1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Hande Ataizi geri adım attı: Kenan'a karşı patavatsızlık ettim

Hande Ataizi geri adım attı: Kenan'a karşı patavatsızlık ettim

Kenan İmirzalıoğlu hakkında "Onu hiç yetenekli bulmuyorum. Sokaktan geçen bir adamı alıp, onun yerine koy. O adam daha iyi oynar" sözleriyle gündeme gelen Hande Ataizi söylediği sözlerden pişmanlık duydu.

Geçtiğimiz günlerde  Maçka Parkı'nda görüntülenen Hande Ataizi ve sevgilisi ile birlikte vakit geçirirken görüntülendi. 

"PATAVATSIZLIK ETTİM"

Muhabirlere cevap veren Ataizi, "Ben Kenan'ı seviyorum. Hiçbir kişisel çatışmam yok. Ben o programda 'Kıvanç mı? Kenan mı?' sorusu sorulduğunda Kıvanç'ı beğendiğimi söyledim. Nefret ediyorum o tip sorulardan, hep bir polemik oluyor. Kenan'ın da daha belli karakterlerde oynadığını söyledim ama olay buraya geldi. Kötü bir niyetle söylemedim.

İnsanlar karantinada evlerinde otururken niye böyle negatif şeyler duysunlar? Biraz patavatsızlık ettim. Ben de oyuncu olduğum için naçizane fikrimi beyan ettim." dedi.

Hande Ataizi geri adım attı: Kenan'a karşı patavatsızlık ettimHande Ataizi geri adım attı: Kenan'a karşı patavatsızlık ettim

NE OLMUŞTU?

Konuk olduğu programda Ataizi, Kenan İmirzalıoğlu için söylediği "Onu hiç yetenekli bulmuyorum. Sokaktan geçen bir adamı alıp, onun yerine koy. O adam daha iyi oynar" cümleleriyle ilgili de açıklamalarda bulunmuştu.

Hande Ataizi geri adım attı: Kenan'a karşı patavatsızlık ettim

Gamze Sucu
Magazin Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT