Haziran ayı aylık burç yorumları 2020

Haziran ayı burç yorumları 2020 neler? Haziran ayında bizi neler bekliyor? şu günlerde merakla araştırılıyor. Haziran 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burç yorumlarını haberimizde sizler için derledik. İşte 2020'nin altıncı ayının burç yorumları..

Haziran ayı burç yorumları 2020 neler? Haziran ayında bizi neler bekliyor? Haziran ayına girdiğimiz günlerde merakla araştırılıyor. Haziran 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları, Haziran burç yorumlarını haberimizde sizler için derledik. İşte Haziran 2020 burç yorumları...

HAZİRAN 2020 BURÇ YORUMLARI 

Haziran  2020 tüm burçların aylık yorumları. 2020 Haziran ayında aylık burç yorumları, burcunuz ve sizi ne bekliyor? İşte Haziran 2020 burcunuz; aşk, sağlık ve para durumlarınız.

Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu aylık burç yorumları.

Haziran ayı aylık burç yorumları 2020

HAZİRAN AYI KOÇ BURCU YORUMU 2020

Hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Özellikle eğitim hayatınız ve yurt dışı bağlantılı işlerinizle ilgili bir dönüm noktasına geldiniz. Bu dönemde alacağınız kararlar önümüzdeki ayları etkilebilir. Hukuki sorunlar konusunda daha dikkatli hareket etmeniz gerekiyor.

İlişkilerle ilgili aktif adımlar atabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mevcut ilişkide sorunları çözmek için hareket edebilirsiniz. Takip eden günlerde kredi ve borç konuları ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. 

5 Haziran’da Yay burcunda halkalı bir Ay tutulması meydana gelecek. Özellikle yolculuklar sırasında dikkatli olmalısınız. Sinirli ve dikkatsiz hareketleriniz rahatsız edici durumlara neden olabilir. Eğitim hayatınızla ilgili bir takım olaylar huzursuz olmanıza neden olabilir. Yurt dışı işlerinizde aksilikler yaşanabilir. Spor yaparken dikkat etmelisiniz zira sakatlıklar yaşanabilir.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Evinizdeki elektronik aletlere dikkat etmelisiniz. Aile içinde sorunlar çıkabilir. Aile bireylerinin sağlık sorunlarında yardımcı olmanız gerekebilir. Duygusal olarak da karışık olacağınız bir dönemde olacaksınız.

21 Haziran tarihinde Yengeç burcunda gerçekleşecek olan tam Güneş tutulması hayatında aile ve evle ilgili konuların ön plana çıkacağına işaret ediyor. Ailenin güvenliği ve geleceği hakkında yeni kararlar alabilir, yeni hedefler belirlemek isteyebilirsin.

Gayrimenkul alım satım işleri yapman söz konusu olabilir. Evlenebilir, eğer çocuk düşünüyorsan, bu konuda güzel haberler alabilirsin. Taşınma, ev değiştirme konuları gündeme gelebilir.

28 Haziran tarihinde burcuna geçecek ve ileri geri hareketlerle yıl sonuna kadar burcunda kalacak olan Mars sana büyük bir enerji kazandıracak. Yılın ikinci yarısını, savaşçı ruhunu öne çıkararak ve engel tanımayarak geçireceksin.

Hayatının her alanında yeni girişimler, yeni deneyimler seni bekliyor. Ancak Mars’ın retro hareket edeceği 11 Eylül – 15 Kasım tarih aralığında daha kontrollü olmanda ve adımlarını daha düşünerek atmanda büyük fayda var.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Haziran ayı aylık burç yorumları 2020

HAZİRAN AYI BOĞA BURCU YORUMU 2020

Yeni normale geçtiğimiz ve hayatı yeniden başlattığımız Haziran Ay’ına hoş geldin diyoruz. Haziran ayına belindeki, kalbindeki ya da başındaki ağrı ile başlıyor olabilirsin. Ya da canın neye yanıyor bunu tam tanımlayamıyor olabilirsin. Duygusal birikintilerin hassas noktalarına baskı yapıyor olabilir. Takıntılarını ve sabit tutumlarını gözden geçirdiğin zaman bedenindeki rahatlamayı hissedeceksin. Belki alım-satım işlerin bu ay seni meşgul edebilir. Kendine yeni ve izole bir hayat istiyor olabilirsin. Taşınman ya da yerini değiştirmen sürpriz olmasın. Son üç aydır neler yaşadın neler? Gizli kapaklı kapılar arkasında dost dediğin insanlardan neler gördün? Neler seni şaşırttı hiç düşündün mü?

Kimlere gereğinden fazla değer verdin, artık hesaplaşma vakti olabilir. Sadece isyan etme ve sisteme güven duy. Her zaman iyi ve güçlü görünmek zorunda değilsin. Kendini bununla yorma. Bir yanın sevgiye özlem duyuyor bir diğer yanın ise inançlarını kaybetmiş olabilir. Hiç kimse mükemmel değildir. Kırılmış ya da güvenin zedelenmiş olabilir. Demek ki öğrenmen gereken şeyler bitmedi. Hz. Ömer bizlere çok önemli bir tavsiyede bulunuyor: ALLAH seni birinin sevgisiyle rızıklandırdığı zaman, gücün yettiğince o sevgiye tutun” demiş. Ne de güzel demiş değil mi? Sevgi ilacını kendinden eksik bırakma. Kendine değer ver ve kendini sevmeyi başar. Kariyer hayatında bazı zorluklarla kendini baş başa hissedebilirsin. Gökyüzü sana hataların ya da yanlışların varsa bunları telafi et diyor. Uğradığın haksızlıkların bir hesap zamanı var.

Bunları sen belirleyemezsin. Sen, doğrudan ve dürüstlükten ayrılmalısın. Sürpriz ödüller seni bekliyor olacak. Şu an belki evren senin sürprizlerini hediye paketi yapıyor. Bu yüzden beklemelisin ve gözünü dört açmalısın. Bütün bunlar olurken sağlığına dikkat etmeyi unutma. Bu ay gerçekleşen olan 5 hazirandaki ay tutulması ve 21 hazirandaki yengeç burcundaki güneş tutulması her şeyi yoluna sokmaya çalışacak ama senin hazır olman gereklidir. Lütfen kin ve öfkeden uzak dur. İnsanları ön yargıyla eleştirme ve gereğinden fazla abartılı yaklaşımlardan kaçın.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Haziran ayı aylık burç yorumları 2020

HAZİRAN AYI İKİZLER BURCU YORUMU 2020

Haziran ayına aşkla başlıyorsunuz. Güzel bir şans üstünüzde olacak. Ayın başında istediklerinize kolayca ulaşabilirsiniz. 5 Haziran’da saat 22:12’de Yay burcunda 15 derecede gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Bu sert etkili tutulmada sizler ilişki ve evlilik hayatınızda kendinizi frenlemelisiniz. Çünkü agresif bir tavırla bir anda her şeyi bitirebilirsiniz.

Duygusal olarak kendinizi çıkmazda hissedebilirsiniz. 18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. 12 Temmuz’a kadar maddi konularda işleriniz beklentinizden zor ilerleyebilir. Bu dönem herkese finansal olarak güvenmemelisiniz. İnsanlar yanınızda paranız için bulunuyor olabilir. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 22 Temmuz’a kadar büyük yatırımlar için adımlar atabilirsiniz. Yalnız retro sürecindeyken kafanız karışık olabilir. Hemen büyük meblağlara imza atmayın. 21 Haziran’da saat 09:41’da Yengeç burcunda 0 derecede halkalı Güneş tutulması gerçekleşiyor. Ekonomik olarak sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Kendinizle ilgili yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Dış görünüşünüzde değişimlere gidebilirsiniz. 23 Haziran’da Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. 29 Kasım’a kadar kariyer hayatınızdaki hayalleriniz ve mevcut gerçekler sebebiyle karamsar olabilirsiniz. Çalıştığınız yer sizi tatmin etmeyebilir. 25 Haziran’da Venüs retrosu bitiyor. 28 Haziran’da Mars Koç burcuna geçiyor. 7 Ocak 2020’ye kadar sosyal çevrenizde kendinizi kanıtlayacağınız bir dönemde olacaksınız. Tabii ki bu kolay olmayacak. Bu dönemde çok emek verip karşılığını sonunda göreceksiniz. Hırsınız bazen her şeyin önüne geçebilir. 10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığında dostlar arasında sorunlar yaşayabilirsiniz. Bazı şeylerin size doğru gelmediğini düşünerek onlardan uzaklaşabilirsiniz.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Haziran ayı aylık burç yorumları 2020

HAZİRAN AYI YENGEÇ BURCU YORUMU 2020

Yengeç burcunda doğduysanız, birçoğunuz Haziran ayında bazı profesyonel katılımlarla sonuçlanacaksınız. Muhtemelen bunun nedeni, bir iş sözleşmesinin yapılması, belirli bir projenin tamamlanması, mevcut işyerinizde kalma konusunda isteksizlik, vb. Olacaktır . Bu ay değiştirmek için hangi kararı alırsanız verin, yakınlarda sizin için yeni fırsatlar yaratacaktır. geleceği.


Haziran ayında kesinlikle önemli kararlar vermeniz ve bir değişikliğe doğru ilk adımları atmanız gerekecek. Bu tür eylemlerin veya ani olayların sizi bu tür eylemlere teşvik etmesi beklenmedik bir istek olabilir. Haziran ayında ailenizde bir erkek veya bir erkekle ilgili gerginlik olacaktır. Bu ay yaşayacağınız sıkıntılar sağlık sorunlarına neden olacak: baş ağrısı, uykusuzluk, aritmi, depresyon ve daha fazlası. Bu ay hayatınızda ortaya çıkacak sorunların diplomasi, incelik ve sabır ile çözüleceğini unutmayın.

