1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. ‘Hanım Eller’ 8 Mart günü sergilenecek

‘Hanım Eller’ 8 Mart günü sergilenecek

Şehitkamil Belediyesine bağlı aile merkezlerinde eğitim gören kadınlar, ürettikleri ürünleri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde "Hanım Eller" isimli sergi...

‘Hanım Eller’ 8 Mart günü sergilenecek

Şehitkamil Belediyesine bağlı aile merkezlerinde eğitim gören kadınlar, ürettikleri ürünleri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde "Hanım Eller" isimli sergi ile görücüye çıkaracak.

Şehitkamil Belediyesi ile Gaziantep M1 AVM, önemli bir işbirliğine imza attı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yürütülen kolektif çalışma sonucunda kadınların ürettiği el emeği göz nuru ürünler, "Hanım Eller" adıyla sergilenecek. Şehitkamil Belediyesi bünyesinde hizmet veren aile merkezlerinde eğitim gören kadınlar, uzun uğraş ve emek verdikleri ürünleri, Gazianteplilerin beğenisine sunacak. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Gaziantep M1 AVM'de açılacak olan sergi, 12 Mart 2017 tarihlerine kadar açık kalacak. Açılacak sergiye ilişkin açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, "Şehitkamil Belediyesi olarak kadınlarımızın her zaman yanındayız. Kadınlarımızı sadece bir gün değil, her gün düşünüyoruz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Gaziantep M1 AVM ile birlikte kadınlarımız için ortak bir adım attık. Belediyemiz bünyesinde bulunan aile merkezlerinde eğitim alan kadınlarımız, yıl boyunca ürettikleri ürünleri Gazianteplilerin beğenisine sunacak. "Hanım Eller" ismindeki sergimiz, 8 Mart günü Gaziantep M1 AVM'de açılacak ve 12 Mart 2017 tarihlerine kadar açık kalacak. Sergide beğeniye sunulan ürünlerin nasıl yapıldığı, hangi aşamalardan geçtiği sergiyi ziyarete gelenlere yapan kişiler tarafından anlatılacak. Sergide satış da yapılacak.

Ziyaretçiler, beğendikleri ürünleri satın alarak kursiyerlerimizin aile bütçesine katkı sağlayacak. Tüm Gazianteplileri, sergimize bekliyoruz" diye konuştu.

‘Hanım Eller’ 8 Mart günü sergilenecek

‘Hanım Eller’ 8 Mart günü sergilenecek

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT