1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Hanife Gürdal: Südyenle gezeceğim var mı problem?

Hanife Gürdal: Südyenle gezeceğim var mı problem?

Gelin adayı olan Hanife Gürdal başını açtıktan sonra tepkiler durmadı. Hanife Gürdal paylaştığı bir fotoğrafta takipçisine verdiği cevap olay oldu.

Hanife Gürdal: Südyenle gezeceğim var mı problem?

 Zuhal Topal'ın izdivaç programında ünlenen ve sosyal medyada da olayların merkezinde olan Hanife Gürdal başını açınca tepkilerden kurtulamadı.

"SÜDYENLE GEZECEĞİM VAR MI PROBLEM"

Kendisine yeni bir sosyal medya hesabı açan gelin adayı, sık sık paylaşımlar yapıyor.Gelin adayı, "Sadece başımı açtı vücudum hala kapalı, usturuplu giyinmeye devam ediyorum" diyerek açıklama yapmıştı. Gürdal, yaptığı son paylaşımında iç çamaşırının belli olduğunu söyleyen takipçisine sert çıktı. Gürdal, "Sütyenle gezeceğim var mı problem" cevabını verdi.

Hanife Gürdal: Südyenle gezeceğim var mı problem?

"İSLAMİYETİ ÇOK GÜZEL TEMSİL ETTİM"

Sosyal medya hesabından neden başını açtığını açıklayan Hanife ayrıca eleştirilere de cevap verdi Hanife konuyla ilgili, "Bugün kendime uzunca sordum ben kimim diye. 'Ben bu giyimim ile mutlu muyum?' diye sordum. Uzunca bu kararı düşündüm. Hayat benim hayatım. Karar benim kararım. Benim ailem komple muhafazakar. Ben kötü örnek olmuyorum. Konu inancımla alakalı değil. Konu daha güzel görünmek değil. İslamiyet çok güzel temsil ettiğimi düşünüyorum. Ben sadece daha fazla tesettürlü kalamayacağımı anladıktan sonra kararımı verdim." demişti.

Hanife Gürdal: Südyenle gezeceğim var mı problem?

 

HABERE YORUM KAT

2 Yorum