1. HABERLER

  2. BİLİM TEKNOLOJİ

  3. Huawei P9 Haziran ayı ortasında Türkiye'de

Huawei P9 Haziran ayı ortasında Türkiye'de

P serisinin geleneksel tasarım ve teknoloji üstünlüğü ile birlikte, fotoğrafçılığın ikonik markası Leica ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde adından söz ettiren Huawei P9, mobil fotoğrafçılıkta çığır açmaya hazırlanıyor

Huawei P9 Haziran ayı ortasında Türkiye'de

P serisinin geleneksel tasarım ve teknoloji üstünlüğü ile birlikte, fotoğrafçılığın ikonik markası Leica ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde adından söz ettiren Huawei P9, mobil fotoğrafçılıkta çığır açmaya hazırlanıyor.

Huawei Tüketici Elektroniği İş Grubu, Leica işbirliğiyle geliştirilen çift kamera donanımına sahip akıllı telefonu Huawei P9’u, Türkiye pazarına sunuyor. Çift kamerası Leica Camera AG’nin görüntüleme teknolojilerindeki bilgi birikimi ve uzmanlığıyla mükemmelleştirilen Huawei’nin son amiral gemisi P9, benzersiz fotoğrafçılık yeteneklerinin yanı sıra, P serisinin kendine özgü tasarımıyla da ilgi çekiyor.


Huawei P9’un Türkiye tanıtım toplantısı, İstanbul Shangri-La otelinde gerçekleştirildi. Tanıtım toplantısına Huawei Türkiye Tüketici Ürünleri İş Birimi Pazarlama Direktörü Cem Sezer, Fotoğraf Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ömer Serkan Bakır ve çok sayıda davetli katıldı.


Toplantıda konuşan Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği İş Birimi Pazarlama Direktörü, Haziran ayının ortasında Huawei P9 Türkiye pazarında olacağı ve son kullanıcı fiyatı 2 bin 399 TL olarak belirlendiği bilgisini verdi.

ÜSTÜN KAMERA VE GÜVENLİK ÖNLEMİ

Telefonun özelliklerinden bahsede Sezer, ""Huawei P9, dünyaca ünlü kamera markası Lecia ile yaptığımız işbirliği ile oraya çıktı. Üstün görüntülemek özellikleri ile mobil fotoğrafçılığı bir adım öne taşıyan üründür.Çift kamerasıyla mobil fotoğrafçılığın bir anlamada geleceğini oluşturuyor. Daha önce çift anten teknolojisini kullanıyorduk. P9 ise 3 anten bulunuyor. Buda kesintisiz bir iletişim sağlıyor. Bizim markamızın çok bilindik özelliği parmak izi okuma teknolojisidir. Bu teknolojiyi 4. jenerasyonda 3 boyutlu hale getirdik. Sadece parmak izlerini değil, derideki derinlikleri de ölçebiliyoruz. Kullanıcılar çok güvenli şekilde telefonu kullanabilecek. Akıllı telefonlar içinde çok özel fotoğraflarımız, bilgilerimiz ve verilerimiz bulunuyor.Telefonlar bu sistemler sayesinde çok güvenli hale geliyor"" diye konuştu.

3 AY EKRAN GARANTİSİ

Huawei Türkiye olarak, P9 kullanıcılarının telefonlarını ilk 3 ay boyunca kırılmalara karşı garanti altına aldıklarını belirten Sezer, ""Böyle bir çalışmamız var.Kullanıcılar, servis projesiyle ilgili detayları ürünle birlikte görecekler"" dedi. Türkiye"de böyle bir ürünü sunduklarını için çok mutlu olduklarını dile getiren Sezer, ""Ürünümüzü Türkiye"ye beklenilenden biraz daha erken getirebileceğiz. Huawei P9"u Türk tüketicisiyle buluşturmak için çok çaba harcadık. Umarım beğenecekler, Huawei P9 umarım başarılı olacaktır"" şeklinde konuştu.

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT