1. HABERLER

  2. SULTANBEYLİ

  3. Hüseyin Keskin Başkan Yardımcılarını Belirledi

Hüseyin Keskin Başkan Yardımcılarını Belirledi

Hüseyin Keskin Başkan Yardımcılarını Belirledi

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, yeni dönemi için başkan yardımcıları ve danışman kadrosunu belirledi. Yeni kadro görevine başladı.

30 Mart 2014 yerel seçimleri sonrasında yeniden görevine devam eden Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, yeni döneminde birlikte çalışacağı başkan yardımcıları ve danışman kadrosunu belirledi. 4 Başkan Yardımcısı ve 3 danışmanın görev alacağı yeni kadro beş senelik dönemde Sultanbeyli ilçesinin kalkınmasında Başkan Keskin’in yanında olacak.

Bürokrat kadrosundan Başkan Yardımcılığı’na atanan Abdullah Uçan geçtiğimiz dönemde aynı görevini yürütüyordu. Daha önce Sultanbeyli Belediyesi Özel Kalem Müdürü olarak görev yapan Nizamettin Arslan da bu dönemde bürokrat kadrosundan Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Meclis Üyesi kadrosundan ise bu dönemde Zafer Söğütçü ve Dr. Ayhan Koç’un Başkan Yardımcılığı ataması yapıldı.

Geçtiğimiz dönem Başkan Danışmanlığı görevini yürüten Reşat Atalar bu dönemde de görevine devam edecek. Sultanbeyli Belediyesi Hukuk İşleri Müdür Vekili olarak görev yapan Avukat Görgün Özcan da Hukuk Danışmanı olarak görevine devam edecek.

Meclis Üyesi ve Sultanbeyli AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülten Teoman’ın da bu dönemde Başkan Danışmanı olarak ataması yapıldı ve görevine başladı.

HABERE YORUM KAT