1. HABERLER
  2. DÜNYA
  3. İki kişi cinsel ilişkiye girdi: O bölge karantinaya alındı!

İki kişi cinsel ilişkiye girdi: O bölge karantinaya alındı!

Arjantin'deki Santiago eyaletinde ilginç bir karantina vakası yaşandı. Es Selva'da ikamet eden bir kadın, erkek arkadaşıyla cinsel ilişkiye girdi. Ancak öncesinde, İspanya'da virüs kapmış olabileceğini söylemişti. Sevgilisi ise ardından partiye gitti ve her yere bulaştırdı. Kasaba karantinada...

İki kişi cinsel ilişkiye girdi: O bölge karantinaya alındı!

İspanya'da virüs kapıp bunu erkek arkadaşına söylemesine rağmen cinsel ilişkiye giren çift yüzünden, bir kasaba karantina altına alındı. Yayılmasının sebebi ise kadının sevgilisinin, cinsel ilişki sonrası bir partiye katılıp enfeksiyonu herkese bulaştırması...

Es Selva kasabasında yaşayan kadın, İspanya seyahatinden sonra eski bir erkek arkadaşıyla yakınlaştı. Arkadaşına İspanya'ya gittiğini ve koronavirüs semptomları gördüğünü söyledikten sonra ilişkiye girdiler. Erkek arkadaş, ardından partiye gidince hastalığı 20 kişiye bulaştırdı. Bunun sonucunda 2 bin 500 kişilik kasaba karantinaya alındı.

Tüm dünyayı tehdit eden koronavirüs salgınına karşı Arjantin'de yaşananlar önlem almanın ne kadar önemli olduğunu gözler önüne serdi.

SÖYLEMESİNE RAĞMEN CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİ

Arjantin'in Santiago eyaletine bağlı Es Selva kasabasında yaşayan kadın, koronavirüsün etkili olduğu İspanya'ya gidip ülkesine döndü.

Seyahatten sonra eski bir erkek arkadaşıyla görüşen kadın kendisinde koronavirüs semptomları gördüğünü ve İspanya'dan döndüğünü söyledi. Buna rağmen arkadaşıyla cinsel ilişkiye girdi.

İki kişi cinsel ilişkiye girdi: O bölge karantinaya alındı!

ERKEK ARKADAŞI PARTİYE GİTTİ, HERKESE BULAŞTIRDI

Cinsel ilişkiye giren erkek arkadaş, ardından kasabada bir partiye gitti ve 20 erkeğin bulunduğu ortamda başından geçenleri anlattı.

KASABA KARANTİNADA

Partide olanlar, yaşanılanları öğrendikten sonra durumu yetkililere aktardı. Sağlık Bakanlığı 2 bin 500 nüfuslu kasabayı karantinaya alarak dünyayla iletişimini izole etti.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT