1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İlhan Şahin Pendikspor´da

İlhan Şahin Pendikspor´da

İlhan Şahin Pendikspor´da
    Pendikspor, Kartalspor'un başarılı orta saha oyuncusu İlhan Şahin'i transfer etti.
 
    Orta sahada oynayan İlhan Şahin'in kariyeri başarılarla dolu. Beşiktaş, İstanbul Büyükehir Belediyespor, Boluspor, Göztepespor ve son olarak Kartalspor'da mücadele eden İlhan Şahin, Pendikspor'la bir yıllık sözleşme imzaladı.
 
    Kulüp binasında gerçekleştirilen imza törenine başkan Sami Bayram, Asbaşkan Yılmaz Yıldız, yönetim kurulu üyesi Nurettin Karakaya ve medya mensupları katıldı. İhtiyaç duydukları mevkiye çok iyi bir futbolcu aldıklarına dikkat çeken başkan Sami Bayram, " İlhan Şahin başarılı bir futbolcu. Başarısını futbol oynadığı kulüplerde ispat etmiş bir isim. Kendisi Pendikspor'un eski oyuncularından Ercan Şahin'in kardeşi. Pendikspor'umuza faydalı olacaktır. Transferin her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum."dedi.
 
    Daha sonra İlhan Şahin, kendisini bir yıllık Pendikspor'lu yapan sözleşmeyi imzaladı. İlhan Şahin'den sonra Teknik Direktör Erdal Alpaslan'da sözleşmesini bir yıl daha uzatan imzayı attı.
 
    Başkan Sami Bayram, önümüzdeki yıl önemli hedefleri olduğunu bu hedeflere ulaşabilmek için 4 oyuncu transferi daha gerçekleştireceklerini kaydetti.İmzalardan sonra yöneticiler ve medya mensupları birlikte yemek yedi.

HABERE YORUM KAT