1. HABERLER
  2. BİYOGRAFİ
  3. İlahiyatçı yazar Arif Arslan kimdir, nereli, kaç yaşında? Arif Arslan öldü mü, neden öldü?

İlahiyatçı yazar Arif Arslan kimdir, nereli, kaç yaşında? Arif Arslan öldü mü, neden öldü?

Sosyal medyada haberleri bir anda yayılan Arif Arslan'ın biyografisi en çok merak edilenler arasında yer aldı. Peki İlahiyatçı yazar Arif Arslan kimdir, nereli, kaç yaşında? Arif Arslan öldü mü, neden öldü? Cevaplar haberimizde...

İlahiyatçı yazar Arif Arslan kimdir, nereli, kaç yaşında? Arif Arslan öldü mü, neden öldü?

Hakkında sosyal medya ve haber sitelerinde son dakika haberleri çıkan ilahiyatçı yazar Arif Arslan, gündeme girdi. Deneyimli yazarın hayatını merak eden vatandaşlar biyografisini araştırmaya başladı.

Peki İlahiyatçı yazar Arif Arslan kimdir, nereli, kaç yaşında? Arif Arslan öldü mü, neden öldü? İşte o soruların cevapları...

İLAHİYATÇI YAZAR ARİF ARSLAN KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

İlahiyatçı yazar Arif Arslan  12 Haziran 1957 tarihinde Antalya, Güçlüköy'de dünyaya geldi. 1969 yılında ilkokulu tamamlayan Arslan, sonrasında ise iki yıl Arapça ve Kur'an eğitimi aldı. 1977 yılında Antalya İmam-Hatip Lisesi, daha sonra da 1981 yılında İzmir Yüksek İslam Enstitüsü'nden mezun oldu.

Öğretmenlik mesleğinin yanı sıra yazarlık da yapan Arslan, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ders kitapları ile Sosyal, Kültürel ve Dini konularda kitaplar yazdı.

oh3wjmhv-400x400-001.jpg

2001-2004 yılları arasında Eğitim Psikolojisi üzerine Mastır, 2004-2009 yılları arasında da genel psikoloji üzerine doktora yapan Arslan, özellikle Ruhsal ve Parapsikoloji konularında çalışma ve araştırmalarda bulundu.

Şiir yazıları da bulunan Arslan,  Yazarın yayınlanmış telif, araştırma, şiir ve ders kitapları olmak üzere çeşitli eserler vermiştir. Şiir ve ders kitapları olmak üzere çeşitli eserler verdi.

ARİF ARSLAN ÖLDÜ MÜ, NEDEN ÖLDÜ?

Bilig ve birikimiyle birçok kesim tarafından sevilen isim Arif Arslan, bir süredir kanser tedavisi gördüğü hastanenin yoğun bakım ünitesinde hayata gözlerini yumdu. Arif Arslan'ın cenazesi hakkında yakınları, ikindi namazına müteakip Ayazağa Mezarlığı'na defnedileceğini duyurdu.

dr-arif-arslan-hayatini-kaybetti.jpg

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
74
0
0
1
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
1 Yorum