1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. İrem Sak Çukur dizisinin kadrosuna dahil oldu!

İrem Sak Çukur dizisinin kadrosuna dahil oldu!

Show TV'de ekranlara gelen fenomen dizi Çukur yeni sezonunda önemli bir ismi transfer etti. Ünlü oyuncu İrem Sak Çukur dizisinin kadrosuna dahil oldu. İrem Sak, Arık Böke Erdenet’in kuzeni Seren karakteriyle 4. sezonda seyircilerin karşısına çıkacak.

İrem Sak Çukur dizisinin kadrosuna dahil oldu!

Ünlü oyuncu İrem Sak Çukur dizisinin kadrosuna dahil oldu. Yeni sezon çekimlerine başlanan Show Tv ekranlarının fenomen dizisi Çukur'a transfer olan Sak 4. sezonda Arık Böke Erdenet’in kuzeni Seren karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

İrem Sak Çukur dizisinin kadrosuna dahil oldu!

Yayınlandığı gündem itibaren reyting rekortmeni olan Çukur 4. sezonda da bomba bir kadro ile ekranlara dönüş yapıyor. Son bölümünde Çağatay Erdenet'ten koltuğu devralan kardeşi Arık Böke'nin mahalleye gelip Yamaç Koçovalı'yla karşı karşıya gelmesi hem Koçovalılar hem Erdenetler için artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını göstermişti. Yeni sezonda iki aile arasında yaşanacaklar şimdiden merakla bekleniyor.

oyuncu-irem-sak-cukur-dizisinin-kadrosuna-dahil-13482878-6504-o.jpg

İREM SAK ÇUKUR'DA

Oyuncunun diziye dahil olduğu resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımla duyuruldu. Yapılan paylaşımda "İrem Sak Çukur'da! Dördüncü sezon yaklaşırken Çukur kadrosu da genişliyor. Başarılı oyuncu İrem Sak yeni sezonda Erdenet Ailesi'ne dahil olacak ve Seren karakteriyle seyircinin karşısına çıkacak. Çukur'a hoş geldin İrem Sak" denildi.

ÇUKUR YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Henüz net bir cevap verilmese de kulislerde yer alan iddialara göre Çukur 7 Eylül 2020 Pazartesi günü ekrana gelecek 94. bölümüyle, yani 4. sezon 1. bölümüyle dizi kaldığı yerden devam edecek.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
HABERE YORUM KAT