İBB'nin bol bağırmalı, yerde sürünmeli ilginç dans gösterisi olay olmuştu! Verdikleri ücret dudak uçuklattı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Cemal Reşit Rey salonunda gösterimde olan ilginç dans gösterisi günlerce gündem olmuştu. O dans için verilen ücret, yapılan gösteirleri tekrardan gündeme getirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Doğaçlama Dans Festivali adı altında dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen 180’in üzerinde dansçının yaptıkları doğaçlama dans gösterilerine ev Cemal Reşit Rey Gösteri Salonu'nda ev sahipliği yapmıştı. Güncelerce konuşuşlan dans gösterilerine tepkiler devam ederken verilen ücret yeni tepkilere neden oldu.

dans-2033.jpg

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

10 Haziran tarihinde Cemal Reşit Rey Gösteri Salonu'nda Alman bir snatçı tarafından gösteirimi yapılan ilginç dans gösterisi büyük tepkiye neden olmuştu. Sosyal medyada büyük tepkilere neden olduuğ için PR gösterimi bitirilen danslara verilen para adeta dudak uçuklattı.

dans-2114.jpg

ÖDENEN ÜCRET TEPKİLERİ FİTİLLEDİ

Daha önce flamenko dansçısı Patricia Guerrero'ya 400 bin TL ödeme yapan İBB'nin, bu gösteriyi sergilemesi için Alman dansçıya ödediği ücrette ortaya çıktı. Buna göre Elektronik Kamu Alımları Platformu üzerinden yapılan sorgulamada İBB'ye ait yönetimin 'İstisna' usulüne göre Kültür A.Ş üzerinden ihaleye tek katılımcı olarak katılan ve organizasyonu gerçekleştiren Vera Müzik Organizasyon Tanıtım San Ve Tic Ltd Şti'ne 215 bin lira ödedi.

dans-2056.jpg

0
1
1
1
0
1
7
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN