1. HABERLER

  2. BİLİM TEKNOLOJİ

  3. İlk Selfie flaşını Lenovo üretti

İlk Selfie flaşını Lenovo üretti

Teknoloji üreticisi Lenovo, CES 2015'te yeni selfie flaşını tanıttı.

İlk Selfie flaşını Lenovo üretti

Selfie, son zamanlarda günümüzün en önemli trendlerinden biri oldu.

LENOVO'DAN FARKLI ADIM

Bu akıma ayak uyduran teknoloji şirketleri, yüksek megapikselli ön kameralarla, tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyor. Ancak Lenovo bu konuya farklı bir yaklaşım göstererek ilginç bir aksesuarın tantımını gerçekleştirdi.

KARANLIKTA SELFİE İMKANI

Lenovo'nun tanıttığı VIBE Xtension Selfie Flash isimli selfie flaşı artık kullanıcılara karanlık ortamlarda da selfie çekme imkanı sunacak.

İPHONE'CULAR SEVİNMESİN

Lenovo'nun ürettiği Jack girişinden takıldığı için iPhone kullanıcılarının kullanımı için ideal olmayacak. Çünkü iPhone'ların Jack girişi telefonun alt kısmında yer alıyor.

1 METRE YARIÇAPLI ALANI AYDINLATIYOR

8 adet LED’den oluşan bir flaş halkası olarak tanımlanabilen VIBE Xtension Selfie Flash, 1 metre yarıçaplı bir alanı aydınlatabiliyor.

 

KULAKLIK YERİNE FLAŞ

Lenovo, akıllı telefonun ses girişine bağlanıyor ve bu sayede micro USB girişinin de şarj ya da aktarım için boş kalmasına olanak tanımayı hedefliyor. Akıllı telefon deklanşörü ile yüzde yüz senkronizasyon sunuyor.

 

ABD'DE 29 DOLAR

Özçekim için deklanşöre bastığınız anda flaş patlıyor. Ürün, Nisan ayı itibariyle teknoloji raflarında yer almaya başlayacak. ABD için açıklanan satış fiyatı ise 29 dolar.

HABERE YORUM KAT