1. HABERLER
  2. BİYOGRAFİ
  3. Hatay Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin kimdir, nereli, kaç yaşında? MHP'den neden istifa etti?

Hatay Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin kimdir, nereli, kaç yaşında? MHP'den neden istifa etti?

İnternet kullanıcıları Fadıl Keskin'in kim olduğunu merak ediyor. Biz de haberimizde sizler için merak edilen soruların yanıtına yer verdik. İşte Hatay Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin kimdir, nereli, kaç yaşında? MHP'den neden istifa etti? sorularının yanıtı...

Hatay Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin kimdir, nereli, kaç yaşında? MHP'den neden istifa etti?

Fadıl Keskin'in kim olduğu merak ediliyor. Fadıl Keskin, Hatay Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin kimdir, nereli, kaç yaşında? MHP'den neden istifa etti? başlıkları ile aratılıyor. Merak edilen soruların yanıtı haberimizde...

HATAY DÖRTYOL BELEDİYE BAŞKANI FADIL KESKİN KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

1955 Çaylı doğumlu Fadıl Keskin 66 yaşındadır. İlk ve ortaokul eğitimini Ocaklı’da tamamlamıştır. Lise öğrenimini ise 1972–1973 yılları arasında Hatay Dörtyol’da bitirmiştir.

İş hayatına, İDÇ Fabrikasında Otomasyon Müdürlüğü görevi ile başladı. 1999'da gerçekleşen seçimlerde Keskin, MHP’den Dörtyol Belediyesi Meclis Üyesi seçildi. 2002 yılında Dörtyol Belediye Başkanının görevden ayrıldı. Bu nedenle 2004 seçimlerine kadar Dörtyol Belediye Başkanlığı görevini üstlendi. 2009'da ise Mahalli İdareler Seçimlerinde tekrar belediye başkanı olarak seçildi. Fadıl Keskin, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde MHP’den Hatay İli, Dörtyol İlçesi Belediye Başkan adayı oldu.

MHP'DEN NEDEN İSTİFA ETTİ?

İBB'nin yolladığı atlar nedeniyle Fazıl Keskin'e, partisi MHP tarafından soruşturma açıldı. Bunun ardından Hatay'ın Dörtyol ilçesi Belediye Başkanı Fadıl Keskin partisinden istifa etti. Konuyla ilgili açıklamada bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz," İstanbul BŞB’den aldığı atlar nedeniyle, Adli ve İdari Soruşturmaya muhatap olan, Hatay/Dörtyol Belediye Başkanımız Sn Fadıl Keskin’in, partimizden istifası işleme konulmuş olup, Belediye Başkanları listemizden de düşürülmüştür. Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur." dedi.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT