1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. İAYOSB Başkanı Çökmez. YÖRSİAD’ın konuğu oldu

İAYOSB Başkanı Çökmez. YÖRSİAD’ın konuğu oldu

İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi (İAYOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çökmez, Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (YÖRSİAD)...

İAYOSB Başkanı Çökmez. YÖRSİAD’ın konuğu oldu

İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi (İAYOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çökmez, Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (YÖRSİAD) konuğu oldu.

YÖRSİAD Şubat Ayı Olağan Toplantısını İAYOSB Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çökmez'in katılımıyla Hotel Su'da gerçekleştirdi. Toplantı öncesi YÖRSİAD'a yeni katılan üyelerden Cengiz Çelik'in özgeçmişi okundu ve rozeti konuk Murat Çökmez tarafından takıldı. YÖRSİAD Başkanı Semih Beken toplantıda yaptığı konuşmasında dernek çalışmaları hakkında üyeleri bilgilendirdi.

Beken, "Bu ay Sanayi ve Organize Sanayileri konuşuyoruz. Antalya'da Turizm ve Tarım her zaman önde ancak Sanayimizin de bu konuda katkısını aldığımız bilgiler ile görmüş olduk. Antalya biliyorsunuz orta gelir tuzağı içerisinde. Ve bunu aşmak için inovatif, daha farkı, yaratıcı markalaşmaya giden bir sanayiye ihtiyacımız olduğunu inanıyorum. Bu konuda orta gelir tuzağını aşan ilin de İstanbul olduğunu biliyoruz. Bunu aşmasının sebebi de burada ticaret ve sanayinin üst düzeyde bulunmasıdır. Bizler Antalya'da ticaret ve sanayinin içerisinde bulunan iş adamları olarak örnek almak ve bu konuda gelişmeleri ilk ağızdan dinlemek için İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çökmez'i konuk ettik. Kendisine çok teşekkür ediyorum" dedi.

"Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nin çalışmalarını gururla izliyoruz"

İAYOSB Başkanı Murat Çökmez ise, İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi hakkında bilgiler de verirken, Antalya Organize Sanayi Bölgesinin çalışmalarını da değerlendirdi. İAYOSB'de 154 sanayi parselin mevcut olduğunu ve yüzde 95 yapılaşmanın ise tamamlandığını söyleyen Başkan Çökmez, Antalya Organize Sanayi Bölgesinin de çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve başarılarını da gururla izlediklerini söyledi.

İAYOSB Başkanı Çökmez. YÖRSİAD’ın konuğu oldu

İAYOSB Başkanı Çökmez. YÖRSİAD’ın konuğu oldu

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.