Haziran ayında sizi memnun edebilecek insanlar olacak ve muhtemelen akrabalarınız veya arkadaşlarınız olacaklar. Haziran ayında yapılacak yeni randevular yılın diğer aylarında ilginç bir gelişme gösterecek. Bu ayın sürprizleri arkadaşlarınızla ya da beklenmedik finansal gelirlerle bağlantılı olacak. Bu ay işinize artan bir ilgi olacak. Çocuklarla veya küçük bir erkek kardeşi (kız kardeşi) ile zor veya çekişmeli ilişkiler Haziran ayında kolayca ortaya çıkacaktır.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Haziran ayı aylık burç yorumları 2020

HAZİRAN AYI ASLAN BURCU YORUMU 2020

5 Haziran 2020 Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek ve hayatınızda yeni olan, hedeflediğiniz ne varsa bu dönem içerisinde gerçekleşebilir. Siz her an yeni bir fırsat karşınıza çıkabilecekmiş gibi kendinizi hazırlayın.

21 Haziran 2020 Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve işiniz ile ilgili yapacak olduğunuz görüşmeler ortaya çıkabilir. Kendinize olan güveniniz yerine gelecek ve yaptığınız veya yapacak olduğunuz işleri kanıtlayabileceksiniz. 

Arkadaşlarınızla programlar yapabilir ve yeni yerler keşfedebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızdan güzel bir haber alabilirsiniz bu haber sizi oldukça mutlu edecek. Ailenizle birlikte zorlukların üstesinden gelebileceksiniz ve birbirinize karşı olan güveninizi kanıtlayacaksınız. Her ne kadar aranızda zaman zaman gelgitler yaşadanızda sevmek yada sevilmek istediğiniz her zaman onları yanınızda bulabiliyorsunuz. Ailenizin desteğini daha çok hissedeceksiniz ve olumsuzlukları aşabileceksiniz.

İş hayatınız içerisinde kendinizi istemediğiniz bir rekabet içerisinde bulabilirsiniz. Size meydan okuyan kişi her nedense sizi kıskanıyor bu yüzden sizi de kendisi gibi düşünmeye itiyor. Gücünüzü artırmalı ve bir şekilde o kişiye bu durumdan rahatsız olduğunuzu açıklamalısınız. Kariyeriniz ile ilgili konular ön plana çıkacak ve kendinizi geliştimek için yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Sağlınız ile ilgili kulaktan dolma bilgileri uygulamayın mutlaka bir uzmana danışın

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Haziran ayı aylık burç yorumları 2020

HAZİRAN BAŞAK BURCU YORUMU 2020

Mayıs ayının ortasından beri gerileyen burcunuzun yöneticisi Venüs, hayatınızın bir çok temasında yavaşlamaya sebep olmuştu. Bu ayın 25’ine kadar Venüs Retrosu (https://www.yaseminorman.com/2020/05/13/venus-retrosu-2020/) devam ediyor. Ne de olsa yönetici gezegeniniz. Mutlaka ki önemsemelisiniz.

Geri dönecek birileri varsa en çok siz almalısınız bu dönüşleri. Hayallerin gerçek olduğu bir ay olabilir Haziran ayı. Su gibi geçip gidebilir huzurla. Size bağlı biraz. Akışta kalmayı başabilir misiniz, başaramaz mısınız konusu. Plansız sürüklenmeye razı gelmeniz lazım biraz. Oraya gidelim mi, gideliiiim. Noktasında olmalı. O zaman mucizeler gelebilir başınıza. Aşk da evlilikler de beklenmeyeni beklesin. Bekar Teraziler yıl boyu şıp diye evlenecek noktada. Evliler de şıp diye boşanacak noktada. Bir “an” a bakacak noktada bu işler. O yüzden özellikle evli Terazi’ler dikkatli olmalı.

Fazla beklenti, hayal kırıklığı yaratır. Merkür gerilemesi iş konusunda beklediğiniz bazı haberleri getirebilir. 30 Haziran’daki kavuşum ise aile konusunda bazı şeylerin yıkılıp yeniden güzelce yapılmasına sebebiyet verebilir. Tadilat, alım satım gibi konular söz konusu olabilir.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Haziran ayı aylık burç yorumları 2020

HAZİRAN AYI TERAZİ BURCU YORUMU 2020

İlişki: Akraba, kardeş ve kuzenlerle ilgili geçmişten gelen konular tekrar gündeme gelebilir ve artık bu konuları sonlandırmak isteyebilirsiniz. Canınızı sıkan bu konular duygularınızda düşüşler yaşatabilir. Olayları biraz akışına bırakın. Retrolarla dolu bu ayda öfkenize hakim olun, sonradan pişman olacağınız sözler sarf etmemeye özen gösterin.

Sağlık: Mars’ın balık burcunda olması size sağlık sorunları getirebilir. Günlük rutinlerinizi, uyku düzeninizi, beslenme düzeninizi ayarlamanız gerekiyor.

Para: 28 Haziran’a kadar borç alacak verecek konularında daha dikkatli olmalısınız eşinizden ailenizin parasal konularıyla da ilgilenebilirsiniz. Bu dönemde gereksiz ve lüks harcamalardan kaçının. Bu harcamalarınız ilerde sizi sıkıntıya sokabilir.

Kişisel Gelişim: Bu ay odağınız daha çok kendinizi geliştirmekte, eğitimlerinizde olacak. Retro dönemlerinde yeni eğitimlere başlamamanız daha iyi olacaktır. Mevcut eğitiminizin üzerine düşebilirsiniz.

Kariyer: Kariyer hayatınız, statünüz ile ilgili birtakım değişiklikler meydana gelebilir. Uzun zamandır ulaşmak istediğiniz hedeflerinize güneş tutulmasıyla birlikte daha da yaklaşabilirsiniz. Tutulma sizin kariyere bakış açınızı da değiştirecek. İş yapış tarzınız, kendinizi ifade etme tarzınız değişebilir.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Haziran ayı aylık burç yorumları 2020

HAZİRAN AYI AKREP BURCU YORUMU 2020

21 Haziran’a kadar tüm odağınız ; ortaklaşa gelir-giderlerinizde ,miras , vergi, stopaj, trafik cezaları, nafaka, tazminat, kredi, kredi kartı ödemeleri, borç ve alacak  konularında olacaktır. Venüs bu alanda geri harekette olduğu için mali tablonuza çözümler getirmekte , gelirlerinizle kredi ödemeleriniz, sigorta, vergi, tazminat , nafaka, stopaj gibi ödemelerinizi dengelemekte zorlanabilirsiniz. Ortaklaşa işlerde, eşinizden gelen maddi gelirlerde de azalmalar olabilir, bazılarınız boşanmışsa nafaka almakta zorluk çekebilir, bazılarınız kredi borcunu ödemekte zorlanabilir ,bazılarınızın eskiden kalma bir ödemesi varsa zor durumda bırakabilir fakat bazılarınız da bu dönemde   bir türlü alamadığınız bir alacağınızı alabilirsiniz. Venüs ilişkiler ve ortaklıklar ve aşk evinizi de anlattığı için eski bir aşk hayatınıza girebilir fakat bu konuda dikkat etmeniz gerekebilir Venüs geri harekette iken  eski aşklara rağbet etmek pek iyi sonuçlar getiremeyebilir. Venüs sizlerin aynı zamanda 12.evinizin de yöneticisi olduğu için bu dönemde aşk ilişkilerinde zorlanmalar yaşayabilirsiniz, duygularınızı rahat dile getiremeyebilirsiniz, bazılarınızın takıntıları ve korkuları gündeme gelebilir bu dönemi daha rahat atlatmak için sabırlı ve mantıklı davranmanız gerekebilir sevgili Akrepler.

 Biliyorsunuz Ay düğümleri  Mayıs ayının 5.de burç değiştirip  Yay ve İkizler aksına geçmişti ve 5 Haziran’ da bu aksta  ilk Ay tutulması yani  bir Dolunay yaşayacağız. Bu Dolunay’a Neptün / Mars kavuşumunun gergin açıları eşlik edecek Dolunay ilişkileri ve duygusallığı da anlattığı için ilişkilerle ilgili zorluklar, yanılgılar, aldanmalar, duygusal  bitişler ve yıpranmalar  olabilir. Sizler bu tutulmayı 2-8 .evler aksında yaşayacaksınız. Dolunay 2. evinizde gerçekleştiğinde, parayı, mülkü, aileyi ve varlıkları çevreleyen konular ortaya çıkar, gelirinizi, varlıklarınızı ve bütçenizi , harcamaları yeniden değerlendirebileceğiniz bir zaman olabilir bazılarınızın uzun süredir alamadığı parası varsa bunu alabilirsiniz, belki bir mülk satışı olabilir, bazılarınızın miras, nafaka, kredi, sigorta gibi gündemleri olabilir bu konularla ilgili net sonuçlar elde edebilirsiniz.

Aslında bu Dolunay'ın sizin için mesajı, sürüncemede kalan bütçeniz konusunda bir farkındalık , bir aydınlanma ve  önceden farkına varamadığınız konulara ışık tutmasıdır. Nerelere ne kadar  harcıyorsunuz ve gelirinizi nasıl düzenleyeceksiniz tüm bu konularda bir netlik olabilir, belki bazılarınızın bu dönemde bir borcu, bir kredi ödemesi bitebilir, bazılarınızın da unuttuğu bir borcu çıkabilir. Bu Dolunay maddi konularda  sizi neyin rahat ettirdiğini anlama, bazı harcamalarınızı kısma kararı alma, bütçeniz için planlama yapma zamanı iyi değerlendirin lütfen.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Haziran ayı aylık burç yorumları 2020

HAZİRAN AYI YAY BURCU YORUMU 2020

 Biliyorsunuz Ay düğümleri  Mayıs ayının 5.de burç değiştirip  Yay ve İkizler aksına geçmişti ve 5 Haziran’ da bu aksta  ilk Ay tutulması yani  bir Dolunay yaşayacağız. Bu Dolunay’a Neptün / Mars kavuşumunun gergin açıları eşlik edecek Dolunay ilişkileri ve duygusallığı da anlattığı için ilişkilerle ilgili zorluklar, yanılgılar, aldanmalar, duygusal  bitişler ve yıpranmalar  olabilir.

Sizler bu tutulmayı 2-8 .evler aksında yaşayacaksınız. Dolunay 2. evinizde gerçekleştiğinde, parayı, mülkü, aileyi ve varlıkları çevreleyen konular ortaya çıkar, gelirinizi, varlıklarınızı ve bütçenizi , harcamaları yeniden değerlendirebileceğiniz bir zaman olabilir bazılarınızın uzun süredir alamadığı parası varsa bunu alabilirsiniz, belki bir mülk satışı olabilir, bazılarınızın miras, nafaka, kredi, sigorta gibi gündemleri olabilir bu konularla ilgili net sonuçlar elde edebilirsiniz. Aslında bu Dolunay'ın sizin için mesajı, sürüncemede kalan bütçeniz konusunda bir farkındalık , bir aydınlanma ve  önceden farkına varamadığınız konulara ışık tutmasıdır.

Nerelere ne kadar  harcıyorsunuz ve gelirinizi nasıl düzenleyeceksiniz tüm bu konularda bir netlik olabilir, belki bazılarınızın bu dönemde bir borcu, bir kredi ödemesi bitebilir, bazılarınızın da unuttuğu bir borcu çıkabilir. Bu Dolunay maddi konularda  sizi neyin rahat ettirdiğini anlama, bazı harcamalarınızı kısma kararı alma, bütçeniz için planlama yapma zamanı iyi değerlendirin lütfen.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Haziran ayı aylık burç yorumları 2020

HAZİRAN AYI OĞLAK BURCU YORUMU 2020

Hayatınızda bağımlılık geliştirdiğiniz insanlardan ve durumlardan arınmanız için doğru bir zamandasınız. Hedeflerinizle ilgili bir yeniden değerlendirme yapmak faydalı olabilir. Özellikle de kariyerinizi daha etkin bir şekilde yönetmek için ciddi kararlar alabilirsiniz.

5 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşen halkalı Ay tutulması, iç dünyanla ilgili çalkantılı günlere işaret ediyor. Bu dönemde kendi kendini sorgulayabilir, kararlarından endişe duyabilir, stres dolayısıyla hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendini yıpratabilirsin. Bazı sırlar ortaya dökülebilir. Gizli düşmanların ortaya çıkabilir.

Gizli düşmanlıkları konusunda dikkatli olmalısınız. Hayatınızdan bazı insanları çıkartmanız gerekebilir. Hatta bazıları size yardım isterken yanlışlıkla hata yapmanıza sebep olabilirler. Bundan dolayı kendi kalbinizin sesini dinlemeniz gerekiyor.

18 Haziran’da Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. Partnerinizle iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Sizden sakladığı bazı gerçekler olabilir. Bundan kuşku duyabilirsiniz. Retro aldatıcıdır içinizdeki şüphelere hemen güvenmeyin.


 21 Haziran’da bu defa karşıt burcun Yengeç’te yaşanacak olan Tam Güneş Tutulması ise, sene başında deneyimlediğin uzun vadeli ikili ilişkiler temasını bir kez daha gündeme getirecek.

Mevcut ilişkilerinde güven sorunu yaşıyorsan, bu defa sonlandırmaya karar verebilirsin. Ya da partnerinle evlilik yolunda bir adım atabilirsiniz. Eğer ilişkin yoksa evlenmeyi düşünebileceğin birisi hayatına girebilir.

28 Haziran’da Koç burcuna geçecek ve seneyi burada tamamlayacak olan savaş ve mücadele gezegeni Mars, aile ve kariyerle ilgili konularda da değişimlere ve gelgitlere işaret ediyor. Evde ve iş hayatında değişiklikler ve hareketlenmeler olabilir.

Taşınma, tadilat ya da iş değiştirme gibi durumlar ortaya çıkabilir. Aile bireyleri, üstlerin ya da otorite figürleriyle çatışmalar yaşayabilirsin. Özellikle Mars’ın retro konumda olacağı 11 Eylül – 15 Kasım arasındaki dönemde oto kontrolünü koruman çok önemli. Yoksa geriye dönüşü olmayan durumlarla karşılayabilirsin.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Haziran ayı aylık burç yorumları 2020

HAZİRAN AYI KOVA BURCU YORUMU 2020

Haziran ayına başladığınızda seyahat planlarınız gündemde olabilir. Buna sevdiğiniz kişiyle başbaşa kalmak içinde bir anda karar verebilirsiniz. 5 Haziran’da saat 22:12’de 15 derecede Yay burcunda gölgeli Ay tutulması meydana geliyor. Sert bir tutulma olduğundan sizler öncelikle etrafınızda agresif tepkilerinizden dolayı eleştiri alabilirsiniz. Dostlarınızla aranız açılabilir. Buna hak etmediğiniz şeyleri duymak da neden olabilir. Ayrıca tutulma etkisiyle paranız ve değerli varlıklarınız da risk altında olacaktır. 18 Haziran Yengeç burcunda Merkür retrosu başlıyor. 12 Temmuz’a kadar iş hayatınızda önünüze bazı engeller çıkabilir. İşleriniz yavaş ilerleyebilir. Ofiste herkese sırrınızı vermemelisiniz. Arkanızdan konuşulduğunu öğrenebilirsiniz. Bu retro süresinde bir teşhis alırsanız inanmayın.

Sonuçlar veya teşhis yanıltıcı olabilir. Birkaç doktora daha fikir danışmalısınız. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 22 Temmuz’a kadar Merkür retrosunda aksilikler çıksa siz işinizi garantileyerek yaptığınızda Retroya rağmen kariyerinizde güçlenmeye başlayacaksınızdır. Hatta yakın gelecekte terfi haberleri alabilirsiniz. 21 Haziran’da saat 09:41’de Yengeç burcunda 0 derecede halkalı Güneş tutulması meydana geliyor. Bu güzel tutulmada sizler psikolojik olarak arınacaksınız. Yeni bir sayfa açmak bazen insanın zihninde olmalıdır. Tam da bu tutulmada aklınızda sizi yoran her şeyden kurtuluyorsunuz. Detaylara takılmayı bırakıyorsunuz. Ayrıca yalnızsanız yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

23 Haziran’da Balık burcunda Neptün retrosu başlıyor. 29 Kasım’a kadar maddi durumunuzda gerçekçi olmaktan uzaklaşabilirsiniz. Nasılsa kazanırım diyerek çok açılabilirsiniz. 25 Haziran’da Venüs retrosu bitiyor. 28 Haziran’da Mars Koç burcuna geçiyor. 7 Ocak 2020’ye kadar enerjinizi sosyal çevrenize harcayabilirsiniz. Daha dışa dönük olduğunuz bu dönemde iletişim kurma kabiliyetleriniz sayesinde yeni kişilerle tanışabilirsiniz. İnsan iletişimine dayalı sektörlerde çalışıyorsanız bu durum yeni fırsatlar yakalamanıza vesile olabilir. Eğitim hayatınızdaki hırsınız sizi zirveye çıkartabilir. 10 Eylül- 14 Kasım arası Mars retro hareketine başladığından dolayı başarılarınıza yol alırken sizi öfkelendirebilecek durumlar yaşayabilirsiniz.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

Haziran ayı aylık burç yorumları 2020

HAZİRAN AYI BALIK BURCU YORUMU 2020

İlişki: Ailevi konular gündeminizde olacak. Geçmişten gelen, eskiden canınızı sıkan konular tekrar gündeme gelebilir. Evinizde bir takım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ailenizle olan iletişimde kullanmış olduğunuz kelimelere, sarf ettiğiniz cümlelere dikkat edin. Varsa çocuklarınız çocuklarla ilgili gündemleriniz de olabilir.

Sağlık: Uyku düzeninizi ve beslenme düzeninizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Sağlığınızın negatif etkilendiğini fark edebilirsiniz. Ufak tefek kazalar meydana gelebilir. Baş ve ayak kısmınızı dikkat edin.

Para: Riskli yatırım yapma, hızlı alıp sattığımız finansal ticaretler söz konusu olabilir. Yeni bir yatırım fikriniz olabilir. Jüpiter Plüton kavuşumu sizin kazancınıza göre büyük paraları gösteriyor. Büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Yaratıcılığınızı geliştireceğiniz bir dönem sizler için. Büyük hayat planlarınızı gerçekleştirmek için Jüpiter Plüton kavuşumu size destek verecek. Büyük hayat planlarınız değişebilir. Daha anlamlı yaşam amacı koyabilirsiniz.

Kariyer: Uzun zamandır iş hayatınızla ilgili sizi yoran, yıpratan ne varsa bunları sonlandırmak için bir takım adımlar atacaksınız. İşinizde yükselmek, terfi almak için önünüze fırsatlar gelebilir. İş hayatınızla ilgili birtakım değişimler, dönüşümler söz konusu olacak.

“Lütfen sevdiklerinizin sağlığı ve kendi sağlığınız için evde kalın.”

2020 BURÇ YORUMLARI

Ünlü astrologlar, şimdiden 2020 burç yorumları yayınlamaya başladı. Ülkemizde milyonlarca kişinin merakla takip ettiği burç yorumları daha da popüler hale geliyor. İşinin ehli, astrolog uzmanlar tarafından yapılan yorumlar, iş ve aşk hayatınıza ışık tutuyor. Oldukça ünlü isimlerin yorumladığı 2020 burç yorumları gelmeye başladı.

2020 yılı günlük ve aylık burç yorumları, burçlarını takip edenleri heyecanlandırıyor. Yeni yılda hayatta yeni bir adım ve yeni bir sayfa açıyoruz. Bu da yeni burç yorumlarıyla yorumlanıyor. Her burcun kendine ait 2020 yılı yeni özellikleri ortaya çıkıyor.

2020 Koç Burcu Yorumu 

2020 yılı Koç burcu insanları için büyük sürprizlere gebe. Özellikle de aile ve sosyal hayatlarında sorunlar yaşayan Koç burcu insanları, 2020 yılında yepyeni bir başlangıçla daha düzenli bir aile ve sosyal hayata kavuşacak. Maddi anlamda zor günler geride kalacak, 2020 yılıyla birlikte bu sıkıntılar zamanla geçecek. 2020 yılı içerisinde psikolojik anlamda gel-gitli günler yaşayabilirsiniz. Bir mutlu bir hüzünlü olacağınız günler, haftalar gelecek. Bu nedenle çevrenizdekilere karşı biraz daha yapıcı olmakta fayda var. 2020 yılı Koç Burcu insanları için biraz duygusal geçecek diyebiliriz. Bekar koç burcu erkek ve kadınları, ruh ikizlerini 2020 yılında bulabilirler…

2020 Boğa Burcu Yorumu 

2020 yılı Boğa burcu insanları için büyük değişimler yaşatacak. Yenilikleri kabullenen boğa burcu insanları 2020 yılına daha çabuk adapte olabilecek. 2020 yılında çevrenize faydası olan, sosyal dayanışma ve yardımlaşma projelerinde daha çok yer alabilirsiniz. Duygu dünyanız ve gönül zenginliğiniz artacak. Bu yenilikler, iç huzuru yakalamanızı sağlayacak. Merkür’ün etkisini göstermesiyle Boğa burcu insanları, yeni yılda daha dinç ve enerjik günler geçirecek. Fırsatlar ve yol ayrımlarında kalbinizin sesini dinleyerek yaptığınız her seçim, 2020 yılını daha da anlamlı ve güzel hale getirecek. Her sene olduğu gibi bu sene de Mevsim geçişleri Boğa burcu insanlarının sağlığını olumsuz etkileyebilir bu nedenle boğa burcu insanları sağlık konusuna titizlikle yaklaşmalı…

2020 İkizler Burcu Yorumu 

Duygusallığın ön planda olduğu bir yılı geride bırakan İkizler Burcu, 2020 yılında daha da duygusal bir yıl geçirecek. Manevi huzurun artacağı 2020 yılında, evliliğe adım atıp dünya evine girecekler, daha kolay şekilde ilerleyecekler. Venüs etkisini göstermesiyle, İkizler burcu insanları karar alırken ve uygularken kalplerini dinleyecek. İş hayatınızda ve kariyerinizi etkileyecek önemli anlarda beyninizin keskin zekasından faydalanıp, en verimli ve en doğru kararı vermeye çalışmalısınız. İkna kabiliyetiniz, birçok fırsat yakalamanızı ve işleri lehinize çevirmenizi sağlayacak. 2020’nin MART

ayından başlayıp yıl sonuna dek bütün iyilik ve güzellikler sizinle olacak.

2020 Yengeç Burcu Yorumu 

2019 yılı Yengeç burcu için özel hayatlarında stresli ve zor bir yıl oldu. 2020 yılında yengeç burcu insanları, özel ve aile hayatlarında daha doğru kararlar verebilmeli. 2020, başlangıçta size kolay gelmeyebilir ve geçmiş yılda olduğu gibi aile ve özel hayatınızda zor ve stresli anlar yaşayabilirsiniz. Öte yandan mali anlamda, ekonomi ve iş hayatınız iyiye gidiyor. Parasal konularda sıkıntı yaşamayacaksınız. Bir de artık etrafınızdakileri düşünmekten kendinizi unutmayı bırakın, kendinize daha fazla değer verin.

2020 Aslan Burcu Yorumu 

2020 yılı Aslan burcu insanlarına, özellikle iş ve kariyer anlamında büyük fırsatlar sunacak. Çalıştığınız ofiste yapılan belli başlı değişiklikler size yarayacak. Terfi, maaş artışı veya istediğiniz, yepyeni bir iş sizleri bekliyor. 2020 yılı, Aslan burcu için iş ve kariyer yılı olacak! Mevsim değişimlerinin olduğu dönemlerde, 2020 yılının belli bazı günleri, Aslan burcu insanları için sıkıntılı-stresli günler yaşanmasına sebep olabilir. Ancak bu sizi üzmesin. Karşınıza yeni bir arkadaş, dost veya evliyseniz yeni bir evlat çıkabilir.

2020 Başak Burcu Yorumu 

2020 yılında daha önce farkına varmadığınız pek çok şeyin farkına varabilirsiniz. Merkür etkisi Başak burcuna yarayacak. İş hayatınız ile özel hayatınız arasında bir denge kurarak, her ikisine de yeterince vakit ayırmaya çalışmalısınız. Ekonomik sorunlarından arınıp, huzurlu ve sıkıntısız günlere ulaşacaksınız. Ruh eşini arayanların kısmeti de yakın bir vakitte yolda…

2020 Terazi Burcu Yorumu 

2020 yılı Terazi burçları için bir “sınav” yılı olabilir. Terazi burcu insanları, karşılaştıkları sorunlara karşı, mantıkla ve akılla karar vermeli, ani ve fevri tepkilerden kaçınmalıdır. Bir de terazi burcu insanları, mali açıdan inişli-çıkışlı günler yaşayabilir. Yaz aylarına doğru, kendi çevrenizde olup da sizinle anlaşamayan insanlar moralinizi bozsa da böyle anlarda içinize çekilip, kendinizle yalnız kalmak iyi gelecektir. Terazi burcu için 2020 yılı sabır ve test yılı olacak tekrar hatırlatıyoruz…

2020 Akrep Burcu Yorumu

Güçlü iradeleriyle dikkat çeken Akrep burcu insanları, 2020 yılında birçok yenilikle tepeden tırnağa değişebilirler. Aşk hayatlarında özgüvenli olup kendilerine güvenmeli, ticari işlerinde doğru ve mantıklı kararlar vermeye çalışmalılar. Evlenme planı yapan akrep burçları, önlerine çıkan sorunları önemsememeli ve aşılabileceğini düşünerek aşmaya çalışmalıdır. İletişim açısından çevrenize karşı objektif ve daha dikkatli olmalısınız. Çünkü bu süreçte yanlış anlaşılmalara mahal verebilirsiniz.

2020 Yay Burcu Yorumu 

Hırslı bir yapıları olan Yay burcu insanları, iş hayatında yoğun tempoda çalışmaktan, ev-aile ve sosyal hayatlarını aksatmadan imtina etmeliler. Artık, kendilerine güvenmeli, hırs duygusundan uzaklaşmalılar. Bol bol tatil ve güneş iyi gelecektir. Uzun süredir kendinize zaman ayırmıyorsunuz, bu nedenle artık iyi bir dinlenme ve tatilin zamanı geldi.

2020 Oğlak Burcu Yorumu 

2019’dan kalma bunalım ve stresi bir kenara bırakarak yeni yıla, 2020’ye odaklanmalısınız. Huzur dolu, sinir ve stresin olmadığı 2020 yılına merhaba diyeceksiniz. İş hayatınızda işler iyi giderken bir yandan da aşk hayatınıza yoğunlaşacaksınız. Bekar Oğlak burcu insanları, 2020 yılının ortalarına doğru evlenme teklifi edebilir veya alabilirler. Stresten arınmalı ve vereceğiniz kararları baskı altında olmadan, aklınız ve mantığınızla verebilmelisiniz.

2020 Kova Burcu Yorumu 

2020 yılı Kova burçları için çok şanslı bir yıl olacak. Yıldızların konumlarına göre Kova burcu insanları, bereketli bir yıl geçirecek. Yeni yılda çevrenizle daha etkili iletişim kurabilirsiniz. Bol bol arkadaş ve dost edinebileceğiniz 2020 yılında iş hayatınızda da ilerleme kaydedeceksiniz. Daha hırslı bir yapıya bürünecek, iş hayatınızda sınırları zorlayacaksınız. Sabır ve hırs, anahtar kelimeleriyle, önünüze hangi engel çıkarsa çıksın bu engelleri yıkıp geçeceksiniz. Hayatınıza bir başkası hiç dahil olamadı mı? 2020 yılı, ruh ikizinizi bulmakta kilit yıl olabilir, yeni maceralara hazırlıklı olun…

2020 Balık Burcu Yorumu

Balık burcu insanları, 2020 yılında çok dikkatli olmalı ve kararlarını hem kalp hem de mantıklarını dinleyerek vermelidir. Sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilir ve bir ikisini hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal kararları, baskı altındaki bir ortamda vermekten kaçınmalısınız. Neptün etkisi, Balık burcunun 2020 yılında iyimser bir ruh haline bürüneceğini aktarıyor. Ancak sağlık konusunda çok dikkatli olmalı, mevsim geçişlerinde kendinize iyi bakmalısınız.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