1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. İmamoğlu tatile kaldığı yerden devam ediyor

İmamoğlu tatile kaldığı yerden devam ediyor

İstanbul'da meydana gelen sel felaketinin ardından ortalıkta görünmeyen ve vatandaşların tepkisini çeken Ekrem İmamoğlu tatil yapmak için Bodrum'a doğru uçtu.

İmamoğlu tatile kaldığı yerden devam ediyor

Sel felaketinde İstanbul sokakları nehire dönerken, birçok iş yeri sular altında kalmıştı. Bir vatandaşın da hayatını kaybettiği bu olumsuz gelişmeler sırasında Bodrum'da tatilde olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu vatandaşın tepkisini çekmişti. Bodrum'dan geri dönen İmamoğlu zarar gören bölgelerdeki esnafla görüştü ve ardından tatile kaldığı yerden devam etmek için Bodrum'a geri döndü.

İstanbul'da meydana gelen sel felaketinde sokaklar nehire dönerken, bir çok iş yerini su basmış ve bir vatandaş hayatını kaybetmişti.

Yaşanan bu gelişmeler esnasında Bodrum'da tatilde olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu vatandaşın tepkisini çekmişti. İmamoğlu bugün yeleğini giyip zarar gören bölgelerdeki esnaflarla görüştü.

İmamoğlu tatile kaldığı yerden devam ediyor

KAMERALARA AÇIKLAMASINI YAPTI ARDINDAN TATİLE GİTTİ

Vatandaşlara gerekenin yapılacağını belirten İmamoğlu daha sonra ise Bodrum'a geri döndü. İmamoğlu 15:40 uçağıyla tatiline devam etmek üzere Bodrum'a döndü.

İHALELER İPTAL EDİLDİ, RÖGARLAR TIKANDI

Yaşanan sel felaketinde önemli payın İmamoğlu'nun rögar mazgallarını temizlemek ve yağmurlara hazırlık için yapılan ihaleyi iptal etmesi olduğu iddia edildi.

Edinilen bilgilere göre ihalenin iptal edilmesi nedeni ile 15 günde bir temizlenmesi gereken su tasfiye kanalları temizlenmediği için tıkandı ve selin daha büyük zarar vermesine neden oldu.

Böyle ciddi iddialar gündemdeyken ve önemli sorular cevap beklerken İmamoğlu'nun yarım kalan tatiline devam etme kararı tepkilere neden oldu.

HABERE YORUM KAT
1 Yorum