1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İBB'den bir skandal daha! Uygunsuz twitler atan dansçı, İBB'ye danışman oldu

İBB'den bir skandal daha! Uygunsuz twitler atan dansçı, İBB'ye danışman oldu

İBB'nin skandalları gün geçtikçe artarak devam ediyor. Son olarak "Kimse bana 'Ne mutlu Türküm diyene' dedirtemez" sözleriyle ve Twitter paylaşımları ile çok konuşulan dansçı Zeynep Taylan'ın İBB'ye danışmanlık hizmeti yaptığı belirlendi. İşte dansçı Zeynep Taybay'ın o skandal sosyal medya paylaşımları...

Ermeni Soykırımı iddialarını destekleyen, hendek terörüne TSK müdahalesini eleştiren ve “Kimse bana 'Ne mutlu Türküm diyene' dedirtemez” sözleriyle büyük tepki çeken dansçı Zeynep Tanbay'ın  İBB’ye danışmanlık hizmeti verdiği ortaya çıktı.

UFUK URAS'IN EŞİ ZEYNEP TANBAY 

 FETÖ’nün Ergenekon ve Balyoz kumpasları döneminde “Darbeciler yargılansın” kampanyasına katılan Tanbay, aynı zamanda eski milletvekili Ufuk Uras'ın da eşi.

İBB'den bir skandal daha! Uygunsuz twitler atan dansçı, İBB'ye danışman oldu

'İMAMOĞLU YENİ CANAN'INI BULDU'

 Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık tepki çeken ve hapis cezası alan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile arası açılan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun ismi skandal tweetlerle gündeme gelen bir kişiyi danışman yapması ise 'İmamoğlu yeni Canan'ını buldu' şeklinde yorumların yapılmasına neden oldu.

İşte Tanbay'ın attığı tweetlerden bazıları:

İBB'den bir skandal daha! Uygunsuz twitler atan dansçı, İBB'ye danışman olduİBB'den bir skandal daha! Uygunsuz twitler atan dansçı, İBB'ye danışman olduİBB'den bir skandal daha! Uygunsuz twitler atan dansçı, İBB'ye danışman oldu

 

HABERE YORUM KAT