1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İlçe Binasını Açtı! Seçim Startını Verdi

İlçe Binasını Açtı! Seçim Startını Verdi

Milliyetçi Hareket Partisi Pendik yeni ilçe binasını 15 Mart Pazar günü yoğun bir katılım ile açılışını gerçekleştirdi.

İlçe Binasını Açtı! Seçim Startını Verdi

Milliyetçi Hareket Partisi Pendik yeni ilçe binasını 15  Mart Pazar günü yoğun bir katılım ile açılışını gerçekleştirdi.

Açılışa MHP  İstanbul İl Başkanı Memet Bülent Karataş, Milletvekili Durmuş Ali Torlak, Pendik İlçe Başkanı Serdar Okay,  Sivil Toplum Kuruluşları, Mahalle Muhtarları ve çok sayıda parti teşkilat mensupları katıldı.

 

 

 

 

ssad.jpg7 haziran 2015'de yapılacak olan 25. dönem milletvekili genel seçimini  2'inci bir kurtuluş mücadelesi için fırsat olduğunu söyleyen Serdar Okay,” 15 Mart 2015 Pendik için önemli bir gündür. 15 Mart Pendik’te yeni bir sayfa açmak daha güçlü bir Mhp, daha diri bir Mhp inşa etmek düşüncemizin filizlendiği, bir seferberliğin başladığı gün olacaktır. Bu seferberliğin adı 7 haziran 2015 2. kurtuluş mücadelesidir. 15 Mart artık Türkiye’yi parçalara ayırmak isteyenlerin, karış karış yağmalayanların Pendik’teki taşerönlerinin ve işbirlikçilerinin ülkücülerin nefesini enselerinde hissettiği, uykularının kaçtığı bir gün olacaktır. 7 haziran 2015 günü sandıklarda milletimizin iradesini çalmak için iştah kabartanların heveslerinin kursaklarında kaldığı bir gün olacaktır; Çünkü o gün sandıklarda onları bekleyen bozkurtlar ordusu olacaktır. 15 Mart milliyetçi hareketin Pendik’te binlerce üyesiyle ülküdaşıyla seçim çalışmalarını hızlandıracağı bir gün olacaktır.” diye konuştu.

Konuşmasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sözlerinden alıntı yapan Okay şöyle devam etti; “Unutmayalım, bağımsızlığımızın ninnisini söyleyen kadındır, bekamızın duasını eden kadındır, vatana evlat yetiştiren yine kadındır, annedir. Türk milleti'nin tarihin her döneminde kadına verdiği önem ve ona atfettiği statüye uygun olarak kadınlarımızın manevi güçlerinin,  icra güçlerinin farkındayız ve bunun partimize  yansımasını istiyoruz. Hanımefendilerin  çalışabilecekleri teşkilatlanabilecekleri bir kadın kolları binası tesis edilmiş ve bir asenalar ordusu kurulmaktadır. Bu vesile ile  partimiz çatısı altında ülkücü Türk kadınları ve Pendik’li kadınlarımızı bu kutlu yürüyüşte yanımızda  olmaya davet ediyoruz. ” şeklinde konuştu.

dsc_8682.jpgİstanbul İl Başkanı M. Bülent Karataş ise konuşmasında  7 Haziran 2015 seçimleri bir Türkiye için bir fırsat olduğunu vurgulayarak, Ülkenin geleceği için Mhp destek olmaya davet etti.

Türkiye’de  iç ve dış güvenliği tehdit eden bir tereddüt olduğunu iddia eden Karataş, Milliyetçi hareketin Ülke bölünür diye bir tereddütü yoktur. Korkusu yoktur. Türk milliyetçileri var oldukları sürece  bu vatan toprağından hiç kimse bir çakıl taşı alamaz. “İfadelerinde bulundu.

CENNETİN YOLU İMANDAN RÜŞVETİN YOLU İMARDAN GEÇER

13 Yıllık AKP İktidarını  rüşvet ve yolsuzluk yaptığını iddia eden Karataş,Ülkenin Karış karış satıldığını söyledi.  AKP çalıyor ama hizmet yapıyor anlayışıyla oy verenlere tepki gösteren Karataş, insanlarımız kandırılıyor bizlere düşen görev halkımızı bilinçlendirmek “ dedi.

Geçtiğimiz günlerde okullarda okunması için kaldırılan Andımız'ın açılışta dev bir bayrakla asılması, açılışın dikkat çeken önemli bir ayrıntılarından oldu..

Konuşmaların ardından  ilçe binası gezilerek misafirlere kuru pasta ikram edildi. Yeni ilçe binasında, kadın kollarına tahsis edilmiş özel bir kat, konferans salonu, eğitim salonları, toplantı salonları, kütüphane, mutfak, ibadethane gibi bölümler bulunuyor.

Haber : Bölge Gündem Gazetesi

Yusuf SARAY

dsc_0482.jpg

dsc_8542.jpg

dsc_8757.jpg

 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum