1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Halk Arenası Foça’dan ekranlara geldi

Halk Arenası Foça’dan ekranlara geldi

Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu "Halk Arenası" isimli program, bu hafta Foça'dan canlı olarak yayımlanırken, programa tarihçi yazar Sinan Meydan, TV...

Halk Arenası Foça’dan ekranlara geldi

Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu "Halk Arenası" isimli program, bu hafta Foça'dan canlı olarak yayımlanırken, programa tarihçi yazar Sinan Meydan, TV habercisi İrfan Değirmenci, gazeteci ve yazar Zübeyir Kındıra ve avukat Murat Ergün katıldı.

Halk TV'de yayımlanan Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu "Halk Arenası" bu hafta İzmir'in Foça ilçesinden ekranlara geldi. Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezindeki programa, tarihçi yazar Sinan Meydan, TV habercisi İrfan Değirmenci, gazeteci ve yazar Zübeyir Kındıra ve avukat Murat Ergün konuk olarak katıldı. Yaklaşık bin kişi salonda programı izlerken, merkez hınca hınç doldu. Programda, 16 Nisan'daki referandum ve gündeme ilişkin konular uzun uzadıya konuşuldu.

Programa, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, belediye meclis üyeleri, CHP Foça İlçe Başkanı Günal Biçer, CHP Foça İlçe Teşkilatı Üyeleri, Halk TV Genel Müdür Yardımcısı Kadir Çankaya, Halk TV Yayın Danışmanı Atilla Köprülüoğlu da katıldı.

Başkan Demirağ, Halk Arenasını ilçeden canlı yayınlamakla mutluluk duyduğunu ifade etti.

Halk Arenası Foça’dan ekranlara geldi

Halk Arenası Foça’dan ekranlara geldi

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT