1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Hiç Beklemedikleri Anda Soyuldular!

Hiç Beklemedikleri Anda Soyuldular!

Adana'da, nişan öncesi doğada fotoğraf çektiren çiftin otomobilinin camını kıran hırsızlar içerideki çantayı alıp kayıplara karıştı.

Hiç Beklemedikleri Anda Soyuldular!

Sarıçam ilçesinin Menekşe Mahallesinde meydana gelen olayda, Kibar Yelboğa ve Gökhan Karaman birbirini severek evlenmeye karar verdi. Çift evliliğe ilk adım olan nişan töreni için 5 Haziran 2016 günü akşamına gün aldı.

GÖL KENARINDA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİLER

Çift aynı gün otomobili süsleyerek nişan kıyafetlerini giyip bu anı ölümsüzleştirmek için Menekşe Mahallesi Seyhan Baraj Gölü kenarında fotoğraf çektirmek istedi. Çift ile arkadaşları otomobili yola park edip göl kenarına fotoğraf çektirmeye gitti.

HIRSIZLAR CAMI KIRIP ÇANTAYI ALDI

Çift bir süre fotoğraf çektirdikten sonra nişan töreninin yapılacağı salona gitmek için otomobilin yanına döndü. Damat Gökhan Karaman otomobile binmek üzereyken arka sol camın kırık olduğunu fark etti. Karaman otomobilin içine baktığında ise çantanın olmadığını gördü. Karaman hemen durumu polise bildirdi.

ÇANTADA PARA VE KREDİ KARTLARI BULUNUYORDU

Kendisi de jandarmada görevli olan Karaman, otomobile polis gelinceye kadar dokunmadı. Çantanın içinde bir miktar para, kredi ve hesap kartları olduğu öğrenildi. Polis olay yerine gelip inceleme başlattı.

 

 

HABERE YORUM KAT