1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Hazal Kaya "Çocukla ilgili söylenen bütün klişeler de doğruymuş"

Hazal Kaya "Çocukla ilgili söylenen bütün klişeler de doğruymuş"

Ali Atay ile evlenen Hazal Kaya geçtiğimiz aylarda oğlu Fikret Ali'yi kucağına almıştı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan çiçeği burnunda anne duygusal bir not yazdı.

Hazal Kaya "Çocukla ilgili söylenen bütün klişeler de doğruymuş"

Çiçeği burnunda taze anne Hazal Kaya oğlu Fikret Ali'nin fotoğrafını ilk kez paylaştı. Hazal Kaya mutluluğunu ise şu ifadelerle dile getirdi:

"YAZARKEN GÖZLERİM DOLUYOR"

Doğum ne zaman diye soranlara, dokuz ay boyunca "İşte 37. Haftadan itibaren bekliyoruz,18 Kasım'a denk geliyor" dedim.Aynı gün İtalyan Lisesi'nde mezuniyetimizin 10. Yıl kutlaması vardı, yine soranlara "Tabi ki oradayım" dedim ama Fikocum sürpriz yapmayı hep sevdi, tahmin etmeliydim. Gecenin bir vakti sancım başladı ama daha birkaç günümüz var gibiydi. Öğlene doğru anlaşıldı ki öyle bir vaktimiz yok. Hamileliğimi de böyle aniden, çok alakasız bir sebeple acilde öğrenmiştim. Neyse... Bu sürpriz sever arkadaş 18 kasım'da böyle katıldı hayatımıza. Aşkımız çok büyük şimdi tarif etmem mümkün değil, yazarken gözlerim doluyor. Çocuk sahibi olmakla ilgili söylenen bütün klişeler de doğruymuş.

DOKTORUNA TEŞEKKÜR ETTİ

Hazal Kaya, hamileliği sürecinde ve doğumunda yanında olan doktoru Rıza Madazlı'ya da teşekkür etti. Ünlü oyuncu, "Hamileliğim ve doğum sakin,huzurlu ve keyifle geçtiyse yegane sebebi doktorumuz Rıza Madazlı…Hakkını ödemem mümkün değil, canım Rıza bey" mesajını verdi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT