1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İlçe Başkanları Görevden Alındı

İlçe Başkanları Görevden Alındı

İlçe Başkanları Görevden Alındı

       MHP Pendik İlçe Başkanı Erdinç Kılıç ve Maltepe İlçe Başkanı Metin Dağistan, görevlerinden alındı.

 
      MHP Pendik İlçe Başkanlığı’na İbrahim Çam atanırken, Maltepe İlçe Başkanlığı’na ise Muzaffer Sarıca atandı.MHP Genel Merkezi tarafından yapılan atama kararı üzerine MHP İstanbul İl Başkanlığı’nda “Görevlendirme Töreni” yapıldı.
 
      İl Teşkilat Mensuplarının da hazır bulunduğu atama töreninde, MHP Pendik İlçe Başkanı İbrahim Çam ile Maltepe İlçe Başkanı Muzaffer Sarıca’ya “Görevlendirme Belgeleri”ni MHP İstanbul İl Başkanı Sayın Abdurrahman Başkan,verdi.
 
      İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan,atama töreninde yaptığı açıklamada, yapılan atamaların bir bayrak yarışı olduğunun altını çizerek, “Ülkemizin MHP’ye ihtiyacının çok olduğu bir dönemden geçiyoruz. Bu gerçeği göz önünde bulundurarak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeliyiz. 2014’de yapılacak olan yerel seçimlerde MHP’nin iktidar yolu, Milliyetçi Hareket Mensuplarının birliğinden ve vakarlı duruşundan geçer” diye konuştu.
 
      İl Başkanı Abdurrahman Başkan, “Pendik ve Maltepe İlçe Başkanlığı’na atadığımız ilçe başkanlarımıza da yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.
 
      Görevlerine yeni atanan her iki ilçe başkanı ise, “Yaklaşan Yerel Seçimler için gecemizi gündüzümüze katarak, teşkilat mensubu arkadaşlarımız ile çok çalışacağız. Bize tebliğ edilen bu görevin hakkını, Pendik ve Maltepe İlçe Belediyelerini alarak taçlandıracağız” şeklinde konuştular.
 
      Daha sonra MHP İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan ile İl Teşkilat Mensuplarının  yanı sıra göreve yeni atanan Pendik ve Maltepe MHP İlçe Başkanları topluca, bir de hatıra fotoğrafı çektirdiler.
 
 

HABERE YORUM KAT