1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İran'da virüs taşıdığı düşünülen çocuğun görüntüleri şoke etti

İran'da virüs taşıdığı düşünülen çocuğun görüntüleri şoke etti

İran'da hızla yayılan koronavirüs nedeniyle şok eden bir görüntü ortaya çıktı. İran'da koronavirüslü olduğunu düşünülen küçük bir çocuğun virüs nedeniyle dakikalarca yerlerde kıvrandıktan sonra yere yığılması görenleri şoke etti.

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve dünyaya yayılarak herkesi tehdit eden (Kovid-19) nedeniyle tedirginlik ve korku sürüyor. Virüsün hızla yayıldığı ülkelerden biri olan İran'da çıkan bir görüntü vatandaşları korkuttu.

Virüs nedeniyle çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği İran'dan  gelen son görüntü ise izleyenleri dehşete düşürdü. Görüntülerde koronavirüs taşıdığı düşünülen 10 yaşlarındaki bir çocuk dakikalarca kıvranıyor ardından da bir aracın kaputuna ve daha sonrasında da yere yığılıyor.

Kovid-19 yüzünden dünya genelinde en çok ölümün yaşandığı ülkelerden biri olan İran'dan çarpıcı bir görüntü geldi. Henüz 9-10 yaşında olduğu görülen bir öğrenci Kovid-19 nedeniyle ayakta durmakta zorlanıyor.

ÇOCUĞUN AKIBETİ HAKKINDA BİLGİ YOK

Önce bir aracın kaputuna uzanan öğrenci yoluna devam etmek istediğinde ise yere kapaklanıyor. Görüntülerin devamında ambulans ve sağlık görevlilerinin geldiği görülüyor. Çocuğun akıbeti ise bilinmiyor.

İRAN'DA 66 KİŞİ ÖLDÜ

Öte yandan Kovid-19, sınır komşumuz İran için ciddi bir tehdit unsuruna dönüşmüş durumda. Geçtiğimiz gün 12 kişinin hayatını kaybettiği İran'da salgın nedeniyle ölenlerin sayısı 66'ya yükseldi.

İran Sağlık Bakan Yardımcısı Ali Rıza Reisi, başkent Tahran'da düzenlediği basın toplantısında Kovid-19 nedeniyle 523 yeni vaka tespit edildiğini söyledi. Böylece vaka sayısı 1501'e yükseldi.

HABERE YORUM KAT