola götürür. Daha faydalı işler yapmasını sağlar. Yalnız bunun parti içersinde yapılması gerekir aksi olursa partimize zarar verir" dedi.

FATURAYI BANA KESTİLER

Belediye Başkanları seçimlerinde alınan sonucun kendinse kesildiğini söyleyen Temiz “ adayımız %29 oy aldı. İstanbul genelinde %32 oy aldık. Bunda ilçe başkanın etkisi %1 veya %2 ‘dir. Aynı durum belediye başkanları içinde geçerlidir. Bu partinin aldığı bir oydur. Elbette daha iyisi olabilirdi. Bunun içinde mücadelemizi sürdürmeyi devam edeceğiz “dedi.

Haber: Yusuf SARAY

HABERE YORUM KAT