1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İki çocuk babası çiftçi'den şoke eden iddia: 160 TL borç için bana tecavüz ettiler

İki çocuk babası çiftçi'den şoke eden iddia: 160 TL borç için bana tecavüz ettiler

Antalya'da iki çocuk babası 55 yaşındaki C.H. polise öyle bir şikayetle gitti ki duyanlar kulaklarına inanamadı. Çiftçilik yapan C.H., 160 TL'lik borcunu ödemediği için halı yıkamacı iki kişi tarafından tecavüz edildiği iddiasıyla şikayetçi oldu. Şüpheliler ise gözaltına alındıktan sonra serbest bırakıldı.

İki çocuk babası çiftçi'den şoke eden iddia: 160 TL borç için bana tecavüz ettiler

Antalya'da iki çocuk babası 55 yaşındaki C.H. polise öyle bir şikayetle gitti ki duyanlar kulaklarına inanamadı. Çiftçilik yapan C.H., 160 TL'lik borcunu ödemediği için halı yıkamacı iki kişi tarafından tecavüz edildiği iddiasıyla şikayetçi oldu. Şüpheliler gözaltına alındıktan sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Olay, 22 Mayıs günü saat 04.00 sıralarında Döşemealtı ilçesi Kevşirler Mahallesi'nde meydana geldi. Döşemealtı İlçe Jandarma Karakolu'na giden C.H. 160 TL borçlu olduğunu belirttiği halı yıkamacı F.S. ile arkadaşı A.A.'nın tecavüzüne uğradığını öne sürerek şikayette bulundu.

İki çocuk babası çiftçi'den şoke eden iddia: 160 TL borç için bana tecavüz ettiler

TANIDIĞIM İÇİN KAPIYI AÇTIM

İfade tutanağında başına gelenleri anlatan C.H. evindeki halıları yıkattığı için borçlu olduğu yıkamacı F.S.'nin arkadaşı A.A. ve tanımadığı 3 kişiyle sabah erken saatlerde evine geldiğini belirterek, "Ben F.S. ve A.A'yı tanıdığım için kapıyı açtım. F.S. bana "Neden borcunu ödemiyorsun?" dedi. Ben de borcumun bir kısmını ödediğimi, geri kalan kısmını ise 3-5 gün sonra ödeyeceğimi söyledim. Bunun üzerine F.S. beni ittirerek kanepenin üzerine uzattı. Bana, küfretti. Ardından A.A. ve F.S. beni darbetti. Diğer 3 erkek evime girmedi ve olaya karışmadı" dedi.


SALDIRGANLARDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Ardından A.A. ve F.S.'nin kendisini odaya zorla götürdüğünü anlatan C.H. ifadesini söyle sürdürdü: "Önce A.A., ardından F.S. bana tecavüz etti. Daha sonra evimden ayrıldılar. Ben de utandığım için bu saatte jandarmaya başvurdum. Vücudumda yapılacak tüm muayenelere rızam vardır. Konut dokunulmazlığımı ihlal eden, beni hürriyetimden yoksun bırakan, tehdit edip, hakarette bulunan, darbeden ve vücuduma cinsel organlarını sokmak suretiyle fiili livatada bulunan A.A. ve F.S.'den şikayetçi ve davacıyım."

İki çocuk babası çiftçi'den şoke eden iddia: 160 TL borç için bana tecavüz ettiler

ŞÜPHELİLER ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI

Şikayet üzerine F.S. ve A.A., jandarma tarafından gözaltına alındı. İki şüpheli, ifadelerinin ardından sevk edildikleri adliyede, çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Antalya Adli Tıp Kurumu'na sevk edilen C.H.'nin muayenesinde ise fiili livatanın gerçekleştiğine dair kesin bulgular saptandığı sonucuna varıldığı belirlendi. C.H.'nin avukatının, Adli Tıp Kurumunun bu raporunun ardından, iki şüphelinin serbest bırakılması kararına itiraz edeceği öğrenildi.

HABERE YORUM KAT

2 Yorum