1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. İrem Derici'den cinsellik itirafı

İrem Derici'den cinsellik itirafı

Youtube kanalında ''Sansürsüz'' kanalına konu olan İrem Derici 'karantinada seks' açıklamasına ilginç cevaplar verdi.

İrem Derici'den cinsellik itirafı

Dr. Mehmet Öz'ün karantinada kalanlar için bol bol çocuk ve seks yapın tavsiyeleri üzerine İrem Derici ilginç bir cevap vermişti. İşte İrem Derici'nin o açıklamaları...

YALNIZLAR NE YAPSIN?

İrem Derici: Yalnızlar ne yapsın? ''Mastürbasyon mu yapın diyeyim? Şu dönemde herhalde kimsenin aklına seks gelmiyordur, geldiği gibi de gidiyordur. Ben yalnızım mesela... Allah'tan köpeğim var ama o da nereye kadar? Öpüyorsun, ağzın kıl doluyor. Şu an tek düşündüğüm şey, anneme nasıl sarılacağım, sahneye ne zaman çıkacağım gibi şeyler."

'POPO KUSACAĞIZ ARTIK'

İrem Derici, ''Estetiğin bir sınırı olmalı mı? Yaptırdığı estetikleri saklayan insanlar var, ne düşünüyorsun?'' sorusuna ''Türkiye'de çıkıp da oram buram yapma diyip dürüstçe söyleyen insanlardan biriyim. Estetiğin bence bir limiti yok, ihtiyacın varsa yaptır ama artık popo görmek istemiyorum. Giriyorum bazılarının fotoğraflarına popo ağzımızda, sahnede popo ağzımızda, popo kusacağız artık. Erkekler seviyor olabilir ama ben görmek istemiyorum.'' cevabını verdi.

'AŞIK OLMAYI ÖZLEDİM'

Ünlü şarkıcı, ''İrem Derici'nin aşkta filtresi var mı, nasıl erkeklerden hoşlanıyor?'' sorusuna ''Aşık olduğum erkeklerin ortak özelliği zeki olmalarıdır. Benim için ne iş yaptığı önemli değil; her ne iş yapıyorsa yapsın başarılı olsun. Limon satsın ama her günün en çok limon satanı olsun. Ben aşık olmayı seviyorum ya! Aşık olmayı özlediğimi fark ettim şu an.'' şeklinde yanıt verdi.

HABERE YORUM KAT