1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. İrem Derici'den "anne olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna ilginç cevap!

İrem Derici'den "anne olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna ilginç cevap!

Dobralığıyla bilinen ünlü şarkıcı İrem Derici Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser verdi. Konserde samimi itiraflarda bulunan İrem Derici anne olmakla ilgili “ 40 yaşıma kadar sevdiğim adam ile nikahlanıp anne olamazsam evlat edineceğim.” dedi.

İrem Derici'den "anne olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna ilginç cevap!

Magazin gündeminden süşmeyen idim İrem Derici ilginç itiraflarda bulundu. İrem Derici memleketi Sinop Boyabat için Bostancı Gösteri Merkezi’nde düzenlenen gecede konser verdi. Popçu, “Boyabat insanı benim gibidir, dillerinin kemiği yoktur ama iyi insanlardır” dedi.

Böyle geceler için ücret talep etmediğini belirten İrem Derici, “Şimdiye kadar hep mesleğime yatırım yaptım. Ancak artık bir ev almanın vakti geldi.

Çünkü her zaman bu ışık böyle parlamayacak. Her sanatçının, bir son kullanma tarihi var. Keşke daha önce gayrimenkul alsaydım” diye konuştu.

İrem Derici'den 'anne olmayı düşünüyor musunuz?' sorusuna ilginç cevap!

32 yaşındaki şarkıcı, “Anne olmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Tabii ki, hem de çok istiyorum. Ama hayatımda kimsme yok. Meryem Ana değilim ki, gökten karnıma yavru girsin. Eğer evlenirsem ve çocuğum olmazsa, sperm bankasına başvurmam. Evlat edinirim. Hatta bu konuyu araştırmaya başladım bile. 40 yaşıma kadar sevdiğim adam ile nikahlanıp anne olamazsam evlat edineceğim.”

 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum